A csoportokról

Több
17 éve 6 hónapja #302004 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A csoportokról

Fëanor írta:

Timona írta:

Fëanor írta: hogy lehet MTT tag leni?
nem szeretnék az lenni csak érdeklődöm.és ha valaki az akkor mekkora a felelősség?


www.tolkien.hu/view.php?m=&c=5&a=998


kössz.ezt külföldről is belehet fizetni?vagy érvényes innen is?

Persze, hogy lehet, csak ehhez nem árt tudni a számlaszámunk nemzetközi változatát (az IBAN-t): HU78 1170 9002 2990 0181 0000 0000 (ugyanaz, mint a belföldi számlaszám, csak elé kell írni, hogy HU78, mert ez az OTP azonosítója, és kiegészíteni a 8 db 0-val a végén).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301943 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A csoportokról

Fëanor írta: kössz.ezt külföldről is belehet fizetni?vagy érvényes innen is?


Szerintem volt már rá példa ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301935 Írta: feanor
feanor válaszolt a következő témában: A csoportokról

Timona írta:

Fëanor írta: hogy lehet MTT tag leni?
nem szeretnék az lenni csak érdeklődöm.és ha valaki az akkor mekkora a felelősség?


www.tolkien.hu/view.php?m=&c=5&a=998


kössz.ezt külföldről is belehet fizetni?vagy érvényes innen is?

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301880 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A csoportokról

Fëanor írta: hogy lehet MTT tag leni?
nem szeretnék az lenni csak érdeklődöm.és ha valaki az akkor mekkora a felelősség?


www.tolkien.hu/view.php?m=&c=5&a=998

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301842 Írta: feanor
feanor válaszolt a következő témában: A csoportokról
hogy lehet MTT tag leni?
nem szeretnék az lenni csak érdeklődöm.és ha valaki az akkor mekkora a felelősség?

Auta i lóme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #301206 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A csoportokról
A Csoportok (akár hivatalosak, akár nem, akár MTT-sek, akár Emtétések) híreit mostantól fogva Brisától átvette Eruntale/Hanna, akinek az eruntale@gmail.com -ra kell elküldeni a havi híreket, programokat minden hó 20-a előtt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299550 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: A csoportokról
Kószakommandó rulz! Jelentkezem a listára :deal:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #299520 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: A csoportokról
Hamarosan ismét itt az ideje egy újabb hírlevélnek. Nagyon szépen kérek MINDEN csoportot, hogy ha van olyan információjuk, amit minnél több emberhez szeretnének eljuttatni, augustus 24-ig írjanak nekem a panni@tolkien.hu címre!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #295188 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Készül a júniusi hírlevél. Aki szeretne benne látni információt a csoportjáról, az írjon nekem privit vagy mailt.

Köszke

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #292588 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290096 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Drága Kincső, az idők változtak. Én már tavaly óta nem várok el aláírt papírt. :wink: Mindössze egy 5-10 perc alatt kitölthető formanyomtatványt (innen letölthető: www.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc ) szeretnék E-MAILEN megkapni, ami alapján végre el tudnám készíteni a csoport-nyilvántartást.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290091 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A csoportokról
Már bocsi, Brisa, de ez nem fairplay. :P Nincs olyan sok időnk, hogy megvárjuk h. mindenki aláirogassa azt a nyamvadt alapítót... az 1-2 hétbe beletelik, de nyilván legkésőbb a táncesten mindenki jelen lesz, akinek alá kell írnia. Megígérjük, hogy beadjuk, de ha a kevés/kései reklám miatt nem vesznek elegen jegyet, azt az MTT fogja anyagilag megbánni, mert jövő héten előre kell fizetni! :!: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja - 17 éve 11 hónapja #290029 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
A TolkienHU főszerkesztőjeként felajánlom minden MTT-s csoport számára, hogy a jelentősebb (MTT-s!!!) programjait kitesszük a főoldalra.

Ami ehhez szükséges:
:arrow: egy kis kép (lehet a csoport logója is vagy az aktuális programhoz kapcsolódó kép, de fontos, hogy a mérete: 135*180-as legyen)
:arrow: egy rövid leírás a főbb információkról, ami a kép mellé kerül (tehát érdemes hatásos, figyelemfelkeltő szövegeket alkotni - ez a reklám helye ;) )
:arrow: a hírhez kapcsolódó cikk url-je, amire a "Bővebb információk itt" link fog mutatni (ez a cikk lehet hosszabb, részletesebb, képekkel dúsított leírás a programról. Mivel sajnos továbbra is problémás a cikk-feltöltés a többség számára, itt a részletes leírás hozzá: www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=1967 )

Ha ez megvan, akkor az alábbi címekre kell elküldeni: brisa@tolkien.hu ÉS ulmo@tolkien.hu . Igen, egyszerre mindkét címre!!! Igen, kötelező mindkettőre! Aki csak az egyikre küldi, az jelentős időbeli késéssel számoljon.

Ádám, várom tőled az anyagot, ahogy megbeszéltük.

Ladis, Lau, ha gondoljátok, a táncest is kikerülhet. (Piszkos módszerhez folyamodom: kikerülhet, amennyiben a csoport papírja megérkezik hozzám... :twisted: )

Telco, Beltain? Eseteg jöhet egy komlpex túreterv is, ha gondoljátok. Ha másnem, akkor cikként, ami megjelenik a felső kis boxban.

A többi csoport jelentkezését is szívesen látom.

Ja, és várom az egyes csoportok hírlevélbe szánt anyagát is!!!


Ezentúl csak itt fogom megjelenteni a csoportokat általánosan érintő cuccokat, tehát tessék rendszeresen figyelni a topikot. Főleg a csop-vezeknek.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #289450 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Készül a féléves (és az áprilisi) hírlevél. Megkérek minden csoportot, hogy őket érintő fontos információkat, amelyet szeretnének minél több emberhez eljuttatni, írják meg nekem péntek estig a brisa@tolkien.hu -ra.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287986 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Megkérnék minden csoport koordinátort vagy egy aktív tagot, hogy minden hónap 20-áig írják meg nekem, mi kerüljön be a csoportjukról a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Gondolok itt a talikra, rendezvényekre, programokra, felhívásokra, tervekre és egyebekre.

Mailben küldjétek: brisa@tolkien.hu

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280167 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: A csoportokról
Nemsoká alakítunk mi is egy csoportot. A kósza lusti csuport. Célunk, hogy az otthonülést tegyük már már kulturális axpiliticióvá. Bárki lehet tag, aki tagja a MTT nek, vagy elveinkkel egyet ért. Szeret otthon lenni, és a négyfal között élni napjait. Várom leveleiteket!

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278979 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: A csoportokról

Melyanna írta: Mi nem leszünk Kismaroson, de legalábbis engem kéretik felvenni alapítótagnak 8)

Köszönöm!

sajna Kismarosra én sem megyek, "csak" LEP-re legközelebb

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278971 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: A csoportokról
Mi nem leszünk Kismaroson, de legalábbis engem kéretik felvenni alapítótagnak 8)

Köszönöm!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278968 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: A csoportokról
Akkor Kismaroson hivatalosan megalakítjuk a Kósza Kommandót. És a hírlevélben közöltekkel ellentétben NEM LÉTEZIK telcontar@tolkien.hu emilcím, bárminemű megkeresésnek a tkrieger@infinitumx.hu címen van helye.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278908 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: A csoportokról
ja, és ilyen hadonászós dolgokat nem fogunk tanulni? mindenesetre dobj fel engem is a listára lécci. Elkéne egy kis mozgás eltunyult végtagjaimnak. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278790 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: A csoportokról
Telcontar, én jelentkezem. Remélem, januártól nekem is lesz időm az ilyesmire...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278659 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Bocsánat...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278654 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278622 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról

Gandalf írta: Táncosoknak nincsen papírjuk?


Nincsen.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278621 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #278620 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A csoportokról
Az eddig hivatalosan megalakult csoportok:

:arrow: Pályázatíró (logisztikai) Csoport
:arrow: Kreatív Művészeti Csoport
:arrow: HNE
:arrow: Verses Csoport
:arrow: InfoCsoport
:arrow: MTT Színjátszókör

Valamint:
:arrow: Humor Csoport
:arrow: MTT Kórus
:arrow: Gyerekszoba
:arrow: GOMUNCS
(A Humornak valószínűleg elveszett az alakulópapírja, ill. a Kórusnak és a Gyerekszobának nem is volt olyanja. A GOMUNCS papírja sincs nálam.)

Esetleg kihagytam valamit?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278547 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: A csoportokról

Rion Pendragon írta: engem érdekelne a kósza kommandó, csak túl béna vagyok Sam Fisher-t ,meg Aragornt majmolni. ja, és nem vok mtt tag, szal én szóba se jöhetek. :)


Kedves Rion, a csudát!!! :eek2:
Mi egyszerűen csak természetet járunk, semmi földöntúli képesség nem szükségeltetik hozzá ;)
És ahhoz, hogy kirándulni járj velünk, nem kell MTT-tagnak lenned!


Sirgon,
nyugi, decemberben és januárban szvsz mi is inkább ülönk a nappaliban és forralt bort kortyolgatunk :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278546 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: A csoportokról
Engem érdekelne a KK, de az utóbbi hónapokba teljesen el vagyok havazva. Talán tavasszal már újra tudok kirándulni járni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278533 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: A csoportokról
engem érdekelne a kósza kommandó, csak túl béna vagyok Sam Fisher-t ,meg Aragornt majmolni. ja, és nem vok mtt tag, szal én szóba se jöhetek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278517 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A csoportokról
Nekem a Sopron vagy Szombathely környékiek írhatnának, és ha vagyunk elelgen, csinálhatnánk egy nyugat-dunántúli Szövetséget is...

feketemamba5@freemail.hu
vagy
noldalany@gmail.com

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére