MTT InfoCsoport

Több
14 éve 11 hónapja #378507 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elküldtem Neked, és hozzácsaptam a címedet a listához.

Visszajelzést tőlem már kaptatok, Alewtől nem tudom, de közben eszembe jutott még valami:
Nem küldött egyikünk se képeket illusztrációnak így ez a Hírlevél teljesen szöveges lett. Ami nem baj, mert néha jó az ilyen is, de azért egy-két apró kép fel tudja dobni az összképet. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378506 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Csak most nem, eddig minden rendben volt (azaz határidő után néhány nappal megjegyzésekkel jött egy hírlevelet is tartalmazó főszerkesztői levél). Nem a vipmailes címemre jöttek ezek, hanem a gmailesre (nyiffi kukac gmail pont com), mert megbízhatóbb.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378501 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378498 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Öh, mailben mindenki megkapta a Hírlevelet, csak én nem? :fejvakar:
A TLV időpontjáért elnézést kérek, ég az arcom, pedig figyeltem, így persze még kínosabb.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378496 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No, már nagyon kíváncsi voltam arra a híres döntésre :) Gratula, Alew, és jó munkát!
Nem tudom, ki volt a többi jelölt, úgyhogy semmiképp nem az ő rovásukra, de örülök, hogy egymásra találtatok a feladattal, seems to be a good marriage :P

És jön a szokásos szövegem, de ha egyhangú is, őszinte: jó lett a hírlevél, köszi ICS :)
Két apróság: a TLV döntő időpontja a Rendezvények rovatban el van gépelve (27-ére), bár a beköszönőben még jó; ill. az elején pár helyen a helyesírási lektorálás nem figyelt fel az "április 4.-én" típusú hibákra, holott a hírlevél második felében helyesen, pont nélkül szerepelnek a dátumok. Nem tudom, lehet-e már szerkeszteni a feltett cikkeket, csak reménykedem, azért jeleztem ezeket. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378253 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretném kérni, hogy az MTT hírlevelet és minden más MTTs levelezést NE az alyr'kukac'vipmail.hu ra küldjétek, hanem az alryrkukactolkien.hu-ra vagy az alyrarkhon kukac hotmél.com-ra

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 napja #378019 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Biztos, ami biztos, ide is beírom:

ICS megbeszélés hétfőn 19-től MSN-en!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377927 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük szépen a pályázók jelentkezését, a döntés megszületett, mail ment erről és a többi teendőről is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377868 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf:elküldve! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377858 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta: pedig vasárnap 11:17 perckor küldtem el az mtt.infocsoport kukac gmail pont hu-ra, ha kell mutatok képernyőképet.

Akkor ez lehetett a gond, a cím ugyanis gmail.COM, nem hu! ;) Küldd át gyorsan, megnézem, és válaszolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377857 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Attila írta:

Gandalf írta: Köszönjük szépen mindenkinek, akik pályáztak a Havi Hírlevél főszerkesztői posztjára! :)
A jelöltek kaptak most egy-egy levelet, amelyben pár kérdésre várnám a gyors válaszokat! Köszi!

Én nem kaptam ilyen e-mailt :roll:

Tőled nem kaptunk levelet, hogy pályáznál a főszerkesztői posztra. ;) Csak azok kaptak, akik pályáztak.

pedig vasárnap 11:17 perckor küldtem el az mtt.infocsoport kukac gmail pont hu-ra, ha kell mutatok képernyőképet.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377856 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Attila írta:

Gandalf írta: Köszönjük szépen mindenkinek, akik pályáztak a Havi Hírlevél főszerkesztői posztjára! :)
A jelöltek kaptak most egy-egy levelet, amelyben pár kérdésre várnám a gyors válaszokat! Köszi!

Én nem kaptam ilyen e-mailt :roll:

Tőled nem kaptunk levelet, hogy pályáznál a főszerkesztői posztra. ;) Csak azok kaptak, akik pályáztak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377855 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Köszönjük szépen mindenkinek, akik pályáztak a Havi Hírlevél főszerkesztői posztjára! :)
A jelöltek kaptak most egy-egy levelet, amelyben pár kérdésre várnám a gyors válaszokat! Köszi!

Én nem kaptam ilyen e-mailt :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377854 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük szépen mindenkinek, akik pályáztak a Havi Hírlevél főszerkesztői posztjára! :)
A jelöltek kaptak most egy-egy levelet, amelyben pár kérdésre várnám a gyors válaszokat! Köszi!

ICS-tagok:
Féléves Hírlevél kapcsán hamarosan kereslek Titeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377762 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta:

Ille / Lórien írta: Most néztem, nekem sem jelent meg a csatolmány a freemail-en. Elküldenétek még egyszer?

Milyen címre?

Privi ment!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete - 15 éve 2 hete #377749 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Szeretnék egy gyors visszajelzést: eddig két freemail-es mailcímmel rendelkező címzett is megkeresett azzal, hogy a szétküldött levél csatolmány, azaz a Havi Hírlevél nélkül érkezett meg. Hányan jártatok már így? A freemail mindenkinek leszedte a csatolmányt, vagy van, akinek ebbe a fiókjába is megérkezett?

Köszönöm a gyors segítséget!

én egyáltalán nem kaptam hírlevelet... :rolleyes: (nem vagyok freemail-es.)
plz küldjétek el. emailcím a profilomban. köszi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377748 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Ille / Lórien írta: Most néztem, nekem sem jelent meg a csatolmány a freemail-en. Elküldenétek még egyszer?

Milyen címre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377747 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Most néztem, nekem sem jelent meg a csatolmány a freemail-en. Elküldenétek még egyszer?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377709 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem sem látszódott a csatolmány, viszont ez nem a tolkien.hu-s mail hibája, inkább a freemail a ludas. (Az osztályomnak is volt közös freemail címe, ahova a tanárok időnként küldenek tanulni valót és dettó ugyanezt csinálta, úgyhogy áttértünk g-mailre).

Egy tipp: ha az akinek nem jelenik meg a csatolmány továbbküldi a levelet (akár saját magának akár másnak), a kimenő üzeneteknél már megjeleníti, illetve ha saját magának küldi el, akkor a továbbított bejövő üzenetnél is már letölthető a csatolt fájl.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377708 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szeretnék egy gyors visszajelzést: eddig két freemail-es mailcímmel rendelkező címzett is megkeresett azzal, hogy a szétküldött levél csatolmány, azaz a Havi Hírlevél nélkül érkezett meg. Hányan jártatok már így? A freemail mindenkinek leszedte a csatolmányt, vagy van, akinek ebbe a fiókjába is megérkezett?

Köszönöm a gyors segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377697 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük a dicséretett Kincső,igyekszünk eleget tenni neki ;)
És a hiba észrevételét is köszönjük,javítjuk! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377675 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jó lett a hírlevél! Gratula az új rovatvezetőknek, csak így tovább! ;)

Egy apró észrevétel: a Mathom-díjjal kapcsolatban maradt benne egy elírás, hogy "nem MTT-tagok" kaphatják, holott a helyes verzió "nem elnökségi tagok" lenne. Csak azért mondom, hogy ha to.hu-ra fölkerül, ott már jól legyen :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377380 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ó, ha tudnád... :D Két hete kész vannak a kis cikkecskék, már csak bővítgetésre várnak, hogy jajjdeaktuálisak legyenek. ;)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377324 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem dehogyis :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377320 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem Gilg parancsnok :D szerdán megy az anyag átnézve :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377302 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hahó ICs! :)

Hamarosan lapzárta, ugye nem felejtettétek el!?
március 27. péntek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377091 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS






Kedves MTT-sek, MTT-szimpatizánsok, Fórumozók! :)



Az InfoCsoport pályázatot hirdet a Magyar Tolkien Társaság Havi Hírlevelének megüresedő főszerkesztői posztjára.


A feladatkör rövid ismertetése:
A hírlevél egyes rovataiba kerülő hírek, beszámolók, (stb) lektoráltatása, stilisztikai, grammatikai ellenőrzése, együttműködve Meliannal.
A hírlevél tagolása a rovatoknak megfelelően, a szöveges részek valamint a képek szerkesztése, formázása.
A véglegesített hírlevél feltöltése a Tolkien.hu oldalaira.


Az érdeklődők jelentkezését és az esetleges kérdéseket a következő címen várjuk: mtt.infocsoport @ gmail . com


A jelentkezési határidő: április 5. (vasárnap)



Üdvözlettel:
InfoCsoport :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376378 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hmmm... A kérdés jogos, bár megmondom őszintén, hogy még én sem tudok többet. Amint lehet megpróbáljuk megbeszélni hogy mi lesz vagy éppen mi nem... Szerintem legkésőbb a jövő hét folyamán vagy itt, vagy mailben mindenképpen "történni fog" valami.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376374 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kicsit el vagyok kavarodva, mert nem kaptam levelet a levlistánkról, 28-a van, itt megszűnt az aktivitás. Hogyan tovább?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375667 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nem szeretek magyarázkodni, és nem is szokásom, de el szeretném mondani, hogy a mai megbeszélésen saját hibámon kívül voltam távol, amit ezúton is sajnálok. Az okot nem szeretném részletezni, mivel számomra egyfelől szomorú és tragikus, más felől megrázó, a tudat, hogy mi sem kerülhetünk ki ez alól. Náda elküldte a megbeszélést, amihez így utólag már nincs mit hozzáfűznöm.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.556 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére