MTT Raktár és Helyiség

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383425 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

Sötét Úr írta: Dorw, meg kell kövesselek, elnéztem a naptárat. Én arra a délutánra már szerveztem egy Verses talit is... :( Ezt hogy fogom összehozni, azt nem tudom... )

Semmi gond, egyébként sem ígérted, hogy jössz. :)

És mint korábban írtam: bármikor be lehet esni egy kis kisegítésre, de a kezdőcsapat legyen ott 10-re! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383397 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Hacsak aznap nem lesz osztályozó vizsgám, akkor én is jövök.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383396 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
mea maxima culpa, én is eligérkeztem Verses talira 29.-én (Lassiba lesz versválogatás, szóval nem hagyhatom ki), előtte meg más dolgom van.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383393 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Délelött jösztök raktározni délután meg mentek verselni na?
Ha jössz elhozom neked a könyvet.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383391 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw, meg kell kövesselek, elnéztem a naptárat. Én arra a délutánra már szerveztem egy Verses talit is... :( Ezt hogy fogom összehozni, azt nem tudom... )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383387 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kiváló, kiváló! Alalkul a kommandó! :D

A kupioszlatás helyszíne a Főnix klub, ami a Deák térnél van. Pontos címe: Paulay Ede u. 5. A party de. 10-kor kezdődik!
Aki nem telálna oda az itt elér: 20/399-0060

Köszi! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383380 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
szívesen jövök :)
csak hova kell és mikor? :rolleyes:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383374 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szerintem én is megyek.

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383371 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw: ha nem leszek hullafáradt attól, hogy egész héten hatkor kelek, akkor megyek pakolni én is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383368 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség

dorwinion írta: Kedves szorgos és tevékeny népek!

Augusztus 29-én hatalmas raktárpakolás lészen igen jól! A szokásos kérdéssel fordulok hozzátok: kik azok a bátor és rettenthetelen hősök, akik vállalnák az ezzel járó megpróbáltatásokat?
Jelentkezni itt, priviben, emailben, telefonon, stb... lehetséges.

Köszönöm! :)

Ugye más is szeretne pakolászni jönni, nem csak Náda (köszi!!!:)) és én?! Még van 6 nap, jelentkezzetek! :)

SÚ: semmi gond, ezt is értékelem ám! (És egyébként is mindig jössz pakolni, amikor csak ráérsz :) )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383359 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudok jönni, de ha mégis össze tudom hozni, akkor hívlak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383357 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Dorw én csápolok :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383342 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kedves szorgos és tevékeny népek!

Augusztus 29-én hatalmas raktárpakolás lészen igen jól! A szokásos kérdéssel fordulok hozzátok: kik azok a bátor és rettenthetelen hősök, akik vállalnák az ezzel járó megpróbáltatásokat?
Jelentkezni itt, priviben, emailben, telefonon, stb... lehetséges.

Köszönöm! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381158 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Sziasztok!

Mint Főnix-klubvezető szeretném jelezni, hogy a raktárhoz természetesen az MTT-nek korlátlan hozzáférése van. Ez két dolgot jelent kifejetve: mivel Dorw a felelőse - ha jól tudom a helység- és raktárhasználatnak is -, ezért neki szóljatok, ha bármi el szeretnétek hozni! Aki anélkül állít ide, hogy Dorwnak jelezte volna - és ő nekünk -, annak sajnos nem tudjuk biztosítani a hozzáférést. Ez egy abszolút logikus, kicsit kényelmetlen dolog, de az MTT érdekeit szolgálja, így nem kerül ki semmi sem anélkül, h Dorw tudna róla. A másik: a hely hétköznap 14:00 és 20:00 között van nyitva, hétvégén 12:00-20:00 a nyitvatartási rend. Ez nem jelenti azt, hogy más időpontban nem férhettek hozzá akár a helységekhez, akár a raktárhoz, de ha ilyesmi van, minden esetben legalább két nappal előtte szóljatok, hogy tudjunk embert rakni arra az időpontra a klubba.

Cucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381024 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Mi köszönjük Neked :) *kalapemel*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #381008 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Le a kalappal a csapat előtt, aki részt vett erejét és idejét bevetve, hogy átköltözzünk.

Jelentem, sikerült, bent vagyunk a Főnix Klubban. Bepakolásnál elkélt volna még a segítő kéz.
Ezt még le kell írnom, hogy tudjátok: nagyon-nagyon rossz érzés számítani valakire, aki aztán nem jön. Nem kívánom senkinek.

Akiknek köszönöm a munkáját:
Dorw, Náda, Meta, Ryana, Annis, Idhren, Lyona, Kincső, Mil, Rabyn, gillz, gillz barátja, Márk, Alew, Rodarth, Sirgon, Estel.
Silcuccnak és Remzynek.

Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380913 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Délelőtt 11 órától már folyik a dobozolás, tömörítés.
Én 12.30-13.00 óra körül érkezem.
A teherautó 16.30-ra érkezik az Ajtósira.

Aki öttől jönne, a Deákra menjen, Paulay Ede u. 5., Főnix Klub elé, Bajcsyról nyílik az utca.
Kellene ott helyet foglalni a teherautónak, ami két személyautónyi kell legyen, kb. a bejárat előtt.
Telefonos forródrót: Ádám - 20/2547811.

19 órától már reményeink szerint csak rendezkedünk-helyezkedünk az új raktárszobában.




Meta, köszi, hogy jönnél. Muszáj volt tudnom, hogy hány főre számíthatok biztosan, mert ezt nem tudjuk sem elnapolni, sem csúszni vele, elég sokba van a teherautó.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380880 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Kincső elvileg délelőtt kapja itthon szét a konyhát, hogy szombaton lehessen festeni, úgyhogy délután valamikor megjelenik, remélhetőleg még az Ajtósin. Úgyhogy hívhatsz. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380879 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Lehet, hogy én is jövök. Ami nálam a valószínű. Mindenesetre biztosat még tényleg nem tudok. És elnézést, hogy nem írtam meg írok mailt, annyira utálok ilyesmire jelentkezni, hogy ez lenne a fő és talán egyetlen ok, hogy ne jöjjek. Remélem, Kincső ott lesz, mert őt fel merem hívni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380860 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Jelentem Ádám reggel 9-re beiratkozni megyek suliba,de után megyek az Ajtósira.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380374 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
KÖLTÖZÜNK!!! KÖLTÖZÜNK!!!

Kedves MTT-nek segíteni szándékozó Olvasó!

Újabb lehetőség tárul fel ezt a nemes szándékot cselekvésre váltani.

Június 26-án, pénteken délután átköltöztetjük a teljes ingóvagyonunkat az Ajtósi Dürer sorról a Deák tér melletti Paulay Ede utcába. Lesz szállítójármű, ellenben szorgos kezekre szükség lesz. A munkát én fogom koordinálni, és a segítségeteket kérem.

Ha jöttök, írjatok kérlek egy mailt a leguanemberKUKACtolkienPONThu címre.

Lehet a becsomagolás részre jönni, a bepakolásra, kipakolásra, szinte egész nap. Úgyhogy mindegy, mikor érsz rá, megmondom, hol tudsz segíteni.

Köszönettel:
Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379675 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy takarítson maga után ha a helyiségben járt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379590 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Abszolút nem értek varrógépekhez meg egyébként sem tudom, mihez igen, ami hasznos lenne, de szívesen beszállnék a ruhajavító kézműves szakkörbe :D (Holnap pont nem, de amúgy.)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379570 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Egyenlőre nem nagyon kell varrni géppel, csak renovációs munkák fognak folyni, persze ha minden jelmezt megcsinálunk hipersebesen, lehet nekiállni új jelmezeknek, de egyenlőre ezt még hagyjuk.
Ma hozok haza egy adag javítandót, és holnap reparálok, ha van vkinek kedve és ideje csatlakozni, szeretettel várom. (cím priviben, aki nem tudná esetleg)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379548 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Tudok varrni géppel, megyek, de nem biztos, hogy meg is tudom szerelni... Hm.
Szabni valaki? Mert azt én sajna nem... :S

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379547 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Szólj mikor és megyek.
Ha van valaki aki ért is a varrógépekhez és megnézné az enyémet, hogy mit kell vele csinálni akkor varrógép is lesz.
(régi 20 éves neumann gép)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379540 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Ezekből kiindulva, mivel én vagyok a felelőse:

NÉP!
Akinek kedve van jelmezeket restaurálni, az szóljon, mert kb nincs egy normális jelmezünk táborra.
Vagyis egy már van, mert a lepedőaljú rothadt szakadós fehér tüncruhát teljesen megújítottam, szal már egész vállalhatóan néz ki.
A lepedőaljon mondjuk nem tudtam segíteni, de ez van.

Viszont a többivel is kéne vmit kezdeni, a szakadt nyakkivágások eléggé trék...

Összeülünk kézműves szakkörbe, és megcsináljuk.
Mit szóltok? :)

Idh

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379533 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Illetve hiányzik még a barna és a zöldeskék tünderuha (mindkettő kicsit elszabott).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379475 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Üdvözletem!

A "klasszikus" (földig érő, csuklyás) nazgúlköpeny nem az MTT-é, hanem Angwené, és nálam van kölcsönben. Táborba értelemszerűen viszem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379468 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Raktár és Helyiség
Embörök, jópár jelmez hiányzik a raktárból, legalábbis tegnap nem találtuk:
Teljesség igénye nélkül:

- A két, Narb által díszített kék tündeköpeny
- Valahány fekete nazgulköpeny - összesen egyet találtunk tegnap, márpedig abból biztosan több volt

Meg gondolom még jópár más dolog.

Bárki bármit tud róluk szóljon!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére