MTT InfoCsoport

Több
14 éve 8 hónapja #382673 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Snuffles írta:

Attila írta: Alew: Pályázni meddig lehet? :)

Ez engem is érdekel, főleg, mert ha nincs új, én hozom össze a rovatomat továbbra is. A nyárközepi hírlevélért meg kövezni fogok ;P

Ha jól tudom augusztus közepéig.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja - 14 éve 8 hónapja #382670 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: Alew: Pályázni meddig lehet? :)

Ez engem is érdekel, főleg, mert ha nincs új, én hozom össze a rovatomat továbbra is. A nyárközepi hírlevélért meg kövezni fogok ;P

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 8 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381786 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Alew: Pályázni meddig lehet? :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381772 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Kincső (Thilanna) írta: Ami az e-mail címek frissítését illeti, Gandalf, ugye Te sem gondoltad teljesen komolyan ezt a KGY-dolgot ilyen hihhhetetlen létszámok mellett... valszeg pont azok nem jönnek el, akiknek nem él az e-mail címe. :P
Akkor már javaslom elkérni a tábori jelentkezésekhez csatolt e-mail címeket, és az alapján frissíteni az adatbázist.

Hm, ez se rossz ötlet! Majd augusztus vége fele....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381770 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ami az e-mail címek frissítését illeti, Gandalf, ugye Te sem gondoltad teljesen komolyan ezt a KGY-dolgot ilyen hihhhetetlen létszámok mellett... valszeg pont azok nem jönnek el, akiknek nem él az e-mail címe. :P
Akkor már javaslom elkérni a tábori jelentkezésekhez csatolt e-mail címeket, és az alapján frissíteni az adatbázist.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381764 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Pályázati felhívás!

Az InfoCsoport rovatvezetőt keres a Havi Hírlevél Beszámolók rovatának vezetésére. A rovatvezetőtől a következőket várja el a szerkesztőség:


- A főszerkesztő által megadott havi határidőre vállalja a rovatához tartozó cikkek leadását.
- A cikkek tartalmi, formai és nyelvi helyességére figyeljen, a közölt információk legyenek helytállóak.
- A cikkeket lehetőség szerint a cikkektől külön leadott képekkel, fotókkal illusztrálja.
- Cikkeiben számoljon be az aktuális hónapban a Magyar Tolkien Társaság által rendezett hivatalos és baráti rendezvényekről.
- Azokról a rendezvényekről, melyeken nem vett részt, hiteles, jelenlévő forrásból informálódjon.
- Kooperáljon a szerkesztőség többi tagjával, figyelje a többi rovat tartalmát

A pályázóktól a szerkesztőség jelentkezésüket az mtt.inforcsoport@gmai.com címre várja. Pályázatotokban szerepeltessétek eddigi, a témához kapcsolódó tapasztalataitokat, motivációitokat, valamint elképzeléseiteket a rovat kapcsán.

Alew
Főszerkesztő

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381760 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Attila írta: Gandalf, valamit nem értek. Ilyenkor a hírlevelet megkapják a tagok a saját e-mail címükre, és az ICS tagok is? Mert ha igen, akkor én nem kaptam meg. :oops:

Természetesen a nem MTT-tag ICS-seknek is jár, de miért nem szóltál eddig, hogy sosem kaptál? :lol:

Mindjárt továbbítom Neked.

Köszönöm, megkaptam. Azért nem szóltam mert az elején (mikor még nem tevékenykedtem az ICS-ben) nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy nem kaptam meg. Amikor pedig ICS tag lettem nem értettem, hogy én miért nem kapom meg a hírlevelet e-amilban, amikor mindenki más igen. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381758 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ganalf: nem gond, csak annyi sok jó kép volt, amik ennél jobban megragadták volna a hangulatot... Soča nem egy ilyen kis sima lankás vidéken van, hanem egy tényleg hihetetlenül meseszerű helyen. Gyere te is idén, és meglátod. ;) (És osztrák autópálya, nem szlovén.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381755 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Sil írta:

Gandalf írta: - Sokkal szebb így, képekkel, ugye? :D

Igen, csak kicsit odafigyelhetnétek arra, hogy a kép jobban kötődjön az adott eseményhez. A Líthas+MTT-szülinap pl Eryéknél lett megrendezve, nem a Katlanban, mert zuhogott az eső, a szlovén kedvcsinálóhoz meg beraktatok egy olyan képet, ami még az egyik osztrák pihenőnél készült az autópályán.

1. A kép a pót-Líthashoz tartozik, ami elmaradt. ;) Nem írtuk, hogy a Katlanban lett volna. Illusztrációnak tökéletes.
2. A szlovéniai kép is csak hangulat-csináló, miért lenne gond az, hogy egy szlovéniai autópályánál készült? Ez is hozzátartozik a rendezvényhez.

Örülök, ha csak ennyi kifogást kapunk, mert ez azt jelenti, hogy egyre jobbak leszünk! :D


Arra figyeljetek oda, kedves ICS, hogy a köszöntő ne tegye ki lassan a Hírlevél felét! Azaz: írjatok többet, Alew meg kevesebbet! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381753 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: Gandalf, valamit nem értek. Ilyenkor a hírlevelet megkapják a tagok a saját e-mail címükre, és az ICS tagok is? Mert ha igen, akkor én nem kaptam meg. :oops:

Természetesen a nem MTT-tag ICS-seknek is jár, de miért nem szóltál eddig, hogy sosem kaptál? :lol:

Mindjárt továbbítom Neked.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381750 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: - Sokkal szebb így, képekkel, ugye? :D

Igen, csak kicsit odafigyelhetnétek arra, hogy a kép jobban kötődjön az adott eseményhez. A Líthas+MTT-szülinap pl Eryéknél lett megrendezve, nem a Katlanban, mert zuhogott az eső, a szlovén kedvcsinálóhoz meg beraktatok egy olyan képet, ami még az egyik osztrák pihenőnél készült az autópályán.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #381749 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf, valamit nem értek. Ilyenkor a hírlevelet megkapják a tagok a saját e-mail címükre, és az ICS tagok is? Mert ha igen, akkor én nem kaptam meg. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381745 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No kérem, kiment a Hírlevél.

Amit módosítottam rajta:

- Végül írtam egy párszavas összefoglalót a múlt havi rendezvényekről, de olyan kevés volt, hogy végül a hirtelen ötlet hatására átnevezett "Aktuális hírek, rendezvények" ideiglenesen összevont rovatába raktam bele külön anyagként.
- A Pót-Líthas elmaradt, ezért törölve lett, de a fotót felhasználtam a fentihez.
- A megjelenés dátumát átírtam július 6.-ra.
- A topicban egyértelműen látszik: az összevont Hírlevelet támogatjátok. Így a következő megjelenést szeptember elejére írtam át.
- A helyesírási hibák továbbra is elszomorítóak. Igen, az enyémek is.
- Sokkal szebb így, képekkel, ugye? :D
- Snuff, ejnye-bejnye!
- A kgy nem júniusban volt....... ;)


Egyéb:

- Frissítettem az e-mail címeket a májusi kgy-s infók alapján, remélem, mindenkinek a megfelelő címe került a végső változatba. Sajnos a kgy-n nem történt meg a mailcímek frissítése.
- Küszöbön áll egy InfoCsoport-Tolkien.HU-Lassi Össz-szerkesztői Megbeszélés. Meg kell tárgyalnunk az együttműködés formáit, módjait a hatékonyság érdekében. Hosszútávú célunk az elnökség döntésének értelmében egy integrált szerkesztői rendszer kiépítése. Erre a megbeszélésre legkorábban augusztusban kerülhetne sor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #381580 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az összevont nyári nekem is jobban tetszene.
Öö, a kgy nem aktualitás?

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381441 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
én az összevont nyárira szavazok

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381425 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A rendezvények akkor most kimaradt.

Továbbra is kérdés, hogy összevont nyári hírlevél legyen-e vagy jelenjünk meg augusztusban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381049 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Snuffles írta: Húha, én az elmúlt héten baromi sokat vizsgáztam és ötletem sincs, mihez kezdjek most, az utolsó pillanatban. Nem vagyok képben a dátumot illetően, úgyhogy azt sem tudom, volt-e valami rendezvény egyáltalán az elmúlt egy hónapban. Totál szét vagyok esve.

Közgyűlés volt, meg MTT Születésnap ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381032 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Húha, én az elmúlt héten baromi sokat vizsgáztam és ötletem sincs, mihez kezdjek most, az utolsó pillanatban. Nem vagyok képben a dátumot illetően, úgyhogy azt sem tudom, volt-e valami rendezvény egyáltalán az elmúlt egy hónapban. Totál szét vagyok esve.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380917 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Rendben, akkor holnap éjfélig!

És kérlek, küldjetek illusztrációnak fotókat is (ne csak a szövegbe a képtárak linkjeit), hogy szebb lehessen a Hírlevél!

Továbbá kezdjetek el azon gondolkodni, hogy érdemes-e augusztus elején egy júliusi Hírlevéllel jelentkeznünk, vagy pedig elég lesz szeptember elején egy összevont Nyári Hírlevél, ahogy az előző években is csináltuk!

Szerintem az összevont nyári az jobb lenne ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380859 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Alew üzent még szerdán vagy kedden hogy a határidő 27. éjfél!
Rendben Gandalf,igyekszünk több képet belecsempészni.
További szép estét!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380855 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Rendben, akkor holnap éjfélig!

És kérlek, küldjetek illusztrációnak fotókat is (ne csak a szövegbe a képtárak linkjeit), hogy szebb lehessen a Hírlevél!

Továbbá kezdjetek el azon gondolkodni, hogy érdemes-e augusztus elején egy júliusi Hírlevéllel jelentkeznünk, vagy pedig elég lesz szeptember elején egy összevont Nyári Hírlevél, ahogy az előző években is csináltuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380848 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Náda írta:

Gandalf írta: Hahó, el ne felejtődjön a Havi Hírlevél!

Határidő mikorra is lesz?

egyenlőre még nem kaptam határidőt Alewtól,de szerintem megint 26. lesz

Mint úgy általában :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380414 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Hahó, el ne felejtődjön a Havi Hírlevél!

Határidő mikorra is lesz?

egyenlőre még nem kaptam határidőt Alewtól,de szerintem megint 26. lesz

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380405 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hahó, el ne felejtődjön a Havi Hírlevél!

Határidő mikorra is lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378538 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jó pár hónapja már én sem kapom a Hírlevelet, pedig szeretném... :)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 11 hónapja #378533 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf: köszönöm,megkaptam :D
Kincső: köszönjük az észrevételt, rád mindig számíthatunk ;)
Megjegyezném hogy én is találtam egy ici-pici hibát :D csak annyi hogy 2 szó fel van cserélődve: Beltaine-nál úgy van leírva hogy megszokott már de gondolatban mindenki cserélje már megszokottra :D
Alew: köszönjük a munkádat! ;)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378531 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Mint említettem nem azért szóltam, hogy bárki magára vegye vagy magyarázkodni kezdjen, hanem hogy javítani tudjátok, amennyiben a technikai feltételek lehetővé teszik. Ennyi hiba bármilyen munkába belefér szvsz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378522 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igen, én megkaptam.

Kincső, a dátumhibák egy része az én saram. A TLV kétféle dátumozása meg azért jött létre, mert a Rendezvényekbe a rovatvezető írt, a Köszöntőben meg én.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378519 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elküldve utólag! Bocsánat, nem tudtam, hogy Nektek Gilg anno külön elküldte, és a listában nem ellenőriztem az e-mail címeteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378518 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Öhm én sem kaptam meg a Hírlevelet :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére