Gomuncs

Több
18 éve 7 hónapja #270491 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Aham. Reménykedem benne, hogy a nem Budapestem lakóknak is jó a 19 óra után. Részemről teljesen rendben.
Őszi találkozó időpontja még nagyon messze van. Így előre, elég nehéz bármit is ígérnem. Jelen helyzetemben időpontot aznap reggel tudok biztosre mondani... :D Ciki de ezvan.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270471 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs

Aralataion írta: Ami fontos és elfelejtettem:

Kellene egy időpontot egyeztetnünk, amikor nagy valószínűséggel MINDENKI ráér. Arra gondoltam, hogy a péntek délután a hét legrosszabb időpontja. Akkor már mindenki hétvégére készül, senki sem akar dolgozni, stb... Talán akkor jó lenne.

Az első ilyet talán összehozhatnánk jövő héten akár.


ha lehet, akkor hét után, mert addig színjátszó van, és szeretnék menni a Gomuncsra.
Ja, szeretnénk Rabynnal megkérni a Gomuncsot, hogy ha megkapjuk az őszi találkozót, akkor segítsenek :D Illetve szívesen fogadunk a pályázat beadásáhozis bárkit :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270469 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ami fontos és elfelejtettem:

Kellene egy időpontot egyeztetnünk, amikor nagy valószínűséggel MINDENKI ráér. Arra gondoltam, hogy a péntek délután a hét legrosszabb időpontja. Akkor már mindenki hétvégére készül, senki sem akar dolgozni, stb... Talán akkor jó lenne.

Az első ilyet talán összehozhatnánk jövő héten akár.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270467 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Rabyn... :D
priviben!!! Amúgy köszi a támogatást. Reméltem is. Meg Gillznek és Incájnak is.

SZEMÉTSZEDÉS:
Erre megint fel kellene valahogy kérnem Leguánt...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270432 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Énis élek még. 8)

Gillzzel még el sem büszkélkedtünk, hogy a Relax-táborban reklámoztuk a GOMUNCS-ot, és élő gondolatok topic is volt. 8)

Szal, vevő vagyok bármire, csak épp időm nincs...
Neten mindenképp jelen vagyok a dolgokban, élőben majd meglátjuk.
Privi megy. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270392 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Jelentem élek. (még)
Máma nemtok menni sehovasenem:(
Lesz most ősszel szemétszedős cucc?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270368 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs

Brandir írta:

gillz írta: Brandir: ez az sms-es dolog kicsit kirekesztő :twisted:

Ezt vegyem úgy hogy jössz?


oké. csak nem szerettem volna visszajelzés nélkül nem megtalálni titeket :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270367 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Gomuncs

gillz írta: Brandir: ez az sms-es dolog kicsit kirekesztő :twisted:

Ezt vegyem úgy hogy jössz?

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270364 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
uff!

Van párötletem, amivel hasznossá tehetnénk magunkat :D
Egyrészt kéne vagy egy kirándulás,sétálgatós-beszélős, vagy egy buli a leülünk borozunk/sörözünk/abszint :gothposeur: vagy mindkettő, minél elébb...

Meg... jelentkezhetnénk Gomuncsosan egy találkozó megszervezésére... :roll:

Brandir: ez az sms-es dolog kicsit kirekesztő :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270354 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Gomuncs
Zsír! Beindul az élet :)
Holnap (szept. 6.) két órától egy-két ember segítségét szeretném kérni a 8-i Képzőművészeti Kiállítás berendezéséhez. Találkozó a központi Szabó Ervin gyerekkönyvtárában (Kálvin térnél). Aki tud jönni, kérem írjon egy sms-t. Gyertek, mert kell a dolgos kéz!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270345 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szép jó napokat!!! :D
Minden kedves GOMUNCS tagot köszöntök az őszi GOMUNCS-tanévnyitó alkalmából.
Remélem kipihentétek magatokat a nyáron, és rengeteg élménnyel ültök vissza számítógépetek elé, hogy teli friss energiával felvegyétek a küzdelmet a rettegett, szauronista, sötét UNALOM ellen.

Jó hír:
-van netem itthon
-szeptembertől lehetőségeimhez mérten minden este fel szeretnék nézni a fórumra
-Még mindig számítok rátok

Rossz hír:
-sokat fogok dolgozni
-elég kötött lesz a szabadidőm
-segítenetek kell majd...


MEGKÉREK MINDEN GOMUNCS-TAGOT, HOGY HA OLVASSA EZT A HOZZÁSZÓLÁST, EGY PRIVIT KÜLDJÖN NEKEM, HOGY TUDJAM, SZÁMÍTHATOK-E MÉG RÁ. VAGY MI A SZÖSZ. ÉS SZÓLJATOK AKINEK TUDTOK...

köszi!
És akkor hurrráááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262183 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én ált vevő vagyok júliusban a dolgokra. 8)

Amúgy sem ártana aktivizálnunk majd magunkat szeptembertől, mert ahogy elnézem a vezetőségváltással felrázódott egy kicsit a társaság. Nekünk is jó volna kivennünk a részünket a dologból. :wink:

Téma... öööö... Olyan téma kéne, ami jellemzi a mi törekvéseinket is...
Hmm, ezt sem ártana kézbe venni. :P

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261868 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
MTT-s berkekben júli 1-3. olorin.papa-féle Nagy Pápai Buláj.
magam esetében a hétvégék foglaltak júl elején

Gandalf: én írok. 4 napon belül.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261855 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Az esővel biztosan ütközne :P .
Amúgy az zsíír...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261851 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves GOMUNCS-tagok!

Ír valaki közületek egy hivatalos élménybeszámolót a Tolkien.HU számára, vagy bízzak meg egy InfoCsoportost ezzel?

(Természetesen csak olyan személyek jöhetnek szóba, akik ott voltak, de ezt mondanom sem kell. :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #261375 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ötlet:
-két hetetek van reagálni, és gondolkodni a TÉMÁN.
-fessünk egy nagy képet a szabadban. Festék van, (tavalyi tábor) ecsetet hozok meg mások is
-mindezt a Margit szigeten
-kérdés mikor. jujius első napjaiban?

_mivel ütközne?

Kérek reagálni!!!
CSá
Peet

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259133 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gomuncs
volt az 20 zsák is :D emil? az ki? mármint melyik?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259128 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gomuncs

Drizzt írta: Vagyunk ?


Természetesen /me is "gyakorló szemét elhárító" és tudatos "antiszemetelő"!
Már ha nem is voltam ott közöttetek, de nekem Pest még mindig messze van... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259113 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Vagyunk ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259098 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Gratu a "szemételhárítóknak"! :cheers: :cheers: :cheers: Munkátok nyomán kicsit fellélegzett a környezet! :up:
:? Kár, hogy ilyen kevesen vagyunk... :cry:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259094 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
A talált tárgy az, amire gondolok?...
És őőőő... szóval ő biztos, hogy fiú? Végülis még lehet belőle Emília.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259088 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
végülis kiderült, hogy a talált tárgy milyen eredetű?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259079 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves Elszánt Barátaim!

A GOMUNCS nevében és személyesen is köszönöm, hogy eljöttetek a sok Celsius ellenére, és szembeszálltatok az avar alatt megbúvó gerillákkal!
Mindenki jogosult dzsungelharcos-igazolványra, következő alkalommal ünnepélyes keretek között átadom őket. 8)

13-an szedtünk 18 db 120 literes zsákot, holnap utánajárok, hogy mi lett a sorsuk.
A talált tárgyat Emilnek nevezzük, mert május 28-a Emil napja.

Alig bírtam magammal, láthattátok, jó volt figyelni és részt venni a munkában, és aztán itthon fizikailag is megtisztulni(szappannal).

Ősszel újabb rohamra indulunk, előbb nem tervezem. Szerintem korábban nem ildomos.

Ádám bátya

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258965 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
hja.. ennyiszer régen mostam kezet egymás után:DDD
Lenne egy kérdésem: itten ahol én lakom Aquincum faluban van egy rész, ami überbruttálisan néz ki szemétszempontból. Valamikor a jövőben, a vizsgák, érettségik, satöbbik után (amikor lesz kedvünk, mert én egy ideig most nem akarok semmiféle szemetet látni) össze kéne szedni. Ha lehet: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258943 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Gomuncs
éljen a fürdő :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258912 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
kep.tar.hu/rabyn/50068417#2

Ezek a képek készültek.
Remélem azé nem olyan rosszak:/ az én gépemen alig látszanak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258756 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gomuncs
én ott leszek
és megpróbálok vinni magammal még 1 embert : )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258751 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
hm. ha tudok, eleresztenek és felébresztenek, akkor megyek. viszont ritka gány kánikula lesz, úgyhogy ájulás ellen hozzatok felhőket :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258637 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nyilván csak az megy, aki tud...ezen vitatkozni...eh. Elvben ott leszek, ha nem kell dolgoznom, éshát elvben nem kell :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258615 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szombaton délelőtt tíz óráig a Fogaskerekű városmajori végállomásánál gyülekezik a szemétgyűjtő különítmény. Hozzatok szülőt, tesót, italt!!!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.559 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére