Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
13 éve 2 hónapja #393119 Írta: Gandalf
A kezdő dátumot mindenképpen meg kell adni, ráadásul nem csak a kategóriánál, de az alkategóriáknál is! Ha nincs záró dátum megadva, akkor nem fog eltűnni a későbbiek során sem az írás.

Szoktam belejavítgatni a nem általam engedélyezett anyagokba is, azért van ritkán gond belőle. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393117 Írta: Kincső
Én még soha nem írtam időzítést, azt elvileg automatikusan is tölti a gép :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393116 Írta: Gandalf

Kincső (Thilanna) írta: Akkor: Namarie, a kategóriáknál biztos, hogy bepipáltál valamit? Ha semmit nem pipálsz, akkor eltűnhet a pokol tornácán a cucc :P

Vagy esetleg az időzítést felejtetted el. Bár nem tudom, akkor nem jelenne-e meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393115 Írta: Kincső
Akkor: Namarie, a kategóriáknál biztos, hogy bepipáltál valamit? Ha semmit nem pipálsz, akkor eltűnhet a pokol tornácán a cucc :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393110 Írta: Gandalf
Namarie:
Nincsen engedélyezésre várakozó írás tőled egyik rovatban sem, valamit mégiscsak elronthattál a feltöltésnél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393108 Írta: Namarie

Kincső (Thilanna) írta:

Namarie írta: Ulmo, nekem az a bajom, hogy akárhogy akarom, követem az utasításokat, sehogy sem jelenik meg az, amit a főoldalra ki akarok tenni.

Mi lehet a baj?


Bár nem vagyok Ulmo, de:
Nem tehet ki bárki bármit a főoldalra. Feltöltheted a cikket, de azt a rovatszerkesztőknek/Aeglosnak engedélyezni kell. Nemtom mit és hova tettél, de ha az MTT rovatba (is) besoroltad, akkor én is tudom engedélyezni, mindjárt megnézem. (SZERK. az MTT rovatban nincs új írás.)
Egyébként ez a régi honlapon is így volt, nem? Csak ott kiírta neked, h. engedélyezésre vár, a joomla meg hülye.



Ja, értem. Akkor nyugalom. Amúgy most Eryt kértem meg... hátha neki nagyobb lesz a sikerélménye.

Más: a régi hirdetésket nem kéne leszedegetni a főoldalról? :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393100 Írta: Kincső

Namarie írta: Ulmo, nekem az a bajom, hogy akárhogy akarom, követem az utasításokat, sehogy sem jelenik meg az, amit a főoldalra ki akarok tenni.

Mi lehet a baj?


Bár nem vagyok Ulmo, de:
Nem tehet ki bárki bármit a főoldalra. Feltöltheted a cikket, de azt a rovatszerkesztőknek/Aeglosnak engedélyezni kell. Nemtom mit és hova tettél, de ha az MTT rovatba (is) besoroltad, akkor én is tudom engedélyezni, mindjárt megnézem. (SZERK. az MTT rovatban nincs új írás.)
Egyébként ez a régi honlapon is így volt, nem? Csak ott kiírta neked, h. engedélyezésre vár, a joomla meg hülye.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393092 Írta: Namarie
Ulmo, nekem az a bajom, hogy akárhogy akarom, követem az utasításokat, sehogy sem jelenik meg az, amit a főoldalra ki akarok tenni.

Mi lehet a baj?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393077 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Attila, az elsődleges probléma a postafiókoddal, hogy kb tele van. Légyszíves, kicsit szortírozz a leveleid között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392874 Írta: Attila
Nem tudom, hogy melyik topikban nem lenne OFF, de muszáj valahova leírnom, beírnom. A @tolkien.hu-val valami nagyon nem stimmel. A LEP szervezéssel kapcsolatban minden e-mailt csak random módon kapok meg. Nem tudom, hogy ki tudná ezt megoldani, de segítsen, legyen kedves, mert ez így katasztrófa.
A segítséget előre is nagyon köszönöm. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392869 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Már működik a bejelentkezés a főoldalon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392838 Írta: Gandalf
A tolkien.hu továbbra sem jó, nem tudok a főoldalon bejelentkezni, és a főoldalról eltűnt a fórum gombja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392653 Írta: Sötét Úr
Kedves Ulmo, vagy aki a kódban turkálni jogosult! A phpBB.hu fórumon kifejezetten nekünk fejlesztettek egy kis hacket, amivel a _facebookos_ *kiemeléseket* kezelni tudja a phpBB. Ez *félkövér* lesz, ez meg _aláhúzott_ mint a Facebookon. Ulmónak privátban átküldöm, de ha más az illetékes, akkor kérek egy privit! Szerintem igen hasznos lenne betenni, és sokkal kevesebb módosítást igényel, mint azt gondoltam volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 7 hónapja #391832 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
2010.08.29-én (vasárnap) este 10-től a szolgáltató várhatóan 2-3 órára leállítja minden szolgáltatását, közte a tokien.hu-t is. A leállás oka IP-cím váltás. Ez az üzemszüneten kívül más formában elvileg nem érint minket, tehát semmilyen beállítást nem kell módosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #387769 Írta: Snuffles
Mindegy már :) Nem sértődésből írtam, csak úgy éreztem, hogy én vagyok a hibás abban, hogy ritkán látogatom a fórumot és annyira nem szeretek hibás lenni... :D Na, lényeg, hogy köszönöm és sok sikert a további rovatvezetéshez minden érintettnek és nem offolok tovább :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387644 Írta: Gandalf

Snuffles írta: Ez remek, de a jogaim még megvannak, ráadásképpen nem szólt senki, hogy ez van. Tehát ha nem jövök ide, meg sem tudom? :D Váo. Na jó, mindegy, túlélem, hogy senki nem szólt, csak hát ez most elég érdekes volt. További jó munkát nektek a rovatokkal. :)


Bocsánat, de volt az új szerkesztőség felállításáról szó a Lassi-s, az ICS-s topicokban, a Fontos információknál is, és a Hírlevelekben is szerepelt. Ősz óta mindenhol megemlítettük. Abban igazad van, hogy Téged személyesen ezzel nem kerestünk meg külön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387641 Írta: Snuffles
Ez remek, de a jogaim még megvannak, ráadásképpen nem szólt senki, hogy ez van. Tehát ha nem jövök ide, meg sem tudom? :D Váo. Na jó, mindegy, túlélem, hogy senki nem szólt, csak hát ez most elég érdekes volt. További jó munkát nektek a rovatokkal. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387624 Írta: Penngaladiel
Továbbra is vállalnám a Filmek/Haldír topik moderálását, ha nincs ellene kifogásotok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387580 Írta: Gandalf
Snuff: az eddigi szerkesztőségek mind megszűntek, most állt össze az új, integrált főszerkesztőség, részleteket erről az InfoCsoport topikjában írt Alew még decemberben. Az új csapat még nem kezdett el dolgozni, eddig a működési alapelvek megbeszélésén vagyunk csak túl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387579 Írta: Tünde
szerintem írj privit Ankalimonnak, Ulmonak

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hete #387574 Írta: Snuffles
Már jeleztem egy másik topikban korábban, hogy nem szeretném tovább szerkeszteni a Filmek rovatot, de nem jött reakció. Nem tudom, ilyenkor mi a teendő.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387490 Írta: Gandalf
Ma este 22-től karbantartás és memóriabővítés miatt a honlap és a levelezés ideiglenesen nem lesz elérhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387197 Írta: Sötét Úr
Az Impresszumot is frissíteni kellene lassan. Immár majd' fél éve a phpBB-t használjuk fórummotorként, de az Impresszumban még az Agora szerepel, a Lassi Laurie szerkesztőjeként Orsie. Nem tudom, hogy még milyen pontatlanság lehet benne, de jó lenne átnéznie valaki olyannak, aki jobban tudja, hogy mi változott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386726 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Ery írta:

Sil írta: Kérem a Heste nevű felhasználó hozzászólását törölni a Képek topicból, mert spam. Nem kaptam még vissza a topicgazdai jogosultságaimat, úgyhogy én nem tudom.
(Utána meg nem ártana magát a felhasználót is törölni, szvsz.)


A hozzászólást töröltem, de a felhasználót nem tudtam.


Sil: kérnék priviben egy rövid indoklást a felhasználó törléséhez.

Update: felhasználó törölve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386725 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Sil írta: Kérem a Heste nevű felhasználó hozzászólását törölni a Képek topicból, mert spam. Nem kaptam még vissza a topicgazdai jogosultságaimat, úgyhogy én nem tudom.
(Utána meg nem ártana magát a felhasználót is törölni, szvsz.)


A hozzászólást töröltem, de a felhasználót nem tudtam.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386723 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Kérem a Heste nevű felhasználó hozzászólását törölni a Képek topicból, mert spam. Nem kaptam még vissza a topicgazdai jogosultságaimat, úgyhogy én nem tudom.
(Utána meg nem ártana magát a felhasználót is törölni, szvsz.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386670 Írta: Nóli i linantea
Ehhhehhhe :oops:
Bocsi, anno így működött, kicsit nem vagyok up to date :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386576 Írta: frodo-lover
igen,már nekem is sikerült.csak a legutóbb még nem volt ilyen,azóta látom kicsit megújult a fórum.óje*.*

"Veszélyes dolog kilépni az ajtón, Frodó. Csak rálépsz az Útra, és ha nem tartod féken a lábadat, már el is sodródtál, ki tudja hová." /Bilbó/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386575 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Metaflora írta:

Nóli i linantea írta: Elviekben azok az avatarok vannak amiket feltöltve találsz, ellenben szerintem még működik az az opció hogy amennyiben elküldesz 10-15 avatart Ulmónak, akkor megkérheted hogy az egyiket állítsa be neked.

Sztem az említett opció vmi nagyon ősrégi dolog lehetett, mert amikor én regeltem erre a fórumra, már akkor se így működött, hanem simán lehetett sajátot feltölteni. Most is van a profilszerkesztésnél az avatar beállításánál olyan, hogy "Feltöltés a számítógépről:", hogy működik-e, azt nem próbálom ki, nem kockáztatom, h eltűnjön a meglévő :D

Nekem működött, amikor kipróbáltam. :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386574 Írta: frodo-lover
köszönöm szépen a válaszokat :) arik vagytok.
hát,nekem,mikor a legutóbb néztem,nem volt olyan hogy 'feltöltés a számítógépről' de azért megnézem mégegyszer.

"Veszélyes dolog kilépni az ajtón, Frodó. Csak rálépsz az Útra, és ha nem tartod féken a lábadat, már el is sodródtál, ki tudja hová." /Bilbó/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.803 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére