Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
21 éve 5 hónapja #81593 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Mostanában feltűnt egy pár új topik, melyek témájukat tekintve némiképp - nem is kicsit - fedik egymást. A mitológiával kapcsolatos rejtélyeket akkor most a Mitológia, stb. vagy a Rejtélyek topikba írja az ember? Ha mindez a tündékkel van összefüggésbe, akkor még bonyibb a kérdés, ha pedig még más témákat is érint, akkor végképp elvész a hozzászólni vágyó fórumozó a témák közt és kialakul az a helyzet, hogy a témából nem adódik, hogy melyik toikban kell keresni.
Ez már a régi fórumot is súlytotta, ezért szűkítette le Svin a témák körét és vont össze egyet-kettőt és már most is van jó néhány, amit össze kellene vonni, illetve aminek a témája simán beilleszthető lett volna egy másik topikba.
Ismét kezd a fórum átláthatatlanná válni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79354 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

hobbit írta: Hát igen. Még csak most tanulom a tündenyelvet, elnézést. Akkor valószínű, hogy egy pár helyen rosszul írtam. Sajna a Megyében kevesen beszélik a nyelvet. Azért köszönöm, hogy kijavítottál. : Elen síla lúmenn' omentilmo


Ha komolyabban érdekel a tünde nyelv akkor nézz be a "Nyelvek és írások topikba"
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79346 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hát igen. Még csak most tanulom a tündenyelvet, elnézést. Akkor valószínű, hogy egy pár helyen rosszul írtam. Sajna a Megyében kevesen beszélik a nyelvet. Azért köszönöm, hogy kijavítottál. : Elen síla lúmenn' omentilmo

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79272 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

hobbit írta: Elen sila lumen omentilmo.

Csak szurja a szemem...
Elen síla lúmenn' ometielmo. a helyes.

A filmrol, es a velemenyekrol bovebben a Film kategoria, Velemenyek, kritikak topicjaban olvashatsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #79201 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Helo! Én szintén új vagyok itt. Három éve került a kezembe először a könyv, de azóta "fanatikus" vagyok. Bár fórumon még nem voltam, gondoltam benézek. Szeretném megjegyezni, hogy jó az oldal. A film is jó volt, de sajnáltam, hogy Glorfindelt, Bombadil Tomát, és még egy pár szereplőt kihagytak. Remélem a második rész is élvezhető lesz. Nemtudom lehet-e itt kérdést feltenni, de ha már itt vagyunk: nektek mi a véleményetek a filmről?
Namárié! Elen sila lumen omentilmo.

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #73425 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Van humorotok! :lol: Éljen Svin és a moderátorok! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #73416 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

franky írta: Nekem határozottan jobban tetszik ez a fajta megközelítése a moderátoroknak és segítőiknek... Köszi Svin :lol: :lol: :lol:


franky:Pont most akartam ide irni ugyanezt :) De te megelőztél...Szal csak egyetértek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #73415 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nekem határozottan jobban tetszik ez a fajta megközelítése a moderátoroknak és segítőiknek... Köszi Svin :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #73138 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Ebben az esetben egyet kell értenem franky barátunkkal! Főleg mert Ulmo meg én is ugye valák lennénk, vagy mi a szösz, aztán moderátorok meg nem vagyunk. :roll: Nem mintha egyébként az akarnék lenni... De engem annyira nem zavar a dolog, ha így marad, az sem gáz, csak gondoltam, ha már szóba került megemlítem! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #73130 Írta: franky
franky válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

varda írta: :lol:

Tetszik ez a "Valák" "Maiák" besorolás a moderátorok között!


Ez nagyon LOL... Elnézést, de pont azt akartam írni, hogy sztem nem szerencsés a moderátorokat a regular userek fölé emelni még ilyen szinten sem. Pláne nem Isteneknek, és Segítőiknek nevezni őket.... brrrr... olyan diktatorikus... vagy a fene tudja, hátborsózós... de hurrogjatok le, ha túl sok vagyok... :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72389 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
:lol:

Tetszik ez a "Valák" "Maiák" besorolás a moderátorok között!

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67315 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hello Svin!

Ime a véleményem a topicról mármint az ujról:

Elöször elég bonyolultnak tünt de igy sokkal hasznosabb dolgokat is lehet csinálni..Pl.:Emotikonok,Profil állitás,Privi üzi stb stb.
Köszi Svin hogy felujitottad a topicot mert igy sokkal egyszerübb és biztonságosabb a topic...
Thanx:Telu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67247 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Amikor ez meg lett hirdetve a Hirek temaban, akkor oda betettem egy linket, a kovetkezot: www.tolkien.hu/misc/tolkienstyle.zip
Ez tartalmaz statikus Forum oldalt. Viszont, hogy hogyan kell stilusfile-t szerkeszteni az azert eleg bonyolult ahhoz, hogy itt kifejtsem.
Aki meg nem csinalt ilyesmit az nezzen utana a CSS file kiterjesztesnek.
A szabvany a www.w3c.org weblapon megtalalhato.
Ezt a felhivast igazabol olyanoknak szantam akik mar csinaltak ilyet.

A temaval kapcsolatos tovabbi hozzaszolasokat az Ohaj, sohaj... topicba vagy privatban kerem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67243 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Egy fangorni írta: Hali Svindler!

Barki, aki hajlandosagot es tehetseget erez magaban a Forum stilusanak kialakitasara, az ne tetovazzon. Ragadjon billentyuzetet, toltse le magahoz statikusan az oldalt, es a tolkien.css (illetve tolkie2.css ) stilus varilasaval alakitson ki sajat stilust! Illetve sajat logokat.


Arra kérlek ÍRD LE, hogy kell ezt csinálni, mert érdekelne, de nem tudo mit jelent statikusan letölteni. Illetve a stíluslapokat, hogy kell letölteni?

Ezt már én is kérdeztem régebben (nekem egyáltalán nem engedi lementeni a lapot, biztos védett), de úgy tűnik, már nem aktuális, mert nem kaptam választ. De már egyre jobban tetszik úgy, ahogy van. :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67099 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Először nekem sem tetszett az új fórum, de aztán megbékéltem vele, mert nagyon egyszerűen lehet linkelni, az írás színét lehet változtatni, és az emotikonok is nagyon tetszenek :agree: :cool2: :itscool:
Csak a regisztráltatással kellett megszenvednem, de az is sikerült :up: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62068 Írta: Egy fangorni
Egy fangorni válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hali Svindler!

Barki, aki hajlandosagot es tehetseget erez magaban a Forum stilusanak kialakitasara, az ne tetovazzon. Ragadjon billentyuzetet, toltse le magahoz statikusan az oldalt, es a tolkien.css (illetve tolkie2.css ) stilus varilasaval alakitson ki sajat stilust! Illetve sajat logokat.


Arra kérlek ÍRD LE, hogy kell ezt csinálni, mert érdekelne, de nem tudo mit jelent statikusan letölteni. Illetve a stíluslapokat, hogy kell letölteni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60557 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Tar-Ancalime írta: Jól hallottam,hogy lehet átállitgatni az oldal színét?Azt meg hogy kell?(Nekem is jobban tetszett a régi zöld fórum-vhogy Középföldésebb volt-de már mexoktam az újat és valójában tökjó!)

A Profilban van egy olyan, hogy Fórum stílusa, ott lehet színt állítgatni. Amikor utoljára néztem, a zöld egy kicsit furcsa volt (legalábbis a sárgás részei). De már én is megszoktam a jelenlegit, igaz, már eredetileg is tetszett ez a szín.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60553 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Jól hallottam,hogy lehet átállitgatni az oldal színét?Azt meg hogy kell?(Nekem is jobban tetszett a régi zöld fórum-vhogy Középföldésebb volt-de már mexoktam az újat és valójában tökjó!)

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60523 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Egyetértek Elanorral. Először nekem se igazán teccett. Úgy gondoltam, hogy nem illik ehhez az oldalhoz. De most már megszoktam, és sokkal jobbank találom mint a régit. (itt minden rendezetten van, nem úgy, mint a régiben..)
És az emotikonokat is nagyon bírom! :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60198 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Először, amikor megújúlt a fórum, csak húztam a számat, hogy mi ez, meg az előző sokkal jobb volt, hogy sose fogom megszokni, stb., de végülis megszoktam, sőt! Annál azért több is! Mostmár elismerem, hogy sokkal több előnye van, és nemcsak a király smile-k, meg a különböző írások (dőlt, félkövér, stb), meg, hogy lehet idézni, hanem, hogy a regisztrációval (többé kevésbé :) ) ki lehet zárni az olyanokat, akik nagyon jó poénnak tekintik, azt, hogy egyszer írnak egy fórumba vmi baromságot, és aztán többet nem is néznek felé.
Én alapjábavéve olyan vagyok, aki eleinte rossz szemmel nézi a változásokat, és nem hiszi el, hogy ez tényleg jobb lesz, előnyösebb, de aztán, ha így van, akkor idővel azért beismerem, hogy nem volt igazam.

Bocsi, hogy most így kitörtem, de ezt most muszáj volt leírnom :oops: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60191 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Teljesen egyetértek az elöttem szólóval és minden elismerésem Svin-é és a többi oldalformáló emberé, mert egyre jobban tetszik ez az oldal. Az elején naon nem volt szimpi valahogy hiányzott belőle vmi..., de kezdem megszokni és most az a vélaményom, hogy tök ARAGORN!! :P :P
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60185 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Azt hiszem, mindenki nevében beszélek, amikor ezt mondom: minden új hozzászólót szeretettel köszüntünk itt a fórumon!! Bátran nézzetek körül, és bármilyen mondanivalótok van, nyugodtan osszátok meg velünk! Itt szívesen látunk mindenkit, aki kultúrált, értelmes hozzászólásokat ír! ;)
Minél többen vagyunk, annál jobb, hiszen annál több álláspontból tudjuk megközelíteni a témákat :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60017 Írta: ram2002
ram2002 válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Én még új vagyok itt. Kicsit (nagyon) béna vagyok. Amúgy amit eddig láttam tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57849 Írta: Szultánia
Szultánia válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok! Én még csak most vagyok itt először. Az oldal negyon tetszik, fórumokon nem nagyon szoktam járni. Nem igazán ismerem az itt folyó dolgokat. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52668 Írta: Luxane
Luxane válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
:lol: [/i]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52436 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Svindler írta: Ragadjon billentyuzetet, toltse le magahoz statikusan az oldalt,

És azt hogy kell? Nekem egyszerűen nem engedi lementeni sehogy.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52404 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok!

Hat ketsegtelen egyik megoldas szinei sem a legjobbak. De tobb nem tellett tolem, es kiserletezgetni nincs nagyon idom.
Viszont itt a lehetoseg, hogy mindenki aki hajlamot erez ra magaban most ilyen iranyu tehetseget megmutassa.
Ezert kozze tetetik:
Barki, aki hajlandosagot es tehetseget erez magaban a Forum stilusanak kialakitasara, az ne tetovazzon. Ragadjon billentyuzetet, toltse le magahoz statikusan az oldalt, es a tolkien.css (illetve tolkie2.css) stilus varilasaval alakitson ki sajat stilust! Illetve sajat logokat.
A beerkezo palyamunkakat kozszemlere tesszuk, es a latogatok szavazatai alapjan legjobbnak itelt (amennyiben meguti a mercet) felkerul a stilusok koze! A gyoztes jutalma egy egyedi avatar! (illetve meg tovabbi fejtores targyat kepezi :) : egy sorozesre a vendegem, de lehet kijarok neki egy ....@tolkien.hu e-mail cimet, stb... ;) de utobbit meg nem igerehetem 100%-ra)
Akinek fule van hallja meg. Illetve akinek szeme van olvassa el :)


Svindler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52399 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Én már egészen megbarátkoztam az új fórummal. Már határozottan tetszik. :)

Kipróbáltam zölden is, de gyorsan vissza is állítottam. Valahogy úgy nem az igazi, helyenként nem sikerült eltalálni a színeket.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52398 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
:idea: Na, remélem, ez már mindenkinek olvasható színű... :roll: Vagy inkább ez legyen?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52397 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Bár ez meg a SubSilvernél veszélyes... :?:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.785 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére