Kreatív Művészeti Csoport

Több
18 éve 6 hónapja #272555 Írta: Holdlány
Holdlány válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sajna nekem nem jó a vasárnap.( jön cserediák, ki kell puccosítani a házat... :oops:

"A félelem dühöt szül, a düh gyűlöletet, a gyűlölet pedig...halált."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272547 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Bővítem a létszámot, megyek talira okt. 2- án. Ha nem feltétel, hogy mindenki egyszerre érkezzen és menjen el, mert az nem biztos, hogy menni fog. :lol: Délelőttre akad más elfoglaltságom, de annak s etudom az időpontját :D , szal tegyük fel, hogy eggyel többen vagyunk. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272543 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
ha nem jönne össze akkor javasolnék egy msn es összeröffenést

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272539 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Mivel a művészeti pályázatot még október elején meg kell hirdetni, túl sok halasztgatásra nincs lehetőség. Ha minden igaz, várják már a műv. pályázat plakátját, hogy kinyomtassák és szétterítsék...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272538 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nem még. Még csak ketten mondtuk biztosra (ketten bizonytalanok), legalább 5 szorgalmas emberke kellene mindenképp a talihoz, Ha csütörtökön nem leszünk meg biztosan elegen akkor halasztjuk. De Rád mindenképp számítunk, ha tudsz jönni talira ha nem :)
És lesz még később is tali, csak most igen fontos lenne minél hamarabb
legyen egy :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272532 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nagyon nagyon sajnálom, de nekem az okt.2-a nem jó.
Talán a most péntek, (30-a) még jó lenne. ( Ha nem lilul be vészesen a lábam)
Ez a nap már tutibiztos?... :cry:
Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272513 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
nemtudom remélem nem baj ha nem tudok majd megjelenni alapitotag létemre :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272409 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Most derült ki, hogy nekem csak

Október 2-a

felel meg a

Kreatív Művészeti Csoport

megbeszélésére:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272320 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Hát ha elolvasod amit írok akkor megtalálod:)

Tehát

Kreatív Művészeti Csoport megbeszélés

Október 1-2- hétvége

Akinek megfelel és eljönne az kérem jelezze, amint lehet. És hogy melyik nap jó neki! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272102 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: Továbbá szeretnék szervezni a kreatív művészeti csoportnak egy talit ahol megbeszélhetnénk, hogy ebben a félévben milyen feladatok várnak ránk. Mondjuk az október 1-2-i hétvégét javaslom ha 4-5-en ott tudnánk lenni az jó lenne. Kinek jó ez és ki jönne el?

Témák, amikről valszeg szót ejtünk:
-LEP: pályázat, kreatív program
-Farsang: koronakészítés
-Jelmezek
-Más csoportokkal való együttműködés
-Egyéb


Ez a tali még mindig áll???

Mert, azt hiszem, hogy lehet, hogy el tudok menni, de még semmi sem biztos, ám azon a hétvégén nincsen különösebb dolgom, ami itthon tartana. [size=9:2lwm7ff3]Na, ezt a mondatot gobozzátok ki! :lol: [/size]

Jelzem: mégis akadt egy fontos és halaszthatatlan dolgom! Millió bocsánat, és elnézés, meg amit akartok. :oops:
Minden esetre hétvégenként általában elérhető vagyok msn-en, emilben meg mindig, és a fórumot is nézem, szal, ha valami olyan van, akkor írjátok meg!

Ja, és könyörgöm, írjátok ki hatalmas nagy betűkkel is a talit, mert Brisa nélkül nem találtam volna meg ezt a taliidőpontot! Köszönöm, hogy felhívta rá a figyelmemet!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271988 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta:

Olosta (Aelalin) írta: Bocsi a hülye kérdésért, de ugye lesz a LEP-es pályázaton megint iparművészeti rész is???


Leszavazták eme javaslatomat...

Azonban azt is tudni kell, hogy mivel a Csoport szervezi, ezért a tagjai nem vehetnek részt a pályázaton...


:eek4: :( :cry: :bawling:

Ezt szomorúan veszem tudomásul.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271864 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Olosta (Aelalin) írta: Bocsi a hülye kérdésért, de ugye lesz a LEP-es pályázaton megint iparművészeti rész is???


Leszavazták eme javaslatomat...

Azonban azt is tudni kell, hogy mivel a Csoport szervezi, ezért a tagjai nem vehetnek részt a pályázaton...

Finwe: nekem jó az okt. első hétvégéje. Szombat este családi buli lesz, úgyhogy én csak kb. 4-ig érek rá. De a vasárnapom szabad.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271854 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Bocsi a hülye kérdésért, de ugye lesz a LEP-es pályázaton megint iparművészeti rész is???

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271757 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nos több dolog van:

1) Ha van valaki aki a közeljövőben el tudna készíteni valami dijfélét a Szauronos pályázatra az szóljon nekem mert én készítek oklevelet de a többivel már nem tudok foglalkozni. Nekem van egy ötletem ha valakit érdekel a dolog priviben elmondom, olyan valaki kellene aki tudna agyagból szépen szobrászkodni. Vagy ha van más ötlet azt priviben várom, de olyan kellene aki meg is valósítja vagy megszervezi a megvalósítását.

2)Ebben az évben a LEP-re mi kaptuk meg a művészeti pályázat megszervezését és a következőkre jutottunk eddig(még csak körülbelül):

Vizuális Művészeti pályázat:

Képzőművészeti pályázat: 1) Númenor
2) Illusztrációkészítés tetszőleges kiválasztott Szilmarilok szövegből, a pályázónak mellékelnie kell a szöveget

Fotóművészeti pályázat: 1) Középfölde tájai
2) Középfölde (misztikus?) lényei

Karikatúra és képregény pályázat (vagy akár külön): tetszőleges téma

Kérek vélemyényeket!
(a teendőkről hamarosan...)

Továbbá szeretnék szervezni a kreatív művészeti csoportnak egy talit ahol megbeszélhetnénk, hogy ebben a félévben milyen feladatok várnak ránk. Mondjuk az október 1-2-i hétvégét javaslom ha 4-5-en ott tudnánk lenni az jó lenne. Kinek jó ez és ki jönne el?

Témák, amikről valszeg szót ejtünk:
-LEP: pályázat, kreatív program
-Farsang: koronakészítés
-Jelmezek
-Más csoportokkal való együttműködés
-Egyéb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271402 Írta: Faelivrin
Faelivrin válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Örülök, hogy segíthetek. Mégis milyen csatra lenne szükség, kábé akkoréra, mint a lothlorieniek a filmben? Magát az ékszert megcsinálom, csak vmi jó csatot kéne kitalálni hozzá, vmi erőset. Akkor majd firkálok egy-két tervet és elküldöm. Mondjuk épp tegnap csináltam magamnak fülbit meg medált(olyan mallorn-leveleset, meg elvileg majd megyek forasztást tanulni. :)

LOL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271274 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Faelivrin írta: Megint Faelivrin vagyok, és ha varrni nem is tudok, ékszereket szívesen készítek. Ha érdekel a dolog, akkor elküldök pár képet!
Nem vagyok ötvös vagy ékszerész, de pár fillérból is látványos dolgokat hozhatok ki.


Nagy szüksége lenne az MTT-nek köpenycsatokra. Erre lennének ötleteid, javaslataid? Akár készíthetnél egy mintadarabot is.

A képeknek mindig örülünk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #271244 Írta: Faelivrin
Faelivrin válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sziasztok!

Megint Faelivrin vagyok, és ha varrni nem is tudok, ékszereket szívesen készítek. Ha érdekel a dolog, akkor elküldök pár képet!
Nem vagyok ötvös vagy ékszerész, de pár fillérból is látványos dolgokat hozhatok ki.
Remélem, felkerestek.
LOL

LOL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270916 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
A lezárult Szauronos pályázatra 10 alkotás érkezett különböző korosztályokból. A képek - remélhetően - hamarosan felkerülnek a TolkienHU-ra.

Faelivrin, üdv köreinkben. :D

Esgal, mikor lesz jelmezkiosztás?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #270889 Írta: Faelivrin
Faelivrin válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sziasztok!

Most regiztem, bár már nagyon rég óta figyelemmel kísérem a MTT tevékenységét, magam is küldtem már pályázati alkotást, és szívsen segítenék.

LOL

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269509 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Bocsi, hogy kétszer egymás után, de mindegy, ha zavar valaki moderátor, majd összeszerkeszti.


Na megtaláltam azokat a motívumokat, amikről előbb dumáltam itten vannak:
tüncös
rohani
hobbit
gondori

Hát, nem tudom, hogy mennyire jó, de kiindulási alapnak megteszi szerintem. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #269498 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Olosta, nehogy már csak egy rucit vállalj be. Sokkal olcsóbb, ha egyszerre küldünk többet, mint egyenként postázni. És mivel tudjuk, hogy te zseniálisan ügyi vagy, szerintem nyugodt lélekkel rád lehetne bízni több cuccot is.

A gyöngyhímzésre én is gondoltam. Persze a textilfestést se felejtsük el. A motivumokat azért egyeztessük majd. Legyünk hűek Középföldéhez. :D

Olosta, a csatok készítésére nincs valami ötleted? Sokféle módszer lehet a gyöngyfűzéstől kezdve egészen a só-liszt gyurmáig. Talán ebben is érdemesebb lenne valami rendszert kitalálni: pl. ilyen az embereké, olyan tündékés stb.


Egyenlőre elég lesz ezzel az eggyel megbírkózni. Egyébként is most kezdődik a fősuli, ami nekem még teljesen új lesz, és bele kell rázódnom, meg ilyenek, szóval lehet, hogy csak tavasszal látjátok viszont a ruhát. :lol:

A motívumokhoz: régebben találtam egy oldalt, ahol lehet asszem rendelni ilyen GYU-s rucikat, vagy valami ilyesmi (angol nyelvű volt, azt meg nem értem). És ott le is lehetett tölteni különféle motívumokat, volt hobbitos, rohani, gondori, meg tüncös is. Majd megkeresem megint, és belinkelem.

Csatot készíteni még mindig nem tudok, de most hogy mondod ezt a gyöngyös módszert lehet, hogy megpróbálkozok egy levél formájú csat elkészítésével.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269470 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Olosta, nehogy már csak egy rucit vállalj be. Sokkal olcsóbb, ha egyszerre küldünk többet, mint egyenként postázni. És mivel tudjuk, hogy te zseniálisan ügyi vagy, szerintem nyugodt lélekkel rád lehetne bízni több cuccot is.

A gyöngyhímzésre én is gondoltam. Persze a textilfestést se felejtsük el. A motivumokat azért egyeztessük majd. Legyünk hűek Középföldéhez. :D

Olosta, a csatok készítésére nincs valami ötleted? Sokféle módszer lehet a gyöngyfűzéstől kezdve egészen a só-liszt gyurmáig. Talán ebben is érdemesebb lenne valami rendszert kitalálni: pl. ilyen az embereké, olyan tündékés stb.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269464 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Én is szívesen bevállalok egyet-kettőt. De én csak akkor tudok ötleteket mondani a dologra, ha látom a jelmezt.


Ja, tényleg ez az ötletmondogatás ki is ment a fejemből.

De így látatlanban annyit tudok mondani, hogy a ruhák ujjára (leginkább a végére, ill. a váll felőli részre) gondoltam hímezni valami szépet. Meg a nyakára, ill. a nyakkivágás környékére.
Aztán ha látom a ruhát, és megbíztok bennem, akkor majd kiderül, hogy még hova mit lehet dekorálni. 8)
Ja, egyébként gyönggyel is ki lehetne varrni, vagy ilyen gyöngyvarrás-hímzés kombinációt csinálni. Szerintem az úgy nagyon pöpec lenne, mert ugye a gyöngy az csillog, ha olyan. :wink:


Na, a leltárban láttam egy ilyet: világoszöld tünde leányruha arany szegéllyel. Na ezt azt hiszem, hogy megpróbálnám kidíszíteni.
A cím amire küldhetitek:
Zsámboki Mónika
Kiskunfélegyháza
X. ker. tanya 21.
(nincs se utca, se emelet, se semmi ilyesmi, tanyán lakok)
6100

Ja, és ha postára adtátok a cuccost akkor kérlek dobjatok meg egy emillel/privivel vagy valahogy jelezzétek számomra. Köszi!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269459 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Én is szívesen bevállalok egyet-kettőt. De én csak akkor tudok ötleteket mondani a dologra, ha látom a jelmezt.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269458 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Ery írta: Kép nincs sajnos, de a jelmez elküldése postai úton megoldható. A főoldalon megtalálható a leltár. De ha ez sem működik, akkor csatok készítését tudnád-e vállalni, mert azokra is igen nagy szükség volna.


Azért idővel le lehetne szépen fotózni a jelmezeket. :wink:

Csatot még nem igazán próbáltam készíteni, szóval ezt azt hiszem hanyagolom. Maradok a hímzésnél és beszegésnél.
Na, átnyálazom a leltárt, és majd írok, hogy mit küldjetek, meg hova.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269457 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Olosta (Aelalin) írta:
Tetszik az ötlet, és hímeznék is, de sajnos nem sűrűn jutok el Pestre (értsd: csak a nagyobb találkozókra, és a KGY-re megyek). :(
A jelmezekről véletlenül nincsenek képek?
Nagyon jó lenne, ha lennének, mert akkor megnézném, hogy melyik milyen (jó, táborban már láttam egyet-kettőt, de szerintem nem az összeset), és hogy mit lehetne még belőle kihozni.
Szívesen hímzek, és ha kell, be is szeghetek egy-ketőtt (mintha a leltárban azt olvastam volna, hogy nincs mind beszegve).

Na, szóval, ha vannak képek, akkor meglesném őket, és mielőtt legközelebb megyek Pestre szólok, hogy melyiket dekorálnám ki. :wink:


Kép nincs sajnos, de a jelmez elküldése postai úton megoldható. A főoldalon megtalálható a leltár. De ha ez sem működik, akkor csatok készítését tudnád-e vállalni, mert azokra is igen nagy szükség volna.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269456 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Esgal írta: Kedves kreatív iparművészpalánták!

Lenne egy merényletem ellenetek. Nevezetesen: korábban is szó volt róla, h akinek van kedve, beszállhatna az MTT jelmezek készítésébe. No, párunknak eszébe jutott, h a meglévő jelmezeket is lehetne még csinosítani, mert némelyik elég fapados (ez mondjuk teljes egészében az én saram, de ebbe most ne menjünk bele). Szóval, annyi lenne a lényeg, h akinek van kedve, hímzéssel vagy festéssel nekieshetne pár darabnak, így azok látványosabbak lehetnének. Kb. úgy néz ki majd, h az illető megmondja, melyik jelmezre van ötlete, megbeszéljük, és ha tetszik, megkapja, és megcsinálja. Határidő igazából nincs, ez folyamatos meló, akinek amikor kedve és ideje van rá... szóval, ha valakit érdekel, jelezze mondjuk nekem ímélben (de csak ott, mert a priviláda véges), vagy itt a topikban.


Tetszik az ötlet, és hímeznék is, de sajnos nem sűrűn jutok el Pestre (értsd: csak a nagyobb találkozókra, és a KGY-re megyek). :(
A jelmezekről véletlenül nincsenek képek?
Nagyon jó lenne, ha lennének, mert akkor megnézném, hogy melyik milyen (jó, táborban már láttam egyet-kettőt, de szerintem nem az összeset), és hogy mit lehetne még belőle kihozni.
Szívesen hímzek, és ha kell, be is szeghetek egy-ketőtt (mintha a leltárban azt olvastam volna, hogy nincs mind beszegve).

Na, szóval, ha vannak képek, akkor meglesném őket, és mielőtt legközelebb megyek Pestre szólok, hogy melyiket dekorálnám ki. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #269421 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kedves kreatív iparművészpalánták!

Lenne egy merényletem ellenetek. Nevezetesen: korábban is szó volt róla, h akinek van kedve, beszállhatna az MTT jelmezek készítésébe. No, párunknak eszébe jutott, h a meglévő jelmezeket is lehetne még csinosítani, mert némelyik elég fapados (ez mondjuk teljes egészében az én saram, de ebbe most ne menjünk bele). Szóval, annyi lenne a lényeg, h akinek van kedve, hímzéssel vagy festéssel nekieshetne pár darabnak, így azok látványosabbak lehetnének. Kb. úgy néz ki majd, h az illető megmondja, melyik jelmezre van ötlete, megbeszéljük, és ha tetszik, megkapja, és megcsinálja. Határidő igazából nincs, ez folyamatos meló, akinek amikor kedve és ideje van rá... szóval, ha valakit érdekel, jelezze mondjuk nekem ímélben (de csak ott, mert a priviláda véges), vagy itt a topikban.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #267922 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
FELHÍVÁS

Ezúttal hívjuk fel a tisztelt publikum figyelmét arra, hogy megváltozott a TolkienHU (bal oldali) menürendszere. A változás a Fan Fictiont (ami hamarosan a Kreatív Szekció nevet fogja megkapni) is érinti. Íme az új rendszer:

Kreatív szekció (a jelenlegi Fan fiction átnevezve) (Ez a főkategória!)


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.444 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére