Gomuncs

Több
19 éve 5 hónapja #223522 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Gomuncs
bocs-bocs, hiper offolok...
de ön csak most pillantottam meg eme csodát, és majd lefordultam a székröl röhögtömben - alig tudtam elmagyarázni Josnak, hogy min is kacagok/fogom a fejem/stb ilyen jót. Kicsit se néztek hülyének a könyvtárban... :P

sorry Peti...ez kellett...

onabb:
én meg majd...de asszem tudod.
mindenesetre csoporttag vagyok - és kérek majd gomucs jelszót :mrgreen: :mrgreen:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223519 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
hát, asszem jó a péntek, de ez a hetem olyan mindenről lemaradós hirtelen, ergo beszéljetek meg időpontot, és rúgjatok fejbe, ha nem szólok előre, h nem megyek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223466 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nekem a most péntek biztos, hogy nem jó, pedig szertnék menni, viszont a későbbiekben lehet, hogy jó lesz...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223451 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
nekem ugy ahogy van nem jó a péntek...még jövő 7en sem...utána lehet.
vagy esetleg vmikor későn péntek, de azt meg gondolom nem akarjátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223423 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
péntek du. nekem is jó lenne, 3-4 körül [size=9:2zasbaqp]de inkább 4[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223339 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Gomuncs

Aralataion írta: Tervezet:
Péntek délután első tényleges találkozó lehetne...
Időpontokat kérek! Sürgősen! Csütörtök délig jelezzetek itt, hogy mikor lenne jó.

Péntek nekem is jó lenne, most először végre... tök gáz, hogy eddig nem tudtam menni, pedig szándékomban állt.
Koradélután? 3-4 körül?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223334 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hátttő nekem a most péntek az jó lesz. Csak 4 órám van:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223316 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Tervezet:
Péntek délután első tényleges találkozó lehetne...
Időpontokat kérek! Sürgősen! Csütörtök délig jelezzetek itt, hogy mikor lenne jó.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223256 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
énisénis offolok ide, mert még élek! :twisted:
hol, mikor? .D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223203 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs

Inczy írta: Mégjó, a Gomuncs számára nincs akadály.. Hehe... 8)

Nosss, akkor mikor állunk fel?! 8)


Hova?
nekem tériszonyom van...


(bocs, nem tudtam kihagyni)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223201 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mégjó, a Gomuncs számára nincs akadály.. Hehe... 8)

Nosss, akkor mikor állunk fel?! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223192 Írta: Gomuncs
Gomuncs válaszolt a következő témában: Gomuncs
Borzalmasan elnézést kérek, de most szétoffoljuk, a topicot, hogy legyen mit törölni, de ugye még nem álltunk fel, addig lehet. Utána tisztogatok kegyetlenül. Szóval én lennék a későbbiekben a topic-moderátor... :twisted:

Bocsesz! Muszáj volt rendet tennem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223188 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Pont ez az. Sil. Itt nem lesz szükség a moderálásodra.
Köszi :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223182 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ez most off lesz, de ahogy megláttam e nevet: GOMUNCS, nem bírok ellenálni a kísértésnek! :mrgreen:

Barátnőmmel alapítottunk egy ilyet:

GUNGUCS

Erkölcs- és hülyeségszállító Bt.*

*Baráti társaság

Kb. két hónapja alakult és eddig két tagja van. Barátnőm és én. Célunk a mágikus népesség ellátása rengeteg hülyeséggel és némi erkölccsel. 8)

OFF vége

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223163 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hmm pedig az 5let nem rossz!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223159 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gomuncs
Pont a GoMuncs ne tudna egy ilyen problémán felülkerekedni? Ugyan, Sil, ne légy már ilyen kishitű! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223158 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Gomuncs
Max. topicgazdája, mert moderátora a témaköröknek van. De nem tartom ezt jó ötletnek, mert nem tudjátok majd követni, ki törölte/szerkesztette a hozzászólásokat. [size=9:2wg6a0mj]Volt már olyan, hogy egy két gazdával rendelkező topicnál az egyik gazda törölt valamit, aztán elfelejtette, és aztán mindketten panaszkodtak, hogy a gonosz modik belenyúltak a topicba... És nekünk modiknak is egyeztetnünk kell néha egymás közt a moderálással kapcsolatban, ami 5-6 főnél sem könnyű, nemhogy egy egész csoportnál...[/size] :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223148 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Megpróbálok egy közösségi moderátort létrehozni, hogy mindannyian bele tudjunk szólni a topic tartalmába.
Majd minden csoporttag megkapja Gomuncs jelszavát, és Gomuncs lesz ennek a topicnak a moderátora...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #223147 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ki volt az az elmés aki Gomuncs néven regizett? :D :D :D :P 8O :itscool: :biggrin2:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #222933 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Apc, nem akarlak elkeseríteni, de GOMUNCS vagyunk, nem GUMUNCS... :D
De a vége stimmel... :wink:

A Munakcsoport egyik programpontjaként terjeszthetnénk az Ó-Hawaii nyelvet, igazán tolkieni cselekedet lenne... :twisted: :tongue: :biggrin2:

Najó, befejezem az offot, törölhettek is, de ezt muszáj volt... Nem hallgattak rám az ujjaim... *ártatlanfej*

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #222894 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Gomuncs
GUMUNCS!!!!!!
Khirály a név....
Tudtátok, hogy Ó-Hawaii nyelven az UNCS pókot jelent?::::)

GUM-IPOK, GUM-UNCS...még a betüszám is stimmel...tudtam én valamiért, hogy el kell mennem arra a találkára::::D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #222835 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Tisztajó! :D Aszittem, h alakult egy új csoport, aztán rájöttem, h mi vagyunk azok..! :wink:

Amúgy már az alakuló talin felvetettük, h majd a későbbiekben kitalálunk egy jobb nevet, ha a mostani nemtetszik... Ígyvan?

Addig is tökjó, h van topicunk, és várjuk Aralt, h kezdje koordinálni a dolgokat... 8)

Kifejtené valaki bővebben,hogy itt miről lehet írni?


Aral majd elmeséli itt a népeknek hivatalosan, de dióhéjban igyexünk segíteni az MTT munkáját, s sok jó cuccot fogunk kitalálni... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #222596 Írta: Brisa
Gomuncs téma létrehozva Brisa által
A Gondolatok Munkacsoport hivatalos topikja.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére