Gomuncs

Több
19 éve 2 hónapja #239149 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs
Feb 1-én még vizsgám van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239143 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gomuncs
Aral csak szólok, hogy aznap lesz a Veszprémi Tolkien Nap...

A csudába Drizzt megelőzött :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239140 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Veszprémi tolkien nap...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239134 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves csoporttagok!

Január 29ére, azaz szombatra tervezném az első ÉLŐ-gondolatok találkozót. Mindenki véleményét várom, hogy ráér-é...

A témák (azaz kettő téma) már megvan, és az elképzelés, hogy hogyan vezessük le az egészet. Hétfőig mindenki nyomja a véleményeket, és aztán döntünk, hogy meg tudjuk-e valósítani.

peet

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237792 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Gandalf, szuper lesz, ha összehozod az infocsoportot!

Ha tőlem kérdezed, az egész információáramlást új mederbe kéne terelni. Felépíteni egy új rendszert, ami könnyen működik. Legyen szó akár egy külön oldalról, ahol "üzenőfalszerűen" a legfrisebb infok fenn vannak és tényleg az ÖSSZES info felkerülne oda. Lehetnek külön kategóriák a hír fontossága, kiterjedési körét illetően.
Egy körlevél se lenne rossz megoldás, persze működő mailcímekkel. Akár feliraktozással meg lehetne oldani, de az üzenőfala megoldást támogatnám leginkább.
A Közgyűlésről szóló értesítőt is tény, h nektek kéne majd időben kiküldeni, de ha lenne KÜLÖN egy oldal az infoknak, híreknek, akkor azzal is segítenétek a hírek terjedését.
Najó, nem szajkózom tovább a külön oldalt... :D
Esetleg bevezethetnétek, h rendszeresen, mondjuk 1-2 havonta kiküldtök egy leveelt, összefoglalva a történt eseményeket, az elkövetkezendőket, stb...
Ha kellenék még vmiben, csak sikíts. 8) Remélem tudtam segíteni!

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #237174 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves GOMUNCS-tagok!

Úgy néz ki, sikerül beindítanunk az InfoCsoportot (tudnivalók róla az MTT-topicban), s talán a TK-n sikerül is az öt aláírást begyűjtenünk. Mielőtt munkába kezdenénk, szeretnénk egy felmérést tartani arról, ki hogyan látja a Magyar Tolkien Társaság Kultúrális Egyesület információáramlását, mit gondol, mennyire könnyű tájékozódni, begyűjteni a szükséges tudnivalókat, mi okoz nehézséget ebben, mi az, ami katasztrofális és amin feltétlenül javítanunk kell. Természetesen csak az Egyesületre vonatkozóan, nem a közösségre. Ebben szeretnénk a Ti segítségeteket kérni: mi az, amit problematikusnak láttok, s amire az InfoCsoportnak feltétlenül megoldást kell találnia, mennyire látjátok súlyosnak a helyzetet, s ha bármilyen javaslatotok lene, azt is szívesen vesszük! A kommunikációs hálózat kiépítése és a problémák megoldása a mi feladatunk (azaz az InfoCsoport feladata) lenne, Tőletek csak egy kis "brainstormingot" szeretnénk kérni a fenti kérdésekben. Gyűjtsetek össze minél több olyan dolgot, amely gondot okozott a tagok tájékozódásánál az eddigiek során, valamint azt is, hogy milyen megoldásokkal szimpatizálnak leginkább a tagok!

Fáradozásotokat előre is köszönöm!

Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #235889 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Rabynnal ketten nagyon jól éreztük magunkat, jelentem.
De sebaj, a KHE-s csapat megsegítette az MTT reklámügynökségét, köszönjük nekik!

Boldog újévet kívánok!
És persze Boldog Új Évet is!

u.i. MA vagyok kétéves a fórumon, juhé!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #235422 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Az idöpont 2004. december 30-a, csütörtök hajnali tíz (10) óra, helyszín a Moszkva téri nagy óra lábánál a metrókijárattal szemben. Megkérdeztem a rendörséget is, szabadon garázdálkodhatunk a kis lapocskákkal. Úgy gondoltam, hogy helyszíni szemle és óraegyeztetés után szétszéledünk a kiválasztott helyekre; mondjuk párosával megyünk valami kedvezö fekvésü térre, és mindenki megszabadul a reá bízott lapoktól olyan módon, hogy az özönlö emberek kezébe juttatja.
Szerintem egy óra alatt megvan...
Gyertek, gyertek, be a házba...! :twisted:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #235248 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: A Nagy Szórólaposztás december 30-án, csütörtökön veszi kezdetét a délelötti órákban, a potenciális helyszínek: Moszkva tér, Móricz Zsigmond körtér, Nyugati tér, Astoria, Blaha Lujza tér, Kálvin tér. Majd ezekböl választunk addigl; létszámtól függöen indulunk oszlásnak.

Mindenkit, aki él és mozog aznap, szeretettel vár a GOMUNCS!


Drága bogaram és hol és mikor találkozunk?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233781 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
A Nagy Szórólaposztás december 30-án, csütörtökön veszi kezdetét a délelötti órákban, a potenciális helyszínek: Moszkva tér, Móricz Zsigmond körtér, Nyugati tér, Astoria, Blaha Lujza tér, Kálvin tér. Majd ezekböl választunk addigl; létszámtól függöen indulunk oszlásnak.

Mindenkit, aki él és mozog aznap, szeretettel vár a GOMUNCS!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233337 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Fél hatkor végzek, hat után pár perccel ott vagyok a Marczin, ha már nem vagytok ott, arra az esetre van nyomkövetöm. Viszlát holnap!(ma)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233293 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Az óra alatt Alyr.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233291 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs
A Moszkva téren belül hol?

Az nem egy túl átlátható terület.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233282 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mégsem leszek Szolnokon, egész nagy a valószínűsége, h ott tudok lenni...! Még mindenképp visszajelzek.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233225 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Igen, Rabyn. Csütörtökön lesz a megbeszélés.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233205 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Aral: ez ugye holnapra vonatkozik?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233192 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
17.00kor találka a Moszkván, vagy 17.20kor a Marczibányi téren
akkor várnak minket Lep-es megbeszélésre!!!!

Mozgás emberek!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #233114 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
mm.. bocsánat az eddigi passzivitásért, hogy lesz a csütörtök? mert engem hatig boldogít az egyetem..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232892 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Csúszás:
Kedd délután háromnegyed hatkor átveszem a lapokat, és az aktuális kóruspróbán már a terjesztöknek is jut(köztük jópár Gomuncsosnak is). Plakátot fénymásoljatok, ahol éritek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232761 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szórólapokat és plakátokat Kismarosra is kéne vinni, és ott szétosztani a nép között, hogy terítsék. Nálam is van még egy adag plakát és némi szórólap, a ZM-ben TK-n akartam kapacitálni vele az embereket, de a csőtörésben ez is elúszott. Na majd a LEP megbeszélésre magammal hozom, sajnos én nem megyek Kismarosra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232672 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Aral, marad a csütörtök?

Nincs 1000 szórólap, csak 600...
Köszi Rabyn, számítok Rád. Hétfön este kapom meg öket felvágva, hála Lothnak.
Aki Budapesten van a héten, azzal megbeszélnék egy napközbeni találkozót, és átadnék neki néhány lapocskát. Ki vevö még?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232629 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nekem Berenes próba fél háromtól...nyemtom mikor lészen vége, utána tudok menni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232586 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Csütörtök, áúcs... Szolnokon leszek, bocsi! :triste:
Majd izé... elkapom vmelyik tagtársat, aztán elmeséli nekem mi volt/van/lesz. LEPen mindenképp számíthattok rám, aztán a szünetben is tudom magam már aktivizálni.
Szórólapszórás szintén szünetben, jövőhét ejtve...

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #232480 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Sziasztok!

We have things to do. Orders from Mordor. The Eye commands osszunk szórólapot. Szeretném a segítségeteket kérni, GOMUNCS-tagok! 1000 db szórólapot kell kiszórni a jövö hét folyamán, ajánlott helyszín a Moszkva tér, de vihetünk egyetemekre ezt is, mégiscsak jobb a hatásfoka.
Írok még...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231997 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kriszana a LEP megbeszélést 16. csütörtök d.u. 17h-ra rakta. Elötte gondoltad valamikor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #231873 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
MINDEN GOMUNCS tag úgy készüljön, hogy jövöhét csütörtökön LEP-előkészítő megbeszélés lesz. délután valamikor

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230852 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gomuncs

Brisa írta: Nem feledkeztünk meg róla: Vénia beszélt vele. :wink:
Sirgon, mail ment.

Ja de jó, nekem már majden lelkifurdalásom lett.
Egyébkén válasz mail ment, kéretik megnézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230823 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nem feledkeztünk meg róla: Vénia beszélt vele. :wink:

Sirgon, mail ment.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230819 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gomuncs
Azt hiszem elfelejtkeztünk Thilannáról tegnap. Bár azt hiszem magától is rájött, hogy véget érhetett a megbeszélés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #230618 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs

Kincső (Thilanna) írta: Hát, mivel fél 6-tól 7-ig táncpróbán vagyok az Oktogonnál, legeslegkorábban fél 8-ra érnék oda, de még talán picit később is... :roll: Addig gondolom nem lesztek ott.


Az tök jó! Én is csak fél 7-től leszek. De akkor viszem a színes papírokat és holnap akkor az anyud tudna nekünk fénymásolni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.505 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére