Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 10 hónapja #152731 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Artemisz (Celebthil) írta:

Tuk Pippin írta:

Artemisz (Celebthil) írta: NA, IDE FIGYUZZATOK! Az ég szerelmére, valaki magyarázza el már nekem, szegény hülyének, hogyan is lett
MERRYből TRUFA!!!!! Lééééégysziii!!!!

Ez aranyos! :P

Persze... írtam kb. négy hónapja... :? :roll:
De kösz, Rabyn, hogy másodszor is megválaszoltad! :wink:

Jól van,bocs,de akkor is aranyos!

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152593 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tuk Pippin írta:

Artemisz (Celebthil) írta: NA, IDE FIGYUZZATOK! Az ég szerelmére, valaki magyarázza el már nekem, szegény hülyének, hogyan is lett
MERRYből TRUFA!!!!! Lééééégysziii!!!!

Ez aranyos! :P

Persze... írtam kb. négy hónapja... :? :roll:
De kösz, Rabyn, hogy másodszor is megválaszoltad! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152571 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: Sniper470 (Billy filmje) letölthető innét:

www.imediafilms.com/films/imedia8.mov


miluen film ez?..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152559 Írta: Niphredil/Szméagol
Háttér a bővített TTT-ből (remélem, nem volt még).
A képek és a videók rulzanak! Főleg az entvizes részlet, isten vagy, Sil! :up:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152379 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sniper470 (Billy filmje) letölthető innét:

www.imediafilms.com/films/imedia8.mov

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152319 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nincs is hoccú nyaka... :roll: :biggrin2:
Csak az ingje van úgy kigombolva...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152294 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jéé eddig észre se vettem, hogy Billynek miylen nagyon hosszú a nyaka

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152282 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Új videócska a hivatalos oldalon, Billy és Dom:
www.lordoftherings.net/homevideo ... ?TreeBread

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152273 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Én még nem tudtam megnézni a videót:(( nincs realplayerünk...

Iowa: HÜLYESÉGET CSINÁLTAM!!! véletlenül kitöröltem a képekkel teletűzdelt hozzászólásodat.. ne haragudj, ma nagyon szétszórt vagyok...


Mindegy... ha tudom majd megint berakom...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152211 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én még nem tudtam megnézni a videót:(( nincs realplayerünk...

Iowa: HÜLYESÉGET CSINÁLTAM!!! véletlenül kitöröltem a képekkel teletűzdelt hozzászólásodat.. ne haragudj, ma nagyon szétszórt vagyok...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152210 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Úgy lett belőle, hogy a Merry englishól vidámat jelent. régiesen a Trufa (magyarul) szintán eztjelenti..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152206 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Artemisz (Celebthil) írta: NA, IDE FIGYUZZATOK! Az ég szerelmére, valaki magyarázza el már nekem, szegény hülyének, hogyan is lett
MERRYből TRUFA!!!!! Lééééégysziii!!!!

Ez aranyos! :P

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152204 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az osztállyal meg fogjuk nézni a Király visszatért! :hello:
De attól félek,végig fogom bőgni! :bawling: :crying: :cry:
Már a könyv is megríkatott,és ha mindezt magam előtt látom...hajjaj...
Égés lesz...Ki fognak röhögni... :oops:
De majd megnézem,mi lesz az ő reakciójuk! :twisted:

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152034 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pip meginn a szórakozott oldalával :D :arrow: Ebből azért volt hiánycikk a TTTben
Ez a jelenet se árt meg a filmnek :D
Trufa a végén errohan azzal a bödönnel :lol:
Báár a felbontás neméppen tökéletes :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151975 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
HOL?Én akűrmoire kattintok nem jön be semmi

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151931 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Itt meg lehet nézni az entvizes jelenetet a bővítettből (Real Player kell hozzá):
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151805 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pippin NEM BUTUS!! :twisted:
CSupán fiatal és tudatlan, de nem butus-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151801 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: énisláttam!!!!
és télleg nagyon alacsonynak tűnt!


igen szerintem is..gondolom most nem kicsinyítették mint a GYUban :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151606 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tényleg nón arik! Ráadásul nekem az a kedvenc Trufa-Pippines részem a második filmben! pippin olyan arin butus! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151592 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ancalima Anarórë írta: Tessék:

www.tintalle.net/extra/graphics/ ... ers/02.jpg
www.tintalle.net/extra/graphics/ ... rs/06b.jpg


Nagyon aranyos ez a két háttérkép, nekem főleg az első tetszik... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151580 Írta: Ancalima Anarórë


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151519 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Iowa: azért nem lehet érteni(mmnt annak aki régebben volt utcsó), mert kitöröltem azokat a hozzászólásokat, amikre vonatkozott. az utóbbi hetekben Viggótól Frodón át addig, hogy ki hogy képzelte el Legolast a könyvben, mindenről volt mrá szó, és ez kicsit zavaró volt..
Nem tudom miért nem jönnek be.. nekem behozta őket akkor.. ez szórakozik velünk.


Értem.

Ezt a képet már biztos láttátok, de szerintem tök jó... :roll:
www.bagendinn.com/Dom/images/otherwork/p...ers/purifiersdom.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151316 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Iowa: azért nem lehet érteni(mmnt annak aki régebben volt utcsó), mert kitöröltem azokat a hozzászólásokat, amikre vonatkozott. az utóbbi hetekben Viggótól Frodón át addig, hogy ki hogy képzelte el Legolast a könyvben, mindenről volt mrá szó, és ez kicsit zavaró volt..
Nem tudom miért nem jönnek be.. nekem behozta őket akkor.. ez szórakozik velünk.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151290 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Iowa én elmondom mi történt!!
az van, hogy páran folyamatsoan chatelnek és soronként írnak be hozzászolásokat. Ami baromi zavaró tud lenni! (dodienak mostanság tökresok dolga van)
Szal nem a Billy szereplése az MTVben c dologrol van szó.

Dodie neked se sikerált belinkelni a képeket.. vmilyért mindig gornit hozza ki. :cry:


O.k. így világos, csak nem értettem ez most kire is vonatkozik...

Vannak új képek:
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve25.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve26.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve32.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve29.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve34.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve35.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/events/mtve36.jpg

Ez csak egy pár kép a többit a bagendinn-en megtaláljátok...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151187 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta:
És most jön a kevésbé mókás rész.
Rabynnak igaza van, legszívesebben én is hasonló stílusban közölném a véleményem, de megpróbálom viszafogni magam... Már egyszer régebben beírtam egy hosszú hozzászólásban, hogy hogy kell hazsnálni a fórumot, és hogy mit NE csináljatok ebben a topicban. de most semmi kedvem hozzá. a csetelést és az offolást már mondtam. csetelésnek számítanak az egymondatos, egyetleg kétszavas, semmiről nem szóló(hogy vagytok, tökjó ez a fórum, dejó hogy van ez a topic) hozzászólások, offnak pedig majdnem minden, ami sehogyan sem köthető Billyhez, Domhoz, illetve Trufához vagy Pippinhez. a fórum használatát pedig Svindler is leírta a Tolkien.hu topicon belül a Régi és az új fórum topicban:

www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?t=81

Én ezzel a témával többet nem kívánok foglalkozni. innetől kezdve azokat a hozzászólásokat, amik ennek NEM felelnek meg, kérdezés, kérés, lecs*szés, és egyebek nélkül TÖRLÖM. basszus, annyira utálom játszani a nagy szigorút, de rohadtul rühellem azt, hogy bejövök ide, és k****szottul átláthatalnak az egész!!!!


Aha, és ez most kire is vonatkozik pontosan?
Úgy értem most épp Billyről volt szó, hogy az MTV-n Ő az egyik műsorvezető... szóval lehet, hogy egy korábbi ügyről van szó, de nem igazán értem, hogy ha esetleg ez a probléma, akkor tul.képp. mi is a probléma, hiszem ez a dolog róla szól... Már ha Billy az a Billy akiről itt elvileg beszélni lehet... :roll:

Ez egy angol cucc...akik esetleg jobban vágják az angolt...
www.scotlandonsunday.com/spectrum.cfm?id=1226132003

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151151 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabynnak igaza van, legszívesebben én is hasonló stílusban közölném a véleményem, de megpróbálom viszafogni magam... Már egyszer régebben beírtam egy hosszú hozzászólásban, hogy hogy kell hazsnálni a fórumot, és hogy mit NE csináljatok ebben a topicban. de most semmi kedvem hozzá. a csetelést és az offolást már mondtam. csetelésnek számítanak az egymondatos, egyetleg kétszavas, semmiről nem szóló(hogy vagytok, tökjó ez a fórum, dejó hogy van ez a topic) hozzászólások, offnak pedig majdnem minden, ami sehogyan sem köthető Billyhez, Domhoz, illetve Trufához vagy Pippinhez. a fórum használatát pedig Svindler is leírta a Tolkien.hu topicon belül a Régi és az új fórum topicban:

www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?t=81

Én ezzel a témával többet nem kívánok foglalkozni. innetől kezdve azokat a hozzászólásokat, amik ennek NEM felelnek meg, kérdezés, kérés, lecs*szés, és egyebek nélkül TÖRLÖM. basszus, annyira utálom játszani a nagy szigorút, de rohadtul rühellem azt, hogy bejövök ide, és k****szottul átláthatalnak az egész!!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151061 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta:

Iowa írta: Ma is ismétlik... mikor odakapcsoltam az MTV-re megint az ment... most már figyelni fogok...


én láttam a legjobb hp.hop eloado kategoriát mondta be!! nagyon édi volt...de oan alacsonynak tunt...el se hiszem h kb egymagasak vagyunk :) )


******
Fircorwen: yok a képek, nagyon édi Trufa is meg Pip is



Olyan hobbitos. :D Nagyon aranyos, imádom a hangját is, az akcentusát...ahogy beszél... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151050 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
énisláttam!!!!
és télleg nagyon alacsonynak tűnt!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.122 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére