MTT InfoCsoport

Több
15 éve 7 hónapja #370797 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
E topic gazdái mostantól a csoportkoordinátorok: Panni és Gilg, sok sikert a munkájukhoz! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370440 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Emlékeztető

Akikkel megbeszéltem egy próba verziót, hogy lássam, miben kell esetleg még segíteni, ugye nem felejtették el, hogy legkésőbb ma estére ígérték? :wink:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370393 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem probléma, figyelni fogunk erre :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370391 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Egy gyakorlati tennivalóval kapcsolatban:
Amikor a havi hírleveleket felrakjátok a Tolkien.HU rovataiba, kérlek ne pakoljátok bele a Középfölde, Könyvek, Filmek, stb... kategóriákba, még akkor sem, ha mondjuk a hírlevélben szó van A hobbitról, vagy a Húrin gyermekeiről. Ez azért lenne praktikus, mert aki pl.: Középfölde kategóriában szeretne írást olvasni, az nem a Hírlevélre kiváncsi, hanem konkrétan Középföldéről szóló cikkekre.
Ezentúl a hírleveleket a Tolkien HU rovatba tegyétek, bár lehet, hogy megérné nyitni nekik egy saját kategóriát...
Remélem nem probléma. Köszi! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370374 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilg (Gwindorn) írta: Köszönjük az eddigi felajánlásokat! :)

Mindenkit igyekszünk mihamarabb felkeresni egyeztetés céljából!

...és természetesen várjuk a további jelentkezőet is! :D


Jelentkeztem én is, Gilg, a Te címedre írtam. .

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370242 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük az eddigi felajánlásokat! :)

Mindenkit igyekszünk mihamarabb felkeresni egyeztetés céljából!

...és természetesen várjuk a további jelentkezőet is! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370203 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
És amúgy szívesen lektorálok bárkit és bármit, ha szabad offolnom még egy pillanatra.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370180 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: ... az igényes fogalmazásban még fejlődnöm kell...

Amihez a gyakorlás elég fontos dolog, és az ilyen mélyvíz remélhetőleg segít benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370165 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretenék én is segíteni, az igényes fogalmazásban még fejlődnöm kell, de úgy érzem, hogy tudok segíteni, és szeretnék is. 8O

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370012 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
szívesen segítek,bár még soha nem csináltam ilyet,de végülis menni fog szerintem :D úgyhogy én jelentkezem :D
és nekem van hézköznap,hétvégén,este,reggel szóval van internet közelségem bármikor :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369991 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A dolgok technikai részéről még nem beszéltünk, mert ha nem lesznek jelentkezők, kénytelenek leszünk szünetelni... (De kivételesen szeretnék optimista lenni, szóval jelentkezzetek!!! ) Mindettől függetlenül részetekről is köszönjük az újra felajánlást! :)

Szóval részleteket még nem tudunk (vagy legalábbis én nem), de ha sor kerül rá, akkor biztos, hogy megpróbálunk ügyelni az időintervallumokra, és reményeink szerint ezzel nem lesz gond. :)

szerk: közben egy Snuff beelőzött :P

Szóval: a felhívásban szereplő, vagy ehhez hasonló feladatokról lenne szó, de akármilyen kis részt is lehet vállalni, attól függően hogy mihez van kedved/időd/kapacitásod, de mindenképpen megkeresünk még priviben!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369989 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Olvastam a felhívást, és mivel működni látszik a rovatom is (van rá időm, energiám, bőven lelkesedésem, miegyéb), ezért úgy érzem, meg tudnék birkózni egy kis szerkesztéssel is, amennyiben "csak" a leírtakról van szó ténylegesen.
(Könyvtárból internetezem, hétközben. Hétvégén nem tudok netközelbe menni, de végszükség esetén a vacak kis mobilnetet be tudom üzemelni otthonra, ez remélem, elég.)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369981 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Melyanna írta: Panni, Gilg,

mi Tündével a szokásos havi korrektúrázást továbbra is vállaljuk!


Igen? :lol:
(tényleg igen :P )
Csak annyi a kérésem, ne hétvégére küldjétek (akkor nem fogom elolvasni, mert nem nagyon vagyok gépközelben) és ha lehet ne úgy mint eddig, hogy másnap reggelre kéritek.
Köszi és további jó munkát!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369977 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panni, Gilg,

mi Tündével a szokásos havi korrektúrázást továbbra is vállaljuk!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369975 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
FELHÍVÁS


Kedves MTT-sek, MTT-szimpatizánsok, Fórumozók!


Az InfoCsoport működését sajnos a komoly veszély fenyegeti. Már az elmúlt évben is érezhető volt, hogy a csoport működése akadozik, de mostanra a munkánk már-már ellehetetlenült az alacsony létszám miatt. Éppen ezért, olyan önkéntes segítők, új csoporttagok jelentkezését várjuk, akik szívesen részt vennének az MTT havonta megjelenő Hírlevelének elkészítésében.

A feladatok a következőek: a különböző hírekkel, felhívásokkal, rendezvénnyekkel kapcsolatos információk, fórumos hozzászólások összegyűjtése, azok megfogalmazása, összeszerkesztése, rövidebb élménybeszámolók írása. Nem szükséges budapestinek lenni, bárki könnyedén el tudja végezni az elvállalt teendőket, aki rendszeresen olvassa, vagy visszaolvassa a fórumot. Mindösszesen egy internet kapcsolatra, egy kis fogalmazó készségre, és némi lelkesedésre van szükség.


A munka nem igényel sok energiát, havonta csupán egy alkalommal kell egy kis időt rászánni, azonban a jelenlegi taglétszám mellett (3 fő) mindez nehézkesen megy. Amennyiben szeptember 21-ig nem jelentkezik legalább 2 fő, úgy a csapatunk sajnos kénytelen lesz felfüggeszteni működését. Bármilyen kis mértékű felajánlás, vállalás RENGETEGET segítene a csoport tagjainak!


Tehát amennyiben érdekel a hírszerkesztés, és érzel magadban egy kis lelkesedést kérjük csatlakozz a csapatunkhoz!


Az érdeklődők jelentkezését, és az esetleges kérdéseket várjuk a fórumon az ICs topicjában , priviben, e-mailben (panni @ tolkien.hu, gilgolwen @ tolkien.hu), msn-en, vagy bármilyen egyéb módon!

A jelentkezési határidő: szeptember 21. (vasárnap)


Üdvözlettel:
InfoCsoport

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369923 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük a felajánlást, valószínűleg élnénk is a lehetőséggel! :)

Ma beszéltünk Gilggel, de még nem jutottunk határozott döntésre a hogyan továbbot illetően, holnap folytatjuk... A részletekkel kapcsolatban majd megkereslek/megkeresünk priviben!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369920 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No, kedves Mindentudók!

Örömmel láttam mindig a havi jelentkezéseteket, és amennyiben igényeltek még embert, hát segítek szerezni.

Ki kéne? :)

Magam sajnos nem tudom felajánlani a szolgálataimat.

Szóval sok sikert a toborzáshoz, ha arra kerül a sor.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369908 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf: én személy szerint nagyon köszönöm, hogy felvetetted az ICs gondolatát és köszönöm az eddigi munkádat is! (a többit majd valamikor privátban :P )

Ami a megbeszélést illeti, ez esetben azt hiszem, akkor csak ketten maradtunk... Előkerítem Gilget, aztán megírom mire jutottunk...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369880 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Próbáltam az alaposabb átgondolás ellenére húzni még a döntést, de tovább már nem tehetem. Bármennyire is szeretem az ICS-t, és bármennyire is tartom az egyik legfontosabbnak az MTT működésében, egyszerűen nincsen arra elég időm és energiám, hogy vezessem. Ezernyi más dologra kell most fókuszálnom, és félő, hogy ha még az ICS is maradna, akkor ezek közül a szálak közül valamelyik kicsúszna a kezemből és emiatt rontanám el. Tudom, nem éppen a legjobbkor hozom meg ezt a döntést, de talán még időben:

Ezennel lemondok az ICS koordinátori szerepemről. Válasszatok magatok közül új vezetőt, aki szívén viseli az ICS ügyét!

Megbeszéléseken mostanában biztosan nem tudok részt venni, ami meg a két rovatomat illeti és a Féléves Hírlevél szerkesztését, egyelőre megpróbálom tovább vinni, a megírásuk kevesebb munkát igényel, mint a csapat irányítása, és tudom rugalmasabban kezelni időben.

Megértéseteket köszönöm.

I LOVE ICS

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369166 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!

Tudom, hogy a csapat legnagyobb részének, most nagyobb gondja is van, mint az ICs, de hamarosan itt a szeptember, szóval szerintem lassan kezdejetek el gondolkozni azon, hogy mikor érnétek rá megbeszélni, ki mit (nem) tud vállalni, stb...

Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360831 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Oh... :oops: Köszönöm szépen! :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360813 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Ezúton is köszi Panninak és Gillothnak a kapolcsi ill. tlv-s részért a hírlevélbe, tényleg nagyon jók lettek :) Meg persze szokás szerint mindenkinek köszi. :P (A kedvencem, hogy Thereon kése hírértékűvé növekedett :mrgreen: :D )


Már Gandalfnak mondtam, de nagyon tetszett a hírlevélben Panni és Gilloth rovata. Így tovább, és köszi! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360812 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ezúton is köszi Panninak és Gillothnak a kapolcsi ill. tlv-s részért a hírlevélbe, tényleg nagyon jók lettek :) Meg persze szokás szerint mindenkinek köszi. :P (A kedvencem, hogy Thereon kése hírértékűvé növekedett :mrgreen: :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360354 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Vezetőségiről írtam, de az eseménypatárral nem vacakoltam. Úgy is benne lesz a Lassiban, kint lesz a Tolkien.HU-n.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360353 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igen, Gandalf keze alatt futnak a vezetőségi döntések és már el is küldte az anyagot. Perpill csak én vagyok elmaradva magamhoz képest, de lehet, hogy kivételesen örülök is neki az MTt szülinap miatt, így legalább nem dolgoztam vele felelslegesen :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360341 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Némi pontosítás a Klippályázathoz:

A téma az MTT legyen. Vagy ahhoz közeli, a szórakoztatás jegyében. Ez elég tág fogalom, és annak is szántuk ;) pont azért, hogy sokminden beleférjen. Nem akarunk gátat szabni a belőletek most minden bizonnyal sugárban előtörő kreativitásnak :D
Ami a formátumot illeti, bármilyen formátum, ami egy MediaPlayerrel, vagy hasonlóval lejátszható (pontos kiterjesztéseket is írok majd), illetőleg hasznos lenne, ha a végeredményt fel lehetne lőni a jutyúbra, hogy mindenki lássa.

Ha van még további kérés/kérdés, priviben, bagolypostzán, akárhogy, tegyétek fel nekem, és további pontosításokat is eszközölök.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360323 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Erről jut eszembe, a vezetőségi hírek most hogy mennek a hírlevélbe? Utolsó infóm az volt h. Gandalf írja őket (ami nemtom áll-e még), de a tegnapi jegyzőkönyv egyelőre nálam van, persze biztos le tudja írni a lényeget fejből, de sokmindenről volt szó (pl. egy csomó irányadó dátum), szal ha kell, akkor ma délután/este úgyis bepötyögöm, és küldöm Nektek is, csak mondjátok kinek. ;)

Igen, tudom, megkérdezhettem volna tegnap Gandalftól is, de ennyi eszem nem volt :mrgreen: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360322 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igen, úgy alakul :) Ha minden jól megy este még megpróbálom majd láttamoztatni veled, mielőtt elküldeném Gilgnek. (De ha ma nem sikerül, utólagosan is lehet még módosítani rajta)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360316 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha esetleg úgy alakulna, hogy hirdetitek addig bárhol...

Nem reprezentatív, és legkevésbé se széles körű közvéleméynkutatás, és (ir)releváns véleméynek meghallgatása után a következő határozatot hoztuk.

MTT szülinappal kapcsolatosan határozott változások lépnek érvénybe.

Az eseményt összekötjük Líthassal, azaz Szentivánéjjel, így tehát sacc két napos lesz: egy tábortüzes-bográcsozós szombat, meg az arra következő éjszaka, vasárnap meg, ameddig maradni akartok. Ez konkrétan a következőt jelenti:

Időpont: 2008. 06. 21-22.
Hely: ez még nem tisztázott, valahol nem túl messze, erdőszélen, tűzrakóhellyel, varázslattal.
Befizetendő pénz: minimális összeg, hogy Te is hozzájárulj a bográcsban fővő jóságokhoz - olyan párszáz, perkopf.

Reményeim szerint így azokra is nagyobb eséllyel számíthatunk, akik vizsgáznak, illetve azokra is, akik nem feltétlenül tudnak efféle rendezvényre mostanság nagyobb összeget áldozni.

További szolgálati közleméyn, hogy Rabyn és mogy, kik tettestársaim lettek volna a szervezésben, egyéb elfoglaltságaik miatt visszamondták a szervezést - ezt csak azért mondom, hogy ne zaklassátok őket infokért, a továbbiakban nem sokkal fognak többet tudni nálatok.

És ezennel hirdetem meg a Naagy MTT Klippályázatot is. Ennek határideje: június 20-a. Ha igaz, ott helyben, a Líthas-Szülinapon meg is tudjuk majd nézni, a közönség szavaz.
Kategóriák:
fényképes-mozgóképes
komoly-vicces

és ezek kombinációi, valamint egyéb.
A kész pályaműveket a pillenpaty 'kukac' gmail 'pont' com címre várom.

Nézzétek majd folyamatosan a vonatkozó topikot, kerülnek majd fel infok, ajánlott nem lemaradni! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359959 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sziasztok!

Ne felejtsétek el a Hírlevelet, 26-án határidő ;)

Gilg: tudod vállalni a szerkesztést, vagy vegyem át ebben a hónapban?

Üdv: Panni

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.851 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére