Új Fórum hibabejelentés

Több
14 éve 9 hónapja #381372 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Kincső (Thilanna) írta: Nem tudom megnyitni a tavalyi archivált csapatfórumunkat. Sem a tartalomjegyzékben "Alfórumok" lista megfelelő elemére kattintva, sem az Archívumba belépve a témakör nevére kattintva. (Utóbbi is a fórumtartalomjegyzéket tölti be.)

Ulmo írta:

Sötét Úr írta: A tavalyi tábor topikjait még olvasásra sem lehet megnyitni.

Egyelőre eltüntettem a tavalyi tábor topicjait, elvileg senkinek semmilyen hozzáférése nincs hozzájuk (bár ebben a fórumban semmi sem biztos). Amint kapok választ arra, hogyan tudom rendesen áthelyezni őket a Archívumba, megnyitom őket olvasásra.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381369 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem tudom megnyitni a tavalyi archivált csapatfórumunkat. Sem a tartalomjegyzékben "Alfórumok" lista megfelelő elemére kattintva, sem az Archívumba belépve a témakör nevére kattintva. (Utóbbi is a fórumtartalomjegyzéket tölti be.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381275 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Mivel a teendők - szerintem eléggé érthetően - le vannak írva (notepad megnyit, #-vel kezdődő sort bemásol, elmenteni user(illetve userContent).css-ként a megfelelő mappába), nem is kell hozzá különösebben érteni. :rolleyes: Legfeljebb akkor lehet elakadni, ha nem tudod, melyik böngészőt használod. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381264 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Nóli i linantea írta: Attila, íme a recept:

Sil írta: Felhasználói stíluslappal. A következő sort kell hozzáírni:
#brdwelcome { display: block !important; }

- Firefox esetén egy sima szöveges fájlt kell létrehoznod ehhez, aminek a neve userContent.css, abba beleírni, és a fájlt a Firefoxos profilodon belül levő chrome nevű mappába kell tenni. XP esetén C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve\chrome\ (az Application Data rejtett mappa), Vista alatt
C:\Users\felhasználóneved\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve\chrome\. (Van egyébként egy ChromEdit Plus nevű kiterjesztés is, ami megkönnyíti a felhasználói fájlok létrehozását és kezelését, ezzel az egész az Eszközök menüből elérhető lesz, és nem kell külön szövegszerkesztőt használni meg a profilban turkálni.)
- Operában hasonló, csak a C:\Program Files\Opera\Styles\ mappába kell tenni és user.css a fájl neve.
- IE-ben az Eszközök / Internetbeállítások / Általános / Kisegítő lehetőségeknél lehet kitallózni, melyik fájlt akarod felhasználói stíluslapként használni.

Igen, köszönöm én is megtaláltam, bár ehhez nem nagyon értek, szóval majd megoldom valahogy. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381251 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Attila, íme a recept:

Sil írta: Felhasználói stíluslappal. A következő sort kell hozzáírni:
#brdwelcome { display: block !important; }

- Firefox esetén egy sima szöveges fájlt kell létrehoznod ehhez, aminek a neve userContent.css, abba beleírni, és a fájlt a Firefoxos profilodon belül levő chrome nevű mappába kell tenni. XP esetén C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve\chrome\ (az Application Data rejtett mappa), Vista alatt
C:\Users\felhasználóneved\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve\chrome\. (Van egyébként egy ChromEdit Plus nevű kiterjesztés is, ami megkönnyíti a felhasználói fájlok létrehozását és kezelését, ezzel az egész az Eszközök menüből elérhető lesz, és nem kell külön szövegszerkesztőt használni meg a profilban turkálni.)
- Operában hasonló, csak a C:\Program Files\Opera\Styles\ mappába kell tenni és user.css a fájl neve.
- IE-ben az Eszközök / Internetbeállítások / Általános / Kisegítő lehetőségeknél lehet kitallózni, melyik fájlt akarod felhasználói stíluslapként használni.


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381204 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Attila írta: Azt kérdezném, hogy a fórum jelzi-e valahol, hogy nekem új privát üzenetem érkezett, mert most vettem észre, hogy már lassan 2 ember 3 hónapja írt valamit, és én erről nem tudtam. Szóval probléma-e ha a jelzés van, csak nálam nem látszik. :|

Jó reggelt.
SÚ, Sil és még jópáran hónapok óta terjesztik az igét, hogy van módszer a beérkezett privik jelzésére. A fórumban ez alapértelmezetten ki van kapcsolva (vezetői döntésre), de ha kicsit kutakodsz a fórumban (pl Beszélgetős topic), hamar meg fogod találni a megoldást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381197 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Azt kérdezném, hogy a fórum jelzi-e valahol, hogy nekem új privát üzenetem érkezett, mert most vettem észre, hogy már lassan 2 ember 3 hónapja írt valamit, és én erről nem tudtam. Szóval probléma-e ha a jelzés van, csak nálam nem látszik. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380745 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Izé...
Ha a "Vonalban" alatt levő felhasználókra rákattintok (főfórum, alul), előjön a szerkeszthető profilfelületük.
Nekem nem szabadna szerkesztenem mások profilját, ugye?
Ellenőriztem, ha hozzászólásnál nyitok meg felhasználóprofilt, az normálisan jelenik meg...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #380232 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: A tavalyi tábor topikjait még olvasásra sem lehet megnyitni.

Egyelőre eltüntettem a tavalyi tábor topicjait, elvileg senkinek semmilyen hozzáférése nincs hozzájuk (bár ebben a fórumban semmi sem biztos). Amint kapok választ arra, hogyan tudom rendesen áthelyezni őket a Archívumba, megnyitom őket olvasásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #380228 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
A tavalyi tábor topikjait még olvasásra sem lehet megnyitni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379260 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem tudom volt e már másnak ilyen gondja, mert nem olvastam végig a topicot, de nem igazán sikerül megváltoztatnom az e-mail címemet. Beírom az újat, alá a jelszót (gondolom a fórumos kell), de nem jön levél :( Bár lehet csak nem vagyok elég türelmes

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379032 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Encsi írta: úgy gondoltam, hogy letörlöm a programot, és újra telepítem, úgy nem jó?

Nem, mert a beállításokat és az ideiglenes fájlokat is egészen máshol tárolja. Hogy állsz azzal, amit mondtam?
Viszont ezzel lassan átmehetnénk az Informatikai segítségnyújtás topicba, mert itt már eléggé off.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379031 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sil írta:

Encsi írta: IE-vel. Viszont az a vicces, hogy máshol meg teljesen jó hozzá a firefox, szerintem újratelepítem a gépen, oszt csak jó lesz, vagymi. De előbb kipróbálom amit Sil javasolt. Kösz mindent :)

Mivel újratelepítéskor nem bántja a beállításaidat és az ideiglenes fájlokat sem (és azon sem segít szvsz, ha netán valami biztonsági szoftver blokkolná), ezért ez valószínűleg nem oldana meg semmit. Az újratelepítés elég hátul van a lehetséges problémamegoldó lépések közt.

úgy gondoltam, hogy letörlöm a programot, és újra telepítem, úgy nem jó?

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379030 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Encsi írta: IE-vel. Viszont az a vicces, hogy máshol meg teljesen jó hozzá a firefox, szerintem újratelepítem a gépen, oszt csak jó lesz, vagymi. De előbb kipróbálom amit Sil javasolt. Kösz mindent :)

Mivel újratelepítéskor nem bántja a beállításaidat és az ideiglenes fájlokat sem (és azon sem segít szvsz, ha netán valami biztonsági szoftver blokkolná), ezért ez valószínűleg nem oldana meg semmit. Az újratelepítés elég hátul van a lehetséges problémamegoldó lépések közt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379028 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Sötét Úr írta: Ezé' mondom én, hogy mindenki hasznájjon Operát... :) Ez csak a Firefoxszal esik meg? Próbáltad más böngészővel, ugyanabban az időpontban? (Lehet éppen szerver, vagy DNS-hiba is.)

IE-vel. Viszont az a vicces, hogy máshol meg teljesen jó hozzá a firefox, szerintem újratelepítem a gépen, oszt csak jó lesz, vagymi. De előbb kipróbálom amit Sil javasolt. Kösz mindent :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379023 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Nóli i linantea írta:

Gandalf írta:

Aeglos írta: Öööö...
Énis, de azt hittem csak azért mert modi vagyok.

Nóli is moderátor. Mezei felhasználónak elvileg nem megy. (Ugye?)

Jajó, akkor gonoszan kacagok a markomba :D >8)

azt próbáld meg, egyből bisszakapod :D :D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379022 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Gandalf írta:

Aeglos írta:

Nóli i linantea írta: Öö. Nem vagyok benne biztos, deee.... nagyon úgy látszik hogy meg tudom változtatni rajtam kívül álló emberek profilját.

Öööö...
Énis, de azt hittem csak azért mert modi vagyok.

Nóli is moderátor. Mezei felhasználónak elvileg nem megy. (Ugye?)

Jajó, akkor gonoszan kacagok a markomba :D >8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379019 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Nem. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379016 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Aeglos írta:

Nóli i linantea írta: Öö. Nem vagyok benne biztos, deee.... nagyon úgy látszik hogy meg tudom változtatni rajtam kívül álló emberek profilját.

Öööö...
Énis, de azt hittem csak azért mert modi vagyok.

Nóli is moderátor. Mezei felhasználónak elvileg nem megy. (Ugye?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379015 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Nóli i linantea írta: Öö. Nem vagyok benne biztos, deee.... nagyon úgy látszik hogy meg tudom változtatni rajtam kívül álló emberek profilját.

Öööö...
Énis, de azt hittem csak azért mert modi vagyok.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #379002 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Encsi írta: Csomóan dícsérik a Firfeoxot, szeretném azt használni, de nem tudok vele belépni ide :/ (ez lesz ha rákattintok, hogy belépés: katt )

Lehet, hogy csak pont nem jött be a fórum, mostanában szokott ilyet csinálni elég gyakran. Próbáld meg később. Ha nem ez a baj, akkor nézd meg, más oldalaknál is ez van-e, esetleg próbáld meg törölni a Gyorsítótár tartalmát és/vagy a sütiket (Eszközök / Személyes adatok törlése).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378998 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Ezé' mondom én, hogy mindenki hasznájjon Operát... :) Ez csak a Firefoxszal esik meg? Próbáltad más böngészővel, ugyanabban az időpontban? (Lehet éppen szerver, vagy DNS-hiba is.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378997 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Csomóan dícsérik a Firfeoxot, szeretném azt használni, de nem tudok vele belépni ide :/ (ez lesz ha rákattintok, hogy belépés: katt )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378994 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Öö. Nem vagyok benne biztos, deee.... nagyon úgy látszik hogy meg tudom változtatni rajtam kívül álló emberek profilját.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377373 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Jé tényleg Sil, az az.

Én a fórumos profilban kerestem és hiába.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377363 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Tünde írta: nem tudom írva lett e már vajon, de ha kinyitok egy topikot és elolvasom és kilépek, akkor miért azt jelzi még mindig hogy olvasatlan? a régi nem így működött...

Tünde, ez a probléma már jelezve lett a Mantisban, csak még nem sikerült javítani.
brdwelcome-mal olvasottá tudod tenni az összes új hozzászólást addig is (meg egyébként sok hasznos funkciója van) :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377357 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
nem tudom írva lett e már vajon, de ha kinyitok egy topikot és elolvasom és kilépek, akkor miért azt jelzi még mindig hogy olvasatlan? a régi nem így működött...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377341 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés
Valószínűleg azért, mert a Beállítások Joomla!, a profil meg Aurora (ami egy bővítmény a Joomlához, de nem szerves része annak). Felhasználói oldalról tényleg nem sok a logika benne, de üzemeltetői oldalról elég kézenfekvőnek tűnik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete #377340 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Snuffles írta:

Alyr Arkhon írta: Az normális hogy nem tudok jelszót változtatni?

Ha ez arra vonatkozik, hogy nem változik a jelszó az újonnan bevittre, akkor kérlek mondd meg, hol találtad meg egyáltalán a beviteli mezőt (hívják bárhogyan is), mert nekem még azt sem sikerült :D Viszont ha neked is ezzel akadtak problémáid, akkor sajnos én is passzolom.

A főoldalon jobboldalt a Beállítások menü nem erre való? Bár nem értem, ez miért van külön a Profiltól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377314 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Új Fórum hibabejelentés

Alyr Arkhon írta: Az normális hogy nem tudok jelszót változtatni?

Ha ez arra vonatkozik, hogy nem változik a jelszó az újonnan bevittre, akkor kérlek mondd meg, hol találtad meg egyáltalán a beviteli mezőt (hívják bárhogyan is), mert nekem még azt sem sikerült :D Viszont ha neked is ezzel akadtak problémáid, akkor sajnos én is passzolom.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére