Saruman (Christopher Lee)

Több
20 éve 3 hónapja #164744 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Talán már azt is láttad, Neo? :)

Miféle párbajban? Én még a malomkeréknél járok... ;)

S az sem lehetséges, hogy most, szabadideje lévén leforgatja a végét? Mert azt hallottam, ez a 20 perc hepiend egy kicsit... uncsi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164691 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Agnessza írta: Lesz a bővített változtban. Olvastam, hogy azt a jelenetet, amit kivágtak(harcol) vissza teszik. Szerintem annyira nem volt gázos, hogy kimaradt a 3. részből. gy is kerek lett a történet, persze jó lesz az a plusz rész majd, amikor visszamenek a megyébe


a Megye megtisztitasa nem lesz a bovitettben sem, Szaruman meghal az elejen a parbajban

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164681 Írta: Agnessza
Agnessza válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Lesz a bővített változtban. Olvastam, hogy azt a jelenetet, amit kivágtak(harcol) vissza teszik. Szerintem annyira nem volt gázos, hogy kimaradt a 3. részből. gy is kerek lett a történet, persze jó lesz az a plusz rész majd, amikor visszamenek a megyébe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164673 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Én nem szoktam elrendezni, ki "kedvenc" színészem és ki nem, de ha kérdeznék, én Őt választanám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164553 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Ez a véleményírós napom...
Szóval nagyon jól játszott :) . Talán a ROTK bővítettben benne lészen még...Varázserőre talán nincs is különbség a két varázsló között (vagy ha van is, akkor Szarumán javára), ám nagyon is jól játsza azt a szerepet, amit ráosztottak...tipikusan olyan karakter Gandalffal ellentétben, aki tudja mekkora a hatalma, és azt maximálisan ki is használja. Egy nagy fenyegetés valakiből a legjobbat (lsd hobbitok), valakiből a legrosszabbat hozza ki (ez ő).
Az alakítás tökéletes...sugárzik belőle a hatalom (a hangjából is), és a gyűlöleten kívül talán nem is mutat érzelmet (a hangja sem). Én csak azt érzem negatívumként (persze ez nem az ő hibája), hogy nem igazán ismerjük meg Szarumán motívációit a filmből...talán ily izzó gyűlölethez (hogy Théoden szavaival éljek) kevés a Szaurontól való félelem...vagy nem ?
Na, jóéjt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163507 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Elessar király... írta:

Alyr Arkhon írta:

Elessar király... írta:

Lalaith Scarlett írta: Örülök, hogy van ilyen topic :)
Tényleg az egyik legjobb színész, szerintem tökéletes volt Szarumán szerepére, a külseje, a hangja, meg minden... Sajnálom, hogy a ROTK-ban nem láthatjuk majd (PJ legbunkóbb húzása volt :evil: ), dehát remélem a kihagyások ellenére is jó lesz a film :wink:

De a bővítettben viszontlátjuk.
Azt azért nem értem, hogy ez a jelenet állítólag a Két Torny lezárása lett volna inkább. Ezért nem volt a mozis verzióban.
De a bővítettben már benne lesz. Ezek szerint bénára csinálják majd a bővítettet?
Mert ha benne lesz, akkor nyugodtan berakhatták volna A MOZIS VERZIÓBA. Szerintem a rajongók nem bánták volna meg.


De a filmet nem a rajongók vágják/vágatják hanem a Menedzser Bácsik, és ők a perceket számolják meg a filmockákat, legkevésbé sem érdekli őket ki van a filmkockákon amit kivágnak.

Ezen kéne változtatni!


Amíg a mozik és a filmstúdiók embereket tartanak el, addig nem nagyon fog változni, mivel ha a filmet nem vetítik mert túl hosszú, esetleg vetítik de kevesebben nézik meg, az nekik veszteség, és veszteségből nem lehet megélni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163504 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Alyr Arkhon írta:

Elessar király... írta:

Lalaith Scarlett írta: Örülök, hogy van ilyen topic :)
Tényleg az egyik legjobb színész, szerintem tökéletes volt Szarumán szerepére, a külseje, a hangja, meg minden... Sajnálom, hogy a ROTK-ban nem láthatjuk majd (PJ legbunkóbb húzása volt :evil: ), dehát remélem a kihagyások ellenére is jó lesz a film :wink:

De a bővítettben viszontlátjuk.
Azt azért nem értem, hogy ez a jelenet állítólag a Két Torny lezárása lett volna inkább. Ezért nem volt a mozis verzióban.
De a bővítettben már benne lesz. Ezek szerint bénára csinálják majd a bővítettet?
Mert ha benne lesz, akkor nyugodtan berakhatták volna A MOZIS VERZIÓBA. Szerintem a rajongók nem bánták volna meg.


De a filmet nem a rajongók vágják/vágatják hanem a Menedzser Bácsik, és ők a perceket számolják meg a filmockákat, legkevésbé sem érdekli őket ki van a filmkockákon amit kivágnak.

Ezen kéne változtatni!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163496 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Elessar király... írta:

Lalaith Scarlett írta: Örülök, hogy van ilyen topic :)
Tényleg az egyik legjobb színész, szerintem tökéletes volt Szarumán szerepére, a külseje, a hangja, meg minden... Sajnálom, hogy a ROTK-ban nem láthatjuk majd (PJ legbunkóbb húzása volt :evil: ), dehát remélem a kihagyások ellenére is jó lesz a film :wink:

De a bővítettben viszontlátjuk.
Azt azért nem értem, hogy ez a jelenet állítólag a Két Torny lezárása lett volna inkább. Ezért nem volt a mozis verzióban.
De a bővítettben már benne lesz. Ezek szerint bénára csinálják majd a bővítettet?
Mert ha benne lesz, akkor nyugodtan berakhatták volna A MOZIS VERZIÓBA. Szerintem a rajongók nem bánták volna meg.


De a filmet nem a rajongók vágják/vágatják hanem a Menedzser Bácsik, és ők a perceket számolják meg a filmockákat, legkevésbé sem érdekli őket ki van a filmkockákon amit kivágnak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163493 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Lalaith Scarlett írta: Örülök, hogy van ilyen topic :)
Tényleg az egyik legjobb színész, szerintem tökéletes volt Szarumán szerepére, a külseje, a hangja, meg minden... Sajnálom, hogy a ROTK-ban nem láthatjuk majd (PJ legbunkóbb húzása volt :evil: ), dehát remélem a kihagyások ellenére is jó lesz a film :wink:

De a bővítettben viszontlátjuk.
Azt azért nem értem, hogy ez a jelenet állítólag a Két Torny lezárása lett volna inkább. Ezért nem volt a mozis verzióban.
De a bővítettben már benne lesz. Ezek szerint bénára csinálják majd a bővítettet?
Mert ha benne lesz, akkor nyugodtan berakhatták volna A MOZIS VERZIÓBA. Szerintem a rajongók nem bánták volna meg.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163446 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Örülök, hogy van ilyen topic :)
Tényleg az egyik legjobb színész, szerintem tökéletes volt Szarumán szerepére, a külseje, a hangja, meg minden... Sajnálom, hogy a ROTK-ban nem láthatjuk majd (PJ legbunkóbb húzása volt :evil: ), dehát remélem a kihagyások ellenére is jó lesz a film :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163391 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Cristopher Lee nekem is az egyik kedvenc szereplőm Főleg hogy a másik nagy kedvencemben Dooku grófot alakít.
Szerintem hihetetlen jó hangtónusa van. Sajnos a magyar szinkront nem tudta ő készíteni, és ott is eléggé el van találva, de az eredeti színész hangja fenomenális.

Kedvenc mondatom, amit hihetetlen jól ejt ki: "They will find the ring... and kill the one, who carries it..."

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162789 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Alagi írta: Hmm.... Nem tudjátok véletlenül, hogy ennek a topicnak ki a topic-gazdája?


Még senki, de majd valakit kineveznek ide!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162414 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Nem tudom. D honnan van ez a kivágott hétperces beszélgetés? Valakinek a linkjéről?

Hmm.... Nem tudjátok véletlenül, hogy ennek a topicnak ki a topic-gazdája?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162326 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Nem tudjátok, hogy az a kivágott hétperces beszélgetés mit takart? (miről szólt?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162315 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Fanart:
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... pl?id=2834
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... aruman.jpg
(Kicsit erős...)
A jelmeze:
www.alleycatscratch.com/lotr/Wiz ... uman-1.jpg
Hú, itt elég furán néz ki: mithaviel.w.interia.pl/TEST/obrazki/saruman.jpg Ez mikor van?

Én mintha már találkoztam volna olyan képpel... meg is van , ami Szarumán halálát ábrázolja. Akkor ez a jelenet a bővítettben várható majd?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162307 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Igen, Lugosi Béla mellett o a filmtörtenet legismertebb Draculája.
Itt van két életrajz:

www.mozinet.hu/display.php?table ... mely_id=85

www.cinematrix.hu/szinesz.php?muvesz_id=3180

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162294 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Rabyn írta: www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee17.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee19.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee25.jpg

Itt mit játszik? Drakulát? Én, magamtól, nem ismertem volna fel. :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162277 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162271 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Majd a bővítettben benne lesz! számomra ugy is az a film:D

no ittvannak róla képek:

www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... e/lee7.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee12.gif
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee14.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee22.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee17.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee19.jpg
www.freeweb.hu/tink/Thelorodofft ... /lee25.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162269 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Sajnos igen. De legalább sikerült úgy megoldani, hogy nem feltűnő. Hiányozni nagyon hiányzik, de az egyszeri mozinéző úgysem veszi majd észre :lol:

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162268 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Nem tudom.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162267 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Mostmár biztos, hogy kihagyták?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162260 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Egyik kedvenc szereplőm.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162258 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Saruman (Christopher Lee)
Na végre van neki is topic!! :D (csodálkoztam, hogy eddig nemvót...)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162254 Írta: svindler
Saruman (Christopher Lee) téma létrehozva svindler által
Ha már a filmből kimaradt, innen ne maradjon ki. :oops: :cry:
Főleg, hogy még kérés is lett a hiányából a kvízen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére