MTT InfoCsoport

Több
18 éve 10 hónapja #255419 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A két Lassi-s cikket ma aktualizálva, kiegészítve újra elküldtem a szerkesztőségnek. :)

És nekiláttam a Nagy Nyári tábor reklámozásának, mert már csak 8 napig lehet jelentkezni rá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255410 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Gil, az éppen aktuálisról már lekéstél, de akkor innentől kezdve Tiéd az olvasókör! :wink:


ok :)

Gandalf írta: Megbeszélés: ki hogyan szeretné?
1. MSN
2. TK előtt/után
3. KGY után

Szavazzatok!


Sajnos Tk-n nem tudok megjelenni, inkább msn...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255358 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Megbeszélés: ki hogyan szeretné?
1. MSN
2. TK előtt/után
3. KGY után

Szavazzatok!


MSN: Igen
TK előtt és után nem jó
KGy után valószinüleg szintén nem lesz jó

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255291 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Gil, az éppen aktuálisról már lekéstél, de akkor innentől kezdve Tiéd az olvasókör! :wink:

Megbeszélés: ki hogyan szeretné?
1. MSN
2. TK előtt/után
3. KGY után

Szavazzatok!


msn....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255290 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gil, az éppen aktuálisról már lekéstél, de akkor innentől kezdve Tiéd az olvasókör! :wink:

Megbeszélés: ki hogyan szeretné?
1. MSN
2. TK előtt/után
3. KGY után

Szavazzatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255283 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Tolkien (olvasó)kör-re kéne egy jelentkező, aki nem Panda és nem Panni! :twisted:
(Részletek a főoldal hírei között, összefügg a könyvtáras megállapodással.)

Pályázatfigyelés hogy áll? Lassan időszerű lenne a dolog!

Hamarosan újra megbeszélés lesz, várhatóan a kgy előtti héten, készüljetek!


Elvállalom a Tolkien (olvasó) kört.
Panni: nem előled szeretném elhalászni, de amint hallom és látom, tényleg túl sokat vállalsz egyszerre! ;) :P

Megbeszélés: a vizsgáim miatt nem hiszem, hogy sikerül elmennem TK-ra ...annak ellenére, hogy többeknek is ígértem, hogy megyek. Tőlük ez úton szeretnék elnézést kérni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255254 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én inkább a Kgy-re szavaznék... :roll: Ugyanis érzésem szerint választanom kell a kgy és a tk között és a kgy-re nagyon nem ártana elmennem... De persze nélkülem is lehet megbeszélést tartani ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja - 18 éve 10 hónapja #255252 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Panni írta:

Gandalf írta: Pályázatfigyelés hogy áll? Lassan időszerű lenne a dolog!

:oops: Hétvégén nekiugrok!!!! :roll:

Panni, pont erre szerettelek volan megkérni, mert én most elég rosszul állok szabad idővel. Legközelebb majd segítek!

Csoporttali: mi lenne, ha egy élő talit is megpróbálnánk, mondjuk TK előtt/után. Esetleg közben. :behúzza a fejét:

Gandalf írta: Tolkien (olvasó)kör-re kéne egy jelentkező, aki nem Panda és nem Panni!
(Részletek a főoldal hírei között, összefügg a könyvtáras megállapodással.)

És ha akarunk, akkor se lehet? :roll: :lol:
Felagund: ha jól sejtem, figyelni kell az események alakulását és képben lenni az egésszel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255206 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Tolkien (olvasó)kör-re kéne egy jelentkező, aki nem Panda és nem Panni! :twisted:

:lol:

Gandalf írta: Pályázatfigyelés hogy áll? Lassan időszerű lenne a dolog!


:oops: Hétvégén nekiugrok!!!! :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255186 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Mit kéne csinálni? (és főleg mikor?)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #255163 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Tolkien (olvasó)kör-re kéne egy jelentkező, aki nem Panda és nem Panni! :twisted:
(Részletek a főoldal hírei között, összefügg a könyvtáras megállapodással.)

Pályázatfigyelés hogy áll? Lassan időszerű lenne a dolog!

Hamarosan újra megbeszélés lesz, várhatóan a kgy előtti héten, készüljetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254580 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Úgy látom Gandalf megelőzött... :)
Üdvözlet mindenkinek!
Igyekszem felelőségteljesen, és magamhoz mérten a legjobban végezni majd a feladatokat.
Az msn-címeiteket felvettem (mármint akié eddig nem volt meg), a többit majd ott... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254561 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Új csoporttagunk lett Gilgolwen személyében! :)
Elérhetőségeit elolvashatjátok az e-mailjében, amit írt a címünkre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #254165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Jegyzőkönyv és egyéb tudnivalók mentek a csoporttagoknak e-mailben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253728 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az Átjáró-napot akkor Panni csinálja, Panda, segíts neki, ne egyedül szenvedjen vele! (A többiek meg vegyenek példát a szorgalmukról és az áldozatvállalásukról!!!)
Pandáé a Sziget, Pannié Kapolcs, ez végleges.

Alyr: köszi, ha még megtudsz valamit, szólj nekünk! :wink:

A Gomuncs-os szemétszedésről még nincsen hír, de a tájékoztatást én elvállalom, nem kell másnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253684 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az Átjáró napon, mint kb félórája megtudtam, a KHE is elő lesz adva, kellene még 3 szereplő és némi egyéb segítség.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253664 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Az "OK"-ot arra értettem, hogy szívesen vállalom :oops: csak nem olvastam el figyelmeseen, amit Gandalf írt... Öcsém valószínűleg a Star Trek miatt úgyis fel akarja majd magát vitetni, úgyhogy nekem is van rá egy kis reményem, és ha megyünk, akkor úgyis meg kell néznem az infókat róla... Szóval akár én vállalom, akár nem, akkor is kell infókat néznem, akkor meg minek szenvedjen vele más?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253629 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Panda, ugye mész a szerkesztőségi ülésre?

Ugye. :)

Átjáró-napra kéne egy ember! Lehetőleg ne Panda és Panni jelentkezzenek megint, szegényeknek így is akad elég dolga.

:lol: Én szívesen válallnám, de még nem biztos, hogy akkor szabad vagyok. Amint kiderül, szólok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253598 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Átjáró nap, OK! De van neki valahol topic a fórumon? Vagy nézzek utánna más honlapon?

Kapolcs elvállalva...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253575 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gandalf írta: Váááááá, most jutott eszembe, hogy a Verses csoportról sem tudunk semmit! :rmad2: :rmad2: Mindegy, szemezgetek valamit a verses-topicból... :roll:

A külföldi konf.-ról miért nincsen sehol semmi infó? :evil:

Nyári nagy tábor, humor és újságírós cucc kipipálva.

A nyári fesztiválokat akkor Panda és Panni elvállalták, szerintem Pannié legyen Kapolcs, Pandáé meg a Sziget!

A cikkeket még ma befejezem és elküldöm a Lassinak!


Nah, SIKERÜLT! Megírtam mindkét cikket (majdnem éjfél lett, mire befejeztem...), a hiányzó infókat összekapartam, a külföldi konferencia meg ejtve, nincs rá pénz.

A cikkek elmentek a Lassiba. Panda, ugye mész a szerkesztőségi ülésre, és icke is?

Átjáró-napra kéne egy ember! Lehetőleg ne Panda és Panni jelentkezzenek megint, szegényeknek így is akad elég dolga. Nekem is.
Május 8-án lesz, tehát sürgős a dolog. Pók szervezi, már rákérdeztem a dologra mailben. A Millenárison lesz, a hivatalos program szerint fél 12-től lesz egy félórás előadás, de ez még nem végleges. Meg gondolom a szokásos bazárunk. :)

Sikerült olyan infókat is megszereznem és a cikkbe leírnom, amiről eddig nem is tudtunk! :twisted: Lesz itt meglepetés! (Kukkantsatok bele pl. abba a levélbe és csatolt fájlba, amit Brisa küldött nekünk az infocsoportos mailcímünkre!) Persze, mire a Lassi megjelenik, már valószínűleg nyilvános lesz a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253549 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Váááááá, most jutott eszembe, hogy a Verses csoportról sem tudunk semmit! :rmad2: :rmad2: Mindegy, szemezgetek valamit a verses-topicból... :roll:

A külföldi konf.-ról miért nincsen sehol semmi infó? :evil:

Nyári nagy tábor, humor és újságírós cucc kipipálva.

A nyári fesztiválokat akkor Panda és Panni elvállalták, szerintem Pannié legyen Kapolcs, Pandáé meg a Sziget!

A cikkeket még ma befejezem és elküldöm a Lassinak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253547 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A nyári fesztiválok "figyelését" vállalom Pannival (vagy egyedül).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253314 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Sürgősen kérem az összeállított írásokat az alábbiakról:
-Nagy nyári tábor
-Humor-, újságíró csoport
-külföldi konferencia (50 éves GYU)
:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252525 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Én is megkaptam, ígérem legkésőbb csütörtökön elküldöm.

Nienna

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #252489 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Körlevelet elolvastam, de most egy ideig nélkülöznötök kell... Otthon megint meghalt a net, és előreláthatólag jó darabig nem jön vissza :( Sorry :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250152 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
ez a legjobb ötlet

ki kéne rakni linknek

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250143 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nekem nagyon tetszik a hírblog. Bár az előzőt nem volt szerencsém látni (talán saját figyelmetlenségem miatt), így nincs viszonyítási alapom, de a mostani jól megszerkesztett, egyszerű, lényegretörő és átlátható. Érdemes volna népszerűsíteni (az itt-, és a hírek topicban leírtakon felül is)! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250112 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nyilvánosságra hoztam az új hírblogunkat (köszönet érte Eiának!), bár a dizájn még nem végleges, azért remélem, nem köveztek meg érte... :wink: Nem érdemes ezzel tovább várnunk szerintem.

Az új blog címe (a régit felejtsétek el, töröltük):
mtthirek.blogol.hu/
(Ez már jobb cím, ugye?)

Hírt bárki csoporttag beírhat (azért előtte szóljon be legalább ide!), kommentet meg minden látogató írhat hozzá (szükség esetén moderálunk :twisted: ). Azonosítót és jelszót majd e-mailben elküldöm Nektek!
Lehetőleg mindenki az általa elvállalt területtel kapcsolatos híreket írja be a blogba (meg a fórumok topicjaiba továbbra is az InfoCsoportos nickkel) a kavarodás elkerülése végett!
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250105 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm szépen! :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #250084 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Gil-Celeb írta: Bocs a hülye kérdésért,de tulajdonképpen mit jelent MTT tagnak lenni? :oops:

A kérdés egyáltalán nem hülye, csak picit rossz topicban tetted fel. :wink:
De válaszolok! Az lehet MTT tag, aki kitölti és aláírja a belépő nyilatkozatot és kifizeti a tagdíjat (diákoknak csak havi 500 Ft, de vannak éves és féléves kedvezmények is). Hogy ez milyen előnyökkel jár?
Nos, minden tag kap tagsági kártyát, jogosult a Társaság könyvtárának és gyűjteményeinek használatára (bár ien még igazából nincsen még, de elvileg jogosult :lol: ), programjain való kedvezményes áron történő részvételre (pl. Tolkien Klub, táborok, stb.), rendelkezik egy szavazati joggal a Közgyűléseken, és ingyen megkaphatja a Társaság évszakosan megjelenő kiadványának, a Lassi Laurië-nek megjelenő számait. Ja, s most már 5 MTT tag alapíthat egy saját munkacsoportot is a Társaságon belül, valamilyen speciális feladat elvégzéséhez (csoporttagok lehetnek nem MTT tagok is, de a csoportalapításhoz legalább 5 MTT tag kell). Hm, asszem, ezek a legfontosabbak.

Részletes tájékoztató még:
volgyzugoly.uw.hu/mtt/mtt.php
tolkien.hu/category.php?m=5&sid=dfb65e27...72bdfabba1eb02dd42ac

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.540 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére