MTT Kórus

Több
16 éve 4 hónapja #350248 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső (Thilanna) írta: Patiszon utólagos engedelmével idézném az e-mailjét ([..]-k tőlem):

Patiszon a CD-projektes e-mailben írta: Sziasztok!

Vasárnap végül 3-an voltunk [a CD-s dalok próbáján]. Sajnos sokan lemondták, főleg munkára hivatkozva. Meg is beszéltük, hogy az ilyen helyeket (pl. meki) bojkottáljuk ;)
A lényegi rész: megyünk LEPre 4-5 dallal, ezek közül:
Szikrázó csillag csapatinduló, Andustar Napnyugtató, Középfölde song, Aragorn song, Cormallen Praise és (Ezüsttövis induló, ha lesz hozzá szóló énekes). Ezeket kellene gyakorolnunk minél több alkalommal. Ez annyit tesz, hogy lesz még legalább 4 próba + 1 [kórusos] főpróba [+ az összLEPes főfőpróba, amin evidencia h. mindenki ott van!], amik közül mindenkinek legalább kettőn (a főpróbát is beleértve [azaz az egyik a főpróba kell legyen]) részt kell vennie, aki szeretne énekelni.

A következő próba időpontja: péntek Synithos előtt, (helyett), után. Ez attól függ, ki ér rá, és hogy meg lesz-e tartva a Synithos. A helyszín 1ébként a Kazincy utcában levő ELTE PPK, ami a Blaha és az Astoria közt van. Számítok rátok :)
Pat


Mai fejlemények a péntekkel kapcsolatban: Syntihos nem lesz, Gondolin pedig 4-6-ig. A magam részéről 4 előtt nem tudok odaérni, 6 után elvileg ráérek. ;)
Pati, a Csikrázó szillagosoktól meg tudtad szerezni a dallamot? Többiek: a Hajnalpír tüze ég... kezdetű dalról van szó)


Köszi szépen :)
Még nem szereztem meg, de majd pénteken elkapok vkit :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350167 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: Többiek: a Hajnalpír tüze ég... kezdetű dalról van szó)

Anno Jaco versek topikba beírta az akkordmenetet. Vagy ez nem elég? (nem értek hozzá.) Ha meg csak énekelve lesz, akkor akár tábori dvd-ről is "le lehet hallgatni" a dallamot - vagy nagyon rosszul gondolom?


Hát, perpill a hangfalam semmilyen hangot nem hajlandó kiadni magából, de az a dal élőben is alig hallatszott, képzelem milyen lehet kamerán át... de még nem jutottam hozzá, h. végignézzem a tábori dvd-t, szal nem láttam/hallottam, milyen lett a felvétel... (És igen, a dallam kell. Bár a gitár sem árt.)

szerk. megszereltem a hangfalam :P és sajna jólsejtettem, nem mindenütt hallatszik :( (07.07.16., 29. perc körül keressétek - én nem hiszem, h. ez alapján le tudnám kottázni...)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350162 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Kincső (Thilanna) írta: Többiek: a Hajnalpír tüze ég... kezdetű dalról van szó)

Anno Jaco versek topikba beírta az akkordmenetet. Vagy ez nem elég? (nem értek hozzá.) Ha meg csak énekelve lesz, akkor akár tábori dvd-ről is "le lehet hallgatni" a dallamot - vagy nagyon rosszul gondolom?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350158 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta:

Brandir írta: OFF Ismerős? ON


hűdeno :D

LEpre meg ezek mellé kéne vinni többszólamú néhány éneket is, nem? :D
arra van hjelentkező? (van, csak ba... nem olvas fórumot? :d )


a Cormallen Praise többszólamú. :P ja, és Ami mesterdarabját előadhatják az illetékesek (esetleg mások) ;)
amúgymeg elvileg minden Tolkienhez köthető dalt átgondoltunk, mire gondolsz, pláne többszólamúra? 8O

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350157 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Brandir írta: OFF Ismerős? ON


hűdeno :D

LEpre meg ezek mellé kéne vinni többszólamú néhány éneket is, nem? :D
arra van hjelentkező? (van, csak ba... nem olvas fórumot? :d )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350156 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Patiszon utólagos engedelmével idézném az e-mailjét ([..]-k tőlem):

Patiszon a CD-projektes e-mailben írta: Sziasztok!

Vasárnap végül 3-an voltunk [a CD-s dalok próbáján]. Sajnos sokan lemondták, főleg munkára hivatkozva. Meg is beszéltük, hogy az ilyen helyeket (pl. meki) bojkottáljuk ;)
A lényegi rész: megyünk LEPre 4-5 dallal, ezek közül:
Szikrázó csillag csapatinduló, Andustar Napnyugtató, Középfölde song, Aragorn song, Cormallen Praise és (Ezüsttövis induló, ha lesz hozzá szóló énekes). Ezeket kellene gyakorolnunk minél több alkalommal. Ez annyit tesz, hogy lesz még legalább 4 próba + 1 [kórusos] főpróba [+ az összLEPes főfőpróba, amin evidencia h. mindenki ott van!], amik közül mindenkinek legalább kettőn (a főpróbát is beleértve [azaz az egyik a főpróba kell legyen]) részt kell vennie, aki szeretne énekelni.

A következő próba időpontja: péntek Synithos előtt, (helyett), után. Ez attól függ, ki ér rá, és hogy meg lesz-e tartva a Synithos. A helyszín 1ébként a Kazincy utcában levő ELTE PPK, ami a Blaha és az Astoria közt van. Számítok rátok :)
Pat


Mai fejlemények a péntekkel kapcsolatban: Syntihos nem lesz, Gondolin pedig 4-6-ig. A magam részéről 4 előtt nem tudok odaérni, 6 után elvileg ráérek. ;)
Pati, a Csikrázó szillagosoktól meg tudtad szerezni a dallamot? Többiek: a Hajnalpír tüze ég... kezdetű dalról van szó)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #350153 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT Kórus
OFF Ismerős? ON

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #349755 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Akarunk-e énekelni LEPen?
Mármint tisztán, több szólamban akár, és profin?
Miattam akár 4 ember is elég lehet, mert egyszerűbb úgy összehozni a próbát :D

Szóval aki úgy érzi, h a fentieknek képes eleget tenni, az jelentkezzn itt.
Az is, aki már elkezdte ezt összeszervezni (hátha van már ilyen, csak nem tudok róla...)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #343280 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ti is jelentkezzetek nyugodtan a KÖMF Gálaestjére, soksok szép dalocskával meg zenécskével! Gyorsan jelezzétek Cueddonak! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #339317 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Készülő tábori dalok hangfelvételhez keresek lelkes embereket, akik szeretnék énekelni a táborok során énekelt tábori dalokat (csapatindulók, performanszok, stb.). Nem baj, ha a szöveggel gond van, majd felidézzük. Aki dalszöveget ismer, küldje el nekem (én a fórumokat átböngészm):
patiszonka kukac freemail pont hu

Előre is köszönöm!
Patiszon

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317700 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kedves mindenki!
Ugye nem felejtettétek el, hogy a farsangi műsorba való jelentkezés határideje február 23., péntek, ami mindjárt itt van, a szombati (feb.24.) meghallgatással együtt?! :wink: Az "igényes, rövid (3-8perc) zenés, táncos produkciókat, komédiarészleteket, jeleneteket illetve egyéb kreatív színpadi műveket, amik illenek a karnevál hangulatához" a musor_2007'kukac'yahoo.com-ra várjuk! :idea:

Aktivizáljátok magatokat, plíz! :)

[size=9:1r9ro61o]ez most - nyilván - nem a kórusnak, hanem az ide tévedő daloskedvűeknek szól :) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312184 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ja, ez jó. :D Asszem vhol megvan cd-n is.
Amúgy Rabyn, sztem rövidíts linket. ;) (sorry a belebüfiért) (Már megcsináltam! :wink: - Gandalf)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312183 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Itt a lovas izé: KLIKK IDE!

Tudjátok amit énekeltünk a villamoson é spáran nem ismerték

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311568 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nos én úgy gondoltam, hogy a köv. Lepre csinálnánk valami tényleg Nagyot, tényleg összeszedetett:) És az még odébb van, hogy elkezdjük:) most mindenki vizsgázzon (énis, meg tábort szervezek)
De gondolkodjatok a dolgon:) addig meg össze-össze gyűlhetünk és danonászhatunk meg ötletelhetünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311567 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én benne vok, de Pécsről feljárni csak hétvégén van alkalmam...
Ha ez belefér, én jelentkeznék. Márha nem voltam túl gáz köztetek... :oops:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311536 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Kedves Hobbitkák és mindenféle mások!

Ha lenne kedvetek, időtök, akkor én szívesen válallom tovább a kórus összeszedését.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311534 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szervusz Helyanwe!

:-) A nagyon jó természetesen a jó betegre vonatkozott gondolom..
Most álltunk össze egy páran; a felvételivel, próbákkal működő MTT Kórus feloszlott egy őszi délután.

Voltunk ám mi összeszedettebben is, ha visszaolvasol ebben a témában, láthatsz nagy sikert, lelkesedést, veszekedést, ötleteket és egyebeket.

Sajna összefogó ember nem vállalta (ezidáig) a kórus újjászervezését, pedig vannak még ötletek és potenciák. A Zene topikban, a Kreatív szekcióban szervezkednek a hangszeren játszók, ott talán alakul valami.

Most háromféle tagsági formánk van, amelybe lehet lépni. Rendes tag (ehhez kell ajánlás), pártoló tag (aki néha megjelenik, csak regisztrációs díjat fizet) és támogató tag, aki anyagiakkal segít minket elsősorban.
A fórumon azért nincs még kint, mert a bíróség ellen kell jegyezze, aztán hatályba lép (azt hiszem).

Nézelődj fórumon sokat, hogy mikor van összejövetel!

Üdv, Leguan

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311528 Írta: Helyanwe Uivadel
Helyanwe Uivadel válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Sziasztok!

Nagyon jók voltatok a születésnapon, a Hobbit Dalárda tényleg nagyon "beteg" volt.
:P

Én anno voltam MTT-s tag egy ideig,de mivel veszprémi voltam, nem sok értelme volt. Most viszont itt tanulok Pesten és tök zsívesen csatlakoznék a társasághoz, ill. dalolásznék veletek!

Csak valami olyat láttam, hogy mintha valami korlátozás lenne a belépésnél, egy tag ajánlása kell vagy valami ilyesmi...

Egyébként, most csak ideiglenesen álltatok össze a születésnapra, vagy amúgy is?

Üdv:
Helyanwe

A smile costs nothing, but gives much.
...none needs a smile so much as who has no more to give...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311213 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta:

Remzymama/Tünde írta:

gillz írta: Ki hoz kosarat? Kalapok? Almák? :D (almákat szombatra vehetünk mondjuk két kilót, nem probléma, de a kosár fontos lenne...)


bevásárlókosár

az van
karra akasztható
hagyományos

kell????


igen, köszi!

(mostantól csak mobilon vagyok elérhető késő estig!)

Háááá én már főpróbára is cipeltem egy gyönyörű szép vessző kosarat, hozom most is, ne csúfítsunk bevásárlókosárral... :oops: :? 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311203 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Körvonalakat kaptam tegnap este, nagyon tetszik az ötlet, de mindenképpen legyen B terv, ha x meg y következik be, és nem érnék vissza.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311137 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ide is írom: JANUÁR 6-ÁN 12-13-IG PRÓBA!!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311120 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: mivel ma már nem jutott idő a Dalárdára, ezért szombaton szeretném összehozni egy háromnegyed órára a népet! Ádámmal együtt! :D


Király, mondd meg mikor, megpróbálom úgy írni a beosztást! :P (Ha csak félóra, az mégjobb lenne...)
(És küldd át légyszi mégegyszer az ÖSSZES fellépő névsorát! :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311119 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
mivel ma már nem jutott idő a Dalárdára, ezért szombaton szeretném összehozni egy háromnegyed órára a népet! Ádámmal együtt! :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #311012 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
szalmakalapot viszek, amennyi van!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310997 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Remzymama/Tünde írta:

gillz írta: Ki hoz kosarat? Kalapok? Almák? :D (almákat szombatra vehetünk mondjuk két kilót, nem probléma, de a kosár fontos lenne...)


bevásárlókosár

az van
karra akasztható
hagyományos

kell????


igen, köszi!

(mostantól csak mobilon vagyok elérhető késő estig!)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310990 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: Ki hoz kosarat? Kalapok? Almák? :D (almákat szombatra vehetünk mondjuk két kilót, nem probléma, de a kosár fontos lenne...)


bevásárlókosár

az van
karra akasztható
hagyományos

kell????

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310989 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Ki hoz kosarat? Kalapok? Almák? :D (almákat szombatra vehetünk mondjuk két kilót, nem probléma, de a kosár fontos lenne...)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310901 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Manókok a mai próba is jó volt:) Ügyeskék vagyunk:)

Holnap mindenki legyen ott! Helyettem is:)

Ja igen és ami fontos. HA lenne kedvetek ezután is danonászni akkor esetleg taláááán ha időtök is lesz akkor nem kell abbahagynunk a LEP után. Készülhetünk a nyárra is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310820 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Shame on me! Bocsánat a szelektív olvasásért. A táncok jelmezei között nem voltam figyelmes, abban a hitben voltam, hogy akkor a főpróbán, csütörtökön.

Viszlát holnap este!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310615 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: Idhren: jó ötletek :D
a tüncruhákkal viszont azért van annyi, h rögtön a táncotok után Gondolin, és abba meg kellenek a tüncruhák átöltözésre- ergo vissza kell venniük a Dalárdáig az illetőknek.


A mi táncunkhoz nem kellenek a jelmez tüncruhák sztem, mert a hosszúakban ne lehet táncolni.
Szal az saját lesz :)
Meg azokra gondoltam, akik amúgy is jelmezben jönnek. Az valszeg a sajátjuk.
De ez már cak részletkérdés, sztem, és majd meglátyuk... :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.710 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére