Lassi Laurië szerkesztőség

Több
21 éve 2 hónapja #91573 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
:D És ha még belegondolunk abba, hogy az angol címekben hogyan váltják egymást a kis és nagy kezdőbetűk... pl. The Lord of the Rings, The Fellowship of the Ring, The Two Towers, The Return of the King (a szabály röviden: - a kezdő szót is beleértve - minden szó nagy betűvel kezdődik, kivéve a különböző kötőszavak: the, of, and, a, an, in, stb.), mégis szinte egyszerűbb a helyzet, mint a magyarban... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91570 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Attól lesz butább a nép, hogy a sajtóban egyre-másra hibásan írják le a címeket. És az emberek így jegyzik meg. Szerintem ez elég sajnálatos.

A te cikked is ezt segíti elő, ugyanis nem fogják tudni, hogy "a címkezdő névelők nagyon mobilak, és a mondattól függenek. Ez így van, a könnyebbség kedvéért, hogy elkerüljük a 'Tolkien az A Gyűrűk Urán évekig dolgozott' vagy 'Tolkien A Gyűrűk Urán évekig dolgozott' tipusú mondatokat, amelyekben a variációnak nincs jelentősége, csak megzavarja az olvasót." És emiatt a cím is megváltozik... 'A szilmarilok'-ból a mondat közepén 'a Szilmarilok lesz'. Hát nem tudom... Nekem nagyon nem tetszik.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91565 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Brisa írta: A Gy?r?k Ura (Mint A Legyek Ura, tehát nagy A, nagy G, nagy U :!: ) )
(A Gy?r? Szövetsége /Nagy A, nagy G, nagy S/, A két torony * /Nagy A, kis K, kis t/, A király visszatér /Nagy A, kis k, kis v/)
A Hobbit (Tehát nagy A, nagy H :!: )
A szilmarilok (Azaz nagy A, DE kis s :!: :!: :!: És nincs dupla l, ha valaki még nem tudná :!: )


Drága Brisa,

ha megnézed a nemzetközi (és magyar) publikációs gyakorlatot olyan műcímekre, amelyek névelővel kezdődnek, rá fogsz jönni, hogy a címkezdő névelők nagyon mobilak, és a mondattól függenek. Ez így van, a könnyebbség kedvéért, hogy elkerüljük a 'Tolkien az A Gyűrűk Urán évekig dolgozott' vagy 'Tolkien A Gyűrűk Urán évekig dolgozott' tipusú mondatokat, amelyekben a variációnak nincs jelentősége, csak megzavarja az olvasót. Volt már nekem TDK-dolgozatomban is kifogás, hogy a Canterbury mesék címe _The_ Canterbury Tales-- azt válaszoltam rá, hogy tessék lemenni a tanszéki könyvtárba, megnézni néhány irodalmár-középkorász szakmai folyóiratot; és a legnagyobbakban is lesz névelő nélküli használat. Ahogy a Tolkien-szakirodalomban is van, dögivel. És nem hiszem, hogy ettől butább lenne a nép.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91554 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
ok-:_))) majd ráveszem őket-))))
Tényleg köv-rész mikor lesz?
s az előzőt mikor szerezhetem be??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91541 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Lamorak írta: Most mi a probléma? Eddig azért szoktál volt lecseszni, hogy 'Gyűrűk urá'-t írok 'Gyűrűk Ura' helyett. A 'Hobbit' címet szívesebben használom, mint a 'Babó'-t; ezzel sokan így vannak. Ha a névelő a probléma: általános gyakorlat, hogy elmarad ilyenkor (elég furcsa egy olyan mondat, hogy 'Tolkien éveken keresztül írta az 'A Gyűrűk Urá'-t.') Különben meg nem látom, mi a baj. Ha arra gondolsz, hogy dőlttel kellene szedni a könyvcímeket, akkor egyetértek; a file-ban, amit a szerkesztőknek küldtem, dőlttel vannak, de mivel a magyar gyakorlat tökéletesen kaotikus ebben a tekintetben, nem teszem szóvá. Az viszont, hogy a blokkidézeteimet (amik kisebb betűvel vannak, behúzással, ilyenek) beemelték a szövegbe, és még csak egy idézőjelet sem tettek köré, kicsit tényleg ciki. De ez már nem az én dolgom.

Úgyhogy ezt tudom válaszolni. Már amennyiben rám gondoltál. :)


Drága, kicsi Lamorakom, kedvenc Tolkien-zsenim!

Természetesen rád gondoltam. Csak ne szerénykedj. :D
Ezennel megosztok veled (is) egy nagy titkot: a címek helyesen:

A Gyűrűk Ura (Mint A Legyek Ura, tehát nagy A, nagy G, nagy U :!: ) )
(A Gyűrű Szövetsége /Nagy A, nagy G, nagy S/, A két torony * /Nagy A, kis K, kis t/, A király visszatér /Nagy A, kis k, kis v/)
A Hobbit (Tehát nagy A, nagy H :!: )
A szilmarilok (Azaz nagy A, DE kis s :!: :!: :!: És nincs dupla l, ha valaki még nem tudná :!: )

(ld. akár az eredeti címeket is...)

Azt hiszem, ideje lenne már megtanulnia mindenkinek. Nem olyan bonyolult ám. :D Illetve ha a memóriakapacitások túl vannak terhelve, akkor kéretik a tekinteteket a könyvespolcra emelni, és kibetűzni a Tolkien által írt remekművek címeit. Különösen ajánlott ez akkor, ha az ember a Magyar TOLKIEN Társaság tagjának, valamint Tolkien-szakértőnek vallja magát és nyilvánosság számára irogat Tolkienről. :wink:

Ne butítsuk már a népet...

* A két toronynak több verzióját láttam már. Árpi bácsi a II. kötet bevezetőjében így írja: A Két Torony, a III. kötet előzményeinél már így: A két torony. Szerintem ez utóbbi a helyes, de akinek van eredetije, megnézhetné.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91507 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Gumipók írta: Birefi: gyere cak drágasszááágom...hadd kössszönjem meg azt a gyengussszz kisz viccet :twisted:

Az MTT székházban általában 10-17-ig tartózkodik valaki, de a biztonság kedvéért aki jönne bármiért, előtte telefonáljon a 321-0130 számon ami közvetlenül ott csörög ki.
Egyébként mindenkit tárt hálókkal fogadok :P :twisted:


:D :D
Jajj! Akkor Fullánkot is viszek! :)
Remélem odaérek 5ig. Kár lenne feleslegesen átvágni magam a hálókon. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91505 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Brisa írta: De amikor kinyitom az MTT újságját, és abban elolvasom az MTT (és kis hazánk) egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) Tolkien-szaktekintélyének cikkét... szóval becsukom a szám. Asszem nincs értelme ilyen körülmények között másoktól elvárni azt, amire mi sem vagyunk képesek.


Most mi a probléma? Eddig azért szoktál volt lecseszni, hogy 'Gyűrűk urá'-t írok 'Gyűrűk Ura' helyett. A 'Hobbit' címet szívesebben használom, mint a 'Babó'-t; ezzel sokan így vannak. Ha a névelő a probléma: általános gyakorlat, hogy elmarad ilyenkor (elég furcsa egy olyan mondat, hogy 'Tolkien éveken keresztül írta az 'A Gyűrűk Urá'-t.') Különben meg nem látom, mi a baj. Ha arra gondolsz, hogy dőlttel kellene szedni a könyvcímeket, akkor egyetértek; a file-ban, amit a szerkesztőknek küldtem, dőlttel vannak, de mivel a magyar gyakorlat tökéletesen kaotikus ebben a tekintetben, nem teszem szóvá. Az viszont, hogy a blokkidézeteimet (amik kisebb betűvel vannak, behúzással, ilyenek) beemelték a szövegbe, és még csak egy idézőjelet sem tettek köré, kicsit tényleg ciki. De ez már nem az én dolgom.

Úgyhogy ezt tudom válaszolni. Már amennyiben rám gondoltál. :)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91503 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
HJAJ!!!ÉPn szeretnék újszágot!!!!!!!!!44Postán nem lehet rendelni vagyvmi?Nem azért mert lejárom én a lábam csak szerezzek 1 olyat csak Eger meg Pest között van1 picinyke távolság...
:roll: :?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91479 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Birefi: gyere cak drágasszááágom...hadd kössszönjem meg azt a gyengussszz kisz viccet :twisted:

Az MTT székházban általában 10-17-ig tartózkodik valaki, de a biztonság kedvéért aki jönne bármiért, előtte telefonáljon a 321-0130 számon ami közvetlenül ott csörög ki.
Egyébként mindenkit tárt hálókkal fogadok :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91448 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Kedves Gumipók, legközelebb írj nyerteseket! :D
(Bocs, de nem tudtam kihagyni ezt a gyengus viccet. Amúgy abszolút okés, egy ilyen kis i ügy. )

Na jó most komolyan. Milyen tájban lehet elnézni Városligeti fasorhoz/ba/nak/nek... ?
Merthogy akkor én már ma beugranék egy újságért, de gondolom nem non-stop a hely. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91344 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Rabyn írta: Sziasztok!!!
Csak gratuláláni tudok az újsághoz!!!
Megmutattam pár olyan embernek akik nem voltak ott tolkien napon és nincsen internetük erre a követkző volt a kérdés:
Hol vetted???
Nekem is keell!!


Akkor vedd rá őket, hogy vegyenek belőle. Minél többen...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91297 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Laurelin:

Gumipók írta: Bárki aki szeretne még példányt a Lassi-ból, az jöjjön el az MTT székhelyére (Budapest, 1073 Városligeti fasor 3. I/3)
Tárt karokkal fogadom.


"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91284 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Segítsetek kérlek még elég új vagyok . Hol lehet az újságot medszerezni?
nagyon szeretném olvasni.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91230 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
ÉSzAH, kérlek, köszönd meg Lacikának a nevemben, hogy a Decipher LOTR kártyákról ilyen remek kis összegzést tudott írni. Megfogadtam, hogy a LEP-en leülök és megnézem, hogyan kell rendesen játszani végre az ezer éve begyűjtött kártyáimmal, de sajna egész nap nem volt rá időm.
A cikket elolvasva viszont úgy érzem, hogy képben vagyok. Legalábbis sokkal inkább, mint eddig. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91029 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
[size=9:2jrfl5ws]Cudar kis Dodiee, töröld le azt a c betűt!!! *elfojtja a röhögést*[/size]

Tök egyszerű: elküldöd mailben/átadod személyesen a szóban forgó izét a megfelelő személynek. (Ld. topicnyitó hozzászólás by Svindler)

SOK-SOK GRATULÁCIÓ AZ ÚJSÁG SZERKESZTŐINEK, NEKÜNK, ÉS MINDEN "MŰVÉSZ" ÚRNAK ÉS ASSZONYNAK, MERT SZÍNVONALÁT TEKINTVE IS ISZONYAT KIRÁLY LETT A LAP! Köszi!!! Külön gratulálok Cicának a tördelésért, meg persze a főszerkesztő-helyettes Tündének és a főszerkesztő Póknak. Legyetek nagyon büszkék!
Ja, és a képregények nagyon ott vannak :cheers:

(Ööö...milyen helyesírási hiba? Én nem találtam egyet sem :twisted: :twisted: :twisted: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #91013 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
CGumipók:a Lassiba(mindíg a Lessie jut róla eszembe..)bárki küldhet cikket/verset/képet? és vajh mi ennek a módja?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90887 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Sziasztok!!!
Csak gratuláláni tudok az újsághoz!!!
Megmutattam pár olyan embernek akik nem voltak ott tolkien napon és nincsen internetük erre a követkző volt a kérdés:
Hol vetted???
Nekem is keell!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90880 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Üdv néktek!
Engem csak egy valami zavar, az se nagyon (a tördelési hibákat már említették, és túl lehet lehet élni)
hogy

a végén a méltán népszerű Lordofdörinx képregénynél, amikor Aragorn köpenye alatt kuksolnak, Gimli Balint siratja, és Móriai emlékeit emlegeti, mindennek ellenére ott van Gandalf... (legalábbis én úgy láttam)

Ez hogy lehet?



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90848 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Penngaladiel írta:

Sil írta:

Penngaladiel írta: Persze, megértem. De három oldalon is hatalmas betűkkel a "Díjazottjai" rövid i-vel nagyon fájt :roll:

Igen, az nekem is. De valaki mondott egy lehetséges magyarázatot: talán abban a betűtípusban nem is volt hosszú í. :wink:

Tessék? :eek2: Akkor keresni kell egy másik betűtípust!


Most nem úszom meg....
Őszinte sajnálattal közlöm, hogy a Díjazottjai teljes mértékben az én hibám. Mentségemnek annyit tudok felhozni, hogy az ominózus három rajzpályázatos oldalt a második hajnali négyig tartó északámon hoztam össze, ráadásul kábé egy órával azelőtt, hogy le kellett volna adni a cuccot a hálistennek éjjel nappal nyitvatartó nyomdában. Szóval rohantam is. De, hogy egy kicsit lássátok a dolog pikantériáját, az utolsó pillanatban vettem észre, hogy nagy siettségemben a "Díjazottakat" két "j"-vel írtam, és utána másoltam át az összes oldalra a kész logóvá alakított szöveget. Nagy sietve kijavítottam és tök nagy kő esett le a szívemről, hogy észrevettem ezt a hatalmas baklövést....a hosszú í-t persze nem vettem észre nagy elégedettségemben. Erről ennyit...szánom-bánom...Bár szégyenlem is valahol, engedelmetekkel mégis inkább mosolygok rajta...Dijjazottak...hát mindenkinek megvan a maga keresztje. Vigasztal a tudat, hogy egyébként ha eleget alszok azért még tűrhető a helyesírásom::::))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90839 Írta: Menelmir
Menelmir válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Én az újsággal, eloször a szülinapi rendezvénnyen találkoztam, és bevallom nagyon tetszett :) Kedvenc cikkem a Galadrielrol és Gimlirol szóló cikk. :lol: Én is szeretném megkérdezni, hogy a korábbi számokhoz, hogyan lehetne hozzájutni ?

Voltak/vannak cikkek Elrondról ? ( Ugyanis nekem o a mániám)...
Ha nincs és valamikor tervezitek, hogy legyen róla valami, én nagyon szivesen irogatnék róla...

A Eruchín! Ú-dano i faelas a hyn, an úben tanatha le i faelas!
Show them no mercy for you shall recieve none!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90837 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sil írta:

Penngaladiel írta: Persze, megértem. De három oldalon is hatalmas betűkkel a "Díjazottjai" rövid i-vel nagyon fájt :roll:

Igen, az nekem is. De valaki mondott egy lehetséges magyarázatot: talán abban a betűtípusban nem is volt hosszú í. :wink:

Tessék? :eek2: Akkor keresni kell egy másik betűtípust!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90835 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Penngaladiel írta: Persze, megértem. De három oldalon is hatalmas betűkkel a "Díjazottjai" rövid i-vel nagyon fájt :roll:

Igen, az nekem is. De valaki mondott egy lehetséges magyarázatot: talán abban a betűtípusban nem is volt hosszú í. :wink:
És az MTT-s ismertető szórólapon volt egy sokkal nagyobb hiba, rögtön a fejlécben, jó nagy betűkkel: kulturális hosszú ú-val. :cry: :x Ezért már a Lassi 1. számánál szóltam, hogy ez nagyon durva. Örülnék, ha nem fordulna elő többé.
(Mivel vasárnap Pestre költözöm, a következő Lassi előkészületeiben végre én is részt tudok már venni.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90825 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Nem tudom, hogy tudtok-e róla, de pl. a Csepel Plazában található szerepjátékos és számítástechnikai boltban a fantasy újságok között találkoztam kb. 20-30 db Lassival (2. szám). Ha valakinek még kellene, de nem tud beszerezni, érdemes ott még megnézni. (A bolt az első emeleten van, a mozgólépcső jobb oldalán, Ooopsz, ha jól emlékszem a pontos címe).

Végigolvastam én is az újságot, és tényleg le a kalappal mindenki előtt!!! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90824 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

Sötét Úr írta: Az a gond, Penn, hogy még így is többször átnéztük az anyagot annál, mint amit az idő engedett.

Persze, megértem. De három oldalon is hatalmas betűkkel a "Díjazottjai" rövid i-vel nagyon fájt :roll:

Egyébként tényleg gratula mindenkinek: a szerzőknek, rajzolóknak, szerkesztőknek és kivitelezőknek. A kritikát azért írtam, hogy legközelebb még jobb legyen. És tényleg szívesen segítek, több szem többet lát! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90819 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Minden hozzászólást nagyon szépen köszönök mindannyiunk nevében.
A dícsérő szavakat megkönnyeztem, a kritikát és a hibákra való figyelmeztetést pedig köszönettel tudomásul vettem és fejlődésügyi agyközpontomban helyeztem el.
Bárki aki szeretne még példányt a Lassi-ból, az jöjjön el az MTT székhelyére (Budapest, 1073 Városligeti fasor 3. I/3)
Tárt karokkal fogadom.

Nagyon köszönöm mindazon tagoknak és nemtagoknak egyaránt akik cikket írtak vagy illusztrációt készítettek a Lassiba, végeredményben az érdem az övék a tartalom miatt (mi csak megpróbáltuk szép köntösbe gyüjteni őket).

Hogy még egy jóhírt mondjak, a Lassi első kiadásának újranyomásával kapcsolatban a legközelebbi vezetőségin be fogom jelenteni, hogy támogatom az ötletet és üzleti szempontból is kivitelezhetőnek tartom, így ha az elnökség többi tagja is mellettem áll akkor nemsokára a kezetekbe vehetitek a Lassi első kiadásának javított és minőségileg feljavított(szines) példányát.

Mégegyszer köszönöm a sok elismerő és kedves szót, az élesszemű kritikát, és a lelki támogatást az egész szerkesztőség és a magam nevében is.

Puszi mindenkinek

Gumipók ::::)))) (a világ legszélesebben vigyorgó főszerkesztőpókja)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90618 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Igen! SÚ minimalartja rulz!!!!!! Aragorn meg az a zabálnivaló korona, és a kettétört kard! :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90596 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Gumipók képregényét és SÚ MinimalArtját szívrepesve imádom! :lol: :mrgreen:
Minden szerkesztőnek gratula! :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90594 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
Cueddo, dícséretnek szántam, nem kritikának! :lol:
Ady szokott ilyen témában ilyeneket írni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90589 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség

azt hiszem, túl sokat már nem tudok hozzátenni az előttem elmondottakhoz - én is gratulálok mindenkinek, mert tényleg rendkívül színvonalas, profi kivitelezésű újság! csak így tovább! :hello:
(Gandalf: köszönöm :wink: egyébként Adyhoz még senki sem hasonlított... szerinted mi volt benne olyan Adys? :roll: )

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #90572 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Lassi Laurië szerkesztőség
mindenkinek gratulalok,a lap fantasztikus!!es nem elfogultsagbol mondom :D

es hatalmas puszi Olorinnak Gimli naplojaert(fergeteges!! :lol: :lol: ) es Gumipoknak a kepregenyert :lol: :lol: :lol: !!!!!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.556 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére