Logisztikai Csoport

Több
12 éve 6 hónapja #403665 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Helló-belló!

Mit szólnátok, ha felélesztenénk ezt a csoporttevékenységet?
Szükségünk lehet némi segítségre a pályázatírásokhoz. ;)

:?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384089 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Találtam egy ilyet .

"Civil szervezetek marketing, kommunikációs és PR tevékenységének támogatása." Ha már szerkesztőségek összevonása...

Szerintetek jó lehet nekünk?
(Mindenesetre én nem írom meg, az idén már úgyis elég balszerencsét hozott. :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382698 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Sajnos az idén megpályázott 4 támogatásból (Működésre, Lassira, Táborra, Külkapcsolatokra) csak a Működésre kaptunk összeget.

Hiába no. Válság van.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 10 hónapja #379181 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
"Igénylés esetén ingyenes tankönyvellátást (normatív kedvezmény) köteles az iskola biztosítani a nappali rendszerű iskolai oktatásban résztvevő tanuló számára, ha a gyermek:
a) tartósan beteg (szakorvos igazolja),
b) testi, érzékszervi, értelmi, beszédfogyatékos, autista, több fogyatékosság együttes előfordulása esetén
halmozottan fogyatékos (szakértői és rehabilitációs bizottság igazolja),
c) a pszichés fejlődés zavarai miatt a nevelési, tanulási folyamatban tartósan és súlyosan akadályozott (pl. dyslexia, dysgraphia, dyscalculia, mutizmus, kóros hyperkinetikus vagy kóros aktivitászavar jogosultság alapjául kizárólag a közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvény 35. § (3) bekezdésében meghatározott – a tanulási képességet vizsgáló szakértői és rehabilitációs tevékenységet ellátó - szakértői és rehabilitációs bizottság szakvéleménye fogadható el),
d) három- vagy többgyermekes családban él (a megállapított családi pótlék igazolja),
e) nagykorú és saját jogán családi pótlékra jogosult (a megállapított családi pótlék igazolja),
f) rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül (az erről szóló határozat igazolja)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379178 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
ez necces, de meg kéne kérdezni.
1, mennyi idő regisztrálni
2, mindenki legyen-e gyerek, illetve vonatkozhat-e a dolog csak azokra, akik gyerekek, míg néhányan nem azok. személy szerint engem nem zavar, ha néhány embert részben a főváros fizet be. (főleg, ha ez növeli a létszámot. értelmes keretek között, persze. óvónéni nem vagyok.)
3, gyerek definíciója ("Az ifjúsági korosztály (iskolai közoktatásban érintett nappali tagozatos 6-22 évesek, valamint a sajátos nevelési igényű magasabb korosztály max. 26. évig" ha ezt értik alatta, még én is gyerek vagyok. sőt, csak a szervezők között is kell legyen vagy 10-20, akire ez igaz...)

hátrányos helyzet: "aki az oktatási intézményében a 2008/2009-es tanévben tankönyvtámogatásban részesült, és az erről szóló igazolással rendelkezik."
nem tudom, módosult-e, de erre "az én időmben" minden nagycsaládos és elvált szülős jogosult volt.
amúgy ez csak előny, nem kötelező

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379176 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf a tábortopicban írta: Nem tudom, ezt a pályázatot láttátok-e már, de szerintem érdemes megpróbálni, ha kimaradt volna. Két napig lehet még pályázni:
www.nonprofit.hu/pest/palyazat/egy/3629.html

Megnéztem, ha már pár pályázatot tanulmányoztam mostanában, de szerintem ebbe nem férünk bele...
"A pályázott tábor résztvevőinek valamely közoktatási intézményben tanulói jogviszonnyal kell rendelkezniük."
"Létszám min. 40 fő (gyermek)." - ezt én úgy értem, hogy MIND közoktatási intézményben tanuló, ill. MIND gyermek...
Ilyenünk nemtom, van-e, gyanítom nincs:
"Társadalmi (civil) szervezetek esetén előzetes regisztrációval kell rendelkeznie a Fővárosi Civil Irodán."
"Külön felhívjuk a figyelmet, hogy a vonatkozó 61/2008. (XI.21.) Főv. Kgy. önkormányzati rendelet 13.§ szerint a meghirdetett pályázaton az a civil szervezet vehet részt, amely a Fővárosi Civil Adatbázisba regisztrálta magát, ennek megfelelően regisztrációs számmal rendelkezik és azt az adatlapok vonatkozó rovatában feltűntette!"

Meg nemtom, hogy ilyen hirtelen kinek lenne rá 2 napja. :(

Jaja, ugyanezeket néztem én is...
Ezek szerint nem vagyok teljesen láma...
Meg ez is: "A pályázaton elnyert támogatást csak a tábor utazási, szállás és program költségére lehet felhasználni oly módon, hogy ezáltal a hátrányos helyzetű résztvevők költségei csökkenjenek. Étkezési költségek finanszírozására, bérjellegű és szervezési költségek fizetésére a támogatás nem használható fel, arra pályázati igény nem jelölhető meg. "

De azért nem lenne rossz plusz 200ezer a táborra, gondolom, most, hogy létszámgondok vannak...

(és jipíí az 500ezernek :) )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379162 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Ery írta: Működési támogatásra kaptunk 500.000,- Ft-ot.

wíííí

nagy nagy köszönet és riszpekt a pályázatíróknak!!!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379159 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Működési támogatásra kaptunk 500.000,- Ft-ot.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379155 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Gandalf a tábortopicban írta: Nem tudom, ezt a pályázatot láttátok-e már, de szerintem érdemes megpróbálni, ha kimaradt volna. Két napig lehet még pályázni:
www.nonprofit.hu/pest/palyazat/egy/3629.html

Megnéztem, ha már pár pályázatot tanulmányoztam mostanában, de szerintem ebbe nem férünk bele...
"A pályázott tábor résztvevőinek valamely közoktatási intézményben tanulói jogviszonnyal kell rendelkezniük."
"Létszám min. 40 fő (gyermek)." - ezt én úgy értem, hogy MIND közoktatási intézményben tanuló, ill. MIND gyermek...
Ilyenünk nemtom, van-e, gyanítom nincs:
"Társadalmi (civil) szervezetek esetén előzetes regisztrációval kell rendelkeznie a Fővárosi Civil Irodán."
"Külön felhívjuk a figyelmet, hogy a vonatkozó 61/2008. (XI.21.) Főv. Kgy. önkormányzati rendelet 13.§ szerint a meghirdetett pályázaton az a civil szervezet vehet részt, amely a Fővárosi Civil Adatbázisba regisztrálta magát, ennek megfelelően regisztrációs számmal rendelkezik és azt az adatlapok vonatkozó rovatában feltűntette!"

Meg nemtom, hogy ilyen hirtelen kinek lenne rá 2 napja. :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378209 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Örömmel jelentem, hogy a működési költségre ill. táboroztatásra beadott pályázatainakt az NCA érvényesnek találta. Most már csak szurkolni kell, hogy sok pénzt kapjunk.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377460 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Kincső: köszönet mindannyiótoknak, és SZUROK, SZUROK!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hete #377457 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Nos, pályázat beadva! (Már tegnap, csak nem volt időm beírni. :P ) 661 600 Ft-ot kértünk, a szlovéniai ill. osztrák kiutazások és az ő vendéglátásuk támogatására. Kéretik szurkolni!

Wolfgang és David olyan jófejek voltak, hogy rögtön (és így időben) visszaküldték az együttműködési nyilatkozatot. Ryana korrektúrázta az általam írt pályázati szöveget, neki ezért köszi, Rózsa/anyu a költségvetés eszmei alapjait vetette meg és elvitte a nyilatkozatok másolatát tartalmazó levelet az éjfeles postára, neki is köszi ezúton is, és Ádám szövegezte a(z angol-magyar kétnyelvű) nyilatkozatokat és írt a külföldieknek, meg együtt döntöttünk a költségvetésről.

Szóval tényleg csak szurkolni kelletik, mint a Lassishoz is (meg az Ery által februárban beadott működési pályázathoz). :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377329 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Aki kedvet és hozzáértést érez magában a "külügyi pályázat" (= civil külföldi cserekapcsolatok ) szövegének nyelvhelyességi-stilisztikai átnyálazására holnap(=kedd) vagy legkésőbb szerda estig, az írjon rám valamilyen formában, és átküldöm az anyagot! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376726 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Hoztam válaszokat. :-)

1. VAGY Lassi, VAGY tolkien.hu, két alkategóriában nem lehet pályázni.
2. Az előirányzat az idei keretet jelenti, tehát minden további nélkül lehet újra pályázni ugyanazzal az újsággal.

És még azt is megkérdeztem, hogy a "meglévő kiadvány 4 példánya" az a 4 utolsó szám 1-1 példányban (nem az 1 utolsó 4-ben).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376649 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Jó, hát a telefonáláshoz az kéne, hogy otthon legyek a nevezett időpontban :P szal majd pénteken. (Egyetemről mobilról hadd ne.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376635 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

A pályázattal kapcsolatban további információkat az ingyenesen 9.00-15.00 óra között hívható 80/204-453 vagy a (06-1)273-4250-es telefonszámon, valamint az info@nca.hu e-mail címen is kaphatnak.

Kincső: kérdezd meg őket ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376626 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Én nem Ankalimonról beszélek, neki igaza van, h. elvben bármit bárhogy meg lehet próbálni megfogalmazni :) DE:

Kincső (Thilanna) írta: Én is megnéztem újra, és találtam egy ilyen bekezdést, amit Ti nem tudom, hogyan értelmeztek:

a. Egy szervezet jelen pályázati felhívásra 1 pályázatot nyújthat be, (...) Ugyanazon programhoz, projekthez támogatás egy előirányzatból csak egy alkalommal ítélhető meg, kivéve, ha adott támogatásra vonatkozó kormányrendelet eltérően nem rendelkezik.

Tehát nekem úgy tűnik, hogy ki kell választani a kategóriát, és egyszerre többre nem lehet pályázni.
Viszont itt van még az utolsó mondat is: a Lassi ugye ugyanaz a projekt, mint tavaly (kivéve, ha új fejlesztést találunk ki neki, gondolom), de az "előirányzat" az mit jelent? Ha azt, hogy az adott évi pályázati keretösszeg, akkor nincs gond, de ha nem...

EZZEL van a bajom. Szerintem ha 2 kategóriában pályázunk, az ugyanerre a kiírásra 1-nél több pályázat, ezért kérdezem, hogy Ti nem így értitek-e, mert nekem nincs gyakorlatom ilyen jogi jellegű szövegek értelmezésében. Ellenben megnéztem az EPER-ben, és úgy tűnik, hogy csak egy kategóriát tudok bejelölni egy űrlapon (új pályázatot meg ugye nem nyithatok, mert az egyértelműen tilos).
A másik kérdés, hogy mi a fene az az előirányzat, mert ha olyan dolog, amibe beleszámít az előző Lassi támogatás, akkor Lassival nem pályázhatunk újra, csak to.hu-val.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376612 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Nem tudom, hogy értelmezem-e. Szerintem Ankalimon kijelentésében lehet valami kulcs. Csak tudnám, hogy van-e. Mármint abban, hogy

Ankalimon írta: szerintem tudunk olyan megfogalmazást találni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376602 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
SÚ: olvasd el pls amit beidéztem és mondd meg h. te hogy értelmezed mi a korlátozott :)

Nido: mailre válaszolok, amíg nem, addig a válaszokat vadászom. :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376592 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Ankalimon írta: Persze lehet, hogy nem fogadják el.

Veszítünk azzal valamit, ha nem fogadják el? Ha van pályázati díj, vagy korlátozott a beadható pályázatok össz-száma, akkor esetleg. Nem tudom, hogy van-e ilyen.
Viszont ha nincs ilyen veszítenivalónk, akkor csak nyerhetünk, nem? Persze ebben mérlegelni kell azt is, hogy kinek mennyire drága a pályázatírásra szánható ideje. Tehát, ha az a válasz, hogy nem veszíthetünk, de nincs rá időbeli kapacitás, azt is megértem.

Nido: visszaköröztem a kommentjeimmel a körbeküldött anyagot. :meghajol: Nekemteccik!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376549 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
kincső:

ma vagy holnap elolvasom a pályázati kiírást, ápdételem a szöveges részeket (félreértések elkerülése végett: azokat és csak azokat írom meg. kettő ilyen van: az 1000 karakteres absztrakt meg a max két oldalas rizsa.)

ezt a verziót elküldöm boldog-boldogtalannak, akiket annyira érintettnek gondolok, h valószínűleg vannak ötleteik a pénzlenyúlás további jogcímeire és/vagy akiknek a bólintása nélkül semmiképpen nem adom ki a kezeim közül (orsie, nudli, ry, pók, sú, icke, gandalf...)

utána elküldöm a második verziót neked meg erynek, h ti is átrágjátok és pl az irreális dolgokat kihúzzátok belőle. ezt a verziót legeslegkésőbb péntek este küldöm. így jó?

a tavalyi megvan.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376520 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Én is megnéztem újra, és találtam egy ilyen bekezdést, amit Ti nem tudom, hogyan értelmeztek:

a. Egy szervezet jelen pályázati felhívásra 1 pályázatot nyújthat be, amelyre B/1. kategória esetében maximum 3 000 000 Ft, B/2. kategória esetében maximum 1 500 000 Ft, B/3. kategória esetében maximum 5 000 000 Ft, B/4. kategória esetében maximum 200 000 Ft adható. (A NCA Tanács döntése alapján egy szervezet összesen maximum 18 millió Ft támogatást kaphat az adott naptári évben kiírt NCA pályázatok forrásaiból, ebből legfeljebb 7 millió Ft lehet működési támogatás.) Ugyanazon programhoz, projekthez támogatás egy előirányzatból csak egy alkalommal ítélhető meg, kivéve, ha adott támogatásra vonatkozó kormányrendelet eltérően nem rendelkezik.

Tehát nekem úgy tűnik, hogy ki kell választani a kategóriát, és egyszerre többre nem lehet pályázni.
Viszont itt van még az utolsó mondat is: a Lassi ugye ugyanaz a projekt, mint tavaly (kivéve, ha új fejlesztést találunk ki neki, gondolom), de az "előirányzat" az mit jelent? Ha azt, hogy az adott évi pályázati keretösszeg, akkor nincs gond, de ha nem...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376519 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Megnéztem a pályázatot - szerintem tudunk olyan megfogalmazást találni, amellyel egy "új tolkien.hu" (növelt szolgáltatások, stb.) kialakítására kérnénk pénzt. Persze lehet, hogy nem fogadják el.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376517 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Öö szerintem az új honlap kategóriába nem férünk bele, de talán rá lehet kérdezni... egyelőre megkérdezem Ankalimon, mint jelenlegi to.hu felelős véleményét.

Szeretnélek megkérni, hogy akkor a Lassis részét aktualizáld, a tegnapi vezetőségin abban egyeztünk meg, hogy én fogom feltölteni az EPER-be, tehát technikai kérdésekkel engem zaklass, de ha valami pénzügyi döntést igényel, azzal Eryt. Megvan Neked a tavalyi anyag, vagy szedjem le az EPER-ből és küldjem át? És mikorra tudod megcsinálni? (Csak hogy én is úgy tervezzek.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376464 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
nem, a tohura gondoltam...
ha megnézed a kiírást vannak nyomtatottos kategóriái meg ez. erre gondolom készülőfélben lévő honlapok adhatják be.... kérdés, h a további feltételeknek megfelelünk-e és tervez-e bárki említésre méltó további fejlesztést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376463 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

nido írta:

Kincső (Thilanna) írta:
Ez
meg, ha jól látom, a Lassi pályázat idei verziója, március 17-i határidővel, és már majdnem egy hónapja fönt van, hát mindenki alszik itt, kéremszépen?! :o

pályázati kiírás írta: B/4. kategória: Saját új honlap tervezése, kialakítása, működtetésének beindítása.

ezt a részét nem tudjuk megpályázni?

(a lassihoz szívesen kicsinosítom, aktualizálom a tavalyi irományt. kit zaklassak hülye részletkérdésekkel? ery?)

Este lesz vezetőségi, beszélünk róla, és szükség esetén felhívunk. :-)
Úgy gondolod, hogy egy külön Lassi-honlap lenne, ahol elektronikus formában fent lenne a folyóirat?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376457 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Kincső (Thilanna) írta: Ez egy táborpályázat - mi közművelődési tevékenységet folytatunk? (Határidő március 27.)

Az 1997. évi CXL. törvény ("a kulturális javak védelméről és a muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről") szerint:
"Közművelődési tevékenység: a polgárok iskolán kívüli, öntevékeny, önművelő, megismerő, kultúraelsajátító, művelődő és alkotó célú cselekvése, amely jellemzően együttműködésben, közösségekben valósul meg."

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376453 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Kincső (Thilanna) írta:
Ez
meg, ha jól látom, a Lassi pályázat idei verziója, március 17-i határidővel, és már majdnem egy hónapja fönt van, hát mindenki alszik itt, kéremszépen?! :o

pályázati kiírás írta: B/4. kategória: Saját új honlap tervezése, kialakítása, működtetésének beindítása.

ezt a részét nem tudjuk megpályázni?

(a lassihoz szívesen kicsinosítom, aktualizálom a tavalyi irományt. kit zaklassak hülye részletkérdésekkel? ery?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376437 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Ez egy táborpályázat - mi közművelődési tevékenységet folytatunk? (Határidő március 27.)

Ez
meg, ha jól látom, a Lassi pályázat idei verziója, március 17-i határidővel, és már majdnem egy hónapja fönt van, hát mindenki alszik itt, kéremszépen?! :o

Erre valami nemzetközi rendezvényt lehetne pályázni (nemzetközi Tolkien koncerencia, vagy nyári egyetem, vagy közös kiadvány, ilyesmi), de sajna márc.15. a határidő, szóval inkább jövőre esélyes. ( Itt a 77. oldaltól tessék nézelődni.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370239 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Örömmel közölhetem, hogy az NCA pályázaton nyertünk 320.000,- Ft-ot a Lassi kiadására.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.221 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére