Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
20 éve 8 hónapja #132927 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
A legszívből jövő gratuláció az oldal új formájához.
Nagyon jó lett.
Teljesen lenyűgözött.

:D 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132878 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nos az új oldal remek lett :itscool:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132825 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hűha. :D Most értem haza a táborból fél órája, és mit látok? :eek2: Végre eljött az az idő, amire annyit vártunk. :dance: Nagyon tetszik :itscool: , bár nekem nem volt már meglepetés az új design... :roll: Azt hiszem, holnap elkezdem az új oldal feltérképezését. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132773 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Mivel láttam, nem megy simán a feltöltögetés, egy kis segítség:

A feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció :arrow: 'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet. Ha kép is tartozik hozzá (illetve csak képet akarsz betenni), akkor az előugró ablaknál fel tudod tölteni a .jpg fájl-t, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. Az írásodat formázni is tudod, a fórumban megismert módon, valamint meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az írásod automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.


Ez nemcsak a Kreatív Szekción belül igaz, henem minden más helyen is. Csak ott Sviné az engedélyezés joga.

Ja és még valami: kategóriánként különbözik, hogy mennyi képet tudsz feltölteni. Tapasztaljátok ki. :wink:

lázadó: Nem fehér, hanem halvány drapp-rózsaszín a site színe.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132710 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gratula, nagyon jó lett. Még ugyan nem térképeztem fel, de már így kívülről is nagyon tetszik.
Meg szabad kérdezni, miért pont fehér? Nincs vele semmi bajom, nagyon állati lett, csak érdekelne, van e valami jelentése a fehérnek, vagy csak ezt találtátok szinpatikusnak.
Tényleg nagyon jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132675 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gratulálok az új oldalhoz, és csatlakozom a köszönet-áradathoz is. Gyönyörű lett! :) Éppen Csajkovszkij IV. Szimfóniáját hallgattam, amikor először megláttam, szóval még a zene is alkalomhoz illő volt.
Vélemény röviden: csodálatos, gyönyörteljes, imádnivaló!

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132660 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Én is Szívből Gratulálok Mindenkinek, aki segédkezett az ÚJ Tolkien.hu készítésénél!!!

Az oldal annyira jó + minden, h szó nincs rá!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #132654 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Mae govannen!

Gratulálkok mindenkinek, aki részt vett az új tolkien.hu elkészítésében!!!

Az oldal egyszerűen gyönyörű!!! Amikor először megláttam, azt hittem lefordulok a székről! 8O Egészen egyszerűen leesett az állam és 10 percen át csak ültem, és bámultam. Annyira tetszik a dizájn, hogy majdnem sírvafakadtam a gyönyörűségtől, mikor megláttam. :oops:

Na jó, még nagyon elbízzák magukat a készítők, úgyhogy abba hagyom az istenítésüket. :lol:

Még egyszer GRATULÁLOK!

Atenio!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #131875 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szia!

Képeket ide nem szokás beszúrni, csak linkeket, kis ajánló szöveggel, mert lassítja a fórumot. Az indexen és az rtl online-on találsz olyan GyU topicot, ahol képeket szúrnak be tömegével.

Avatárnak hívják a saját képet a nevünk alatt, és egyedihez úgy juthatsz, ha sokat teszel a Tolkien.hu-ért ;) , pl. gyűjtesz sok GyU témájú avatárt, és elküldöd Svinnek, vagy emotikonokat keresel

Jó szórakozást itt minálunk.[/quote]


Hello!! Hát köszi szépen, akkor majd igyexem meg minden :lol: :ĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #131844 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

elf írta:
Sziasztok!! Most regisztráltam ebbe a fórumba és tökre tetszik!! :lol:
Volna egy kérdésem: lehet képeket beszúrni? És saját képet feltölteni, ami ott van a nevünk alatt?


Szia!

Képeket ide nem szokás beszúrni, csak linkeket, kis ajánló szöveggel, mert lassítja a fórumot. Az indexen és az rtl online-on találsz olyan GyU topicot, ahol képeket szúrnak be tömegével.

Avatárnak hívják a saját képet a nevünk alatt, és egyedihez úgy juthatsz, ha sokat teszel a Tolkien.hu-ért ;) , pl. gyűjtesz sok GyU témájú avatárt, és elküldöd Svinnek, vagy emotikonokat keresel

Jó szórakozást itt minálunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #131827 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról


Sziasztok!! Most regisztráltam ebbe a fórumba és tökre tetszik!! :lol:
Volna egy kérdésem: lehet képeket beszúrni? És saját képet feltölteni, ami ott van a nevünk alatt?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #131189 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

olorin.papa írta: Sil! Te is ilyen "rejtett" felhasználó vagyol? :biggrin2:

Nem. 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #131165 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Sil írta:

hobbit írta: U.I:mi az , hogy rejtett felhasználó?

A rejtett felhasználók nevét nem lehet látni a Fórum főoldalán, alul, amikor be vannak jelentkezve. A Profilnál lehet beállítani.



Sil! Te is ilyen "rejtett" felhasználó vagyol? :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #130747 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Mint regisztrált felhasználó most jelenek meg először a fórumon, de már majd 1 éve látogatom a honlapot és fórumot.
Ez a kedvenc magyar GYU-ás lapom.
A fórumról meg csak annyit, hogy nagyon de nagyon jó. Az elmúlt év folyamán innen tudtam meg a legtöbb információt a filmekről, a könyvekről, egész Középföldéről és Tolkien egész munkáságáról.
Mindent köszönök az oldal készítőinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #123213 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hello mindenkinek!!
Gondolom már mondták egy páran,de azért most én is mondom:
ez a fórum egyszerüen KIRÁLY SŐT FANTASZTIKUS!!! :D és tök jó hogy
végre valahol lehet dumálni olyan dolgokról amik Tolkienhez kapcsolódnak..... :wink:

És üzenem a fórum létrehozóinak:1000köszi!


:hello: :up: :dance: :cheers: :dance: :up: :hello:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #122970 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Bár már egy ideje látogatom ezt a forumot idáig még nem írtam ide,és most is csak annyit szeretnék leírni,hogy NAGYON JÓ!!Végre velem egy téma iránt érdelkődőkkel tudok "beszélgetni". Az oldal fantaszikus!!!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119002 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

hobbit írta: U.I:mi az , hogy rejtett felhasználó?

A rejtett felhasználók nevét nem lehet látni a Fórum főoldalán, alul, amikor be vannak jelentkezve. A Profilnál lehet beállítani.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #119001 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Legolin írta: Ha már idézetekről van szó, megkérdezném a tied honnan való, Alyr,
mert nagyon tetszik.
(Vagy esetleg te találtad ki?) :lol:

Bizony, ő írta. Ugye, milyen szép? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118958 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Ha már idézetekről van szó, megkérdezném a tied honnan való, Alyr,
mert nagyon tetszik.
(Vagy esetleg te találtad ki?) :lol:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118941 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
hobbit,megtennéd,hogy elárulod,honnan való az idézeted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #118435 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Üdv. Valaszínüleg sokan mondták de azért most akkor én is 8) :Svin és mindenki aki megalkotta ezt a helyet:KÖSZÖNÖM
U.I:mi az , hogy rejtett felhasználó?

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #115984 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Arwen! írta: :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


ez mi akar lenni? ja, tudom vigyorgás, de minek?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #115436 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
MINDEN FANTASZTIKUS!!!! :itscool: Itt végre kedvemre kalandozhatok az álmok világában, és már barátokat is találtam! EZER KÖSZI MINDENKINEK, akinek bármi köze van a honlaphoz, szerintem sok bánatos :cry: , megcsömörlött :shake: embert vidítotok fel :lol: :hello: vele :!: :!: :!:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114505 Írta: Arwen!
Arwen! válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
:) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:) :):):):):):):):):)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #114400 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Tök jó az egész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D 8O 8O :!: :!:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 20 órája #112864 Írta: Nár Altaheru
Nár Altaheru válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
...

i Altaheru

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 23 órája #112839 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
hehe: a Középfölde kategória Nyelvek és írások nevű topikjának a tetején egy sor linket találsz a témához. Azonkívül pedig a maga a topik is sok értékes ismeretet rejt magában, tehát érdemes azt is olvasgatni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 23 órája #112838 Írta: hehe
hehe válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok.Szeretném a segítségeteket kérni.Elég kezdő vagyok,most olvastam a könyvet,és nagyon megtetszett.A filmek is tök jók.Csak
az a problémám,hogy sehol nem tudok utánna nézni a tünde nyelvnek.
Ha lennétek kedvesek és küldenétek egy-két tippet a kelron@freemail.hu
címre megköszönném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #111609 Írta: Hia
Hia válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok!
A nevem Hia. Nem sokára - ha minden igaz - belépek a Tolkin Klubba. Serintm nagyszerű, mert engem érdekel Tolkin világa. Persze itt szinte mindenkit.

Üdv: Hia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 20 éve 1 napja #106856 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nagyon jó a fórum és rendesek az emberek! :D

_________________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuluk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.514 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére