Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 11 hónapja #58506 Írta: Yavanna
Mornambar!
Hol találtál képet a Vilyáról? Nagyon fontos lenne! ha esetleg nem tudod már a címet, akkor légyszi' küldd át mailben ha tudod!
zsoooo@freemail.hu

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58499 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Bizony, a film sima Media Player-rel is megy, csak DivX 5-ös codec kell hozzá. Pl. innen is le lehet tölteni, a legalsó fájl.
A felirathoz pedig, ha .sub, akkor a DivXG400 is kell. Ezt pedig innen lehet letölteni.
Legalábbis nekem így működik a dolog.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58458 Írta: amanibhavam

Cicafül írta: Nekem is volt ilyen gondom, és az említetek közül (se a Real, se a Windows Media, de még a Quick Time player se) egyik se játszotta le. Aztán megkérdeztem a srácot, aki átírta, hogy mivel kell. BSPlayerrel kell - és azzal nekem is működött. Próbáld meg azt!


el?tte azért csak nem ártana tudni, miben van az a film, mert az én változatomat pl. bármelyik DivX-es lejátszó simán viszi


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58449 Írta: Mornambar
Tudja valaki, hol lehet a Gyűrűket megtalálni?
Lista:
1. Nenya OK
2. Vilya OK
3. Egy 100xOK
A többi nincs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58437 Írta: Cicaful
Nekem is volt ilyen gondom, és az említetek közül (se a Real, se a Windows Media, de még a Quick Time player se) egyik se játszotta le. Aztán megkérdeztem a srácot, aki átírta, hogy mivel kell. BSPlayerrel kell - és azzal nekem is működött. Próbáld meg azt!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58409 Írta: amanibhavam
a film a CD-re valamilyen fájlban vagy fájlokban van felrva, pl. fotr.avi vagy lordoftherings.mpg vagy valami ilyesmi. ha ezt kiderited, ki lehet találni, mivel lehet lejátszani
egyébként nagy valószin?séggel a Windows Media Player lejátssza


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58382 Írta: Ithilgalad
Mi micsoda?
Ezekhez elég hülye vagyok :oops: :cry:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58331 Írta: amanibhavam
mi a fájlok kiterjesztése? kicsit meglepne, ha tényleg realmedia formátumban lenne


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58319 Írta: Ithilgalad
Na ez talán itt yo helyen lesz. Szóval:
Megkaptam a filmet cd-n. Csak nem tom megnézni.Cd be, rámentem a sajátgépre ésott meg is találtam.De RealPlayerrel (vagy vmi ilyesmivel )kéne lejáccani, de aszt nem tudom kezelni. :oops: :oops:
Lécci vki mongya meg micsinájjak ott!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58310 Írta: Mornambar
Kösz, cicafül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58309 Írta: Cicaful
Mornambar: ha az a problémád, hogy kis piros x-eket látsz (nekem ugyanez volt/van), csak az avatarok helyén, akkor kattints a Frissítés gombra :arrow: nekem az bevált! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58308 Írta: Mornambar
Ja, megvan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58307 Írta: Mornambar
Svindler! Én erre gondoltam: avatar, név, stb. És NINCS A PROFILBAN!!!!
2: Az avatarban nem látni a képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58244 Írta: svindler
Szendi: egyelore nem. De valahova majd beiktatok egy linket, de most mennem kell, nicns ra idom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58189 Írta: Szendi
Svin: Nem lehet a fórumról chatra közvetlenül átmenni? Vagy csak én nem találom az utat?


Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58182 Írta: Fíriel
Oké, Svin, majd szólok. Amanibhavam, én a múltkor még láttam egy csomó helyen Szilmarilokat. De mivel nekem megvan jó állapotban, ezért nem azt nézem, hanem inkább a GyU-t. A GyU vagy 50 éves :) , kicsit szétolvastuk már a Bátyámmal. Úgy kellett megragasztani.. :) Egy díszkiadásút szeretnék majd venni.
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #58131 Írta: Ragoran
Svin: Én észre sem vettem! :oops:
amanibhavam: Biztos? :( Én most arra gyüjtök! Amre összegyűlik addigra remélem újra kapható lesz!
_________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57920 Írta: amanibhavam
A szilmarilok szerintem speciel sehol nem kapható, kifogyott rég


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57908 Írta: svindler
Fereste: javitottam.

De itt szeretnem akkor mondani Neked es mindenki masnak aki meg nem tudja, hogy a sajat bejegyzeset mindenki szerkesztheti utolag. A bejegyzes jobb felso reszen van egy "szerkeszt" feliratu gomb, aminek a segitsegevel ez megteheto.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57885 Írta: Fereste
Svindler, nekem is ien "nyúlós" problémám lenne. a vimpár topic is kinyúlt, de asszem az én hibámból, mert egymás mellé írtam két linkcímet, és így Bmi hosszúra sikeredett.. lécci segíts ha tudsz, mert ez így Bmi ronda.. köszi előre is! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57853 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svin: A Frodós topic is megnyúlt "egy kicsit" a Középfölde résznél. Tudnál rajta segíteni?

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57847 Írta: svindler
Fru, javitva a hiba. Ha legkozelebb is ilyet talalnal szolj!
Koszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57838 Írta: Fíriel
Leana, Tolkien könyveket most már hál' Istennek mindenhol találsz. Legalábbis én eddig minden könyvesboltban láttam a Babót is, meg a GyU-t is, meg a Szilmarilokat is. Az Elveszett mesék könyvét még nem láttam sehol.
Svindler, az lenne a gondom, hogy néhány fórum nagyon kiszélesedett. (Mint például Gollamé.) Ezt hogy lehetne kiküszöbölni, mert így szerintem sokkal nehezebb olvasni. Előre is köszi!
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57835 Írta: amanibhavam
Silverland
Bp. III. Lajos utca, a Kolosy tértől nem messze
már ha erre gondolt az illető


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57815 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sziasztok!
Hallottam, hogy van Pesten egy Fantasy nevű könyvesbolt és hogy ott a legvalószínűbb a Tolkien-könyvek megtalálása. (Ez egy magyar mondat volt. :oops: ) Meg tudná mondani valaki, hogy hol van pontosan? Előre is köszi :wink:

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57672 Írta: amanibhavam


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57669 Írta: Eleniel (csillaglany)
Sziasztok!
Azt szeretném kérni, hogy tegyétek fel a "May it be" dalszövegét a honlapra, ha lehet.
Biztosan sokan örülnének neki...

(Ha már fenn van, csak nem találtam meg :roll: , ezer bocs. Akkor csak azt írjátok meg, hogy hol találhatom meg.)

Köszönöm!
Csillaglány

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57275 Írta: Yavanna
Svindler, szuper vagy! 1000 köszönet! :D 8) :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57264 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Svindler! Nagyon-nagyon szépen köszönjük, hogy megcsináltad az Ugrás az előző oldalakra bigyót. :D
Már nagyon hiányzott, mert mindig csak néhány oldallal tudtunk hátrébb lapozni. Most végre ez is megoldódott. Köszi még egyszer! 8) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #57210 Írta: Ragoran
Bocs, profilban. Bemész, átírod amit akarsz, aztán rányomsz alul egy gombra, asszem MEHET v. valami ilyesmi.
______________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.448 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére