Új Fórum hibabejelentés

Több
15 éve 2 hónapja #375987 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
öhm, explorerrel van valami vízzöld árnyéka az oldalnak (gondolom ez az a szín, amit majd lehet változtatni a színeknél ha lesz ilyen?) mozillával viszont matt szürke az egész...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375986 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Üdv!

Felagund írta: Szóval szvsz nem ártana összerántani egy kicsit...

A probléma ismert, viszont ez már javított változat. Kezdetben még ennél is sokkal nagyobb fölösleges üres hely volt (vala). Kérésed viszont jogos, de a lista végére tesszük.

Cerebrum írta: Egyáltalán nem kardinális hiba, de gondoltam jelzem, hogy a profil beállításainál az érdeklődési kör mezőjében (talán máshol is) a vesszővel elválasztott mondatrészek valamiért önkényesen abc-sorrendbe kerülnek elmentés után, és a nagybetűk is visszaírodnak kicsivé...

Ahogy Estel is írta, az új fórum az éreklődési körnél megadott dolgokat egyfajta címkeként kezeli. Ezért rakja sorba a szavakat, és ezért kisbetüsíti. És majd ha működni fog az Estel által is írt link, ahol a hasonló érdeklődésű felhasználókat egy helyre gyűjtheted, akkor látjátok hogy milyen jó is ez.

Kar'sa írta: csinálják meg, hogy
1. a fórum oldalán is be lehessen lépni
2. a htaccess fálj a /forum-ot írányítsa át erre a rémségre ami most a fórum címe

Ezekről a gondokról tudunk, csak a kisebb prioritású hibák között szerepelnek. Na jó, nem is, hanem a magasabb, de nem azonnali prioritású hibák között. A belépési gondodat mindjárt nézem, ha sikerül valamit akkor írok egy emailt.

Kisvakond írta: :( nem nagy dolog de eltűnt a képem... :(

Utánanézük...

Maedhros írta: Az avatarnál nem működik a feltöltés, ha ráklikkelek, a fórum főoldalára dob.

A fórumon korábban használt elvet, miszerint a felhasználók nem tölthetnek fel maguknak avatart, az új fórumon is megtartjuk. A hiba az, hogy a gomb véletlenül ottmaradt. Nemsokára eltüntetjük ;]


Csak csendben jegyzem meg, hogy a béta állapot jelenleg 117 különböző feljegyzett hibát és egyéb változtatnivalót jelent. Szóval a tökéletességhez vezető út hosszú, de szükség van az iránymutatásotokra.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja sorriso által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375976 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Az avatarnál nem működik a feltöltés, ha ráklikkelek, a fórum főoldalára dob.

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375969 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Gandalf írta:

Metaflora írta:

Orsie írta: csak előnézetet nyomtam, és erre elszállt, erre írtam még egyet, és mikor azt elküldtem, akkor láttam, hogy bizony a másikat is elküldte

Van egy olyan érzésem, hogy a "Mentés" és az "Előnézet" gomb hatása megegyezik, itt, a hozzászólásnál is, legalábbis a múltkor szerintem előnézetet küldtem és máris beíródott. Na de rögtön kiderül, most, hogy rákattintok az előnézetre... Szerk.: Igen, valóban. Előnézet=Mentés!

Igen, sajnos Opera és Internet Explorer böngészők használata kapcsán jelentkezik a probléma, FireFoxon és Chrome-on már működik. Jacopo igyekszik ezt is javítani, addig is ajánlom az utóbbi böngészők valamelyikének használatát!

köszi. sajnos munkahelyről nem tudok mást használni, csak explorert, én se örülök neki :( itthonról csakis FireFoxot használok, tűzróka forevör :cool:
másik dolog: a priviknél hiányolom a külön kimenő és elküldött funkciókat, korábban ilyen volt és lehetett tudni, az illető megkapta-e már, amit írtam. itt ilyet nem látok. valamint a privit nem lehet szerkeszteni, csak törölni... most itthonról Firefoxon sikerült a dupla üzenetből egyiket törölnöm, de fogalmam sincs, hogy az illető megnézte-e már bármelyiket is.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375965 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
:( nem nagy dolog de eltűnt a képem... :(
:) csoda szép és csoda jóóóó:)

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375962 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Érdekes! Nekem a vezérjeles módszerrel újra be kellet írni a régi jelszavamat, csak így jutottam be. Igaz a jelszavam nem folyamatos karaktersor, de semmi olyat nem tartalmaz, amit mondjuk egy file névnek ne lehetne megadni a mai gépeken.
Egyébként üdv mindenkinek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375959 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Metaflora írta:

Orsie írta: csak előnézetet nyomtam, és erre elszállt, erre írtam még egyet, és mikor azt elküldtem, akkor láttam, hogy bizony a másikat is elküldte

Van egy olyan érzésem, hogy a "Mentés" és az "Előnézet" gomb hatása megegyezik, itt, a hozzászólásnál is, legalábbis a múltkor szerintem előnézetet küldtem és máris beíródott. Na de rögtön kiderül, most, hogy rákattintok az előnézetre... Szerk.: Igen, valóban. Előnézet=Mentés!

Igen, sajnos Opera és Internet Explorer böngészők használata kapcsán jelentkezik a probléma, FireFoxon és Chrome-on már működik. Jacopo igyekszik ezt is javítani, addig is ajánlom az utóbbi böngészők valamelyikének használatát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375957 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Orsie írta: csak előnézetet nyomtam, és erre elszállt, erre írtam még egyet, és mikor azt elküldtem, akkor láttam, hogy bizony a másikat is elküldte

Van egy olyan érzésem, hogy a "Mentés" és az "Előnézet" gomb hatása megegyezik, itt, a hozzászólásnál is, legalábbis a múltkor szerintem előnézetet küldtem és máris beíródott. Na de rögtön kiderül, most, hogy rákattintok az előnézetre... Szerk.: Igen, valóban. Előnézet=Mentés!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375943 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
no, én ezt a tesztelői topikba is beírtam, de aztán láttam, hogy van ilyen topik is, úgyhogy íme:

munkahelyről írok most, és itt explorer van, itt tapasztaltam a következő gondot: a privát üzeneteimből akartam törölni, és nem megy. először írtam egyet aminél még nem küldtem el csak előnézetet nyomtam, és erre elszállt, erre írtam még egyet, és mikor azt elküldtem, akkor láttam, hogy bizony a másikat is elküldte, és ezért ki akartam törölni az elsőt, és nem sikerült. rányomok a törlés gombra, és nem csinál semmit. ez felettébb idegesítő, tesztelős időszakban ez nem volt így, akkor csomó privit sikerült kitörölnöm / akkor mellesleg 4 oldalnyi privit láttam, most csak 2-t/

és kiderült, hogy saját hozzászólásomat sem tudom törölni, tehát nem csak a priviknél, hanem bármilyen üzenet beírásakor fent áll a probléma, szóval ez így nagyon nem vicces :P

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375924 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Átkozni majd ráérsz akkor, ha már a nem Béta fórumra se enged belépni. Addig az is elég, ha bejelent(et)ed a hibát. ;) (A nicknévbeli aposztrófról meg amúgy sem a programozó ujjpercei tehetnek... :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375919 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
"[19:23] Kar'sa: Ha nem csináltok valamit, hogy be tudjak lépni a fórumra, ti. NEM tudok, hetediziglen megátkozom a fórumprogramozó mind a huszonnyolc ujjpercét"

A fent idézett személynek amúgy van egy ötlete, mégpedig hogy át kéne írni a nevét egy moderátornak, hogy ne legyen benne aposztróf, és akkor beveszi a vadonatúj fórum.

szerk: jó oké mindegy ;P

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375918 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Kar'sa nem tud belépni, és ezt nehezményezi. Azt mondta, hogy írjam be ide az üzenetét, "különben regel hatvan új néven és a fórumot programozó ember minden ujjpercét megátkozza hetediziglen"... szóval

Kar'sa írta: Most nem mondjátok, hogy:
1. a főoldalon lehet csak belépni
2. én egyáltalán nem tudok belépni
Igen.
Ez nem vicc.
Kar'sát kizárták a fórumból!
csinálják meg, hogy
1. a fórum oldalán is be lehessen lépni
2. a htaccess fálj a /forum-ot írányítsa át erre a rémségre ami most a fórum címe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375912 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Cerebrum írta: Egyáltalán nem kardinális hiba, de gondoltam jelzem, hogy a profil beállításainál az érdeklődési kör mezőjében (talán máshol is) a vesszővel elválasztott mondatrészek valamiért önkényesen abc-sorrendbe kerülnek elmentés után, és a nagybetűk is visszaírodnak kicsivé...

Az új fórumon az érdekődési körrel kapcsolatban van egy apró újdonság: a vesszők közötti "mondatrészek" mindegyike link lett, mely a hozzá tartozó url alapján össze kéne hogy keresse az összes olyan felhasználót, akiknél szerepel ugyanaz a string az érdeklődési körben, mint amelyikhez a link tartozik... most még nem keresi, de ha működni fog, szerintem jópofa feature lesz. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375910 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Egyáltalán nem kardinális hiba, de gondoltam jelzem, hogy a profil beállításainál az érdeklődési kör mezőjében (talán máshol is) a vesszővel elválasztott mondatrészek valamiért önkényesen abc-sorrendbe kerülnek elmentés után, és a nagybetűk is visszaírodnak kicsivé...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #375902 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ez ugyan nem hiba, csak észrevétel, de ez a fórum sokkal szellősebb, ami azt is jelenti, hogy kevésbé átláthatóbb, rengeteget kell görgetni...

Szóval szvsz nem ártana összerántani egy kicsit...

Our knees do not bend easily
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 1 hónapja #375890 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A tesztelés során már jelentettek közül pár fontosabbat felsorolnék, csak hogy itt is nyoma legyen: ;)
  • [justify]nem vált át elolvasás után az olvasatlan-ikon: " " olvasottá: " " - ez egyébként azzal magyarázható, hogy maga az olvasottság-státusz sem változik meg ilyenkor - mely amúgy az alábbi linkek segítségével hamar kideríthető. :/[/justify]
  • [justify]a bejelentkezési infókat, privát üzenet státuszát jelző ikont (" ", ha van új üzenet; " ", ha nincs), valamint Új hozzászólások az utolsó látogatás óta és Összes témakör megjelölése olvasottként linkeket tartalmazó blokk, amely a forrásban "brdwelcome" id-vel szerepel, és a felsorolt funkciókat egyedül(!) tartalmazza, hiányzik; pontosabban rejtettként ("display: none;") szerepel a Pyxes.css -ben. :( [/justify]
A fentiektől eltekintve azt hiszem, sokkal használhatóbbnak tűnik a fórum, mint a tesztelés kezdetekor... :D
(és reményeink szerint mire túljut a Béta státuszon, még ennél is jobb lesz. :cool: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375879 Írta: Ankalimon
Új Fórum hibabejelentés téma létrehozva Ankalimon által
Kedves Tolkien.hu Fórum felhasználók!

Az új Tolkien.hu üzembehelyezése során elérkezett az a várva-várt pillanat, amikor elindul a megújult Fórumunk is.

Fontos azonban tudni, hogy a Fórum fejlesztése még zajlik (erre utal a "Béta" felirat a fejlécben), ezért használat során még kisebb problémák, kényelmetlenségek előfordulhatnak. A felmerülő hibákat kérjük ebben a topikban rögzítsétek.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.177 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére