MTT Raktár és Helyiség

Több
16 éve 1 hónapja #356485 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
amint lesz lebeszélt időpont és helyszín, beírom ide és bárki eljöhet bámészkodni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356483 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Világítunk fáklyával, és felgyújtjuk az egész kerületet :twisted:
Különben meg legyen annyival olcsóbb, h. a magasabb villanyszámlával is jó legyen :P és mivel elsősorban délután-este fog kelleni, más lakásban is kéne a villany... és azért az alagsornak is van ablaka... (uncsitesómék is alagsori albiban laknak, szal voltam már olyanban)

Nem mondtam, hogy egyáltalán nincs ablaka, de nem akkora, mint egy földszinti lakásnak. Nyáron meg azért délután-estefelé is van még némi világosság sztem.

Viszont ha vki meglátja, h alagsori lakásban próbáltok, teszem azt fáklyákkal, senki az életbe nem mossa le rólunk, hogy szektások vagyunk. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356482 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta:

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: Amúgy ha alagsor szóba jön (mert mondjuk nincs olyan sok lépcső, elvégre a mostani raktárhoz is le kell menni), akkor azokat is érdemes nézni mert olcsóbbak...

Csak azért azt vedd figyelembe, hogy alagsornál a természetes fény gyakorlatilag kilőve. Az sztem nem a legjobb, és a villanyszámlát is megdobja.


Majd akkor gyakorlunk sötétben és elképzeljük hogy néz ki. Na? :D


Világítunk fáklyával, és felgyújtjuk az egész kerületet :twisted:
Különben meg legyen annyival olcsóbb, h. a magasabb villanyszámlával is jó legyen :P és mivel elsősorban délután-este fog kelleni, más lakásban is kéne a villany... és azért az alagsornak is van ablaka... (uncsitesómék is alagsori albiban laknak, szal voltam már olyanban)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356481 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta: Majd akkor gyakorlunk sötétben és elképzeljük hogy néz ki. Na? :D

Hmm. Akkor már inkább szerezzünk be egy rakás éjjellátó szemüveget és úgy. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356480 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Ben írta:

Kincső (Thilanna) írta: Amúgy ha alagsor szóba jön (mert mondjuk nincs olyan sok lépcső, elvégre a mostani raktárhoz is le kell menni), akkor azokat is érdemes nézni mert olcsóbbak...

Csak azért azt vedd figyelembe, hogy alagsornál a természetes fény gyakorlatilag kilőve. Az sztem nem a legjobb, és a villanyszámlát is megdobja.


Majd akkor gyakorlunk sötétben és elképzeljük hogy néz ki. Na? :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356479 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Kincső (Thilanna) írta: Amúgy ha alagsor szóba jön (mert mondjuk nincs olyan sok lépcső, elvégre a mostani raktárhoz is le kell menni), akkor azokat is érdemes nézni mert olcsóbbak...

Csak azért azt vedd figyelembe, hogy alagsornál a természetes fény gyakorlatilag kilőve. Az sztem nem a legjobb, és a villanyszámlát is megdobja.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356478 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Alyr Arkhon írta: Azért azt is át kellene gondolni, akarunk-e ezerrel kopogós szteppelni mondjuk egy második emeleti lakásban a köröttünk lakók nagy örömére...
(a többes szám első személy természetesen csak a táncosokkal való elméleti szimpatizálásom fejezi ki :D )


Pók írta, h. földszinti kell hogy legyen... :P
és így jártak a szomszédok, szerintem :D mert hol máshol... és mi többen vagyunk :twisted:

Amúgy ha alagsor szóba jön (mert mondjuk nincs olyan sok lépcső, elvégre a mostani raktárhoz is le kell menni), akkor azokat is érdemes nézni mert olcsóbbak...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356477 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Azért azt is át kellene gondolni, akarunk-e ezerrel kopogós szteppelni mondjuk egy második emeleti lakásban a köröttünk lakók nagy örömére...
(a többes szám első személy természetesen csak a táncosokkal való elméleti szimpatizálásom fejezi ki :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356473 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
mondjuk táncolni? háááát... végülis elmehet, ha nem kopogós szteppet akar járni valaki (illetve. lehet azt is, csak nem hallani, hol rontja el, a színpadon meg lesz nagy meglepetés).

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356472 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
padlószönyeg? az nemjo?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356471 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha épp lesz időm, szívesen megyek nézni én is, csak szólj ;)

Még egy valami eszembe jutott az alábbi hirdetésről: a padlóburkolatokat sem hülyeség megnézni, ha a táncosok, vagy akár színjátszók próbálnának, akkor a kő nem jó, a laminált parketta is csúszik, mint az atom, és ha csak béreljük, akkor nem burkolhatjuk újra, de még a linóleumdarab is drága mulatság. Érdemes lehet tehát olyat nézni, ahol legalább egy helység hagyományos parkettás.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356465 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Gumipók írta: Hello,

Amint láttam Rabyn msn üzenetét már jöttem is. Mér vagyok nehezen elérhető? Egész nap fenn vagyok msn-en és bármire reagálok ha ír valaki.
Ha már a telefon drága, e-mail címem is van :)
Való igaz, hogy ezt a fórumot egy ideje nem néztem, de csak a napokban lett ennyire aktív.

Összegezve az itteni véleményeket, pár dolgot leszögezhetünk a helyíséggel kapcsolatban. Panel nem jó, földszinti kell, hogy legyen, minimum 2 szoba vagy 2 és fél és a bérleti díj nem lehet több 60+rezsinél.

Arra kérek mindenkit, aki tud ilyenről, hogy e-mailben küldje el nekem a hirdetés vagy üzenetváltás szövegét a gumipok@razorpoint.hu címre, és a személyes kapcsolatfelvételt telefonon én már intézem. A tolkien.hu-s leveleket csak nagy késéssel kapom meg valamiért.

Ezenkívül szeretném megkérdezni, hogy kinek lenne kedve a megbeszélt helységnézős alkalmakkor eljönni. Több szem többet lát alapon.


Amiket alul belinkeltem, azokat nézted? van közte ilyen. Mindegy, legjobb, ha elküldöm őket mailben.
Lehet mennék nézelődni, ha van időm.
Amúgy is már benne vagyok félig :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356459 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szia! A XVI. kerületben van a kiadó lakásom, Rákosszentmihályon, Zugló határában, zöldövezetben. Négy emeletes, néhány házból álló panel lakótelepen van a lakás. 67 nm. Amerikai konyhás, beépített konyhabútorral, tűzhellyel, ebédlő, és nagy nappali. Mindez egy légtérben. Ezen kívül 2+1/2 szoba. A szobák és a nappali parkettás, a konyha, ebédlő járólapos. Külön fürdő (bútorozott) külön WC. Fiatalosan kifestve. A házak egy zárt parkot ölelnek körül, játszótérrel, sok fával, füves résszel, ide csak a lakók jöhetnek be saját kulccsal. Igazán szép ilyenkor tavasszal. Még kerti sütögetést is csináltunk, amikor ott laktunk. Nem dohányzóknak szeretném kiadni, kutya nélkül. A lakók nagyon rendesek, a ház nagyon tiszta. Saját parkoló van a ház előtt. Saját fűtése van a háztömbnek. A lépcsőházban biztonsági rács.
65000,- Ft+ rezsi+2hó kaució. Azonnal költözhető.
Ha érdekel, hívj a köv. számon:
06 20 311 5920 Perczel Mónika
vagy írj: perczelm@fremail.hu

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356456 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hello,

Amint láttam Rabyn msn üzenetét már jöttem is. Mér vagyok nehezen elérhető? Egész nap fenn vagyok msn-en és bármire reagálok ha ír valaki.
Ha már a telefon drága, e-mail címem is van :)
Való igaz, hogy ezt a fórumot egy ideje nem néztem, de csak a napokban lett ennyire aktív.

Összegezve az itteni véleményeket, pár dolgot leszögezhetünk a helyíséggel kapcsolatban. Panel nem jó, földszinti kell, hogy legyen, minimum 2 szoba vagy 2 és fél és a bérleti díj nem lehet több 60+rezsinél.

Arra kérek mindenkit, aki tud ilyenről, hogy e-mailben küldje el nekem a hirdetés vagy üzenetváltás szövegét a gumipok@razorpoint.hu címre, és a személyes kapcsolatfelvételt telefonon én már intézem. A tolkien.hu-s leveleket csak nagy késéssel kapom meg valamiért.

Ezenkívül szeretném megkérdezni, hogy kinek lenne kedve a megbeszélt helységnézős alkalmakkor eljönni. Több szem többet lát alapon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356447 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hmmm, én arra is gondoltam, hogy ha olyan tevékenységekre használjuk a lakást, ami jelentősebbet hozzátesz a rezsihez (tehát teát főzünk, este megyünk és égetjük a villanyt, akármi), akkor az adott használói csoport valami egyénenként minimális összeget (max. 100 Ft-ot), de perkál érte. És így megoldva a rezsi, viszont mki olcsóbban ússza meg, mintha bérelne, teaházba menne, stb...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356445 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
De ha mondjuk 10 fokra van fűtve egy lakás, és felfűtődik 20-24re amikor ott vagyunk mintha folyamatosan 24 fok van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356443 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha már lakás és van esetleg mosógép illene néha kimosni a ruhákat, amikor én egyszer az életükben kimostam őket majd elhánytam magam a szagtól.
Fűteni bizonyos szinten muszáj folyamatosan, mert annyira lehűl, hogy amíg 2 órát ott tartózkodsz nem melegszik fel.
Kitartó voltam, sok sikert az alkuhoz.

Kerítsetek már elő egy illetékest, pl Pókot, pl msn

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356438 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tünde: de mi rámenősebbek vagyunk. :) )
Meg kell próbálni, hátha. A lakókkal meg mindig meg lehet egyezni.


A rezsi nem tesz ki ennyit hiszen nem használjuk folyamaotsan, nincsen vízdij (hiszen nem fürdünk, főzünk ott) a fűtése lehet magas, a villanyszámla se sok hiszen csak a lámpák égnének se számítógép se semmi más elektromos eszköz nem menne. Szvsz a rezsi így akár lehet 20-25 körül is. Ha saját fűtése van a lakásnak akkor meg külön jó hiszen csak akkor van befűtve ha ott vagyunk.

Mégegy

Üdv!
55.000Ftért KIADÓ XI.MÓRICZ ZSIGMOND KÖRTÉR közelébe

2e.46nm erkélyes 1szoba hallos lakás butorozottan 55.000Ft+rezsi+kaucióért kiadó!
2em utcai Bocskai út lakás
2 honap kauciot kérünk
rezsi télen nyáron 16-20Eft között van MINDEnnel együtt
Ha komoly az érdeklödés holnap megtudom mutatni késö du!
Hivjon vagy adjon számot!
Üdv HN

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356436 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Esgal kinn lakik (mint én) ha a város másik végében van a másik raktár kicsit nehézkes odaszállítani. És ha ruhás próbát akarnak akkor meg főleg nem jó ha 2 helyen van.
Nem jó csak a max 40 körüli albérleti díj,ugyanis a rezsi és a közös költség kitesz minimum 30-40 ezret havonta. Annyiért meg nincs lakás, azzal ne is nagyon strapáljátok magatokat. Arról nem is beszélve, hogy a lakók a heti 2-3 alkalmat, amikor odacsődül akár 20 ember is nem tűrik és a főbérlőnek lesz belőle kellemetlensége.
Ami szóba jöhet: családi ház, sorház külső része, irodaépület, gyárépület része, rendezvény szerű házban rész, művház, sportpálya része, alagsor sb.
Én ezeket a köröket már lefutottam tavaly.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356435 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
MTT-s próbák okoztak már gondot a szomszédoknak, ha jól hallottam.

Esgalnál még nem érdeklődtetek? Szerintem ez a fajta szétszedettség nem egyenlő azzal, hogyha idegen helyekre van szétrakva a raktár- elvégre, amit mondtam, amúgy is ő kezeli a textil dolgokat.

Másfelől, ha nagyobb rendezvény van, akkor úgyis autósok hozzák a cuccot, tehát a kényelmi szempontnak itt nincs lőve. (Meg szvsz ne ez legyen az elsődleges, másodlagos szempont).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356411 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jó napot.
Láttam hogy kiadó lakást keresnek nekem van egy kiadó lakásom az Erzsébet Krt-on 62 m2 2+fél szobás,elöszoba,konyha ,kamra, a lakás berendezett Ikeás crém szinü üllögarnitura,tölgyfaszekrénysor,stb.Gépesietett 2 Db hütö,mikro,takaritógép,mosógép.A lakás világos és szép.Vaillant Lcd kijelzós cirko kazán van benne.
Bérleti dij 65000Ft/ho 2 havi kaucio
TEL 06-20-38-65964
Tóth Emese

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356396 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
A rezsi a 20nál jóval több, ha panel, vagy más központifűtéses cucc, akkor meg pláne. Mi anno egy 78 nm-es panel után kb. 50 rongyot perkáltunk rezsi gyanánt, igaz, azt egy 5 tagú család használta folytonosan - nos, ez az 50 nagyobbrészt fűtés volt.

Ha már van kapcsolatfelvétel, akkor az alább említettek fényében nem ártana rákérdezni a szomszédság toleranciaszintjére ;) tudom, hogy uncsi, csak azért mondom, mert anno ugyanabban a panelben láttam mindkettőt: amikor hozzánk hallatszott át a bulitól a szexig minden, meg amikor a szomszéd dörömbölt azon, hogy mér nézünk tévét 11kor, mikor ő aludni szeretne :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356395 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ha belegondolok a rezsi dologba nagyon jó volna ha külön vízóra meg minden efféle lenne (fűtés főleg), mert csak időszakosan használnánk és a közösből leosztott szvsz sokkal többre jönne ki mint a külön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356387 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
70 az már sok!
ha + rezsi van, az min 20ezer, inkább több.
70-80-at tud az MTT fizetni tehát a 60+rezsi még épp belefér.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356378 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
60 ezerért

Gyönyörű zöld környék! Csak hosszú távra, leggalább 1 évre.
Kiadó Kispesten Kazinczy u.-ban (Határ úttól- Kökitől 5 percre, parkos, csendes környéken, kedves szomszédokkal) egy 59 nm-es, 1+2 fél szobás (külön nyíló), nagykonyhás panel lakás (2 havi kaució szükséges). A világos, tágas lakás jól felszerelt (mosógép, hűtő, fagyasztó, porszívó, részben bútorozott - ezek maradhatnak, vagy elszállítom, ha nincs rá igény). Nagyon olcsó, gyors internet van bekötve, kábel tv igény szerint. Ajánlom baráti társaságoknak, családoknak, de akár egyedülállónak is, mert a szobákba könnyű lakótársat találni. Nagyon jó a közlekedés, éjszakai járattal 20 perc a belváros, nappal 5 perc a 3-as metró. Közelben piac, bevásárló központ, közértek, orvosi rendelő, bankok, posta, iskola, óvoda, játszótér... Az utca sétálóutca jellegű, csak célforgalom hajt be, ezért is olyan jó ez a környék. Képet tudok küldeni. Részletekért írj vagy hívj: 06/20 4677381

(a csaj azt írta külön örülne ha mi vennénk ki)



Másik:

64m2-es, 2,5 szobás lakásunk (XIII. Visegrádi utca) hosszú távra kiadó.A lakás földszinti (udvari), de világos. Fűtés gázzal, vízóra van, tehát a rezsiköltség nem túl magas.
Bérleti díj: 70 000,- Ft + rezsi
Ha érdekli, akkor telefonáljon 06 20 464 71 55


A harmadiknál még árat várok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356377 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Feladtam egy hírdetést a wiwes mtts felhasználóval és máris jöttek rá nekünk üzik.

Pók.. :D DD Pókot elérni maga a csoda. :) )
Más személy??
Ha lenne pénz a telefonomon én elintézném. De nincsen.


Kérj pénzt az MTTtől.
És abból telefonálj.
Nehogy már a saját telefon-pénzed menjen rá.
Én már egyszer így megszívtam Kapolcs kapcsán.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356371 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Feladtam egy hírdetést a wiwes mtts felhasználóval és máris jöttek rá nekünk üzik.

Pók.. :D DD Pókot elérni maga a csoda. :) )
Más személy??
Ha lenne pénz a telefonomon én elintézném. De nincsen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356367 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Idhren, a galéria annyira nagyon nem praktikus raktárnak :P Ld.:

Ery írta: Lehetőleg földszinti, hogy a raktárból való ki és behordás a lehető legsimábban történjen.


És ha jól tudom, pont azt szeretnénk, h. egyben legyen a raktár meg a helyiség, ezért annyira nem nyerő Esgalékhoz külön tenni a cuccokat, főképp ha csak egy részét...

Hanna, a 35 perc az messze :mrgreen: sztem maradjunk abban, hogy a város bármely pontjáról (najó, Narb, Rohin, meg a Rákosborzasztó legtávolabbi szélén lakók kiszállnak :P ) max. 1 óra alatt elérhető legyen :)
(és ki mondta, h. könnyen megtalálják? :twisted: csak gyorsan :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356363 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Esgal írta: Azt mindenképp vegyétek számításba, hogy ha lakást bérel az mtt, és ott próbák lesznek, akkor konszenzusra kell jutni a többi lakóval, zajongásügyileg. Tehát sztem élből ne panelt nézzetek, mert az első tánc- vagy színitoszpróba után feljelent a szomszéd, a lakóközösség pedig lelkesen támogatja majd. Ugyanilyen megfontolásból is érdemes a földszintieket nézni, senki nem szeretni, ha meló után hazamegy, és a feje fölkött meg ugrálnak.

Az én felajánlásom él továbbra is, de eddig nem tartottatok rá igényt. Igaz, én leginkább csak a jelmezeket tudnám eltárolni, meg esetleg a varrógépeket, kreatív cuccokat. Bár ezügyben jobb is volna várni egy kicsit, mert ha addig sikerül kicsit újítani a pinyón, akkor sokkal komfortosabb helyiségbe lehet majd pakolni, nem mellesleg lesz hely kreatívkodni, ha valaki nagyon szeretné. Árról beszélhetünk, számlát adni tudunk.



Én pont ilyen megfontolásból téglaépítésűeket néztem.
Meg a panelek rezsije is húzós...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #356354 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Rabyn írta: Kaptam egy visszajelzést, hogy telefonon megbeszéljük a részleteket, de én nem tudok telefonálnio és nem vagyok hivtalos szerv sem az mttn belül.

Valaki?:)


Rabyn, szerintem Póknál érdeklődj, ő a helyiségkeresés felelőse, ha jól tudom.

Mondjuk szerintem a "metróhoz közel" álláspont relatív.. ilyen alapon én sem vagyok messze, hiszen csak 35 perc az Örstől..

(mondjuk ha olyan helyet keresünk, hogy minden mtts könnyen megtalálja, jó közlekedésű, olcsó és tágías legyen, akkor vagy alternatív dimenzió kell vagy mondjuk a FSZEK épülete lenne jó....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.494 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére