Új Fórum hibabejelentés

Több
10 éve 3 hónapja #411210 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Sziasztok!
Az adatlapomon nem tudok módosítani, illetve állítólag módosul, de én nem látom, ha újra az adatlapra kattintok. A kvíz miatt volt fontos, de B.Ági szerint és az igazolás szerint a valós nevemet tárolja a rendszer. Töröltem gyorsítótárat is, nem segített. Egyéb lehetőség?

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392818 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Írtam már mailt az adminoknak, és aszontajaz Ankalimon, hogy szerveroldali hiba.
Remélem azért felhívja őket, h. és mikor javítják ki...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392817 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Mayday, valami gáz van a főoldallal! Nem lehet belépni a rendszerbe, a JFusion hibát jelez:
Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/tolkien/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

és a Jomla! is:
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/tolkien/public_html/modules/mod_tolkien_calendar/mod_tolkien_calendar.php on line 26
...stb.

Lehet esetleg szerveroldali php beállítás is, azt hiszem (nem értek hozzá), de jó lenne ránézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #391634 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Szolgáltató tud róla, hogy a szerver órája el van állítva? Cirka 54 percet késik. Vagy karaj.

A UCP-n ellenőriztem, az időbeállításom rendben van, közép-európai zóna nyári időszámítás van, ahogy kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387466 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta:

Ankalimon írta: A funkció elkészült. Lehet használni.

Be is lesz állítva valamikor? Még mindig csak abban az egy topicban vannak meg a jogaim, amelyiken még novemberben teszteltük...


Be lesz állítva, amint
- össze tudom szedni az eredeti topicgazda-listát. Minden ezirányú segítséget szívesen fogadok.
- kb 5 percnél több időm lesz foglalkozni a témával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387464 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ankalimon írta: A funkció elkészült. Lehet használni.

Be is lesz állítva valamikor? Még mindig csak abban az egy topicban vannak meg a jogaim, amelyiken még novemberben teszteltük...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387456 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A DarkFantasy stílus alatt még mindig túllógnak a fejlécek. Pl ebben a topikban is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387449 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Újra csinálunk egy kisebb javítgatási fordulót a fórumon. Ha valakinek problémája, pnasza, értelmes ötlete van, amit érdemes lenne kijavítani vagy módosítani, az most szóljon (vagy hallgasson...).


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387448 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Ulmo írta:

Sötét Úr írta: Kérdés: topikgazdik jogosultságaival mizu? Folyamatban van, vagy elfelejtült?


Folyamatban van. Csak a phpbb 3 alapból nem ismeri ezt a fogalmat, ezért kicsit meg kell piszkálni.


A funkció elkészült. Lehet használni.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386362 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Kincső (Thilanna) írta: Ankalimon tuti, hogy csak szólásra nézi ezt a topicot, Ulmót meg régen láttam... :/


Remek, akkor írok egy e-mailt. Köszi, hogy szóltál. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386360 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ankalimon tuti, hogy csak szólásra nézi ezt a topicot, Ulmót meg régen láttam... :/

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386329 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Kincső (Thilanna) írta: Tegyük fel, hogy Ankalimon megint ezt a választ adná:

Ankalimon írta: Ez nem hiba, hanem jogosultságbeállítási kérdés. (...) kérem azt a hibabejelentésektől függetlenül jelezze az adminoknál. (Ulmonál és nálam.)

...csak a gyors megoldás kedvéért.

Amúgy nekem dec. elején még nem volt gond a táboros topickal... :roll:

Csak a válasz kedvéért tételezzük fel, hogy ezt meghallotta vagy Ankalimon, vagy Ulmo, és orvosolják ezt a problémát. :) Köszönöm

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386328 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Tegyük fel, hogy Ankalimon megint ezt a választ adná:

Ankalimon írta: Ez nem hiba, hanem jogosultságbeállítási kérdés. (...) kérem azt a hibabejelentésektől függetlenül jelezze az adminoknál. (Ulmonál és nálam.)

...csak a gyors megoldás kedvéért.

Amúgy nekem dec. elején még nem volt gond a táboros topickal... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386325 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Az remek lenne, én viszont töröltem az előző hármat, és írtam helyette egyet, amiben benne volt a 3 témája. Amúgy nem lehetne megoldani, hogy ez ne így legyen, mert ez még elmegy egy blognál, de itt. :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nálam megjelenik mindkét hozzászólás, mint amelyek jóváhagyásra várnak. Valamiért minden (?) idei zárt táboros fórumcsoport ilyenné lett, mert máshol is tapasztaltam már. Mindjárt engedélyezem a hozzászólásokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386309 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Majd az admin megmondja, csak annyit súgok, hogy az új phpBB fórumoknak van egy ilyen opciója, hogy felfüggesztett hozzászólás-küldés, amit ezt tudja, vagyis hogy ha a user ír, akkor nem jelenik meg addig, míg egy moderátor rá nem bólintott. Gondolom ez lehet itt is beállítva valamiért.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386302 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Miért van az, hogy ha írni szeretnék a Bór népe topikba, akkor azt írja ki, hogy majd előbb egy moderátor leellenőrzi, és majd csak utána jelenik meg? :roll:
Szerk.: Második próbálkozásra sem sikerült. :? :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386189 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ez nem hiba, hanem jogosultságbeállítási kérdés. Ha valaki nem lát valamit, pedig kellene, akkor kérem azt a hibabejelentésektől függetlenül jelezze az adminoknál. (Ulmonál és nálam.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386113 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Aham. Valószínűleg az, hogy előtte a táborozók csak a saját topicjaikat látták, az beállítási koncepció volt, nem technikai hiba. Az átálláskor megpróbálták beállítani, hogy mindenki lásson mindent, de néhányan azóta is csak egy rendet (a természetjárót) látjuk. Ez tehát egy élő probléma, a Ti tapasztalataitoktól függetlenül... :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386112 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Kincső (Thilanna) írta:

Attila írta: Nekem is mindegyik rend és nemzetség látszik, azóta amióta már nem a béta fórum működik.


Úgy érted, hogy mióta nem az Agora, hanem ez a sokdizájnos van?
Mert Ádám az átállás után jelezte a problémát, mint lentebb látszik, és nekem az átállás előtt volt jó, és azóta nem.


Igen-igen. Előtte csak a saját rendem(dalnok) és a nemzetségem (Bór-E!) látszott, most pedig mindegyik. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386111 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Attila írta: Nekem is mindegyik rend és nemzetség látszik, azóta amióta már nem a béta fórum működik.


Úgy érted, hogy mióta nem az Agora, hanem ez a sokdizájnos van?
Mert Ádám az átállás után jelezte a problémát, mint lentebb látszik, és nekem az átállás előtt volt jó, és azóta nem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386110 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nekem is mindegyik rend és nemzetség látszik, azóta amióta már nem a béta fórum működik.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386108 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Metaflora írta:

Kincső (Thilanna) írta: Azt kb. tízezer éve jelezte Ádám, hogy a rendek közül csak a természetjáró látszik, de azóta sem történt semmi... :S

Nekem látszik az összes rend - de én természetjáró vagyok :D


De azelőtt is látszott, hogy Ádám jelezte, vagy csak azóta? :P Ez azért lehet érdekes, h. a megszerelés ellenére érint még mindig egy csoportot a hiba, vagy eleve csak az emberek egy részét érintette...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386103 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nekem is, mind a kilenc. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386094 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Kincső (Thilanna) írta: Azt kb. tízezer éve jelezte Ádám, hogy a rendek közül csak a természetjáró látszik, de azóta sem történt semmi... :S

Nekem látszik az összes rend - de én természetjáró vagyok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386093 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Azt kb. tízezer éve jelezte Ádám, hogy a rendek közül csak a természetjáró látszik, de azóta sem történt semmi... :S
De azt nem értem, hogy a csapattopicok miért tűntek el Neked.
Ankalimon? Ulmo? Valaki? :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386083 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Metaflora írta:

Namarie írta: A tábori topikok hol láthatóak, hol nem azok. Az előbb írtam a Hador nemzetsége topikba, és most nincs fenn. A topik. És a szakácsrendét sem látom.

Ha egyik tábori fórumot sem látod, akkor nem lehet, hogy a) kijelentkeztetett közben, b) nem a "Fórum kezdőlap", hanem a "Tolkien HU Fórumok" szintre mentél csak vissza?


Nem. Teljesen ott vagyok, ahol kell, és mégse.. a Szakácsrend abszolúte nem látszik, de a többi rend sem, kiv. Erdőjárók.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386080 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Namarie írta: A tábori topikok hol láthatóak, hol nem azok. Az előbb írtam a Hador nemzetsége topikba, és most nincs fenn. A topik. És a szakácsrendét sem látom.

Ha egyik tábori fórumot sem látod, akkor nem lehet, hogy a) kijelentkeztetett közben, b) nem a "Fórum kezdőlap", hanem a "Tolkien HU Fórumok" szintre mentél csak vissza?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #386076 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A tábori topikok hol láthatóak, hol nem azok. Az előbb írtam a Hador nemzetsége topikba, és most nincs fenn. A topik. És a szakácsrendét sem látom.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385776 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Gandalf írta: Korábban is szólni akartam csak mindig elfelejtettem:
A képernyő alján randa gördítősáv van mindenféle monitor és beállítás ellenére, ez csak esztétikai kifogás, de jó lenne eltüntetni.

Ez skinfüggő szvsz, SubSilvernél pl nincs alul gördítősáv, az "Osgiliath Romjai"-nál (by SÚ) van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére