MTT Kórus

Több
17 éve 3 hónapja #310613 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Idhren: jó ötletek :D
a tüncruhákkal viszont azért van annyi, h rögtön a táncotok után Gondolin, és abba meg kellenek a tüncruhák átöltözésre- ergo vissza kell venniük a Dalárdáig az illetőknek.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310599 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Nóli i linantea írta:

Lau a LEP szervező topicban írta: LAST CALL
Csütörtök 12.00től fény, hang és színpadbeállítás. Minden produkcióból egy felelős ember jöjjön!(különben rózsaszín stroboszkópot kaptok!)
HOZZATOK ZENÉT!!!

Kérlek küldjentek egy privit gillznek hogy kikre számítsunk.
pusz!
lau

Nyáááááf mi lesz, én nem akarok rózsaszín stroboszkóóóópot!



Nemtom, ez a kórusra is vonatkozik?
Mert akkor, mivel éna tánc miatt amúgy is megyek, ha megmondjátok mi kell, én szivesen közvetítem a szervzők felé élőben :lol:
Sztem elég az, hogy mikor befutunk, akkor vmi nappali fény-szerű legyen a vándorlós trallalához, az Elbereth himnuszhoz lassan legyen este...
És a fürdőnótához meg vidám sárga otthoni (gyertya fény)
Szerintetek?

Ja, és még egy ötletem volna... :oops:
Úgyis lesznek tüncnek beöltözött népek az egész lepen...
Mi lenne, ha mikor elkezdjük énekelni a Fehér királynőnket, az Elbereth, Gilthonielnél átvonulna a szinen, csak úgy a háttérben egy csapat tünc, gyertyával a kezében.
Hárommal tuti meg tudom beszélni, mert nálam is szerepelnek :P
Na, nagyon hülye ötlet?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310593 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Nóli i linantea írta:

Galadriel14 írta: Idhren: nekem azt írta, hogy nem letölthető és hogy törölve lett...

A táncizene valóban törölve lett, de itten most a Snow White-ról volt szó, az egy másik zene, másik emilben :)


oh, akkor lemaradtam. 8O :oops:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310591 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Galadriel14 írta: Idhren: nekem azt írta, hogy nem letölthető és hogy törölve lett...

A táncizene valóban törölve lett, de itten most a Snow White-ról volt szó, az egy másik zene, másik emilben :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310590 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Idhren: nekem azt írta, hogy nem letölthető és hogy törölve lett...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310586 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Lau a LEP szervező topicban írta: LAST CALL
Csütörtök 12.00től fény, hang és színpadbeállítás. Minden produkcióból egy felelős ember jöjjön!(különben rózsaszín stroboszkópot kaptok!)
HOZZATOK ZENÉT!!!

Kérlek küldjentek egy privit gillznek hogy kikre számítsunk.
pusz!
lau

Nyáááááf mi lesz, én nem akarok rózsaszín stroboszkóóóópot!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310581 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Következő alkalom január 3. Találkozó megint a 30as villamosmegállóban de most 16:00-16:15 között. Kéretik nem késni mert a villamos 16:15kor megyen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310557 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Nóli i linantea írta:

Idhren írta: Kincsőnek megpróbálom átküldeni, és akkor ott is meglesz, tudjuk hallgatni pontosítani a dallamot, vagy csak úgy.

Ééééénis kééérek :bociszemek:



msn-en küldtem.
DE!!!
Aki felmegy a www.gmail.com címre, és bejeletkezik
azonosító: leptanc
jelszó: 1234tolkien
az meglátja a legutóbbi levél mellékleteként a hőn áhított számot.
Mindenki aki óhajtja magáénak tudni, az látogasson el ide, mert nem akartam mindenkinek külön elküldeni.
Csá, népek, szerdán.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310543 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Idhren írta: Kincsőnek megpróbálom átküldeni, és akkor ott is meglesz, tudjuk hallgatni pontosítani a dallamot, vagy csak úgy.

Ééééénis kééérek :bociszemek:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310529 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nem jött össze, Cue :P
Segond, letudjuk a távot :)
Túlélhetős egyébként.

Megvan az Elbereth-himnusz, Cuétól kaptam. Onnan Estel és Cue levették az alsó szólamot, szal sztem ők azt tudják már produkálni. Sokat próbáltuk az éjszaka :D
Kincsőnek megpróbálom átküldeni, és akkor ott is meglesz, tudjuk hallgatni pontosítani a dallamot, vagy csak úgy.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310514 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Nekem messzebb van, mert valszeg melóból jövök: ))

Meg már megbeszéltük, hogy Kincsőéknél leszünk, és a többség úgy is készül(t) gondolom.

De legközelebb lehetünk nálatok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310512 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Cue, Te bő félóra alatt ittvagy Tőletek, ha nem a többiekkel jössz a Mester u.-tól, hanem metróval a Határ útig és 52-es villamossal vagy az Ecseri útig és 3-as villamossal, tegnap/ma próbáltam [size=9:3cuuvp9i](ez másnak is áll, ha vkinek kényelmesebb így, az említett villamosok max negyed óra alatt itt vannak, viszont szintén viszonylag ritkán járnak (legalább 10 perc, de sztem inkább 15), és a 30-asról legalább tudjátok, mikor indul)[/size]. Sztem nem vagytok sokkal közelebb sokmindenkihez :P és nemér keresztbeszervezni a hátam mögött. :P [size=9:3cuuvp9i](És igen, önző is vagyok, hogy ha az egész hetemen mindennap próbákra járkálok, legalább egyszer ne kelljen keresztülmennem a városon, félévi tz-k időszakában :P )[/size] De többség dönt (meg Rabyn). :wink:

[size=9:3cuuvp9i]A zenét ellenben átküldhetnéd, mindettől függetlenül... :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310500 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Cueddo írta: szilveszterkor sikerült összehoznunk az Elbereth-himnusz alsó szólamát, és szívesen közreműködnék. sőt, javasolnám, hogy a szerdai próbát tartsuk nálunk, így csomóan megspórolhatnánk egyórai utazást. Kincső, ha késel, megvárunk :)

mit szóltok hozzá?


:D te sem laksz sokkal közelebb :twisted: sőt :D
de döntsön a többség, sőt, inkább Rabyn.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310499 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT Kórus
szilveszterkor sikerült összehoznunk az Elbereth-himnusz alsó szólamát, és szívesen közreműködnék. sőt, javasolnám, hogy a szerdai próbát tartsuk nálunk, így csomóan megspórolhatnánk egyórai utazást. Kincső, ha késel, megvárunk :)

mit szóltok hozzá?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310383 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Kórus
A dalárdát akkor tudom vezetni, amikor épp nincsen bábozás. Majd betelepülünk a hobbitkocsmába, vagy fel a kézművesekhez, vagy le a piactérre.

Hozzatok egyszerű ritmushangszert: csörgő, kisdob, fakanál... Fejenként egy elég, és akkor mindenki a magáéra vigyáz.

Viszlát az új esztendőben!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310299 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Szerintem sem rossz ötlet ;) ami még kérdéses lehet, hogy mekkorák a termek és hányat hogyan használhatunk, 4-e után meglátjuk.
Amúgy szvsz nem hozzám tartozik a dalárda, mármint nem a családi progik szerves része, ettől még összekombinálható a kettő ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310296 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: Szerintem Timonával annyiban érdemes egyezkedni, h mondjuk reklám a gyerekek körében, vagy, ha van ott rá érdeklődés, akár a kézművesekkel is lehet egy szobában dalolászás, hiszen közben lehet festeni meg mindent csinálni.


Ez egy tök jó ötlet! Én maximálisan támogatom (bár nem Timona vagyok, de mindegy).
Annál is inkább, mert nagyon érdekelne ez a dalárda dolog, csak hát valszeg a kézművesektől nem tudok majd elszakadni (egyéni probléma, tudom).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310286 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Elképzelhető, sőt szinte biztos, hogy én csak fél9re vagy később érnék oda. Ha nem leszek ott akkor is próbáljatok, nélkülem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310216 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Sil írta: Vagy a Nyugatitól a 6-os busszal, az is ott tesz le.

Ez tűnik a legegyszerbbnek, de mindenkinek köszönöm :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310205 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Vagy a Nyugatitól a 6-os busszal, az is ott tesz le.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310193 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Akkor nem kéredzekdem el.

Az AKGba a következő képpen lehet eljutni
Eljutsz az Árpád híd metróig. ha újespt felől jössz átmész a másik oldalra, ha nem akkor nem kell átmenned. Egyenesen felmész és megtalálod a 106os buszt. Azzal elmész a Raktár utcáig. Ott az AKG. kb a suli előtt tesz le a busz.
Vagy Hévvel az árpádhídig és onnan gyalog.
De szvsz a busz eccerűb.


Jaigen!!! Jelmez. Valami vidám hobbitost.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310192 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Kórus

gillz írta: Jelmezek Márknál és Tündénél vannak, őket keressétek ez ügyben. Valószínűleg bekerülnek a héten a városba, de azért kérdezzetek rá.


keddtől csütörtökig 15-20ig a Blahán dolgozom, pénteken 15-17ig. Ergo előtte és utána jó vagyok. Márkot nem tudom, a tündés cuccok mind nála.
Tel: 20/454-0118
emil, privi, etc...
de ha Márk bevállalja és elviszi innen kcsival, akkor nagyon imádni fogom. Nekem kézben kéne cipelni.
Rabyn: nagyon nem fognak szeretni, ha elkéredzkedsz, állítólag sürgős a meló

Nóli: AKG
III. ker. Raktár u. 1.
a 86os busszal mész Óbuda felé a Batyiról, Margit hídtól és a Flórián után egyel szálsz le. Mikor leszállsz, a busz előtt (a menetirányszerint) van egy zebra, átmész és ott a sarkon a suli.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310191 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Valaki mondja el, hogy hogy lehet eljutni az AKGba!
Vagy legyen valami találkozóhely!

Éééés a dalárdának van úgymond jelmeze? avagy: mitvegyekfőő?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
okély

Népek hallottátok? 4.én legyen ott mindenki 7-8ra! aki nem az jelezze, hogy nnemtud jönni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310188 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Rabyn írta: Én nyolcig dolgozom... : ( De megpróbálok eljönni.

Azt hiszem nekünk csak térmikrofon kell.


oks, a munkát toleráljuk, az nyomós érv, ha nem tudod elkérni magad. meg szvsz odaérsz a Dalárdáig, mert elég hosszúak a darabok.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310182 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Én nyolcig dolgozom... : ( De megpróbálok eljönni.

Azt hiszem nekünk csak térmikrofon kell.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310169 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
Főpróba!

Csütörtök, jan.4, AKG. a terem 7-9 között áll rendelkezésünkre, a találkozót fél hétre hirdetem meg a helyszínre, hogy biztosan el tudjuk kezdeni a próbát hétkor.

Aki nem jön főpróbára, az nem lép fel!

Kivétel: valami marha erős és nyomós indok (a baleset pl nem, mert abból nem gyógyul fel az előadásig :P ), illetve az, hogy a színpadtól viszonylag független a produkció, és a hiányzó illetővel már próbáltak sokat. Ergo mondjuk egy darab szereplőnél nem játszik a hiányzás ;)

Az elején, héttől minden produkció rendezője kap pár percet arra, h betájolja a színpadot, gyorsan megmondja a járásokat, illetve kábéra beállítsa a színpadképeket (de ez max 5 perc!), aztán elkezdjük a műsort, és végigmegyünk jelmezben, technikával. Ergo jelmezeket mindenki hozzon. Sminkelnie csak annak kell, aki átsminkelne két darab között - szvsz ilyen nincs, de ha van akkor kérem, próbálja ki, h lesz-e rá ideje.

A szervezőket/rendezőket kérem, h találják ki és küldjék el a technikai igényeiket (világítás, zene, mikrofon, projektor, díszlet, stb.) csütörtökön ezzel már ne szenvedjünk feleslegesen. Zenét cd-n hozzátok! Ha valaki kiírja az összeset egyre, az se baj :mrgreen:

Jelmezek Márknál és Tündénél vannak, őket keressétek ez ügyben. Valószínűleg bekerülnek a héten a városba, de azért kérdezzetek rá.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310028 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT Kórus
A dalárdának nem lett külön besorolása azon kívül, h megbeszéltem Ádámmal, ő szívesen vezeti a helyszínen, amíg ott van :D

Szerintem Timonával annyiban érdemes egyezkedni, h mondjuk reklám a gyerekek körében, vagy, ha van ott rá érdeklődés, akár a kézművesekkel is lehet egy szobában dalolászás, hiszen közben lehet festeni meg mindent csinálni.
És igen, akkor lesz, amikor van rá érdeklődés :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310014 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Kórus
sztem a dalárda gillzhez tartozik, mint művészeti program

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #310001 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Kórus

Olosta írta: Bocsánat a belevauért, de Timona felelős a dalárdáért is? :hein:
Ezt teljesen komolyan kérdezem.
A dalárda is a családi programokhoz tartozik?

Én aztat nemtom, de priviben írta nekem.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.638 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére