BESZÉLGETŐS topic

Több
19 éve 3 hónapja #260725 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta (Aelalin) írta: Öööö.... most én vagyok hülye, vagy tényleg nem mondtak konkrét sorrendet?

Nem mondtak sorrendet ;)

Amúgy itt a bejutott 12:
Egri csillagok- Gárdonyi Géza
Micimackó- Milne, Alan Alexander
A Pál utcai fiúk- Molnár Ferenc
Harry Potter és a bölcsek köve- Rowling, Joanne Kathleen
Abigél- Szabó Magda
Száz év magány- García Márquez, Gabriel
Az arany ember- Jókai Mór
A kis herceg- Saint-Exupéry, Antoine de
A Mester és Margarita- Bulgakov, Mihail Afanaszjevics
Tüskevár- Fekete István
A Gyűrűk Ura- Tolkien, John Ronald Reuel
1984- Orwell, George

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260724 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TOP 12:
Egri csillagok, Pál utcai fiúk, A Gyűrűk Ura, Micimackó, A kisherceg, Abigél, Harry Potter és a bölcsek köve, Tüskevár, 1984, A Mester és Margaréta, Aranyember, Száz év magány.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260723 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: NAGY KÖNYV! TESSÉK DRUKKOLNI!


Öööö.... most én vagyok hülye, vagy tényleg nem mondtak konkrét sorrendet? (Vagy csak lemaradtam róla?) :?
A lényeg minden esetre, hogy ott a GYU!!!!!! :hello: :dance:
Akkor most be fog indulni az MTT a filmforgatáshoz???

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260722 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ott van!!!! :D :lol: :bounce: :bounce: :itscool: :dance:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260721 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bejutott a 12- be :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260719 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: NAGY KÖNYV! TESSÉK DRUKKOLNI!

A drukk kevés! Szavazni KELL! :idea: :idea: :idea:
Elvileg a GYU benn van az első 25-ben. Nagy gyalázat lenne, ha kimaradna az 1-12-ből. :cry:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260708 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260701 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: :D Ezt érdemes megnézni:
www.koreus.com/files/200406/umbi ... thers.html

dracung: Légy üdvözölve köztünk! :) ha esetleg beszélgetni is szeretnél a fórumozókkal, akkor azt itt ( a tolkien.hu chat-jén) megteheted: www.tolkien.hu/page.php?p=chat/index


Reklámozzuk a csetet! :D ez jó ötlet, támogatom
Úgyis kevesen vagyunk mindig.. :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260700 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

PiciRigó írta:

Toma gazda írta: Ha június 8. án esik 40 napig esni fog.
mifelémnk így tartják


Ez egy népi akármicsoda, hogyha Medárd napján esik,akkor 40napig esni fog. Ez azért érdekes,mert a nedves kontinentális éghajlaton ekkor van a csapadékizé, szal ilyenkor esik. :)


Amikor én tanultam földrajzot, a mi térségünk pont nem a nedves kontinentális éghajlatú zónában volt. Nem hiába van nálunk puszta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260687 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta: az eső Petőfi miatt van. "itt van az ősz, itt van újra"

Nem hv, az eső azért volt, mert én osztálykiránduláson voltam... :evil: És ma azért sütött a nap, mert betegség miatt elvileg 1, gyakorlatilag 2 nappal hamarabb haza kellett jönnöm :cry: :crying: :crying: :crying: :crying: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260679 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Ha június 8. án esik 40 napig esni fog.
mifelémnk így tartják


Ez egy népi akármicsoda, hogyha Medárd napján esik,akkor 40napig esni fog. Ez azért érdekes,mert a nedves kontinentális éghajlaton ekkor van a csapadékizé, szal ilyenkor esik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260678 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta: Csak nem Asterix Britanniában? :roll: Nekünk benne van belőle egy részlet a latin szöveggyűjteményben... források között...


Nem.
Hispániában, de csak az eleje van meg.
Oklevélolvasás szeminárium végén múlattuk vele az időt.

Hispániábaaaan? Azt még magyarul meg sehogysem ismertem eddig! :lol: Ezexerint ien is van.


Ery szerint a legjobb.
Én nem tudom mert nemigen vagyok otthon Asterixben.


Igen, az egy nagyon jó kis epizód, klassz szereplőkkel (Quibelez de Saporán, Sequerez y Catusután :D ). Gandalf, te nem olvastál Alfákat annak idején? :) Abban jelent meg.


Azok mekkora jók voltak!!! :D Az összes Alfát elolvastam 1980tól 90ig és annyit röhögtem rajtuk :lol: :lol: Asterix rulz :mrgreen:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260672 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne felejtsétek le ma este kilenctől nézni a mtv-t mert ma derül ki melyik 12 könyv kerül be a 100ból!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260671 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: :D Ezt érdemes megnézni:
www.koreus.com/files/200406/umbi ... thers.html



Áááá ez nagyon profi!!! Mindenki nézze meg :D :lol: :itscool: :mrgreen:


Ez télleg hatalmas!!! Vidám fiúk!!! És ügyesek! :hello:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260670 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sürgősen segítségre lenne szükségem:
Aki ért DVD-íráshoz, és/vagy az Ulead DVD Movie Factory 2 SE nevezetű progihoz, az írjon mailt ( obiwan1@freemail.hu ), vagy privit, vagy szóljon msnen!
Előre is köszi! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260625 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagyon ott vannak a szakmában a srácok az biztos :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260623 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilgolwen Nimrandir írta: :D Ezt érdemes megnézni:
www.koreus.com/files/200406/umbi ... thers.html



Áááá ez nagyon profi!!! Mindenki nézze meg :D :lol: :itscool: :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260609 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Ezt érdemes megnézni:
www.koreus.com/files/200406/umbi ... thers.html

dracung: Légy üdvözölve köztünk! :) ha esetleg beszélgetni is szeretnél a fórumozókkal, akkor azt itt ( a tolkien.hu chat-jén) megteheted: www.tolkien.hu/page.php?p=chat/index

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260600 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta: az eső Petőfi miatt van. "itt van az ősz, itt van újra"


kérlek szépen megmondom miért van eső nem Perőfi miatt ne kenj már rá mindent.

Ha június 8. án esik 40 napig esni fog.
mifelémnk így tartják

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260588 Írta: Leia
Leia válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Most írok először a fórumba! Nagy kedvencem Faramir. Szívesen leveleznék más Gyűrűk Ura-fanatikusokkal! Légyszi írjatok!
Üdv minden fórumozónak!
dracung :lol:

"I hope life is good for you.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260581 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
az eső Petőfi miatt van. "itt van az ősz, itt van újra"

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260569 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam listáját kiegészítvén: most még nem nyaralok, úgyhogy inkább most essen, mint 2 hét múlva. :D (Természetesen őszíntén kívánom, hogy mások nyaralásánál is legyen jó idő. :P )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260562 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta:

Léli írta: Ciiijjjasztok!

Kik voltak azok, akik cuccujéztak?!?!?! Ejnye és bejnye...... Ezt mos legalább vizsgaidőszak végéig hanyagolhatnátok, népek...... :P


Tegnap a HBOn az egyik filmbe a kiccsaj olyan mozdulatokat csinált mint amilyen a cucuje biztos ezé esik ilye nagyon.


Léli drága örülj neki, két okból is.
az egyik: ha Szegeden meleg van, akkor k meleg van, (elnézést, de még finoman fogalmaztam meg a tényt) ami igencsak megnehezíti a vizsgára való készülést. Egyszerűbben: megdöglesz és megrohadzs a melegtől.

Másik: ha nem esne, kiégett volna minden- így is alig van gyümölcs, és nem is lesz.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260467 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: a nevek mindig beszédesek, ezért mások az egyes fordításokban.
Gandalf: az Alfa egy ifjúsági magazin volt (főleg tudományos témákkal foglalkozott, pl űrhajózás, számítógép, orvostudomány). Általában két-három képregény is volt benne: Asterix (Tímár György fordításában :itscool:), Willám Will, meg néha egyebek (pl Leonard).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260466 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: lásd: nevem az msn-en: "a liquor cerebrospinalis legnyagyobb részét a ventriculus lateralis pars centralisában található plexus corroideus termeli!" )


Miert ez tok ertheto... :P


Maradjunk szerintem annyiban, h plexus choroideus... :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260460 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta: Csak nem Asterix Britanniában? :roll: Nekünk benne van belőle egy részlet a latin szöveggyűjteményben... források között...


Nem.
Hispániában, de csak az eleje van meg.
Oklevélolvasás szeminárium végén múlattuk vele az időt.

Hispániábaaaan? Azt még magyarul meg sehogysem ismertem eddig! :lol: Ezexerint ien is van.


Ery szerint a legjobb.
Én nem tudom mert nemigen vagyok otthon Asterixben.


Igen, az egy nagyon jó kis epizód, klassz szereplőkkel (Quibelez de Saporán, Sequerez y Catusután :D ). Gandalf, te nem olvastál Alfákat annak idején? :) Abban jelent meg.


Latinban más nevek vannak.
P. de Sangria...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260452 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260451 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta:

Alyr Arkhon írta:

Gandalf írta: Csak nem Asterix Britanniában? :roll: Nekünk benne van belőle egy részlet a latin szöveggyűjteményben... források között...


Nem.
Hispániában, de csak az eleje van meg.
Oklevélolvasás szeminárium végén múlattuk vele az időt.

Hispániábaaaan? Azt még magyarul meg sehogysem ismertem eddig! :lol: Ezexerint ien is van.


Ery szerint a legjobb.
Én nem tudom mert nemigen vagyok otthon Asterixben.


Igen, az egy nagyon jó kis epizód, klassz szereplőkkel (Quibelez de Saporán, Sequerez y Catusután :D ). Gandalf, te nem olvastál Alfákat annak idején? :) Abban jelent meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260447 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta:

Alyr Arkhon írta: Latin rulz.
Hogy mennyire arról záróvizsga után nyilatkozom.
Bárki aki húzódozik tőle szóljon és küldök át neki Asterixet latinul.



Akkor az olyan mint az eldáknak a qvenya?


QUENYA, Eru áldjon meg: QUENYA (nem qvenya...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260440 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Ciiijjjasztok!

Kik voltak azok, akik cuccujéztak?!?!?! Ejnye és bejnye...... Ezt mos legalább vizsgaidőszak végéig hanyagolhatnátok, népek...... :P


Tegnap a HBOn az egyik filmbe a kiccsaj olyan mozdulatokat csinált mint amilyen a cucuje biztos ezé esik ilye nagyon.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.373 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére