Mordor - Orkok

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34119 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
elég bizarr:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34118 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Kell, hogy tudjanak szaporodni.<br> <br> Írva vagyon: <br> Szauron feltámadt és megerősödött. Orkoknak parancsolt, s azok úgy szaporodtak, mint a legyek...<br> <br> Mármost gondolom nem légy módra, petével szaporodtak, de ezek szerint kellett lenniük női egyedeknek is.<br> <br> Hiszen a hatalom, ami létrehozta őket, Morgoth volt.<br> Márpedig Morgoth képtelen volt élőt létrehozni, így kénytelen volt tündéket rabságba törni és hm, szaporítani. Az eredményt ismerjük...<br> <br> Bár abba bele se merek gondolni, milyen lehet egy ork-nő, abba meg pláne nem, milyen lehet egy ork-szeretkezés :) <br> <br> B.Olórin<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34117 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
ezt nem hiszem, hogy nagyon mélyen átélik, szerintem csak a mindennapi problámákon kár az eszük: kaja/pia/nő(vagy férfi, bár nüőnemű egyedeket nem igazán láttam, vagy hímnősek?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34116 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
És az orkok tragédiája, hogy valaha az őseik tündék voltak...<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34115 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Fari, és a beszédükről se feledkezzünk meg!<br> <br> Ahogy a GYU Függelékében olvasható:<br> <br> <i>Nagyjából hasonló beszédet ma is hallhatunk az ork-lelkűektől: a gyűlölet és a megvetés burjánzásában szikessé vált nyelvük annyira elszakadt mindentől, ami jó, hogy kifejezőerőt is csak azok találnak benne, <br> akik a durvaságot erőnek érzik.</i><br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34114 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
ezzel tökéletesen egyetértek, mert szerintem lenyűgöző (hogy milyen primitívek) a társadalmi szokásaik, az erő dominanciája az ész felett, és ha körbenézünk, ma is ezt láthatjuk nem?Csak nem vagyunk olyanok, mint ők, mégis úgy viselkedünk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34113 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
hát, talán szőrösebben jobbak lettek volna...<br> <br> Kíváncsi lennék, a 2. részben az uruk-hai és a lugbúrzi (mordori) orkok vitája hogyan alakul, meg lesz-e csinálva Uglúk, Sagrat, Gorbag és Snaga... Kár lenne őket kihagyni...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34112 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
ja.és az orkok,nem kellett volna ennyire tömegcikké alakítani őket, megérdemelték volna, hogy egy-két alakot, nem csak a fő Uruk hait kiemeljék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34111 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Kedes Dalamar,<br> <br> Nem hinném, hogy ostobán ragaszkodnék ehhez. Nagyon régóta olvasok Tolkient, és sok olyan művét is tanulmányoztam, amit itthon nem is ismernek.<br> <br> Ne keverjük a fantasyt Tolkiennel. Én NEM VAGYOK fantasy rajongó, sem szakértő.<br> <br> Tolkien valami egészen más.<br> <br> Látom, nyitottál egy másik topicot is, AZ ELVAKULTSÁG címmel.<br> Oda is írtam pár gondolatot, ha akarod, folytassuk ott.<br> <br> Éppenséggel én NEM ELVAKULT fanatikus vagyok (szemben a megszállott D@D és egyéb FANTASY rajongókkal).<br> <br> Félprofi nyelvészként Tolkien munkásságában a szépet és az eredetit találtam meg. <br> Kérlek, ne vedd el tőlünk azt az örömöt, amit ennek a világnak a tanulmányozásában, aprólékos elemzésében lelünk.<br> <br> Ezek a dolgok sokkal régebbiek és TELJESEN más műfajúak, mint a fantasy játékok és világok, amiknek a rajongóit én tiszteletben tartom.<br> <br> De ismétlem: Tolkien és a fantasy nem azonosak.<br> <br> Ez egy ork-téma, inkább folytassuk a te témádban, hm?<br> <br> üdv<br> B.Olórin<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34110 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Budai Olórin: Hehh :) )) Tudod mi az alapmű??? Az ilyen dolgokat csak azok szokták mondani akik fanatikusan és ostobán ragaszkodnak valamihez. <br> Nem sértésnek szánom, de szerintem lehet sorozat vagy trilogia is egy könyv, ha igazán jó akkor nem kell az előző rész a megétéshez!! <br> <br> <br> EGYÉBKÉNT + AKKOR ÉN IS JAVASOLNÉK VALAMIT HAMÁR ITT TARTUNK!!<br> Aki még kezdő (hogy Budai szavaival éljek) ebben a műfajban (NEM A TOLKIEN MŰFAJBAN :) ) HANEM A FANTASY-ban), annak ajánlom olvasson más fantasy könyveket is!!<br> <br> pl: Dragonlance, Salvatore, Ősök városa, és utána lehet áradozni Tolkienről!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Itt is járok, itt is beköszönök, sziasztok...<br> <br> Pár méterrel lejjebb szó került a valákról meg ilyesmi.<br> <br> Ha van köztetek még kezdő Tolkien-rajongó, akkor ajánlom, kerítse meg a Szilmarilok c. könyvet. <br> <br> Az az alapmű. A teremtéssel kezdi (Ainulindale) és elmeséli az egész világ történetét, a tündék és az emberek érkezését és történelmét.<br> <br> Ha elolvassátok (nem könnyű esti olvasmány, előre szólok!), akkor helyre tudjátok majd tenni a GYU sok apró részletét, utalásait.<br> <br> Kiderül majd az is pl., hogy honnan származnak az orkok, milyen volt az, amikor Lammoth síkja felett végigsüvöltött Morgoth sikolya és hívására eleven tűzviharként száguldottak a balrogok, hogy kiszabadítsák Ungoliant hálójából...<br> <br> Vagy amikor Beren megpillantotta Lúthient, ahogy táncolt egy erdei tisztáson...<br> <br> Vagy amikor Kegyetlen Gorthaur, alias Szauron, szép álcát öltve magára, felvette az Ajándékok Ura nevet, és gonosz rontással tönkretette Númenórt...<br> <br> és még sorolhatnám... <br> <br> Olvassatok mindennap!<br> <br> üdv<br> B.Olórin<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34108 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
sziv! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Trufa!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Köszike!!! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Neki tényleg jó hangja volt! Most hülyeséget fogok kérdezni, de a Sthol melyikük hangja volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Aragornak nagyon jó volt a hangja, illett hozzá :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
A végére én is megszoktam, de nem igazán nyerte el a tetszésemet! De azért lehetett volna rosszabb is! Nekem Samu hangja nem tetszett, de aztán azt is megszoktam többé-kevésbé! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
először nagyon furcsa volt, de aztán megszoktam, és a végén már tetszett :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
nektek tetszett Frodó magyarhangja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Háááát, nem volt az igazi!!! Neked?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
muglik :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Sesy: én ugyanezt csináltam!!! :) )<br> Boreger: :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34096 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Boreger: ezek a tudatlanok... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
jaj engem meg totál hülyének nézhettek, mivel éppp mentünk a mozihoz, és erre megállok a tv-nél, mert épp a GyU előzetesét adták... :) )) na meg azokat a papír kütyüket néztem ugy 5 percig :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Elanor: ühüm.... mi épp csak pár szót ejtettünk tündékról és törpökről, és máris úgy néztek ránk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
:) )) Mi meg a DP előtt kitett plakátnál álltunk egy csomót, gyönyörködtem Frodóban, meg számolgattam a Fekete Lovasok, meg ilyesmi! Olyan volt, mintha be lettem volna szívva! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
:) ) <br> én meg a metrón meg a buszon egyfojtában arrol beszéltem, hogy milyen jó volt mikoor sírtak, meg milyen jól nézett ki ez meg az, meg fojton kérdezgettem azt akivel voltam, hogy hogy tetszett, meg ilyenek, hát aki mellettem ült, biztos hülyének nézett (plusz még ott volt a kezembe a Pestiest, elején a plakáttal... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
Amikor kijöttünk a Duna Plazából, a barátnőm elkezdi, hogy az hülyeség volt, hogy állandóan sírtak. Hogy Frodó mindig állt, kezében a Gyűrűvel, és sírt. Én meg az utca közepén elkezdtem ordibálni, hogy ő a Gyűrűhordozó, nagy nyomás nehezedik rá, el kell válnia a barátaitól, stb., még jó, sír! Az emberek valószínű hülyének néztek! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34091 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
igen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #34090 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mordor - Orkok
ühüm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.838 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére