Kreatív Művészeti Csoport

Több
17 éve 9 hónapja #293179 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nah, sziasztok emberek :D
Gondoltam megörvendeztetem a csapatot egy igazán jó kis rajzzal, ami kivételesen egy igen morcos és egyesek által nagyon is kedvelt embert ábrázol ezúttal :D

Gimli portré:
www.deviantart.com/deviation/33955531/

Remélem tetszik majd nektek ! :D
Jó mulatást ! :D
Sziasztok !!! :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292818 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #291696 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Keresnénk egy olyan emberkét, aki tud fonalból karkötőket készíteni (minél több technikával, annál jobb) és ráér máj. 20-án.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290263 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Újra itt vagyok !! :D
Ezúttal egy igazán vérbeli Gyűrűk Ura képpel térek be hozzátok :D
Gondolom, az a filmbeli jelenet, amikor a Fehér Város kapuit megostromolják ? Utánna miután a Grond betörte a kaput, beözönlenek a trollok és orkok vegyes hada, rá a gondori védőkre ?

Nos :D
Én pont ezt az apró szegmenst kaptam ki a filmből és csináltam róla egy rajzot :D
Nah száz szónak is egy vége, itt van maga az alkotás:


Áttörték a kaput!
www.deviantart.com/deviation/32496249/

Remélem, elnyeri a kis csapat tetszését :D Sok munkám volt vele.

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289257 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kedves Táncbarátok!

Lassan vége a sötétség népének uralmának, és eljön a fény tündéreinek ideje.
A Fényhozók tiszteletére Táncestet rendezünk, egy színes válogatást a világ, a különböző korok és a fantázia táncaiból .

Időpont: Május 6. 18.00 (szombat)
Jegyek: 700.- (MTTs) 900.- (nem MTT-s), kaphatóak Kincsőnél.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #289099 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nah :D Üdv mindenkinek :D

Régen voltam errefelé és ezért bocsánatot is kérek :P
Ált. csak akkor vagyok, ha én is alkotok valamit :D
De, most hoztam is valamit, egy rajzot és remélem elnyeri a csapat tetszését :D

Egy fél-elf varázslólány:
www.deviantart.com/deviation/31423240/

Ki is lehet nagyítani, ha rákattintotok a képre :D
Gondoltam, ha már tolkienes a téma, akkor miért ne tegyem be ide ? :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #288522 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Most nem nagyon történt semmi érdemleges. Nem volt rá időm. Ötlet van, mivel most nem nagyon tudok Pestre menni, valami netes dolgot gondoltam. Majd mondom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #288234 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Finwe, mi kerüljön be a csoportról az ápr. 1-én megjelenő hírlevélbe?

Meg úgy egyébként is fel kellene támasztani a csoportot... Fogadó havonta egy alkalommal kész teret adni a kreatív tevékenységeknek. Jelenleg épp valami húsvéthoz köthető dolog kellene.

Finwe, ha gondolod, akkor a kreatív játék ötleteidet is megvalósíthatnád itt.

Szóval hajrá!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #285466 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kedves Kreatívosok!

Biztos hallottatok róla, hogy Tolkien Fogadó néven hamarosan elindul egy új programsorozatunk, mely a közösségi és a csoportfoglalkozásokra helyezi majd a hangsúlyt. Szeretnélek megkérni Titeket egy apró SZÍVességre ezzel kapcs.:
Nincsen logója még a rendezvénynek. Szükségünk lenne egy olyan logóra, amely:
- színes és ötletes, de egyszerű és könnyen megformálható.
- utal a programsorozat nevére (Tolkien Fogadó) és arra, hogy a közösségi jelleg lesz a középpontban.

Szeretnénk, ha minél több logó-tervet küldenétek nekünk most vasárnap éjfélig legkésőbb, a nyertes logó készítője egy jutalomban részesül! :wink:

Segítségeteket előre is köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283403 Írta: leverton
leverton válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sziasztok!

Akit esetleg érdekelne, ma jelent meg a Tensi honlapján egy izgalmas út, "Kalandok Középföldén, avagy az Egy Gyűrű keresése" címmel!!!
Tudomásom szerint, Magyarországról, ilyen jellegú utat, még senki sem szervezett Új Zélandra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283384 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Emberek van itt valaki aki be tudná szkennelni és le tudná fényképezni a LEP-es művészeti pályázatra beérkezett pályamunkákat. Jelentkezést priviben. köszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283298 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Bár a képzőművészetek nem a tipikusan "előadható" kategória, azért hátha van köztetek, aki másban is kreatív...

Figyelem! Minden kreatív és/vagy exhibicionista fórumlakó figyelmébe!

Mint azt tudjátok, idén is megrendezésre kerül a hagyományos Farsangi Bál. Az eddigieknek megfelelően idén is lenne egy műsoros blokk, melybe várjuk rövidebb-hosszabb, zenés, táncos, énekes, verses, szóval, szórakoztató produkcióitokat. Amennyiben tehát kedvet éreztek egy kis szerepléshez, kezdjetek el rajta gondolkodni, mit adnátok elő szívesen. A jelentkezés hamarosan megnyílik (amint eldől, ki szervez pontosan), addig lehet ötletelni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #283035 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Kellene egy ember, aki felvállalná ezt az ügyet. Lehetőleg olyan valaki legyen, akinek a neve alatt beadhatjuk a pályázatot és tudunk mutatni az eddigi művészi munkáiról egy katalógust.

Jelentkező?

(Ha nem jön össze, akkor a 2007-es CowParádéra lehetne készülődni.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282880 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Írjatok még még ötleteket!


...esetleg Budapest és Magyarország nevezetességei tengwákkal - szemmel tartva a kecske-káposzta-viszonylatot :heu:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282879 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Vagy egy púderfehér tehén tüncfülekkel, szép nyakékkel, csillaggal a homlokán a Liget vagy a Margitsziget fái közül elősétálva... "visszatértek az eldák" felirattal. :D

Azt viszont érdemes szemelőtt tartani, hogy elsősorban Budapesthez köthető kulturális, ill. társadalmi témákra várják az alkotásokat. Tolkien-nak sajna kevés köze van Bp-hez.

Kinyomtattam a pályázatot és végigolvastam többször. Egyetlen egy dolog nem tiszta. Az anyagköltséget fizeti a szponzor? Vagy saját zsebből kell megoldani, és az utólag megkapott honorárium (120 ezer Ft) lényegében ezt fedezi?
Ti hogy értettétek?

Írjatok még még ötleteket!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282868 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Timona írta: Én is szívesen segíteg a megvalósításban.
Kéne egy kis csapat vállalkozó szellemű egyénekből egy koordinátorral, kéne egy ötletbörze is ha belavágunk, nemde? Január 31. elég közel már!!!


Képzőművészként nagyon gyatra vagyok hozzátok képest, de ötletelni és szervezni szívesen besegítek. Nekem nagyon tecc :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282860 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Finwe írta: tegyünk a szájába egy pipát, nyakába egy hatalmas egy gyűrűt, seggébe meg egy kék tollat :mrgreen:



Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajj!!! Igen :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282822 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
és csúcsos süveget a fejére!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282818 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
tegyünk a szájába egy pipát, nyakába egy hatalmas egy gyűrűt, seggébe meg egy kék tollat :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 2 hónapja #282817 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Az a legjobb, hogy nem csak pingálni lehet őket ;)
3 tehénformából lehet választani, és azt teljesen át lehet alakítani (szétvagdosni, hozzárakni...), tetszés szerint, persze tartós kell legyen ez az egyetlen kikötés.
Itt van néhány példa a megvalósítottakból:
www.cowparade.hu/jofejek.html

Én is szívesen segíteg a megvalósításban.
Kéne egy kis csapat vállalkozó szellemű egyénekből egy koordinátorral, kéne egy ötletbörze is ha belavágunk, nemde? Január 31. elég közel már!!!

Nagyon jó reklám lenne az MTT- nek :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282765 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Nem vagyok KMCs-tag, meg a kézügyességem is igen gyatra, de ez nekem is annyira tetszik, hogy mindenképpen jó lenne megvalósítani, és szívesen segítek is a kivitelezésben.

2004 augusztusában Prágában jártam, ott akkor volt minden tele tarka tehenekkel (némelyik egész zavarbaejtő volt, szvsz nem lesz gond a tengwás bocival :lol: )
Bár azt hiszem, "átalakítani" nem nagyon lehet őket, csak pingálni.

[size=9:zeung8ok](Brandir, nem szeretnél tehenesgazda lenni...? :p)[/size]

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282761 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Ez nagyon LOL :mrgreen:
Mindenképp nevezzünk!!!!
Tehééééééééééééééén

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282760 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Több tervet is beadhat, de legfeljebb 2 kerülhet megvalósításra.
TEHÉN

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282753 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Laurelen írta:

Brisa írta: Remzy_mama ötlete: www.budapest.hu/engine.aspx?page=tehen és www.cowparade.hu/

Nagyon jópofa dolognak tűnik. Még át kell tanulmányozni a részvételi feltételeket és követelményeket, de talán érdemes.
Egy bibi van, hogy jan. 31. a határidő, azaz nagyon ügyesnek kell lennünk.

Ezért hát gyors reakciókat kérnénk: mit szóltok ehhez? Lenne kedvetek egy "tolkienista tehenet" megalkotni? :D

ez nagyon jó!!!
tehén tündefülekkel és középfölde térképpel? vagy hobbithajjal? esetleg tehén beöltöztetve mordori orknak? vagy sarumán félének? tehén teleírva tündebetűkkel?


Szerintem ezeket nem "vagy"-gyal kéne felsorolni, hanem "és"-sel. Legalább öt tehenet foglaljatok le! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282746 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Remzy_mama ötlete: www.budapest.hu/engine.aspx?page=tehen és www.cowparade.hu/

Nagyon jópofa dolognak tűnik. Még át kell tanulmányozni a részvételi feltételeket és követelményeket, de talán érdemes.
Egy bibi van, hogy jan. 31. a határidő, azaz nagyon ügyesnek kell lennünk.

Ezért hát gyors reakciókat kérnénk: mit szóltok ehhez? Lenne kedvetek egy "tolkienista tehenet" megalkotni? :D

ez nagyon jó!!!
tehén tündefülekkel és középfölde térképpel? vagy hobbithajjal? esetleg tehén beöltöztetve mordori orknak? vagy sarumán félének? tehén teleírva tündebetűkkel?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282745 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Remzy_mama ötlete: www.budapest.hu/engine.aspx?page=tehen és www.cowparade.hu/

Nagyon jópofa dolognak tűnik. Még át kell tanulmányozni a részvételi feltételeket és követelményeket, de talán érdemes.
Egy bibi van, hogy jan. 31. a határidő, azaz nagyon ügyesnek kell lennünk.

Ezért hát gyors reakciókat kérnénk: mit szóltok ehhez? Lenne kedvetek egy "tolkienista tehenet" megalkotni? :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #281658 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Emberek!

Holnap kérem szépen valaki hozzon egy darab kis kalapácsot (télleg nem kell nagy, csak kalapács legyen)! Nagyon fontos, a kézműves foglalkozáshoz kell!!!

Köszönöm!!!!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #281523 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport
Sajnálattal kell mondanom, hogy nagy valószínűséggel nem tudok menni a LEP-re :(
Annak ellenére hogy nagyon szeretnék menni, a drága materiális világ utamban áll, mint a la pénz formájában, szóval, előre is elnézést kérek... remélem azért a legközelebbire el tudok majd menni...
Ill. azért van egy halvány reménysugár, hogy mégis mehetek, de ez kb. olyan, mintha arra várnék, hogy hirtelen 25 fok lesz és nyári hangulat hirtelenjében... :P
Szóval, sorry annak, akinek megígértem, hogy jövök :P

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #281486 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Olosta (Aelalin) írta: Uff népek!

Aki jön segíteni a kézműves foglalkozásokra, ha tud, hozzon magával ollót és/vagy sniccert! [size=9:2i6l3yfa](Más is hozhat, nem baj, ha több van.)[/size]
Lehetőleg a neveteket, vagy valami ismertetőjelet aplikáljatok rá, hogy ne nagyon kallódjon el! [size=9:2i6l3yfa](Persze így sem biztos, hogy meglesz a nap végén, de előbb-utóbb majdcsak visszakerül minden a jogos tulajdonosához.)[/size]

Köszönöm a segítséget!!!


Ezen felül, aki tud, hozzon kérem szépen kombináltfogót! Vagy valami olyan szerszámot, amivel el tudunk vágni kb. 1-1,5 mm vastag drótot. És/vagy fogószerszám is kéne, hogy ha tekerjük a drótot ne a kicsi körmöcskénk töredezzen bele. :P
Aki hoz valamilyen fent említett eszközt, kérem dobjon meg valami privi, vagy emilféleséggel, hogy tudjam kb. mennyi lesz.

Köcce!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #281456 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Kreatív Művészeti Csoport

Brisa írta: Ery, nem ehhez a cucchoz viszi Remzy mama a dobozokat?


Én már semmit nem tudok... :dead: :o h:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére