Gomuncs

Több
18 éve 3 hónapja #281434 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
mivel a múltkor mégsem sikerült, lassan aktuális az újabb kezdemény...

és már ötletem is van témára, résztvevőkre. azokra lenne szükség, akik valamilyen közösségi kreativitást szeretnének működtetni, illetve nagyon aktívan részt venni benne.
Színdarab rendezése, előadás szervezése, stb. Hogy pl. el tudjuk kerülni az olyan eseteket, mint az Aldarionnál, h az előadás előtti héten már mindenki szídja, de ezt lehetett tudni két hónapja is, h ez lesz, mégsem történt semmi.
De van még sztem másnak is ide kapcsolódó problémája,amit meg kell oldani...
:roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279656 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Potlába szvsz ne menjünk. Akkor inkább Sirius. esetleg egy új teázó? vanegy pár a városban:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279613 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
Mélypont? Vagy Potala, esetleg Szíriusz, de akkor a szekrényben :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279509 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Sziasztok!

Még a Siriusban lezajlott agykeverésen elvállaltam, hogy átveszem Petitől a csoportunk formális vezetését, mivel ő vastag hóréteg alatt vergődik. Én jövő péntekre kiásom magam, és mondjuk dec. 20 körül mehetünk. Javasoljatok helyeket! És jelezzen mindenki, aki úgy érzi, hogy GOMUNCS-os, mert a taglista felmondta a szolgálatot...

Üdv, Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279266 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
nekem van:) csak ne dec9 19 és 10 legyen mert akkor nemérek rá. (jah és 16ánse)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279260 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nincs kedvünk csapatépítőt beszélgetni/teázni? :P Karácsonyi összecucc?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276977 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs

Remzy_mama/Eldawen írta: GOMUNCS segíts kérlek!

Senki nem akar jelentkezni Rabynon kívül a plakátkitevésre. Nem segítenétek? Én elvállalom a XIX, XVII, X., kerületeket, Raby a III, IV.-et, de a többi kerületi könyvtárba, művházba is ki kellene vinni. Címlistám van, de nagyon sürgős, mert lejár a jelentkezési határidő a LEPes művpályázatra.

Ilyen plakátokat vittek el többen is Brisától, és szerintem folyamatosan szóródnak mindenfelé. Tökjó, hogy megpróbálod összefogni a dolgot, tervszerűen teríteni :) Nálam van egy adag, abból mondjuk 14. ker- ben rakatok ki, ezenkívül középiskolákat fogok célbavenni a 14., 6., 5. kerületekben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276951 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gomuncs
GOMUNCS segíts kérlek!

Senki nem akar jelentkezni Rabynon kívül a plakátkitevésre. Nem segítenétek? Én elvállalom a XIX, XVII, X., kerületeket, Raby a III, IV.-et, de a többi kerületi könyvtárba, művházba is ki kellene vinni. Címlistám van, de nagyon sürgős, mert lejár a jelentkezési határidő a LEPes művpályázatra.

Köszönöm, mi lennénk a kerület hírmondója :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276717 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ne haragudjatok, h nem mentem, és nem is jeleztem semmit sem vissza. A mostanában sajnos ki kellett iktatnom az MTT-t az életemből.. :(

Meséljetek, mi volt? Ír vki összefoglalót? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276387 Írta: Eldarien
Eldarien válaszolt a következő témában: Gomuncs
A budavár Shop együttműködésével kincskereső játékot szervezünk, amelyben Arwen nyakláncát lehet megtalálni!
Részletek a Film-Arwen Fórumban :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276369 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szerintem nagyon jó volt a tali! :wink:
Lécci írjátok be, hogy mire jutottatok, vagy valaki küldje el mailben!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276358 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs
Beszéltetek még valami fontosról miután elmentem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276294 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
gillz: félúton a két időpont között, azaz a GOMUNCS részére a tali 16.30.

Érdeklődőből nincs hiány, Sirius lefoglalva(köszönöm Launak és Anának), 17.30-ra gyertek, Emberek, ahogy már sok helyen írtuk. 18.00-kor már teljes gőzzel fogunk üzemelni.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276278 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
a Gomuncs mikor találkozik?
a kérdések jók, ha eljutok addigösszeírok párat én is a témakörben.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276259 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Bár nem értem kristákytisztán a céljaitokat, de lehet, h érdemesebb lenne személyesebb témaköröket is felvetni:

:arrow: Nekem, mint XY-nak, hol a helyem az MTT-ben?
:arrow: Hogyan látom az MTT-t, mit gondolok, "mire van" az MTT, mik a céljai?
:arrow: Mi a jó az MTTben, mi a rossz? Mi az, ami engem segít valamilyen téren, mi az, amit problémának érzek, látok?
:arrow: Mit tudok tenni azért, h az MTT megvalósítsa azt, amire született?

stb.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276253 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
A visszajelzések alapján vagyunk elegen, menjünk! :)
Gondolom van, aki nem ír vissza, de jön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275975 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Most koncentráljunk a közgyűlésre, de az ötletben bőven van annyi, hogy végigkísérjen sok-sok időszakot az MTT-ben. És ez nagyon is közel áll a GOMUNCS-hoz. Késő van, hiszen három nap múlva esedékes a jelenlegi alkalom.

Átgondolva a dolgot: Megkeresem Ulmót egy hírszerű privivel, amit -megkérem- küldjön el minden MTT-tagnak. Panda: fontos privi ment.

Íme a hírverés:

MTT-TAGSÁG FIGYELEM!

Ti, akik szoktatok gondolkodni az MTT-ről, annak feladatáról,
szerepéről az életetekben, a társaság jövőjéről, a közösség aktuális
állapotáról, és a november 19-én esedékes közgyűlésre is szándékokkal,
véleményekkel terveztek megjelenni, Nektek szeretne segíteni a GOMUNCS.
Előkészületként a közgyűlésre, az agyak, álláspontok némi forralására
vállalkozva irányított eszmecserét szervezünk november 5-én, szombat délután a Sirius
teaházban 17.30-tól. Várunk Titeket felrázó kérdésekkel, belépő egy forró tea ára,
rendelésként.

Üdvözlettel: A GOMUNCS csapata


Gomuncs szintjén egy órával kezdés előtt kellene találkoznunk. Azaz vagy ötkor, vagy négykor, ezt döntsük el.
Konkrétabb kérdésekkel készüljünk, mint amiket én vázoltam fel, de hasonló irányban!
Jó munkát!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275891 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Üdv!
Pihenés után azt mondom, álljunk neki szépen. Köszönöm mindenki érdeklődését és nyilatkozatát, akkor a feladatok:
:arrow: jómagam összeírok egy személylistát még ma, azt felrakjuk ide. Egészítsétek ki tetszés szerint, Őket fogjuk megkeresni priviben és mailben.
:arrow: Panda fogalmazza a megkeresés szövegét, kulcskifejezések kb.: a közgyűlés közeledtével; irányított beszélgetés MTT szekciókról, témákról, jövőbeli célokról, lehetőségekről; abból a célból, h a KGY-re legyen előkészület, megrágott álláspontok; Sirius teaház, szombat du. max. három óra hossza (sztem 18-21 óráig, természetesen 17.30-ra hirdetve)
szeretném, ha az Info Csoporton keresztül kinn lenne a fórumon hírként, vmint a kalendáriumban
:arrow: ha van jelentkező 15-20 emberünk, akkor Lau lefoglalja a teázót,
10 ember alatt lefújjuk
:arrow: gillz Rád számítok a hírverésnél, szóban a színjátszók körében terjeszthetnéd az igét
:arrow: végül magában a lebonyolításban mindannyiótokra szükség lesz

a végleges szövegeket ide írjátok nyugodtan, nézzétek szombat délig, amit csak lehet, priviben menjenek a névlisták!

Mit hagytam ki?
Igen, a témák. Itt a topikban javasoljunk témákat.
Pl.: felteszem magamnak a kérsdést: mi érdekel, mit érzek szívügyemnek az MTT-ben? milyen fontos alapkérdésekről kellene gondolkodnunk?
mi az MTT feladata, céljai?
mik a lehetőségei ennek megvalósítására?
a tudományos szekció milyen munkákban domboríthat?
a kreatív szekció mennyiben vallja magát MTT-snek, mit adhatnak még a társaságnak, a társaság mit adhat nekik?(szekciónként)
mit jelent az ha egy rendezvény, egy program az MTT fennhatósága alá tartozik? ennek milyen kritériumai vannak mindkét részről?
mennyiben hivatalos, jogi alapú szervezet az MTT, és ennek milyen körülmények közt van jelentősége?
stb.

Privi is megy mindőtöknek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275805 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
A november 5 végülis jó...
A netes megbeszéléseknek meg abszolt híve vagyok. CSak majd szóljatk.
Köszi! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275663 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
nov öt nekem kiesik. Egy hónapja van arra a napra egy progim.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275624 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én fogalmazok. :D Kérem priviben, kiket kérdezzünk körbe személyesen.
Gondolom azért a fórumba kirakjukk, hogy mindenki jöhessen, aki akar....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275332 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gomuncs
szvsz személyesen(+privi, emil) egyesével kellene megkeresni az embereket és mondani hogy érj rá nov 5n.
szal, ki fogalmazna meg egy ilyen irányú levelet?
ha lesz legalább biztos 10 ember akkor lefoglalom a teázót.(sirius ugye?)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275331 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: Koordinátorunk alig látszik ki a hó alól. Van egy gyorstalpalóm, beírom e. MTT őszi kgy közelg, egy kicsit készülni kellene rá, hogy ne ott legyen értetlenkedés, mellébeszélés, egymás melletti elbeszélés stb. Ehhez irányított beszélgetésre gondoltunk a legutóbbi, félspontán értekezleten; gillz, Panda, Lau, Alyr, Dreamer és jómagam. A célok: november 5. szombat, amely délelőtt munkanap. késő délután max. 2 hasznos óra MTT-ügyek boncolgatása. Megcsináljuk?? Ha 15 non-Gomuncs ember eljön, és meghányja-veti a dolgokat, az már bőven pozitív eredmény. Hát még ha a kgy-n átgondolt javaslatokkal állnak elő.

Ehhez 1 db villámmegbeszélésre van szükség, főleg neten. Illetve hirdetni kell intenzíven.

Nyilvánítsatok véleményt!
Írjátok meg, hogy a hirdetést, helyszínt vagy a beszélgetést magát szerveznétek-e szívesebben!

ádám/leguán/béla


beszélgetésben segítek szívesen, meg gyártok szórólapot :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275328 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Koordinátorunk alig látszik ki a hó alól. Van egy gyorstalpalóm, beírom e. MTT őszi kgy közelg, egy kicsit készülni kellene rá, hogy ne ott legyen értetlenkedés, mellébeszélés, egymás melletti elbeszélés stb. Ehhez irányított beszélgetésre gondoltunk a legutóbbi, félspontán értekezleten; gillz, Panda, Lau, Alyr, Dreamer és jómagam. A célok: november 5. szombat, amely délelőtt munkanap. késő délután max. 2 hasznos óra MTT-ügyek boncolgatása. Megcsináljuk?? Ha 15 non-Gomuncs ember eljön, és meghányja-veti a dolgokat, az már bőven pozitív eredmény. Hát még ha a kgy-n átgondolt javaslatokkal állnak elő.

Ehhez 1 db villámmegbeszélésre van szükség, főleg neten. Illetve hirdetni kell intenzíven.

Nyilvánítsatok véleményt!
Írjátok meg, hogy a hirdetést, helyszínt vagy a beszélgetést magát szerveznétek-e szívesebben!

ádám/leguán/béla

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #274904 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Vmi fejlemény?
Bocsi az eltűnésért.. suli.. :P
Errefelé mi hír? Jó volt a megbeszélés? Vmi? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272183 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Bogárkák ne haragudjatok nem tudok ma menni mégsem.
tulajdonképpen rettentően fáradt vagyok, ezer bocsánatot kérek komolyan. Legközelebb ott leszek!!! (tulajdonképpen a hülye magyart csinálom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272132 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
FIGYELEM GOMUNCS!!!

Délutánra munkamegbeszélésre hívtak be. Ez azt jelenti, hogy fogalmam sincs mikor végzek...
HA nem érnék oda, 18:30ra akkor valaki csörgessen meg, visszahívom!
06-30-538-62-11

Kérlek titeket ne haragudjatok...

peet a rossz-koordinátor

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271839 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
GOMUNCS tali!!!

Időponty:
2005. szept. 23. péntek délután 18:30-másfél óráig fagyoskodás és várakozás a később jövőkre...
Helye:
Nyugati pályaudvar főbejárat előtt

Várunk minden régi, és leendő új Gomuncs tagot!

Veréczi Péter /Aralataion/Lupus Germanicus/peet/Mucsaibenzinkút/stb...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271551 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
mikor is lesz az a tal.?:D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270542 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hát, asszem a péntek este 7-es megbeszélésről le kell mondanom...
Sajnos alternatívát se nagyon tudok mondani. Ja de! Vasárnap úgy 5-6 körül. De nem most, hanem, a köv hétvégéken.
De miattam ne variáljatok. Idén elég hézagosan tudok csak besegíteni.

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.517 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére