Gomuncs

Több
19 éve 6 napja #251447 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
KEDD (2005-ápr-12) 15:00órától 17:10ig a Nyugati pályaudvar előtt csövezek... :D Számítok minél több Gomuncs tagra. Pénteken (2005-ápr-15) délután 15-17ig remélhetőleg ugyanott, de azt még csütörtökön pontosítom!!! Akinek tudtok szóljatok, és már megint megváltozott egyesek emilcíme! Azokat is begyűjteném...
Peet :twisted:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #251446 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Na lesz kedden vmi vagy sem?
Úgy is a segítségetek kell kérnem vmiben:/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251354 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Gomuncs
Aralataion, akkor én is csatlakoznék hozzátok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251315 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Gomuncs

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:21wcseqt]Bocs hogy belevau, de pénteken színitosz előtt 2-4-ig táncpróba van, ami pl. gillzet is érinti :!: [/size]

ha van valami fantasztikus megoldásod, mondjuk egy időgép, csak szólj!!

én kedd fél3 után, vagy Inczy féle megoldás.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251206 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs
[size=9:1hbh71wt]Bocs hogy belevau, de pénteken színitosz előtt 2-4-ig táncpróba van, ami pl. gillzet is érinti :!: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251200 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hétközben nem jutok be én sem Pestre...
Ha csak kedden lesz, akkor max elmondjátok mi volt.
Esetleg pénteken 3-tól 4ig? Hmm?
Naaa, Gillz, színjátszó előtt? 8)
Végülis mindegy, a hírek úgyis terjednek, bár ötleteim nekem is volnának. Majd mondjátok mit alkottatok. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251171 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Gomuncs
nekem a kedd nem jó :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251153 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedd, az igen! Négytől oké.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251137 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedden kontrollra megyek dokihoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251121 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedd a jó! (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #250978 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
A kedd tökéletes lenne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #250950 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs
Keddre szavazok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #250914 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
inkább kedd, pénteken színjáccó, és megölök mindenkit, aki képes és otthagy engem, mert ellóg gondolatokra :twisted: vagy izé. minden kikészül :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #250908 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Figyu!!!
Jövő hét kedd vagy péntek délután GOMUNCS!!!
Mindenki készüljön
Válaszokat a topikba, amellikre szavaztok akkor lesz, vagy mind a kétszer.... :)
Bocs de egy hónap kihagyás után kicsit nehéz visszarázódnom....

Rengeteg ötlet várat még magára!!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #244246 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Gomuncs
én nem is tudtam, hogy lesz ): meg az emberek nagy része TK-n volt, ha jól gondolom...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #244200 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Gomuncs
Az InfoCsoport már érdeklődött Aralataionnál, de persze továbbra is rendelkezésetekre állunk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #244155 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Alyr, nem csak én örülnék annak, ha emelnéd eg yiylen esemény fényét, de hétköznap sztem jóval ksiebb volna a résztvevók száma, mint hétvégén. Egy szombat késő délutáni időpontot kéne megjelölni.
Avagy, most jutott eszembe... Mi volna, ha Várgesztesen megtartanánk az első, úgymond bétaverziót? Hm? 8) Akkor elég sokan ott lesznek, reklámozni is tudnánk, kedvet is csinálhatnánk...!
A mostani élőgondolatokkal is annyi volt csak a bökkenő, h SZTEM nem volt eléggé reklámozva. Legközelebb bevonjuk az InfoCsoportot, és kiplakátoljuk! :wink:
Most restellem, mentem volna, de itthon sem voltam, hanem az ország túlvégiben...

Szal nem ártana egyébként sem vmi ösznépi GOMUNCSOzás, mert volna mit csinálni, csak életet kéne ráznunk magunkba. Ötleteim már vannak. Összegyűjtsem legközelebbre? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #243878 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Gomuncs
Lehetőleg hétköznep és lehetőleg délután.
Egyéb esetben meglehet, nem fogok ráérni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #243870 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Hát a szombati lájv-gondolatok-topik találkozó érdeklődés, és gondolatok hiányában elmaradt.

Mivel elég gáz volt, hogy csak Rabyn vette a fáradtságot, hogy érdeklődjön, ezért megkérlek titeket, hogy tartsunk egy össznépi ötletbörzét!

Aki csoporttag az írjon a topikunkba (ide), hogy szerinte milyen időpont lenne jó egy ilyen rendezvényre.

köszike
a szomorúszemű múltkoragyonfagyott koordinátorotok

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242649 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Csak ennyiről volt szó pénteken? Mmint... részletezed? 8)
Amúgy én a Kicsi @ világot javaslom... ott kibéreljük azt a kis elnyíló izét... Tudjátok. A babzsákosat. Megközelíthető, miegyéb. Tudom, mint tőzsgyökeres pesti, abszolut képben vagyok ilyen téren... :P
Mondjuk most jöttem rá, h itthon se leszek akkor... :( De drukkolok nektek, és a fejleményeket mindenképp írjátok be ide! 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242648 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Figyelem!
Február 19én szombaton a TK után megtartanánk az első próba-élő-gondolatok topik találkozót. Ezt beszéltük meg pénteken.
Szóval nem számítok nagy érdeklődésre, ezért teázóban gondolkodom egyenlőre. Kérlek titeket, hogy írjátok meg mellik teázó lenne a legjobb szerintetek...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242391 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Utólag is nagyon szívesen...

Szóval találkozó FEBRUÁR 11.én 16:00kor pénteken a NYUGATI pu bejárata előtt
Pár dolgot meg kellene beszélni...

Jöjjön aki tud, és értesítsetek akit tudtok.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #241348 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Háháááj, újra itt!

No, kedves Muncsok, most akkor lészen vmi tali? Mert Veszprémben ugye mr koordinátorunk nem volt jelen... :P
Szal kéne egy kis összeröff, nemde? 8)
Főleg az Élő Gondolatok miatt, nagyon be kéne indítani! Meg egyébként is.. aktivizáljuk magunkat! :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240538 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gomuncs
király
köszi a segítséget mindenkinek, aki infopultosnak jelentkezett

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240502 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
PETI ÜZENI, HOGY NEM LESZ CSOPORTTALI MERT NEM TUD JÖNNI

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240096 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves GOMUNCS!

Ha már tényleg jöttök néhányan Veszprémbe - meg ettől függetlenül is - szükség lenne néhány lelkes infopultos emberkére. Részletek a beszélgetős vagy az Aldeon topikban.
Köszi
Kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240091 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Gomuncs
Perme nem megy Veszprémbabe ): Jó csoporttalit nektek ):

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #240036 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs
Okés, én ott leszek Veszprémben.. :D Szal részemről mehet a dolog. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #239193 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs

Aralataion írta: ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :oops: BOCSIIIIIIII!!! Éfelejtettem

Szóval ott is tarthatnánk. Esetleg...

Mit szóltok?


Ha nem kell hozzá hajnlban kellnem. és nem esik egybe az énekkarral.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #239190 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Gomuncs
ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :oops: BOCSIIIIIIII!!! Éfelejtettem

Szóval ott is tarthatnánk. Esetleg...

Mit szóltok? Akkor írjon aki nem lesz lenn Veszprémben...

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.523 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére