Novellák

Több
20 éve 3 hónapja #199851 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
nem ezek már régota jönnek. PEdig én nem küldök Brisának semmit és szvsz ő se nekem. nem tőle jön a levél hanem valami mailbiszbasztol.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199818 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Első novellakörösök: Küldött valaki mostanában valami levelet a levlistre? mert én nem kaptam eggyet sem. Viszont Brisától mindig jön valami elfogadhatalan izé. Nemtom miaz..


hány kilobyte a levél Rabyn, mert ha 6, 24, 26, 40, 41 akkor gyorsan töröld, meg se nyissad. én is kapok ilyen hülyeségeket, ezek vírusok. nem kaptam semmit én sem mostanában. vagy nem küldtek, vagy nem tudom

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199813 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Első novellakörösök: Küldött valaki mostanában valami levelet a levlistre? mert én nem kaptam eggyet sem. Viszont Brisától mindig jön valami elfogadhatalan izé. Nemtom miaz..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198696 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Novellák
Niph/Elentári: köszike!!! :)

Ancalima Anarórë:

ezt nálam csak a LotR szokta elérni,

Naggyon nagy megtiszteltetés!!! :oops: :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198660 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Hűha, Csele, a végén csak úgy borsódzott a hátam, ezt nálam csak a LotR szokta elérni, egyszóval Gratulálok!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198654 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Novellák
Csele:Nekem nagyon tetszik! Így tovább!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198647 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Elkövettem egy novellát, s szeretném ha megkritizlánátok (csak kímélettel, ez az első írásom! 8) )
Itt található

(Figyelmeztetek mindenkit, hogy kicsit depis hangulatomban írtam...)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198399 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: akár most is küldheted, de ha lesznek még tagok(pénteken szeretném lezárni a jelentkezési listát, aki még nem tette meg hogy jelentkezett az igyekezzen), akkor azoknak legfeljebb később még elküldöd.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198284 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Hű!!! Örülök, hogy tehettem valamit!

A feladat isteni! Lenne egy kérdésem. Mikortól lehet, érdemes elküldeni a kész művecskét? Mert ezt bezzeg már megírtam két napja, jó volt a témaválasztás. :)

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197473 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: örök hálám, így végre sikerült Ringet is regisztrálni a primen, ugyhogy végre ő is tag:D ez azért fontos, mert vele találtuk ki a feladatot is;) tehát jelenleg 8an vagytok:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197462 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
FELIRATKOZÁS!

Felmentem a lista.prim.hu-ra, ott rákerestem az irokor2-re, beléptem a részletes ismertetésbe ( mármint a listanév alatt), és ott az alján van egy lehetőség a feliratkozásra. Ezt megtettem emilcímmel, akkor jött rá egy emil az ideiglenes jelszóval. Azzal felmentem, csináltam saját jelszót. Utána jött egy emil az irokor2-től, hogy felirtak, de még a moderátornak engedélyeznie kell a jelentkezésemet. :D
És ma megjött Dodieetól, hogy elfogadta. Ennyi.
VÉGRE! :dance:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197453 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
ROff még mindig:

Ring: Én két évig voltamott fent:)) sőt ha van benne valami érdekes meg is veszem.. spt még moderátor is voltam.... csak kirugtak a nagy pofám miatt:DDDDD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197452 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
Na, ezt nem akartam...jól van, igen, fent vagyok azon a redván, na. ami nem jelenti azt, hogy kidobok havonta 500 pénzt egy színes maszlagért...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197398 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Jippí, műkszik a primlistás cucc! :D Végre valahára... Amúgy én is fent vok az Im- en. Mégvalaki?

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197395 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Off: GYŰRŰ TE FENTVAGY AZ IM NETEN?D:))) On

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197381 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
Dodie: na, ezt mostmár igazán nem értem. És a másik mail címememet se tudom megcsinálni, mért vayok ennyire szerencsétlen? na, mindegy, csal összehozzuk. a baj, az hogy valamilyen okból nem tok csetelni sem.. :?

öhm, itt egy link. nem novella, amolyan iromány.
www.im-net.hu/weblog/index.php?p=olvas&wl=22579

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197354 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: megkaptam a jelentkezésed, el is fogadtam. Mit csináltál másként, mint eddig? Jó lenne tudni miért nem fogadta el a rendszer eddig a jelentkezést.. Amúgy ha bárki küld jelentkezést, akkor elvileg kapnia kell egy levelet arról, hogy visszaigazolásra vár, majd ha elfogadtam az oldalon a jelentkezést, akkor egy hosszabb e-mailt is kap. remélem télleg így működik...
Xamorath: a tiedet is megkaptam.
Ring: azt írja a rendszer, hogy visszaigazolást vár tőled.. nem tudom miért sz*raxik... suxx. csináltál másik e-mail címet? majd írok egy privit vagy valami:P Ja, és szóljon priviben akinek még gondjai akadnak a jelentkezéssel!!Eddig 7en vagytok(rajtam kívül, de ugye én nem írok..), plusz Ring, tehát még max 2 ember fér bele. annál több már necces, higyjétek el:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197311 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Elméletileg feliratkoztam a 2. írókör listájára, csak Dodiee-ra várok. Remélem, most sikerül. :D

Légyszí, kell még valamit tennem? Már hat tagot láttam ott, én vagyok a hetedik? Csak gyűlünk... :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197310 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya!
No, én megpróbáltam egyenesen az oldalon regisztrálni. Kaptam is egy emailt, hogy jelezzek vissza. Megtettem És most? Várok.

Dodiee: Tudod, mire? Neked kellene visszaírnod? Vagy a rendszer adja az ideiglenes jelszót? Vagy miiiiii???? :cry:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196886 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák

Xamorath írta: Re!

Már én is fent vagyok a levlistán, de ott mit kell/lehet csinálni:?: :?: :?: A cucc valszeg a postaládába érkezik, de pl. hogyan küldök irományt? Ja és lesz átfogó téma, amiről firkantani kell? :roll:


még nincs téma, de ha lesz, akkor azt az irokor2@primlista.hu -ra kell majd küldeni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196780 Írta: Xamorath
Xamorath válaszolt a következő témában: Novellák
Re!

Már én is fent vagyok a levlistán, de ott mit kell/lehet csinálni:?: :?: :?: A cucc valszeg a postaládába érkezik, de pl. hogyan küldök irományt? Ja és lesz átfogó téma, amiről firkantani kell? :roll:

"A gyávák többször is meghalnak éltükben, de a bátrak csak egyszer ízlelik meg a halált"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196691 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira, Raweny: hmm.. nem értem, komolyan. Eneira-tól nem kaptam meg a jelentkezést, Raweny pedig nem listatag... suxx primlista :evil:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196681 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
Elküldtem a 2. novellát a listára, remélem megérkezik.

Úgy tűnik a novellaírás könnyebb mint a kritikaírás...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196667 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Sorry, de ez a levlista mindig ledob, és így az égegyadta világon semmire sem jutottam vele!! Help! :(

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196638 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
üdv népek!
Ha esetleg nagyon unatkoztok akkor olvassátok el ezt itt www.freeweb.hu/gyzyke/poty.htm

kiváncsi lennék a véleményekre.. kb 2 éve született ez az iromány

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196587 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Vazz, Dodie, ez az ütés ült, akkorát repültem :) Jóvanna...

Amúgy nekem, amikor leszedek egy novellát, ami jött a levlistről, mindenképpen valami krissz-krassz lesz a neve, bármi is volt azelőtt, de ez lehet, sőt biztos, hogy a yahho hülyesége.


csatlakozom, ezért is írtam a tárgysorba, hogy kicsoda micsoda, és nem a fileba, mert nekem pl nem fogadja el ha hosszú a filenév meg minden...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196574 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Vazz, Dodie, ez az ütés ült, akkorát repültem :) Jóvanna...

Amúgy nekem, amikor leszedek egy novellát, ami jött a levlistről, mindenképpen valami krissz-krassz lesz a neve, bármi is volt azelőtt, de ez lehet, sőt biztos, hogy a yahho hülyesége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196567 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya!

Megjöttem, remélem, már meg is maradok :)

Dodiee: elküldtem újfent a jelentkezésemet, remélem, sikerül végre, bár látom, másoknak is akadnak gondjai a feliratkozással. :D
Tényleg ennyire bonyolult, vagy a rendszer ilyen...hmm...nehézkes?

Cicafül: elküldtem a regényemet, remélem, megkapod/tad. Előre is köszönöm, ahogy a többieknek is, aki elkérte.

Légyszí, olvassátok el hamar! :bounce:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196327 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák

Esgal írta: ehöm, ehhez a primlistás izéhez én gyökér vagyok...bejelentkezéshez loginnevet és jelszót kér. Ez ugye nincs, marad a mélcím. De azzal se enged. Vagy kapnom kellett volna egy levelet jelszóval, vagy mi?


öhmm. levelet mindenképpen kellett volna kapnod(azthiszem ideiglenes jelszóval..), de én jelentkezést se kaptam tQled(már ha a második körrQl beszélsz). küldtél mailt?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196319 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Novellák
ehöm, ehhez a primlistás izéhez én gyökér vagyok...bejelentkezéshez loginnevet és jelszót kér. Ez ugye nincs, marad a mélcím. De azzal se enged. Vagy kapnom kellett volna egy levelet jelszóval, vagy mi?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.647 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére