Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
21 éve 11 hónapja #50180 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Héé! Az ott egy de!

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50179 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gal@13::De!

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50173 Írta: Lúthien Tinúviel
Szerintem minden hozzászólásban van igazság! Szerintem kár hogy nem lehet rajta chatelni, de viszont az is igaz, hogy van egy chat program a kezdőoldalon! Az aktiválás miatt én is kicsit ideges voltam, de valahogy sikerült rájönni! A színvilága a réginek jobban tetszett, és azt könnyebb volt kezelni is! De azért ez is jó!!!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50115 Írta: Aronderion
Aronderion válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hmm, hát nekem nincs bajom az új forummal! Igaz a szinvilága nem az igazi, dehát nem tetszhet mindenkinek.

Az azonban gond (bár lehet hogy az én hibám), hogy nem találok meg elég sok mindent az előző forumból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50104 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Ez tényleg jó kérdés, hogy az arhívum miért van lezárva.
Én amúgy a régi fórumot jobban kedveltem. Tetszett az a szép zöld háttér.
Amúgy is azerintem Tolkien világához a zöld szín illik a legjobban, mint a fórumhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50102 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
azért kiegyezek vele :)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50101 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
úgy értem a régit,h a régi háttérrel, megminden, mert tudom, hogy itt is lehet folytatni, bár nem mindent, és az archívum miért van lezárva???

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50099 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Igen, nekem is bonyulult én egy egyszerű lélek vagyok, aki szereti a Gyu-t :) tele van mindenféle érthetetlen dologgal, és nem szeretném, ha megint az lenne mint egy előző helyen már előfordult velem: ugyan ez volt, se szó, se beszéd teljesen megváltozott minden...és ott hagytam, nem tudtam újra vissza menni oda...nem volt már ugyanaz....a fórum...
persze vannak előnyei is, mint az emotikonok, a színes írás, nagyobb a 'rend' és a tolkien.hu-hoz tartozik az egész, de akkor is, és a régit jobban szerettem, és szerintem megkéne hagyni a régi fórumot, hogy aki azt akarja használni, az azt használhassa... :( :cry:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50058 Írta: Lord Maul
Lord Maul válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Svindler, nagyon jó az új fórum, csak lenne normális avatár, ami illik a nevemhez... :twisted:

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50010 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hát, mitmondjak ez fejlettem lap lett, minmt volt, de nekem ez túl gépies...és bunyolult. Csak én nem tudtam róla, vagy komolyan minden hír nélkül raktátok ezt be? Válaszokat kérhetnék mailben, mert ezt nem tudom használniu és nem hiszem hogy vcalaha is vissza tudok ide találni

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50007 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Svin, most kezdtem el használni az új fórumot és na'on teccik! De durván ám! :wink:
Annak személy szerint nagyon örülök, hogy nem kell állandóan a html kódokkal szenvednem, ha linkeket illesztek be, vagy egyszerűen csak kiemelnék valamit.
Az avatároknak pedig kifejezetten örülök. Sokszor többet mond a nick név mögött lévő személyiségről, mint egy bemutatkozás.

Hol lehet ilyen fórumot regisztrálni? :)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49995 Írta: Anwe
Anwe válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nagyon jó a fórum!!! :D Csak mire aktválni tudtam.... Enyhén szólva ideges lettem (szerencséje a gépnek, hogy nem volt a közelben láncfűrész). Nagyon jól van megcsinálva csak egy kicsit bonyolult. Kíne egy Súgó, úgy mint ahogy a régi chatnél volt (olyan zöldfülüeknek mint én) :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49988 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szép az új fórum, szép, minthogy azt már előttem mindenki mondta, és tényleg bonyolult, és tényleg idegen még, és hiányzik a régi!! Na, majd megszokom egyszer ezt is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49974 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Azért nem tetszik mert chatelés közben nem tudok fórumolni.Mert innen nem tudok visszamenni a kezdőoldalra :cry: ha pedig a chatről akarok a fórumba menni csak a régi fórum jön be.... :(

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49936 Írta: Lúthien Tinúviel
Próbáljunk meg chatelni! Ott van a kezdőlapon, hogy klikk ide a chatehez, ha minden igaz szürke színnel!!! Írj ide ha nem megy valami!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49935 Írta: Lúthien Tinúviel
Macs: szerintem nem valami jó ez az új fórum! A régebbi könnyebb volt, és ott lehetett normálisan chatelni is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49934 Írta: Lúthien Tinúviel
Szerintem az előzőknek igaza van! Külsőleg tényleg jó, de nehezen kezelhető! Lehet hogy írok egy panaszlevelet Svindlernek, nekem se nagyon megy az tuti! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49928 Írta: Lúthien Tinúviel
Sziasztok!
Szerintem nagyon jól néz ki ez az új fórum, csak még egy kicsit furcsa! Az elején volt egy kis gond a belépéssel, meg a regisztrációval, de aztán sikerült megoldanom! :)
Amúgy szerintem tök jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49905 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok! :) Mi a téma? :) :lol: [/b]

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 11 hónapja #49893 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Fereste: egyetértek... nekem ez nagyon nem megy. Tök jól néz ki külsőleg az igaz, de kezelni szinte alig bírom. A saját bejegyzéseimet nem találom meg... :(

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49881 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
lehet hogy most meg leszek kövezve, de nekem naon nem tetszik... :(
sokkal barátságosabb, könnyebben kezelhető volt az előző...
na de ez van, nem tok ellene mit tenni:(((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49879 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Majd belejössz, nem olyan bonyolult ez :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49875 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kicsit komplikált...nekem. :oops:
de mayd +szokjuk mi ezt is!!!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49873 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Baromi jól néznek ki ezek a smile-k....
ez a kedvencem :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49858 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Egész jó csak kicsit macerás :D

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49857 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nekem nem tetszik :( De azért jó lesz ez is :wink:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49856 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
nekem is jobban tetszik, mint a régi :)
remélem nem lesz tele olyan bejegyzésekkel, ami mondjuk csak egy smile:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49854 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Svindler,

Nagyon jo lett a forum :wink: Gratula hozza :D

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #3 Írta: svindler
Sziasztok!

Ide kerülhetnek az esetleges vélemények az oldalról. Bár azt hiszem erre a célra megfelelőbb a Vendégkönyv használata.
Azért hátha valaki hosszabban szeretné kifejteni a véleményét. Akkor az illető itt teheti meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.504 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére