Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
21 éve 10 hónapja #57208 Írta: Ragoran
Mornambar: A Profilt?? A profolban! :P :P :P
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57205 Írta: Mornambar
Tudja vki, hogyan lehet az adatokat módosítani :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57201 Írta: Ragoran
Svin: Örök hálám és sztem ezt mindenki nevében mondom! Nekem eddig működik! Hantale!!!! :P :P :P
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57185 Írta: svindler
Ragoran, Yavanna es tobbiek :)
A kereseteknek megfeleloen modositottam a Forumot. Mostantol minden tema oldalanak az aljan az osszes oldalra talalhato link.
A tema oldalainak tetejen meghagytam az eddigi roviditett link formatumot, mert ott csunyan festett volna 4-5 sornyi szam.

Remelem igy hasznalhatobb. Ha vmi gond lenne es nem mukodne (bar kiprobaltam, nekem ment) rendesen szoljatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57076 Írta: Yavanna
Üdvözlet!

Csatlakozom Ragoranhoz! Én is elkezdtem 1-2 topicot az elejéről olvasgatni és tényleg elég nehézkes mindig odalépkedni, ahol éppen abbahagytam!
Svin! Van valami megoldás? :roll:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57043 Írta: Mornambar
Sil!

Nagggyon naggggyon köszönöm! Megprópáltam ugyanott megkeresni a többi, de a gépem nem csíte az oldalt. Kösz! :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57036 Írta: Ragoran
Aiya!

Már megint én !! :P
Az lenne a bibi, hogy most a Nyelvek és Írásokat olvasom, de már a közepén tartok. És nem tudok rögtön arra az oldalra lépni és fél óra amíg oldalanként odajutok. Nem lehetne ezen valamit változtatni? Vagy van valami más módszer csak én nem jöttem rá?
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56882 Írta: Böszi
Svindler, nekem a chattel van bajom (ha nem ide tartozik kérjük törölni).
Kiírja, hogy java.net(stb)
és nem küldi el amit írok.
Most pl. az van, hogy mikor megpróbálok visszamenni a chatre, nem enged vissza és kiírja, hogy Hiba az oldalon.
Ilyenkor mit csináljak, hogy újra tudjak chatelni?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56844 Írta: Ragoran
Hantale Svin!! Most akkor kemény szivvel nekiesek az üzeneteimnek, mert már eléggé tele van. Egyszer már teljesen töröltem, de hát megint megtelt... Még 1X hantale!
_____________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király..'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56608 Írta: svindler
Ragorn: Nem tudom pontosan mi tortenik, DE akinek ilyen sok uzenete van az torolje. Ez szol mindenki masnak is, mert kezdenek felszaporodni a private uzenetek az adatbazisban.

Az Elkuldott uzenetek mappat pedig legyszi rendszeresen takaritsatok! Oda ha minden igaz azok az uzenetek kerulnek amit ti kuldtetek el es a cimzett mar olvasta oket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56562 Írta: Ragoran
A lejebbi privát üzikkel kapcs. kérdésemre senki nem tud válaszolni?
__________________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király..'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56512 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Mornambar írta: Tud valaki képet az ÖSSZ gyűrűről? Az egyről kérlek ne! :?:

Ez itt a Nenya. A többiről nincs képem, csak gagyi utánzatokat találtam.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56467 Írta: Mornambar
Tud valaki képet az ÖSSZ gyűrűről? Az egyről kérlek ne! :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56414 Írta: Ragoran
Jobb későn mint soha! :D
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király..'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56154 Írta: deagol
svindler: bocs, kicsit későn reagálom le a dolgokat, de:
a VG nevében, köszi a topicot!!! :oops: :oops: :oops:
VG: mert megérdemlem...

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #55087 Írta: Ragoran
Kérdések:
1: Ha a 'privát üzeneteim' elérik a 100%-ot akkor autómatikusan törli a legrégebbit v. nem tudok üzit fogadni?
2: Ha egy üzenetet elmentek akkor beleszámít abba, hogy hány %-a telt meg a postaládámnak v. azt külön elmenti?
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54858 Írta: svindler
Cicaful: mar irtam privat-ban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54857 Írta: Cicaful
Drága jó Svin!
Kéréssel fordulék hozzád (a Szilmarilok topicban már írtam, de így hivatalosabb :) )
Úgy vettem észre, hogy ami a Szil-ben, a Frodó topicban (és még valahol) elkezdődött, lenne rá igény. Tehát esetleg meg lehetne-e oldani, hogy ezeknek a (általában Tolkien ihlette) filozófiai fejtegetéseknek nyitnál egy külön topicot? Azt már megemlítettem, hogy ha kell én összeírom, a jelentkezőket, ill. a topic "tisztaságáért" is vállalom a felelősséget! (így nekünk is jobb lenne, mert legálisan irogathatnánk, vmint mindenki jól járna, mert nem offolnánk)
Fontold meg! Előre is köszike!
Cicafül

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54776 Írta: Varda Tintallë
Aiya Svindler!

Svindler írta: varda:

Megtekintve alatt az van szamolva, hogy hanyszor nyitottak meg olvasasra az adott temat.


Biztos vagy benne? Az én hétköznapi fogalmaim szerint, az hogy "olvasásra megnyitotta a témát" azt jelenti, hogy belépett oda, de a számláló pont annyit ugrik, ahány oldalt megnézett, így ha végignézek egy pl. 100 oldalas topicot, akkor pont 100-al növelem a megtekintések számát :D

Na már megint kötözködök, jobb lesz, ha abbahagyom a számláló nézegetését :mrgreen:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54721 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Sziasztok!Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy hogy kell kiszedni képeket a filmből?(GYU :) )Csak gondolom pár embernek már meg van a film,és talán mások is szeretnének saját "gyártású" képeket.Ki szeretném nyomtatni :P annyira jó lenne,ha vki tudna segíteni, 8) köszönöm

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54619 Írta: Luxane
Köszi!
Csak tudod én új vagyok és még nem megy a tájékozódás ebben a nagy rengetegben. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54582 Írta: amanibhavam
www.hardwired.hu , én legalábbis onnan szedtem le 2 hete


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54561 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
izé...hol lehet letölteni a trailert? még nem láttam... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54427 Írta: amanibhavam
A Középfölde szekcióban keresd

csak körül kellene egy picit nézni...


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54426 Írta: Luxane
Igen,szerintem is lehetne egy kicsit egyszerűsíteni.
Tudja v-ki hol van a humor rész,vagy kitörölték,vagy mi lett vele,mert szeretném megnézni.Na köszi! 8) :lol: :o :oops: :P :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54261 Írta: svindler
Samwise:
Itt talalsz egyet: www.tolkien.hu/images/middleearth.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54258 Írta: Samwise
Hol található meg Középfölde térképe :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54254 Írta: svindler
Vimparok:
Megnyitottam a topicot ahogy kertetek. A Vegyes kategoriaban keressetek a Vimpar Gittegylet temat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54238 Írta: boreger
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én is ott voltam :) a Kószáknak is van külön topicjuk :!:
Tudom, hogy Középföldén nincsenek vámpírok, vimpárok meg pláne nem, de mi itt vagyunk, és élünk és létezünk, mégha kicsit más szemszögből is nézzük a világot, mint itt a többség! [/img]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54119 Írta: deagol
halihali mindenkinek 8) :mrgreen: Azt szeretném kérni - tőled Svindler, vagy bármelyik moderátortól, hogy nyisson 1 VG-s (Vimpár Gittegylet) topicot a társaságokhoz, ez tudom, h. nem gyu-szerű, de ez a társaság már jól működik itt a tolkien berkein belül, és nem hiszem , h. elég csak a chates találkozás
yaaa, már volt 1 talink is, bár 1 kicsit hiányosak voltunk...de yoo volt! :D :D :D :D :D :D :D

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.774 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére