Kósza Kommandó

Több
18 éve 1 hete #287869 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Azért jópár év múlváról beszélünk és azokról, akik megengedhetik maguknak az efféle utakat. Nem egy akkora költség, ha az ember fél éven át spórol rá, de nem egyetemistának való az tény.
Jelenleg egy ilyen út (3 hét) kb 300e Ft/fő áron lenne megvalósítható.


Akkor az kb. olyan, mint a Camino :) Ha választani kéne, inkább ezt választanám, kicsit kényelmesebb a gázpedált nyomni, mint lejárni a lábamat :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287868 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Azért jópár év múlváról beszélünk és azokról, akik megengedhetik maguknak az efféle utakat. Nem egy akkora költség, ha az ember fél éven át spórol rá, de nem egyetemistának való az tény.
Jelenleg egy ilyen út (3 hét) kb 300e Ft/fő áron lenne megvalósítható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287851 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

kriszana írta: Elképzeltem, és bármikor benne lennék.
Szerintem minden megoldható, Alison. Ha akar valaki menni, akkor elintézi, és nem keresi a kifogásokat. (Persze, a pénz mindig mindenre kevés, a szabadság is) A kérdés csak az, mennyire fontos.
Ha kifogásokat keres, nem is akar igazán menni. Ergo, nem is lenne jó utitárs.
Mikorra is tervezed Krakkót Telco?


Elnézést, mint mondtam, ha összejön, akkor mindenképp megyek. De ne aggódj, ha tényleg megyünk, akkor semmiképpen nem fogunk ugyanabban a kocsiban ülni, nehogy lerontsam a hangulatodat azzal, hogy rossz útitárs vagyok. ;)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287850 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Én abban bízom, hogy a krakkói utat legalább öten-hatan be tudják vállalni, érdemes erre is előre spórolni, bár nem lesz túlzottan drága, ígérem.

Én azt várom már, amikor a többség elkezd dolgozni, kicsit jobb helyzetbe kerül és be tudunk vállalni egy nagy közös autós nyugat-európai augusztusi körutazást... mondjuk öt-hat kocsival, legalább tizenöten... Az lenne a királyság :-)

Képzeljétek el: Bécs, München, Genf, Párizs, aztán le Spanyolországba, mondjuk Santiago de Compostelán át, érintve Lisszabont, hosszabb pihi pl Malagában a meleg tengerparton, visszafelé Barcelona, Monaco, Velence és esetleg egy utolsó buli pl Zalakaroson... három felejthetetlen hét...

Elképzeltem, és bármikor benne lennék.
Szerintem minden megoldható, Alison. Ha akar valaki menni, akkor elintézi, és nem keresi a kifogásokat. (Persze, a pénz mindig mindenre kevés, a szabadság is) A kérdés csak az, mennyire fontos.
Ha kifogásokat keres, nem is akar igazán menni. Ergo, nem is lenne jó utitárs.
Mikorra is tervezed Krakkót Telco?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287843 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: Telco, ez túl szép, hogy igaz legyen!!!! :P
Csak már ott tartanánk!


Na igen, az egyetlen baj, hogy ha valakinek van melója, az nem feltétlenül tud arra gyűjteni, hogy a haverokkal körbeautózza fél Európát... Részemről nagyon is benne lennék, mert szerintem is haláli ötlet, csak egy ilyen kiruccanás eszméletlenül nagy kiadás... 3 hét kocsival, az rengeteg benzin- ill kajapénz, nem beszélve arról, hogy ki tud ennyi szabadságot kivenni? Főleg 10-15 ember. Szóval mindez nagyon szép, csak nem kivitelezhető. De ha mégis összejön, szóljatok, és megyek Én is :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287841 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Én azt várom már, amikor a többség elkezd dolgozni, kicsit jobb helyzetbe kerül és be tudunk vállalni egy nagy közös autós nyugat-európai augusztusi körutazást... mondjuk öt-hat kocsival, legalább tizenöten... Az lenne a királyság :-)

Képzeljétek el: Bécs, München, Genf, Párizs, aztán le Spanyolországba, mondjuk Santiago de Compostelán át, érintve Lisszabont, hosszabb pihi pl Malagában a meleg tengerparton, visszafelé Barcelona, Monaco, Velence és esetleg egy utolsó buli pl Zalakaroson... három felejthetetlen hét...


Telco, ez túl szép, hogy igaz legyen!!!! :P

Csak már ott tartanánk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287840 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Az lenne a királyság :-)


Hol tanultál Te így beszélni? :mrgreen:

telcontar írta: Képzeljétek el: Bécs, München, Genf, Párizs, aztán le Spanyolországba, mondjuk Santiago de Compostelán át, érintve Lisszabont, hosszabb pihi pl Malagában a meleg tengerparton, visszafelé Barcelona, Monaco, Velence és esetleg egy utolsó buli pl Zalakaroson... három felejthetetlen hét...


10-15-en? Álmodj királylány... :?
Amúgy Én ugyanezt mondtam, csak egyénileg, és Amerikában. De az elgondolás nem rossz.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287838 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Programváltozás!!!

A március 26-i Kósza Kommandó kirándulás elmarad, mert helyette Budapesti Fekete Lovagok vs ARD7 Budapest Wolves amerikai football mérkőzés lesz!

Jópár tolkienessel találkozhattok ott (szurkolók és csapattagok között egyaránt), így a megjelenés kötelező!
Du 1-kor kezdődik, a helyszín még nem tisztázott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #287830 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Tudom, hogy sokaknak nem jó, de sajnos az nem működik, hogy két hónapig ne csináljak semmit csak azért mert van aki vizsgázik. Bőségesen lesz program, vízpartiból is legalább kettő és a június erre nagyon alkalmas. Lehet, hogy érdemes egy nehéz vizsga után legalább egy estére és délelőttre lejönni lazítani. :)
A július tényleg zsúfolt lesz a nagytábor miatt, sajnos akkorra nincs értelme másikat berakni mert a legtöbbeknek pénze sem lesz rá.

Én abban bízom, hogy a krakkói utat legalább öten-hatan be tudják vállalni, érdemes erre is előre spórolni, bár nem lesz túlzottan drága, ígérem.

Én azt várom már, amikor a többség elkezd dolgozni, kicsit jobb helyzetbe kerül és be tudunk vállalni egy nagy közös autós nyugat-európai augusztusi körutazást... mondjuk öt-hat kocsival, legalább tizenöten... Az lenne a királyság :-)

Képzeljétek el: Bécs, München, Genf, Párizs, aztán le Spanyolországba, mondjuk Santiago de Compostelán át, érintve Lisszabont, hosszabb pihi pl Malagában a meleg tengerparton, visszafelé Barcelona, Monaco, Velence és esetleg egy utolsó buli pl Zalakaroson... három felejthetetlen hét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287776 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ez kezd off lenni, de:

[size=9:2i7t834h]A 2005/2006. tanév rendje
az alapképzésben és szakirányú továbbképzésben
az Eötvös Loránd Tudományegyetemen



Az Eötvös Loránd Tudományegyetemen az alapképzésben és szakirányú továbbképzésben
a 2005/2006. tanév szeptember 5-től 2006. július 7-ig tart az alábbi beosztás szerint:

I. félév (őszi)

Szorgalmi időszak:
Első tanítási nap: 2005. szeptember 5. (hétfő)
Utolsó tanítási nap: 2005. december 16. (péntek)


Őszi szünet időpontja: 2005. október 31-től (hétfő)
2005. november 4-ig (péntek)

Vizsgaidőszak:
Első nap: 2005. december 19. (hétfő)
Utolsó nap: 2006. február 3. (péntek)


II. félév (tavaszi)

Szorgalmi időszak:
Első tanítási nap: 2006. február 6. (hétfő)
Utolsó tanítási nap: 2006. május 19. (péntek)


Tavaszi szünet időpontja: 2006. április 10-től (hétfő)
2006. április 18-ig (kedd)

Vizsgaidőszak:
Első nap: 2006. május 22. (hétfő)
Utolsó nap: 2006. július 7. (péntek)

Pázmány-nap: 2006. május 12. (péntek) (tanítási szünet) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287765 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Vewy írta: Ez mind nagyon jó :) csak a vizsgaidőszak sajnos nem korlátozódik májusra... hanem az biza július első hetéig tart... a vízparti izét kérjük inkább a 7-9-re...


július eleje annyira vizsgaidőszak mint február eleje...
simán meg lehet csinálni, hogy akkorra már nem raksz vizsgát...
egyébként meg tolkientábor előtt mindenki kihasználja az időt mert a családjával utazik, vagy más táborba megy és azoknak mind nem jó a július 7-9... de az még úgyis messze van.
:wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287714 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Mivel ezt véletlenül kétszer küldtem el, törölni meg nem tudok, teszek be nektek képeket :)



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287713 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ez mind nagyon jó :) csak a vizsgaidőszak sajnos nem korlátozódik májusra... hanem az biza július első hetéig tart... a vízparti izét kérjük inkább a 7-9-re...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287663 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: Telcontar, a magam részéről lelkesen támogatok minden közös programot!!! :sungl:
Igen reményteljesen hangzik a kínálat :wink:

*előreörül*


ez valóban ígéretes... :mrgreen:
úgy néz ki, eseménydús nyárnak nézünk elébe... 8O :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287654 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Legközelebb többen gyertek! ;) :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287277 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

telcontar írta: Július 29 vagy augusztus 5: Lughnasadh, aratóünnepi buli


Az ugyanaz, mint a Lammas?


Igen, mint ahogy Szentivánéj valódi neve is Líthas, azaz Tűzünnep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287275 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Akkor rád feltétlenül számítok. :)
(Bár az apám lengyel, nagymamámtól csak pár mondókát tanultam meg és annak is 25 éve már).

Laurelen írta:

telcontar írta: Augusztus 10-13 vagy 17-20: Krakkói kirándulás Lengyelországba (lehetséges, hogy ez szeptemberre eltolódik, ebben az esetben itt ismét egy vízparti party következik)

Kocham cię!!! Latem Ja chciałabym iść do Polska! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287245 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Beltaine-t követő nyári programok az MTT vagy a Kósza Kommandó szervezésében

Május: felvételi- és vizsgaidőszak


Azt is az MTT szervezi? Akkor a vizsgázóknak könnyű dolguk lesz... :D

telcontar írta: Július 29 vagy augusztus 5: Lughnasadh, aratóünnepi buli


Az ugyanaz, mint a Lammas?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287244 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Laurelen írta:

telcontar írta: Augusztus 10-13 vagy 17-20: Krakkói kirándulás Lengyelországba (lehetséges, hogy ez szeptemberre eltolódik, ebben az esetben itt ismét egy vízparti party következik)

Kocham cię!!! Latem Ja chciałabym iść do Polska! :D :D


Was makogsz? :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #287243 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

telcontar írta: Augusztus 10-13 vagy 17-20: Krakkói kirándulás Lengyelországba (lehetséges, hogy ez szeptemberre eltolódik, ebben az esetben itt ismét egy vízparti party következik)

Kocham cię!!! Latem Ja chciałabym iść do Polska! :D :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #287239 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Telcontar!
Ezúton felajánlok egy programot valamikor jun-jul ra, amikor is meg szeretném rendezni, a már hagyományosnak mondható NPB-t.
Van itt még a tarsolyomban egy három napos találkozó programtervezete...
Már bocs, hogy beleszóltam...
:oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #287203 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Telcontar, a magam részéről lelkesen támogatok minden közös programot!!! :sungl:
Igen reményteljesen hangzik a kínálat :wink:

*előreörül*

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #287202 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Beltaine-t követő nyári programok az MTT vagy a Kósza Kommandó szervezésében
2006 nyara a buli nyara!!!

Május: felvételi- és vizsgaidőszak
Június 9-11 vagy 16-18: MTT születésnap
Június 24: Szentivánéji buli
Június 30-július 2 vagy július 7-9: Kis nyári vízparti party (még nem tudni, hol)
Július 14-23: MTT nyári tábor, Szorospatak
Július 29 vagy augusztus 5: Lughnasadh, aratóünnepi buli
Augusztus 10-13 vagy 17-20: Krakkói kirándulás Lengyelországba (lehetséges, hogy ez szeptemberre eltolódik, ebben az esetben itt ismét egy vízparti party következik)
Szeptembertől ismét vasárnapi kirándulások két-három hetenként a hideg beálltáig
Szeptember 23: Mabon-napi szüreti mulatság, közös főzőcskézés, nyárbúcsúztató

Mivel a programok egy része költséges, ezért érdemes előre tervezni. Az MTT születésnap és a nyári tábor kiemelt fontosságú rendezvények, a többi a szokásos kisebb buli.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #287010 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Sej Haj Vasárnapok... akkor mi ritkán fogunk felnézni Iljusin barátommal.

Ellenben azthoszem márc 18 án pontőrködni megyük iccaka valahová.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #286926 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Programfrissítés:
lesz birkózóverseny, kaszinó és videonézés is, valamint remek lehetőség lesz letesztelni a zenei buliválogatást, ami remélhetőleg elkészül időközben. A kaszinó legvalószínűbb időpontja a második nap éjjele (Nappal kaszinó? Ugyanmár...)
Ezzel együtt várom olyan kósza kommandósok vagy egyéb lelkes önkéntesek jelentkezését, akik szívesen segítenének apróságokban a buli szervezésénél. A részletek priviben.
Továbbá az alábbi szerkezetek biztosításához keresek felajánlót:
- rulettasztal
- kártya
- normális teljesítményű PC hangfal
Egyenlőre ennyi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete - 18 éve 3 hete #286888 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Az eddig jelentkezettek (13 a 44 helyből):

Adelard
Alison
Ankalimon
Artemisz
Estel
Idhren
Kincső
Kriszana
Mirilnen
Leguán
Rabyn
Silcucc
telcontar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #286877 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Tavaszi tali...
Jól hangzik! :P
Bár már nagyon rég kirándultam úgy igazán, de már rám fér, hogy meglátogassam újból ezeket a helyeket. Holdvilág-árok szinthe törzshelyünk volt apámmal. Nosztalgia rúlz... 8) (és mivel punnyadt lettem időközben, majd gyúrok a túrákra :twisted: :lol: )
[size=9:2nk8lugm]Már ha mehetek... :wink: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #286873 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Shaman írta: hát meggondolom igaz, hogy a társaság melyik rétegével kivánok egy levegőt szívni. Pl: ************ *************** ** ******* ****
De mit tudok csinálni ha asszony már regisztrált a kis csoportodban. :D DDD


Persze Te vagy ott a goré, ha jelentkezem nem kell elfogadni a jelntkezést. Ilyen egyszerű.


Azt nem fogadom el, ha nem jelentkezel, te jössz és kész, nincs választási lehetőséged. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #286872 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én úgy tudom, reggel hattól, tehát aki nagyon szeretne szavazni, az meg tudja oldani. Én szavazok.
Sajnos s szombatok nekem nem jók és ez a túra kemény lesz, nem tudunk délután induln iés nem is érünk haza estére, de legalább nem stresszeljük magunkat a hírekre várva. Fáradtan hazaérünk és már lesznek részeredmények.
Lehet, hogy az első két túra - rövidségre való tekintettel - csak kora délután keződik majd. Ebben az ügyben lehet itt szavazgatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #286869 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: Öhm.. Nem 9-én van a szavazás? Mert részemről nem szeretném kihagyni a túrát, de szavazni is biztos, hogy elmegyek.. és gondolom ezzel nem csak Én vagyok így. Azt nem fogják emiatt eltolni. :lol:

Szavazni már 7től lehet ha jól tudom ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.605 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére