Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
22 éve 2 hete - 22 éve 2 hete #49867 Írta: svindler
En is megszivtam az elobb... Fel ora volt elvileg, de nem tudom pontosan hogy szamol. Most 2 orara allitottam. De ha ezzel is gond lenne szoljatok, meg hosszabbra veszem a cookie elettartamat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #49863 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Elég régóta járok ide , eélg sokat írok ide sőt a csetelést sem lehet rám fogni. Ehhez képest rendesen elbánt velem a program. Elszöszmötölgetttem egy hosszabb beírással és a végén úgy nem jelent meg ahogy kell. :( Mennyi idő után veszi ugy aprogram hogy újra bekell jelentkezni?

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #2 Írta: svindler
Sziasztok!

Ezt a témát azért nyitottam, hogy itt tudjatok üzenni, ha valami gondotok, vagy kérésetek van.
Igyekszem olyan gyakran olvasni ahogy csak tehetem. Ha esetleg extra sűrgős az ügyetek, akkor írhattok e-mailt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.875 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére