MTT InfoCsoport

Több
18 éve 6 hónapja #272563 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda is küldött már! Köszönet érte! Úgyhogy már csak a Te részed hiányzik, egyébként kész van ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272528 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilgolwen Nimrandir írta: Havi Hírlevél

A szeptember munka tekintetében sűrű. Neki kell állnunk a havi hírlevélnek is. A hírleveles anyagok beküldési határideje szept 27. Kérek mindenkit, hogy addig küldjétek el, hogy összeállíthassam, megírhassam, mert szept 30-ra (reggel) már Brisánál és Gandalfnál kell lennie. Hogy konkrétan ki és miről, azt még egyeztetjük.

Köszönettel: Gilg ;)


Szeptember 27!!! Ma jár le a határidő! Tessék küldeni az anyagokat! Eddig csak Panni küldött és Léli (de ő a félévesbe, noha pár aktuális dolog belemehet a haviba is)! :(


Igyekszem én is még ma átküldeni, remélem, lesz rá időm... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272369 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Léli írta: Infóra lenne szükségem.... miért nem tudok belépni a tolkien.hu-s emilemhez? Konkrétan maga a web.onlineweb.hu/horde oldal nem jön be nálam.... Márpedig van anyagom a féléves hírlevélhez, és onnan akarnám küldeni (megjegyzem kb. 2 hete se jött be az oldal, akkor azt hittem, ideieglenes állapot.)


Lásd EZT ... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272367 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Infóra lenne szükségem.... miért nem tudok belépni a tolkien.hu-s emilemhez? Konkrétan maga a web.onlineweb.hu/horde oldal nem jön be nálam.... Márpedig van anyagom a féléves hírlevélhez, és onnan akarnám küldeni (megjegyzem kb. 2 hete se jött be az oldal, akkor azt hittem, ideieglenes állapot.)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271659 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Havi Hírlevél

A szeptember munka tekintetében sűrű. Neki kell állnunk a havi hírlevélnek is. A hírleveles anyagok beküldési határideje szept 27. Kérek mindenkit, hogy addig küldjétek el, hogy összeállíthassam, megírhassam, mert szept 30-ra (reggel) már Brisánál és Gandalfnál kell lennie. Hogy konkrétan ki és miről, azt még egyeztetjük.

Köszönettel: Gilg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271510 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Féléves hírlevélbe:

1) eddigi programjaink, rendezvényeink (Gilg)
2) tisztújító közgyűlés, a régi és az új vezetőség (Brisa, Gandalf)
3) a vezetőség határozatai 2005. januártól kezdve (Brisa, Gandalf)
4) pályázatok és eredményei ill. az még aktuális pályázati kiírások (Panni)
5) Aktuális tudnivalók: novemberi kgy, az elkövetkező programok, rendezvények, olyan határozatok, amelyek közvetlenül érintik a tagokat stb. (Brisa, Gandalf)
6) MTT-s csoportok (Panda)

FÉLÉVES HÍRLEVÉL LAPZÁRTA: SZEPT. 30. PÉNTEK!

Már csak 2 hetünk marad rá, igyekezzetek az anyaggyűjtéssel! S ne feledkezzünk meg közben a következő havi hírlevélről sem!

:diktátoritekintet:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269825 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ehavi hírlevél megírva, megszerkesztve, elküldve stb.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269686 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ehavi hírlevélbe:

Panda: csoportok, Relax tábor + nyárbúcsúztató buli
Gandalf: Tolkien.hu, ICS, Lassi
Ery: vezetőségi cuccok
Panni: pályázatok, felhívások
Gilg: Olvasókör és ami még kimaradt :wink:

Aki még nem küldte el, tegye meg sürgősen! :idea:


Féléves hírlevélbe:


1) eddigi programjaink, rendezvényeink (Gilg)
2) tisztújító közgyűlés, a régi és az új vezetőség (Brisa, Gandalf)
3) a vezetőség határozatai 2005. januártól kezdve (Brisa, Gandalf)
4) pályázatok és eredményei ill. az még aktuális pályázati kiírások (Panni)
5) Aktuális tudnivalók: novemberi kgy, az elkövetkező programok, rendezvények, olyan határozatok, amelyek közvetlenül érintik a tagokat stb. (Brisa, Gandalf)
6) MTT-s csoportok (Panda, Ery)

FÉLÉVES HÍRLEVÉL LAPZÁRTA: SZEPT. 30. PÉNTEK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269510 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda: Igen, én. A listára még várnod kell (lásd e-mail) egy picit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269433 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Küldtem a Relaxról+ még kicsit a csoportokról az augusztusi hírlevélhez.
A féléves hírlevelet Gandalf állítja össze, igaz?
Írnál egy listát, hogy ki mit vállalt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268859 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gilgolwen Nimrandir írta: Nyah elküldtem (kétszer is, mert szórakozott) ha nem érkezett meg, szólj és küldöm mégegyszer!


Megkaptam! Örök hálám fog üldözni!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268853 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nyah elküldtem (kétszer is, mert szórakozott) ha nem érkezett meg, szólj és küldöm mégegyszer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268852 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Panda: köszii megkaptam! :)
Brisa: hozzám is megérkezett (bár még a legelső alkalommal megkaptam:))
Bocsi, csak most jártam errefelé, hamarosan elküldöm a tartalomjegyzékeket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268845 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Elküldtem a részem az augusztusi hírlevélhez a közös címre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268843 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268765 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Igen, még mindig várom a Lassik tartalomjegyzékét.

Panni szólt, h nem kaptátok meg a megbeszélés alatt elküldött mailemet. Most újra elküldtem. Kérek visszajelzést, megkaptátok-e.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268733 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta:

Brisa írta: Tegnap elfelejtettem: kellene egy emberke nekem, aki nagyon gyorsan kiírja az eddig megjelent Lassik tartalomjegyzékét és elküldi Ulmonak meg nekem.


A Lassijaim perpillanat nincsenek nálam :( Különben már küldtem volna...


Panni Lassijai nálam vannak... ha továbbra is szükséges, akkor holnap reggel összeírhatom.

Más: Kérek szépen mindenkit hogy lássunk munkához, mihamarabb, ha ez még nem történt meg.

Panda: csoportok, relax,
Gandalf: Tolkien.hu, ICS, Lassi
Ery: vezetőségi határozatok

Panni, neked pedig köszönöm az anyagot a pályázatokról! :)

A határidő sürgetőbb mint gondolnánk mert 28-át (tábori tali) le kell számolni. Így péntek éjfélt tűzöm ki határidőként az anyagok leadsához!

Megértéseteket előre is köszi!
[size=9:19pbh15l](A mostani változtatást követően nem lesz ilyen hajtás a havi hírlevél miatt.)[/size]
Gilg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268485 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Tegnap elfelejtettem: kellene egy emberke nekem, aki nagyon gyorsan kiírja az eddig megjelent Lassik tartalomjegyzékét és elküldi Ulmonak meg nekem.


A Lassijaim perpillanat nincsenek nálam :( Különben már küldtem volna...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268461 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tegnap elfelejtettem: kellene egy emberke nekem, aki nagyon gyorsan kiírja az eddig megjelent Lassik tartalomjegyzékét és elküldi Ulmonak meg nekem.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268336 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268268 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szerda este?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268267 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ha jó idő lesz, én már csütörtökön elutazom a Balcsira, úgy sztem sürgősen hozzuk már össze azt a megdumcsizást.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268224 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Úgy fest, hogy nekem szerda délutántól bármikor jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268208 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tekintve, hogy nethozzáférési lehetőségeim bizonytalanok, így állapítsatok meg egy időpontot és én megpróbálok gépközelben lenni. Semmit nem ígérhetek biztosra. Ha sikerül géphez jutnom, akkor az korlátozott lesz.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268207 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Bocsánat, azt elfelejtettem, hogy péntek este biztosan nem jó (mert a nővérem van/lesz gépnél).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268123 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Éjjel nappal, bármikor elérhető vagyok, kivéve 20-án... rossz idő esetén még akkor is ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268120 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A délutáni (4 óra után) óráktól az esti órákig bármikor ráérek. A jövőhéten még dolgozom, után pedig a délelőtt is szabad, ha esetleg ez kerülne szóba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268109 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
elvileg bármikor ráérek... hétfő (holnap) koradélutánt leszámítva. Bár nekem nem nagyon van beleszólásom, Lam még mindig nem írta meg a válaszát... szóval én lényegtelen vagyok.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268097 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem elvileg bármelyik este jó pénteken és a hétvégén kívül. Most még...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #268094 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Legkésőbb a Relax-tábor előtt, azaz még aug. 21 előtt szükség lenne egy
MSN-ES CSOPORTMEGBESZÉLÉSRE!
Téma: a féléves hírlevél
Nem lenne túl hosszú, de jó lenne átbeszélni egyszer, Brisával együtt!

Mindenki írja meg PÁR NAPON BELÜL, mikor lenne jó neki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.561 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére