Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 9 hónapja #158979 Írta: Eruntale/Hanna
Valószínű csak annyi jönne ki a torkomon, hogy ööööö....tejóisten

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158957 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, gondolom észrevettétek, hogy egy rakat hozzászólás törölve lett. csak azok, amik kicsiny országunk milyenségére vonatkoztak. nem hibáztathatunk senki azért, mert nem jönnek el. Eleve kevés esélyünk volt rá, de sztem jó volt eldédelgetni a gondolatot, eljátszani a lehetőséggel. Hogy M.o.-ra miért nem jöttek, ennek számtalan oka lehet, de nem szabad ezzel foglalkozni:) Inkább felvetek egy témát:

Mit kérdeznétek tőlük, ha összefutnátok velük az utcán? És egyáltalán: mit csináltátok?(csak szolidan, semmi bokorbarángatás:)) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158950 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158916 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158902 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Lesz valami új filmjük amugy? (ja és kéne nekem egy teljesn életrajz mind Billyről mind Domról)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158780 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igen, majd forgatunk egy filmet velük(Iowa lesz a rendező :D ), és minden Gyu fan-t legalább statisztának beveszünk;) És igy lesz kárpótolva ez a szörnyű bánat a Tolkien nap miatt! És megszerettetjük velük Magyarországot, vesznek itt egy weekendházat, és boldogan élünk amig meg nem halunk!!
[size=9:yzigyx6i]Imádok ilyen dolgokrol fantáziálni![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158775 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megbeszélve-))))
És majd ehozzuk őket ide és akkor hudejadejolesz nekünk.)))
Ha jók lesztek más színészekkel is egyöütt játszom majd és akor őket is rádumálom, hogy jöjjünk ide forgatni-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158774 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Todmit? majd amikor én híres színésznő leszek akkor majd együtt játszom Billyvel egy filmbe (meg Dommal) és akkor majd elhozom őket ide.)
Egyébként kövzetve ottlesznek a vásznon... tudjátok lesz vetítés is..

Jó, beleegyezek :P De persze lehet, hogy nem is lesz rá szükség, mert hát én is nagy színésznő leszek... :roll: De én inkább Orlival fogok egy filmben játszani...És akkor majd összehozunk egy közös találkát! Mit szolsz?
Vetítés... De azért 3d-ben "kicsit" jobb lenne! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158770 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Todmit? majd amikor én híres színésznő leszek akkor majd együtt játszom Billyvel egy filmbe (meg Dommal) és akkor majd elhozom őket ide.)
Egyébként kövzetve ottlesznek a vásznon... tudjátok lesz vetítés is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158767 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Én mondtam, hogy ne éljétek bele magatokat.. Én is beleéltem egy kicsit, hogy dejo lenne és igen és találkozni... De valahol tudtam, hogy úgysm sikerül majd.. Túl picinyke társaság vagyunk mi ehhez..
Talán majd jövőre vagy egy másik alkalommal.. (monjuk 5-10 év mulva amikor már csak mi fogjuk tudni kik is ezek az emberek...)


Én is nagyon, túl beleéltem magam... És most teljesen kiborultam... Tuti egész este bőgni fogok.. :roll:
Ez a hülye, istenhátamögötti ország!! :( Hát, ha a Rotk alkalmával nem, akkor szerintem már máskor sem fognak eljönni... Azt se hiszem, hogy meghivják őket...Talán, ha egy ujabb szuper filmben szerepelnek, szoval olyan közösségfilmben! Nem tudom... :( (

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158763 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én mondtam, hogy ne éljétek bele magatokat.. Én is beleéltem egy kicsit, hogy dejo lenne és igen és találkozni... De valahol tudtam, hogy úgysm sikerül majd.. Túl picinyke társaság vagyunk mi ehhez..
Talán majd jövőre vagy egy másik alkalommal.. (monjuk 5-10 év mulva amikor már csak mi fogjuk tudni kik is ezek az emberek...)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158761 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Nem fognak jönni.. Mármint Billy se jön.. Ez már biztos


NE!!!!!!!!!!! EZ TÉNYLEG KOMOLY???? NEEEE!!!!!!! :bawling: :bawling: :bawling:

Ne!!! Ne!!! Annyira beleéltem már magam!!!! :bawling: Most nagyon rosszul vagyok.... Jaj istenem, olyan jó lett volna... Mély depresszio..:bawling:

:pippin2: :arrow: Őt akarom!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158614 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158492 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ha valóban elkönnek,akkor nekem is elkell mennem megnézni őket...bár nekem nem Billy és Dom a kedfvencem de őket is imádom.....
velük is nagyon beérnem....amúgy nem vettétek észre milyen fáradt mindenki Dom,Bily,Elijah..stb.....? :roll:
enyhén megviseltek,bár ezt Pj is elmondta,hogy nagyon fáradt mindenki,hiszen most léptek csak ki a múkuskerékbül a drágák!!!! :lol:
szép lassan majd kialszik magukat....istenem ha ott aludhatnék mindegyikkel,na jó itt abbahagyom az álmodózást :lol:
Elijah Wood fórumba érdemes elolvasni a Gyűrűk ura számokban c.hozzászólást!ajánlom mindenkinek!Érdekes adatok! :o :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158467 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igen ebben lenne a szép, hogy kicsinyke hazánkba, ami el van dugva a világ végére, eljönne valaki aki Európa másik részén él, dolgozik, alkot, és megnézné, és aztán egyszer valamikor elmesléné, hogy igen van egy picike ország Európa csücskében, ahol ugyanúgy szeretik Tolkien műveit mint a világ többi részében..
Ezért is jó volna ha eljönne Billy. Nomeg mert látnám élőben-) Hallani a hangját) /upsz ez kicsit érzelgősre sikerült/
Képek

beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_004.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_005.jpg (- domnak kivan festve a szeme és sál van a nyakába
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_003.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_016.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_017.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_019.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_020.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_003.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_006.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_011.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg (- Ez egy nagyon jó kép!!!
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... po_003.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158462 Írta: Tarathradiel
Kár, hogy Andy nem jön...De Billynek is nagyon fogok örülni, sőt még most is alig hiszem el, hogy erre van esély...Remélem jönni fog!! :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158447 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Emberek olvassátok már el Sil hozzászólását!!!!!! ANDY NEM JÖN!!!
De Billyért még lehet könyörögni...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158438 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta:

Nightmare írta: A remény él!!


Így van... különben Én Billynek is nagyon örülni fogok!!! :itscool: Sőt...


Bizony! Bárki jön, én bárkinek!!! Legyen már január!!! Ez lesz életem legjobb hete... Tolkien nap, aztán premier...
(Csak egy gond van, a kettő között fogok felvételizni.. Huu, de kell majd koncentrálnom, hogy másodpercenként ne kössek ki a Rotknál... És Billynél :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158436 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igaz ő nem jön de itt egy kárpótlás:

www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... dom434.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... dom432.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... dom437.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... dom318.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158433 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nightmare írta: A remény él!!


Így van... különben Én Billynek is nagyon örülni fogok!!! :itscool: Sőt...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158431 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

Nilraen írta: Nem Dom..Andy....azaz Gollam...

Andy biztos, hogy nem jön, Thinice mondta a Közösségekben.


De kár:(((((
Én akkor is reménykedek!!
A remény él!!
Ezt ne felejtsétek...
Max majd jo nagyon pofára esünk:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158423 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Jó nem élem bele magamat, de ha jönnek, akkor kik? :twisted:


Andy és Billy.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158419 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem mindenki az tesz amit akar... :roll: jobb reménykedni, mint eleve pesszimistán hozzáállni... /ráadásul ez főleg tőlem nagy dolog, mert én bizony elég pesszimista vagyok...illetve optimista pesszimista.../ Na meg aztán...semmit sem veszíthetünk... :bounce:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158418 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Jó nem élem bele magamat, de ha jönnek, akkor kik? :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158414 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Emberke ne éljétek bele magatokatk. Különbe meg úgy hallottam, hogy Andy nem jön..
Én is nagyon szeretném ha jönnének, de ne éljük bele magunkat oké?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158412 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta: Nem Dom..Andy....azaz Gollam...

Andy biztos, hogy nem jön, Thinice mondta a Közösségekben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158411 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Látom megtette a hatását a hír!!
Reménykedjünk!!
Mindenki imádkozzon naponta 5 percet érte;) Állítolag még Alan Lee-t, és John Howe -t is felkérték !!!!
Úristen, még mindig nem akarom elhinni, hogy ez egyáltalán szóbajöhet!!!! Lélegzetelállító! Csodálatos!!! Képzeljétek, amikor először olvastam a hírt... Számtech ora kellős közepén.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158410 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta:
Nem Dom..Andy....azaz Gollam...


Épp ezt akartam írni... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158404 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: EZ komoly! Úhgy értem tényleg? Azaz ez most nem vicc! Magyarországra! Pippin, és Trufa, mármint Dom és Billy? Ez ...ez..én...azt..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! El sem hiszem! Ez fantasztikus! Ez borzasztóan nagyon és elképesztően és iszonyatosan...JÓ!

Bocsi egy iuri-picurit elragadtattam magam! Azt akartam mondani, hogy ez elég jó hír, remélem én is el tudok majd menni! :lol:


Nem Dom..Andy....azaz Gollam...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158402 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
EZ komoly! Úhgy értem tényleg? Azaz ez most nem vicc! Magyarországra! Pippin, és Trufa, mármint Dom és Billy? Ez ...ez..én...azt..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! El sem hiszem! Ez fantasztikus! Ez borzasztóan nagyon és elképesztően és iszonyatosan...JÓ!

Bocsi egy iuri-picurit elragadtattam magam! Azt akartam mondani, hogy ez elég jó hír, remélem én is el tudok majd menni! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.383 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére