Gomuncs

Több
18 éve 10 hónapja #258604 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Jólvanna, ne csináljunk belőle elefántot!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258519 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs

Sirgon Esgalnor írta: Én igyekszem ott lenni szombaton.

Alyr igazából csak te tudod a választ, hogy mi használ neked: pár órával több tanulás, vagy pár óra relax a tanulás közben. Szóval én rád bízom.


A pár óra relaxhoz hozzájárul a család rosszallása.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258475 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én igyekszem ott lenni szombaton.

Alyr igazából csak te tudod a választ, hogy mi használ neked: pár órával több tanulás, vagy pár óra relax a tanulás közben. Szóval én rád bízom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258335 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta:

Alyr Arkhon írta:

Leguanember írta: U.i.: Mondani sem kell, hogy a csoporttagok közül senki sem hiányozhat, ugye?!


3 nappal Ókor Szigorlat előtt?!


Részemről néggyel fizika szigorlat előtt.

Pár órás program...


És te buktad már kétszer a szigorlatod?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258311 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Alyr Arkhon írta:

Leguanember írta: U.i.: Mondani sem kell, hogy a csoporttagok közül senki sem hiányozhat, ugye?!


3 nappal Ókor Szigorlat előtt?!


Részemről néggyel fizika szigorlat előtt.

Pár órás program...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257920 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: U.i.: Mondani sem kell, hogy a csoporttagok közül senki sem hiányozhat, ugye?!


3 nappal Ókor Szigorlat előtt?!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja - 18 éve 10 hónapja #257906 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Gomuncs
Tájékoztattuk az MTI- t az akcióról, beveszik a hírtükörbe.
Az origot és az indexet még nem sikerült elérni, de dolgozunk rajta.

- - - - - - - - - - - - -
Kieg. kedden: még vasárnap elküldtük az origo és az index szerkesztőinek, visszajelzés nem érkezett sehonnan. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy valahol megjelentették.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #257592 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
:!: :!: Figyelem, figyelem, Gomuncsa-tagok, MTT-tagok, fórumosok, szimpatizánsok, környezettudatosok, entek stb!! :!:

Az FKF Rt.-től pozitív visszajelzést kaptunk, és megindultak a teherautók a lejtőn, ezért nincs megállás:

SZEMÉTGYŰJTÉS AZ ENT HAGYOMÁNYOK NYOMÁN

2005. május 28-án, szombatondélelőtt 10 órakor várunk mindenkit a Fogaskerekű vasút városmajori végállomásánál, aki segít nekünk megtisztítani a Széchenyi-hegy tetejét a szeméttől, eldobált ettől-attól. Zsákot, kesztyűt biztosítunk, a sok szorgos kezet Ti hozzátok el!
:arrow: A munkában bárki részt vehet, csatlakoztassatok szülőt, testvért, barátot, és mozgósítsátok őket hamar, mert ez a jövő hét vége!
:arrow: A helyszínt fogaskerekűvel közelítjük meg, ehhez egy (retúr) darab vonaljegyre vagy érvényes BKV-bérletre van szükség. Az aktívkodáshoz pedig egy kiadós reggelire: akinek alacsony a vércukra, hazaküldjük.

A GOMUNCS kollektívája


Összefoglalva: Szemétgyűjtés a Széchenyi-hegyen, a Gyermekvasút végállomásának környékén május 28-án délelőtt a GOMUNCS szervezésében.

U.i.: Mondani sem kell, hogy a csoporttagok közül senki sem hiányozhat, ugye?!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255172 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Gomuncs
Üdv!

Hétfőn kellene 2-3 ember, aki segít borítékolni és postára adni a meghívókat. Mivel kicsúsztunk már így is az időből nagyon sürgős és nagyon fontos a dolog. (Tehát aki jelentkezik, az lehetőleg ne mondja le.)

A cuccost dél körül lehet átvenni Ulmotól, és el kell vinni valakinek a lakására, ott beborítékolni a társaival, majd elcipelni a postára és feladni őket. Ja, és borítékokat is kell venni. Kb. 220 levélkéről van szó...

Ulmonál kell jelentkezni névvel és telefonszámmal együtt!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254443 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Még félig kómásan is szépeket álmodtam, meg jókedvem kapott új erőt a Margitszigeten a lusta majálison(bár nem tudom, mi történt öt után)...

És egy fontos helyesbítés: a húgocskám biciklis helyezését illetően félrevezettem a jelenlévőket, Laurka megnyerte a Buda Maratont a kategóriájában!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253652 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Gomuncs
Óó, az mán holnap lesz két hete, hogy három éves... :D de a májusi kószatali 2.-t is aligha felejtette el, aki ott volt akkor.... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253613 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Gomuncs
Bizony ám!
És tegyük hozzá, hogy épp 3. éves a Margitsziget... Már aki még emlékszik rá... Öregszünk nagyon.
Beltaine után úgysem szokás aludni =)))

GYERTEK! =)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253611 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
MEGA-TALI
A Gomuncs bemutatja, a gyerekszoba támogatásával

Május 1én a Margit szigeten játék és élő gondolatok topik találkozó délután...

Találkozás, a Margit híd felőli bejáratnál a buszmegálló környezetében 15:00kor.

Eső esetén: esernyő bemutatót tartunk, és csakazértis jól fogjuk magunkat érezni...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253580 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Gomuncs

Inczy írta: Szuper az ötlet, és jó, h lépések is vannak Ádám! :wink:
Sztem a reklámmal majd az InfoCSoportot kéne megkérni, ha eldől minden.
A LIVE-ot pedig utána lehetne egy piknikkel összefűzve. Sztem abszolut hangulatos lehetne. 8)
Helyszínt nem tom véleményezni, lévén h merre lakom... 8)


Természetesen rendelkezésetekre állunk, küldjétek el minél hamarabb a szükséges tudnivalókat és mi szétkürtöljük! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253343 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Anyukám azt montda, hogy híjjuk fel a túristaszövetséget és ők majd mondanak nekünk helyet ahol érdemes takarítani: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253316 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ez az, érdeklődjetek csak! És lehet róla pusmogni a szembejövőknek...

Inczy írta: Helyszínt nem tom véleményezni, lévén h merre lakom... 8)

Nem tudom, hogy érted a véleményezést, ezért pontosítok: saját, új ötleteket is írjatok; ha tudtok a lakóhelyetek környékén, nagymama háza táján nagyobb szemetes területet, akkor itt a helye, aztán megvitatjuk.

Közgyűlés és éjféli portyák mián a május 28-a a nyerő, szombati nap, délelőtt. Mivel ütközhet ekkor? Sebaj, mi gyorsabbak és erősebbek leszünk :)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253137 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én sem vagyok GOMUNCS tag, de szerintem is jó ötlet a szemétszedés.
DE: szerintem a Gellérthegyet, és bármilyen Budapest belterületi helyet 1, azaz egy nap alatt újra dugig szemetelnek az "emberek". Akkor már valami erdő... azt talán csak 5 nap alatt szemetelik össze újra...
bocs, hogy negatív vagyok, de ezek a tények.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253120 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gomuncs
én nem vagyok ugyan GOMUNCS tag, de ez a szemétszedős dolog tényleg jó ötlet!
Tetszik.
Mennék én is.
Szóljatok

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253056 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szuper az ötlet, és jó, h lépések is vannak Ádám! :wink:
Sztem a reklámmal majd az InfoCSoportot kéne megkérni, ha eldől minden.
A LIVE-ot pedig utána lehetne egy piknikkel összefűzve. Sztem abszolut hangulatos lehetne. 8)
Helyszínt nem tom véleményezni, lévén h merre lakom... 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253018 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én bármikor ráérek.))

Szvsz a Gellérthegyen jobb szemtetet szedni :) ) A Gyerekvasutnál szedtm már régebben és hátőő... szal nemjóóó!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252853 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Szervusztok Gomuncs-tagok!

A pénteki rövidke jelenésnek is van fejleménye: úgy emlékszem, még tavaly Dodie hozta szóba a szemétgyűjtést, mint programot.
Nos, az egyik májusi hétvégére vállalom egy ilyen alkalom megszervezését, ami közösségépítő, környezetszépítő és utána olyan érzés, mint mikor leveszed a sícipőt(ráadásul nem fáj). Már utánajártam a közterület-fenntartónál, hogy mi a módja az elszállításnak stb.

A teendők:
:arrow: részemről az FKF Rt, a kellékbeszerzés és a levezénylés
:arrow: szeretném, ha ötletelnénk itt és most a helyszínről
javaslataim: erdősáv, liget, árokpart; konkrét: Széchenyi-hegyen a Gyermekvasút végállomásánál; Gellért-hegy oldalában
:arrow: hírverés, népszerűsítés
:arrow: esetleg utána-köré(az időtartamot nem tudom) Gondolatok LIVE!
:arrow: bármi hozzáfűznivaló, buktatókeresés és -elhárítás, ilyesmi

Ja, mivel sok egyetemütt az utolsó hetek nyelvlógatók, az időpont praktikusan május 21/22 vagy még inkább 28/29 délelőtt.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251824 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: Bocsánat, hogy nem voltam, hétfő reggel jártam utoljára fórumon. (ma délután meg csak itthon jutott eszembe...)
Pénteken tudok menni, majd úgy intézem.


Ember tervez...ember végez. Negyed négyig vagyok kompatibilis a találkozóval. Viszek fejleményt. Bocsánat.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251801 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
végül is kb negyed órát tudok maradni szinjáccó előtt :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251788 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Pénteken 15:00tól Nyugati előtt... Akinek van, kedve és ideje, jöjjön. Dodinak is szóljatok ha tudtok

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251746 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Áúú... Ki fogtok nyírni...
Az az igazság, h most jutott eszembe, h pénteken én nem leszek itthon... Családdal elutazom, és hát ömm... Lélekben persze majd együtt törpölök veletek. Nagyon sajnálom.
Majd vkit elkapok, h számoljon be Ha segítség kell, akkor rám számíthattok. 8)
Bocs mégegyszer.. Én és a dátumok.. öhhmm...

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251675 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Bocsánat, hogy nem voltam, hétfő reggel jártam utoljára fórumon. (ma délután meg csak itthon jutott eszembe...)
Pénteken tudok menni, majd úgy intézem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251620 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
Drága Gomuncsnépek!
Lenne egy lelkes önkéntes, aki elmondja, mire jutottatok a tali azon részén, amikor nem voltam ott? :naaagyonszépennéz: :)
Ne mondjátok, hogy ti most még valahol együtt ücsörögtök és gondolkoztok, mert akkor mérges leszek magamra! Sorry, nem engedett el előbb a tanár, mire visszaértem, ti már nem voltatatok ott. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251574 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
igyekszem odaérni olyan 4 körülre. hamarabb nem megy boccs

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251572 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ott leszek egészen 17óráig, aztán utána mindenki fakultatívan távozhat, vagy együtt tölthet egy kis időt még..... :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #251534 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
ma ott vagytok a Nyugati előtt ötig? mert én csak négy körül érek oda asszem, kettőtől zh-t írok...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.576 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére