Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
12 éve 9 hónapja #402731 Írta: Grondir

3.Aragorn írta: Üdv

Nem tudom, ez-e a helye, hogy megkérdezzem, de hogyan lehet a felhasználónevemet módosítani?

Köszi a választ előre is.


Írj az egyik adminisztrátornak! ;)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402712 Írta: 3.Aragorn
Üdv

Nem tudom, ez-e a helye, hogy megkérdezzem, de hogyan lehet a felhasználónevemet módosítani?

Köszi a választ előre is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401197 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ahogy elnézem, a www.tolkien.hu cím helyett szimplán tolkien.hu címen érhető el a főoldal. Innen már elérhető a fórum is.
Lehet, hogy valami összeomlás lehet a háttérben, ami miatt visszatöltöttek egy pár órával korábbi állapotot. Valami nagyméretű "szemét" is felkerülhetett a tárhelyünkre, mert a 30 gigából hirtelen 90% betelt.
Természetesen a szolgáltatótól nem jött hivatalos tájékoztatás. Legalábbis nekem nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401166 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401160 Írta: Kincső

Ery írta:

Kincső (Thilanna) írta: Hogy lehet máshogy, mint böngészőből elérni?! :shock:


Könyvjelzőből/Kedvencekből...

Ööö én ilyet nem használok, de azokat is csak böngészőn keresztül lehet elérni, nem?!
Bocs ha értetlenkedek :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401155 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Kincső (Thilanna) írta: Hogy lehet máshogy, mint böngészőből elérni?! :shock:


Könyvjelzőből/Kedvencekből...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401152 Írta: Kincső
Hogy lehet máshogy, mint böngészőből elérni?! :shock:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401141 Írta: Grondir
És sokan be se tudnak lépni, és nem található a Tolkien.hu sem, és én most a fórumot is csak böngészőből tudtam elérni, mert tegnap este az sem ment!!! :?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401088 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Mi történt? Úgy látom, vesztek el tegnapi hozzászólások, és folyton kidobál a fórum... :shock:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399399 Írta: Sötét Úr
Őőő.... próbáltam a sorok között olvasni. Ahogy elnézem, inkább a sorokat kellett volna... :) Sorry!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399398 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sötét Úr írta: Légyszi, Esgal, írd meg, hogy melyik megjelenéssel nem tudtál szavazni.

De hát írta, hogy a Dark Fantasy...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399396 Írta: Sötét Úr
Légyszi, Esgal, írd meg, hogy melyik megjelenéssel nem tudtál szavazni. Feltehetőleg - de nem biztosan - hiányos lehet a szavazást megjelenítő feltételrendszer. Ez elvileg nem fordulhatna elő, ha az alap megjelenések egyikéből van átalakítva a megjelenés, de nem tudhatjuk, mi lett módosítva, és mi nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399287 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
A tipp jó volt, köszönöm, Sil. Átállítottam, úgy látszik, a Dark Fanatsy volt a ludas. Apróság, hogy a helyette állított HelóKitti megette az agyam. De most azóta találtam helyette mást, ami kellően zöldesdark, szal asszem, ennél maradok, és a köv. szavazásnál meglátom, ez kibírja-e. (De ha legközelebb is a Kitti kell hozzá, akkor inkább átmegyek egy királyságba, ahol monarchia van, és nem szavazhatok semmiről :D )

Az már csak érdeklődésszint: de egy fórumos skinnek mi köze ahhoz, hogy tudok-e szavazni? Mármint, mért befolyásolja?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399247 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Hmm... Ha IE-vel és Firefox-szal se megy, akkor nem böngészőfüggő dologról van szó.
És esetleg ha a fórumon másik témát állítasz be?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399241 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Explorerrel és Firefox-szal próbáltam, utóbbiból több verzióval is, egyik sem. Alapvetően, ha valami noname, ritka cuccot használnék, még lehetne, de hát majdnem mindenkinek mozillája van, és nekik megy a dolog.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399233 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Esgal írta: Most már zavaróan sok ideje nem tudok szavazni a fórumos szavazásoknál sehogyan, sehova, kiírja, hogy érvénytelen űrlap, küldjem még egyszer - persze akárhányszor próbálom, mindig ez van. Megnézné nekem valaki, hátha csak nincs valami beállítva, aminek kéne, vagy fordítva?

Próbáltad másik böngészővel is, azzal se megy?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399232 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Most már zavaróan sok ideje nem tudok szavazni a fórumos szavazásoknál sehogyan, sehova, kiírja, hogy érvénytelen űrlap, küldjem még egyszer - persze akárhányszor próbálom, mindig ez van. Megnézné nekem valaki, hátha csak nincs valami beállítva, aminek kéne, vagy fordítva?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398613 Írta: Sötét Úr
Ezzel eljött az a pillanat, amikor végképp nem szabad a Tolkien Retro skint megnézni... :D :D :D Én megtettem... igazság szerint ezt a hjozzászólást is azon írom -- gyakorlatilag vakon, mert a beírómező zöld alapon kékesszürke, és alig látszanak a betűk... (Nem, Alew, ezt NE változtasd meg! Legfeljebb ha a fórumozók kétharmados többséggel megszavazták. Nem akarok megint beletrottyolni a lecsóba...) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398588 Írta: Kincső
Oké, eddig nem volt külön szín a vezetőségitag-moderátorra meg a egyéb-moderátorra, azért hittem :)
Ez a zöld a silveren nekem oké, köszönöm szépen. 8-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398583 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Az admin és a globális moderátor funkciókat megpróbálom jobban elüttetni egymástól.

A sárga nem a moderátorok, hanem a vezetőségi tagok színe. Sajnos SÚ-nál van az igazság, minden skinnél más szín lesz zavaró. Vagy rögzítem a skint, vagy egyes skineket kiveszek a választható listából, vagy egyelőre a borostyánsárgát megpróbálom valami elviselhetőbbre átállítani.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398558 Írta: Sötét Úr
A megjelenések eléggé sokfélék, és állati nehéz olyan színt találni, amelyik egyformán elfogadható mindegyiknél. Igazság szerint ez a phpBB egyik elég ravasz hiányossága, mert látszólag lényegtelen, de nagyon haza tudja vágni a megjelenést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398546 Írta: Kincső

Sötét Úr írta: Sajnos az nem megy, hogy minden megjelenítésnél más legyen, mert nem a megjelenésben, hanem külön, az adatbázisban tárolt, hogy milyen színűek a csoportok.


Hát de miért kellett pont olyanra változtatni, ami a pirosbetűs megjelenítéseknél ocsmány? :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398535 Írta: Sötét Úr
Sajnos az nem megy, hogy minden megjelenítésnél más legyen, mert nem a megjelenésben, hanem külön, az adatbázisban tárolt, hogy milyen színűek a csoportok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398528 Írta: Kincső

Sötét Úr írta: Alew, Ulmo, vagy valaki illetékes: nem lehetne az adminisztrátoroknak és a globális moderátoroknak egy picivel jobban elütő színt adni? (Arra gondolok, ahogy a csoporthoz tartozó nevek megjelennek a hozzászólásoknál és a "Ki van itt?" listában.)


Nem lehetne, hogy az alap silver háttéren a moderátorok ne narancssárgák legyenek? Sztem borzalmas a bordó betűk mellett :P (tudom, sok bajunk van...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398526 Írta: Sötét Úr
Alew, Ulmo, vagy valaki illetékes: nem lehetne az adminisztrátoroknak és a globális moderátoroknak egy picivel jobban elütő színt adni? (Arra gondolok, ahogy a csoporthoz tartozó nevek megjelennek a hozzászólásoknál és a "Ki van itt?" listában.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393144 Írta: Sötét Úr
Igazság szerint utólag jöttem rá, hogy én Joomlán egy alap rendszert használok, a tolkien.hu jogosultsági rendszere meg ránézésre elég testreszabottnak tűnik, úgyhogy kár volt megszólalnom – még ha írásban is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393137 Írta: Kincső

Sötét Úr írta: Nem fog látszani a dátum? (Nem próbáltam ki, mert csak élesben működő joomlán tudnám, azon meg nem szeretném, de elvileg nem jelenhet meg post, ha nincs kezdődátuma.)


Pedig eskü megjelenik :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393133 Írta: Sötét Úr
Nem fog látszani a dátum? (Nem próbáltam ki, mert csak élesben működő joomlán tudnám, azon meg nem szeretném, de elvileg nem jelenhet meg post, ha nincs kezdődátuma.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393126 Írta: Gandalf

Tulajdonképp milyen hibát generál egyáltalán a dátum hiánya?

Kevesen tudják, s akik elmesélhetnék, nyomtalanul eltűntek a tér-idő-kontinuumban...
Egyes paranormális jelenségeket kutató szupertitkos ügynökök szerint ennek a rejtélynek a megoldása olyan nehézségekbe ütközik, mint a Bermuda-háromszög feltérképezése. :ugeek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393120 Írta: Kincső
Gandalf, ezt egyszer már megbeszéltük (most jut eszembe, hogy mondod), hogy nálam az engedélyezésnél se látszik olyan rubrika, h. dátum :D De már feltöltöttem pár dolgot meg engedélyeztem is (legutóbb pl. farsang engedélyezése, saját meg a tlv kiírás vagy most az állás), és nekem még sosem tűnt el ilyen módon.
Tulajdonképp milyen hibát generál egyáltalán a dátum hiánya?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.779 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére