BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 2 hónapja #264265 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát volt hét éve megírni:))))
Egyébként én valahogy úgy vagyok vele, hogy a színdarabokat jobban szeretem megnézni mint elolvasni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264250 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.


Én többször is olvastam az Aranyembert. Akkor én most hülye vagyok? :D :D

Ne rémisztgessetek, Az aranyember még ott van a polcon, ha minden igaz, kötelező. :D Meg Az ember tragédiája is, de az érdekel. :) ) Csak jussak odáig. :D


Az ember tragédiája az, amit viszont én nem olvastam.
Minden kedvem elvette a tanárom tőle.


Az aranyember jó könyv. Én is többször olvastam. Meghát Jókai úgy alapvetően jó író. Szóval Ben, ha elolvasod, nem fogsz csalódni.

Alyr, nem olvastad a Tragédiát? Hát pedig az aztán egy igazán fenomálisan, fantörpikusan, hihetetlenül jól kigondolt és igen bölcsen megírt remekmű.

"Mindég az állat első bennetek,
s csak midőn azt elbirád csitítni,
eszmél az ember, hogy nagy gőgösen
megvesse azt, mi első lényege"

Ez az egyik kedvencem. :D Mivel Lucifer szájából még sok hasonló bölcsesség jön elő, mindenféle "sötét lénynek" kötelező olvasmány. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264246 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.


Én többször is olvastam az Aranyembert. Akkor én most hülye vagyok? :D :D


Te alapból az vagy ;) Inkább vmi különlegességnek számítassz :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264230 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Az ember tragédiája az, amit viszont én nem olvastam.
Minden kedvem elvette a tanárom tőle.

Pedig keresztes lovag is szerepel benne, aminek a mintáját Tankréd adta (ha nem ő maga az). :D

Más: ismét voltam a könyvtárban (egyszer ottragadok, de nem bánnám :D ), és rákérdeztem arra az ominózus listára, hogy helyezési sorrend-e. Azt mondták, nem az, hanem csak úgy a top12-be bekerült könyvek felsorolva. :) Igazatok volt. ;) (bár sztem ez így logikátlan, hogy csak hasraütésszerűen írták ki, miért nem abcsorrendben... :roll: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264228 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.


Én többször is olvastam az Aranyembert. Akkor én most hülye vagyok? :D :D

Ne rémisztgessetek, Az aranyember még ott van a polcon, ha minden igaz, kötelező. :D Meg Az ember tragédiája is, de az érdekel. :) ) Csak jussak odáig. :D


Az ember tragédiája az, amit viszont én nem olvastam.
Minden kedvem elvette a tanárom tőle.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264227 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Rabyn írta: Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.


Én többször is olvastam az Aranyembert. Akkor én most hülye vagyok? :D :D

Ne rémisztgessetek, Az aranyember még ott van a polcon, ha minden igaz, kötelező. :D Meg Az ember tragédiája is, de az érdekel. :) ) Csak jussak odáig. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264224 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.


Én többször is olvastam az Aranyembert. Akkor én most hülye vagyok? :D :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264216 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én játszottam anno a szentivánéji álom egy kivonatában. hát... ééérdekes volt. amugy a darabot magát azt szeretem.

Mellesleg az aranyembert én se bírtam elolvasni. szerintem borzalmas.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264211 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Silima írta:

Phaedra/Namarie írta: nem véletlen, hogy a Hamletet játsszák modern jelmezben, ill. a III. Richardnak van a harmincas években játszódó filmváltozata, ha jól tudom, Sir Ian McKellen a főszereplő. :wink:


Mióta a Szentivánéji álmot is feldolgoztál modernné, azóta már a Télapóban sem hiszek... :? :dead: :o h: [size=9:ohkfvpk6]Na jó, amiben mi játszottunk, az se volt olyan hej de korhű... 8O[/size]


A legutóbbi Szentivánéji Álom film amit láttam az sem volt túl korhú, se nem modern. De jó volt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264195 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aztán ott van a Rómeo és Júlia, aminek szintén van modern változata. (elég röhejes hogy a kardok helyét gépfegyverek vették át) :) :D 8O

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264189 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: nem véletlen, hogy a Hamletet játsszák modern jelmezben, ill. a III. Richardnak van a harmincas években játszódó filmváltozata, ha jól tudom, Sir Ian McKellen a főszereplő. :wink:


Mióta a Szentivánéji álmot is feldolgoztál modernné, azóta már a Télapóban sem hiszek... :? :dead: :o h: [size=9:bczhqr1p]Na jó, amiben mi játszottunk, az se volt olyan hej de korhű... 8O[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264187 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Nekünk másodikban (nagygimi) 19 kötelező olvasmányunk volt. Csakhogy a magyartanárnőnk elment (by baby) és aki jött helyette csak kettőt követelt- Az ember tragédiáját (jó, elolvastam), meg Mikszáth Kálmántól egy regényt. De eddig majdnem minden évben (8éves gimi) volt vagy 5kötelező. Én az egri csillagokat nem tudtam elolvasni, még a Hamletet, Candidot, Ember tragédiját is sikerült de azt nem:P

Szvsz azért, mert vagy jóval közelebb érezted magadhoz, vagy pedig többet mond el az emberről általában, mint az egri csillagok, ami nagyon szép és olvasmányos, viszont ami alapvetően történelmi regény, és mint ilyen egy korszakra helyezi a hangsúlyt.

nem véletlen, hogy a Hamletet játsszák modern jelmezben, ill. a III. Richardnak van a harmincas években játszódó filmváltozata, ha jól tudom, Sir Ian McKellen a főszereplő. :wink:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264181 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

Az MTT keretein belül szeretnénk alakítani egy pályázat író csoportot.
Kérek mindenkit, aki kedvet érez ehhez, az jelentkezzen nálam az ery@tolkien.hu -s e-mail címen.

Az nem jelent akadályt, ha még nem írtál pályázatot!

A pályázatíráshoz minden segítséget biztosítunk!
Hamar bele lehet tanulni!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264174 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem!

Kérek mindenkit, akinél bármiféle MTT-s jelmez van az küldjön egy e-mailt a következő címre: ery@tolkien.hu

Kérem, hogy az e-mailben írja le pontosan, melyik jelmez található nála.

Előre is köszönöm.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264170 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Borzasztó, hogy a mi sulinkban a legtöbb tanár férfi, a maradék meg hm... erősen középkorú hölgy. :P Szóval senki nem megy szülési szabadságra.. :x
A nyárra kaptunk 20 kötelezőt, szerencsére ezek közül már vagy tízet olvastam. A tanárunknak mániája, hogy szeptemberben adja meg az azévi kötelezők listáját. Amikor ugye már mindenkinek van ideje olvasni!! :evil: Idén már rájött a tévedésére... :P
Kötelezőket általánosban a Kőszívű és a Pál utcai fiúk kivételével szerettem. Az arany embertől gimiben sikítófrászt kaptam, mikor az első oldalon találtam egy 18soros mondatot.. 8O Kb. ott abba is hagytam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264161 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah nálunk is volt magyartanár váltás. Az előző szintén gyerekszülés okból ment el, (egész jó neve lett a fiának Gábor Gergő:))) Tulajdonképpen nem szerettem tulzottan a vége felé mert kicsiti idegbetegnek tűnt néha, de aki nála hármas volt (mint ééén:) az érettségin ötöst szerzett... nem is féltem az érettségitől. a mostani meg hát ár nem sok van neki a nyugdíjig... szal nem valami hudejótanár..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264154 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekünk másodikban (nagygimi) 19 kötelező olvasmányunk volt. Csakhogy a magyartanárnőnk elment (by baby) és aki jött helyette csak kettőt követelt- Az ember tragédiáját (jó, elolvastam), meg Mikszáth Kálmántól egy regényt. De eddig majdnem minden évben (8éves gimi) volt vagy 5kötelező. Én az egri csillagokat nem tudtam elolvasni, még a Hamletet, Candidot, Ember tragédiját is sikerült de azt nem:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264143 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: Drága Léralondë, Hugi! Gyönyörű az avatarod! :´) Meg merem kockáztatni, hogy a Tiéd a legszebb ;) nekem legalább is a Tiéd tetszik a legjobban! :D


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Köszönöm :D !

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264128 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Léralondë, Hugi! Gyönyörű az avatarod! :´) Meg merem kockáztatni, hogy a Tiéd a legszebb ;) nekem legalább is a Tiéd tetszik a legjobban! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264111 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Itt nagy nagyon aranyos rajfilmet lehet megnézni igyen, bérmentve letöltés nélkül: matine.t-online.hu/index.html


Én láttam a rajzfilmet, adta valamelyik TV, és tényleg érdemes megnézni... :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264102 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt nagy nagyon aranyos rajfilmet lehet megnézni igyen, bérmentve letöltés nélkül: matine.t-online.hu/index.html

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264100 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem A kőszívű ember fiai tetszett, de a Pál utcai fiúkon alig bírtam átrágni magam. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264098 Írta: Menelcar
Menelcar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bennem csak egy kötelező maradt meg és az sem azért mert olyan jó volt :wink: :D (végig se olvastam) és ez nem más mint a Kőszívű ember fiai.

"S király lesz a koronátlan fő"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264094 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én a Pál utcai fiúkat nem tudtam elolvasni, annyira messze áll tőlem, minden más kötelezőt végigszenvedtem még az Arany virágcserepet is, pedig az aztán kiütött rendesen, csak a három kékszemű kígyócskára emlékszem belőle, minden más részlet kiesett :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264082 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Általános iskolában minden kötelezőt elolvastam. Gimnáziumban már csak majdnem mindet, egyetemen meg egy részét csak... :oops:
Visszafele fejlődök? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264076 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekünk a következő évre (érettségi év és én majdnem nagyon röhögtem amikor leadta a tanár az olvasmány listát) nemtudom pontosan mik voltak rajta de max 5 könyvet kellett elolvasni ebből egyet már láttam filmen és tervezem elolvasni is. (Édes Anna)
bár eleve éredekes lesz nálunk az érettségi mert töriből pl semmit se tanultunk ebben az évben csak Mária Teréziát és azt is egy kistanár tartotta...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264072 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Én is szeretek olvasni, csak legyen időm rá. :) Anyeginbe egyszer belekezdtem, mert elvileg kötelező volt idén (gyakorlatban azonban nem jutottunk odáig), és nem igazán tetszett. :? Petőfitől Az apostol az viszont tetszett. Meg A helység kalapácsa és A hóhér kötele is. :D Babits Elza pilótája se rossz. :) ) (jó, ezek nem annyira kötelezők, hanem olvasási versenyre kellett elolvasni őket, de jók voltak :) )


Az Elza pilóta tényleg nagyon jó, és az a félelmetes benne, hogy ezt mikor írták...

ha megszeretted Babitsot, tudok ajánlani pár nagyon jó olvasnivalót tőle!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264071 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is szeretek olvasni, csak legyen időm rá. :) Anyeginbe egyszer belekezdtem, mert elvileg kötelező volt idén (gyakorlatban azonban nem jutottunk odáig), és nem igazán tetszett. :? Petőfitől Az apostol az viszont tetszett. Meg A helység kalapácsa és A hóhér kötele is. :D Babits Elza pilótája se rossz. :) ) (jó, ezek nem annyira kötelezők, hanem olvasási versenyre kellett elolvasni őket, de jók voltak :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264064 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mi se olvastunk el az egyetmen mindent, mai vizsgára kellett. egyszerűen egy idő után nem bírja az ember.. gimiben majdnem mindent elolvastam, általánosban is.

Szvsz az a baj, hogy sokszor csak az "olvassátok el, aztán elemzzük" van, ahelyett, hogy felvezetnék a témát. Rabynéknál szvsz tök jó, hogy így elővezették az olvasmányt, és a tanár vette a fáradtságot erre. valószínűleg nem lehett egy autoriter ember, hanem tiszteletben tartotta a gyerekeket.
Némely általános iskolai kötelező pedig hiába szól gyerekekről, nem biztos, hogy a célkorosztálynak való olvasmány.

Ehhez kapcsolódóan: tudok olyan esetről, hogy ovisokat vittek el a csongor és Tündére, merthogy abban van boszorkány, ördög, meg tündér. El lehet képzelni a gyerekek reakcióját az Éj monológjánál. :roll:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264059 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én itt strébernek fogok tűnni :oops: , de majd mindent elolvastam a kötelezők közül... Bár azért a XIX. sz-i francia és orosz irodalmat kihagytam, mert egyszerűen nem bírtam végigrágni magamat rajtuk. Egyébként pedig olvasás-fanatikus vagyok (áldás vagy átok, én nem tudom... :roll: ), szal szinte bármit képes vagyok elolvasni, csak időm legyen rá.

Szvsz egy részről jó, hogy Tolkien nem kötelező, mert sokan úgy állnak hozzá, hogyha valami kötelező, az már tuti csak rossz lehet. Így Tolkient is megutáltatnák sok emberrel.


Ezzel csak egyetérteni tudok. (egyébként úgy tudom, hogy Lengyelo-ban kötelező a LotR)

Ja és még valami: ha jó fantasyt akartok olvasni, keressétek Robert Jorden Az Idő kereke c. sorozatát. Majdnem (de csak majdnem :D ) annyira jó, mint Tolkien művei.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.604 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére