Kósza Kommandó

Több
18 éve 2 hónapja #282571 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Remzy_mama/Eldawen írta:

Artemisz (Erenya) írta: Részemről okés a dolog, de inkább akkor már február elején - legyünk tekintettel a vizsgázókra!


Csak legyen befagyva :lol:


most pl be van fagyva. és most szép a jég, és nagy területen lehet korcsolyázni :) reméljük h nem olvad el..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282550 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta:

Esgal írta: Én is támogatom a drappos-barnásat...sötétzöld pólóm már van (MTT).


Van egy Aggteleki Nemzeti Parkos pólóm, annak van ilyesmi színe, nagyon szép. (De egyébként meghajlok a többség döntése előtt :) )


Mármint drappos-barnás, vagy zöld? :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282514 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Esgal írta: Én is támogatom a drappos-barnásat...sötétzöld pólóm már van (MTT).


Van egy Aggteleki Nemzeti Parkos pólóm, annak van ilyesmi színe, nagyon szép. (De egyébként meghajlok a többség döntése előtt :) )


Ben, a jó ötleteket bármikor szívesen fogadjuk. (Lehet, hogy megvalósítani csak jövőre sikerül, de az ötlet így is ötlet!)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282502 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Hujj, de fellendült a népsterűsége ennek a topicnak...biztos miattam :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282482 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: Részemről okés a dolog, de inkább akkor már február elején - legyünk tekintettel a vizsgázókra!


Csak legyen befagyva :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282475 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én is támogatom a drappos-barnásat...sötétzöld pólóm már van (MTT).

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282440 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Téli Balaton dönörűűűűűűűűű :) :)

én már szilvesztereztem ott, nem akármi élmény!!

Részemről okés a dolog, de inkább akkor már február elején - legyünk tekintettel a vizsgázókra!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282410 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: Szerintem Telcontarral beszéld meg, ő lesz a főfő túrafelelős. :)

Rendben, köszi. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282409 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Ben Kenobi írta: Elnézést, hogy közbeszólok, csak nemrég felmerült bennem egy kérdés: Lehet-e esetleg túrahelyszíneket ajánlani? :) Én nem vagyok tagja a Kommandónak, egyelőre szerintem nem is leszek (nem vagyok nagy túrázós, de ha majd úgy adódik, szívesen, csak egyelőre van sok más elfoglaltságom, meg másrészt nem hiszem, hogy elengednek :oops: ), de ötletem az van, szóval ilyen külsős felajánlásokat elfogadtok-e? :) S bocs a belebüfiért. :?

[size=9:3ew9175h]Na, ezt is értelmesen fogalmaztam meg, remélem azért érthető. :roll: [/size]


Szerintem Telcontarral beszéld meg, ő lesz a főfő túrafelelős. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282408 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Remzy_mama/Eldawen írta: És mi lenne, ha 2 darab lenne? Nyári és téli. Világos és sötét. Jó és rossz :lol: Az ottéjszakázós túrákon nem is baj, ha van 2. Nem?

A Normafa hóhiánya miatt nincs kedvetek egy balatoni jégcsúszkáláshoz? Voltatok már télen ott?


Hát az oké, de télen nem nagyon van túra. :P De végülis nem árt, ha van egy tartalék. Szal ha kétszínű póló lesz, (mondjuk ártól függően), akkor Én is veszek mindtettőt. Bár még attól függ. Egyelőre úgy néz ki, hogy a drappot csak Én akarom (meg még talán egy ember emítette)

Balaton ööö hmm. Hát Én télen még nem voltam, de valahogy nekem kicsit messze van ahhoz, hogy reggel 3-4 órát utazzak le, este meg vissza.. :?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282398 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én inkább sötétzöld párti vagyok, ha már lehet választani ;P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282397 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Elnézést, hogy közbeszólok, csak nemrég felmerült bennem egy kérdés: Lehet-e esetleg túrahelyszíneket ajánlani? :) Én nem vagyok tagja a Kommandónak, egyelőre szerintem nem is leszek (nem vagyok nagy túrázós, de ha majd úgy adódik, szívesen, csak egyelőre van sok más elfoglaltságom, meg másrészt nem hiszem, hogy elengednek :oops: ), de ötletem az van, szóval ilyen külsős felajánlásokat elfogadtok-e? :) S bocs a belebüfiért. :?

[size=9:1qugo27h]Na, ezt is értelmesen fogalmaztam meg, remélem azért érthető. :roll: [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282387 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
És mi lenne, ha 2 darab lenne? Nyári és téli. Világos és sötét. Jó és rossz :lol: Az ottéjszakázós túrákon nem is baj, ha van 2. Nem?

A Normafa hóhiánya miatt nincs kedvetek egy balatoni jégcsúszkáláshoz? Voltatok már télen ott?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282380 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: A drapp nekem nem az esetem, attól még lehet olyan színű pólója annak, aki szereti, de én sötétzöldet szeretnék

- legalább nem leszünk unalmasak, kétféle kiszerelésben :P [/color]


Na tessék, itt a kompromisszumos megoldás :P Nem kell olyan egyoldalúnak lenni. :lol: Akkor Én barnás-drappos pólót szeretnék magamnak.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282376 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Adelard írta: HALI!

Régóta kiszúrtam ezt a topicot de mlg nem volt időm írni bele.
Be lehet lépni? :D


Naná! :P


Itt a helyed, kicsilány! ;)


A drapp nekem nem az esetem, attól még lehet olyan színű pólója annak, aki szereti, de én sötétzöldet szeretnék

- legalább nem leszünk unalmasak, kétféle kiszerelésben :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282375 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Adelard írta: HALI!

Régóta kiszúrtam ezt a topicot de mlg nem volt időm írni bele.
Be lehet lépni? :D


Naná! :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282374 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: A drapp jellegtelen és könnyen koszolódik, és feltűnő egy kószán ;) mert világos. Szal szvsz nem jó 5let.

Ja, és a növények színe a zöld, úgyhogy ettől kezdve... nekem csak az jöhet SZÓba :)


1. Nem jellegtelen, 2. a Kósza nem finnyáskodik a kosz miatt :mrgreen: :lol:

A barna is lehet a növények színe. :P És mi van, ha egy csapattag eltűnik az erdőben, és a francos zöld póló miatt nem vesszük észre..? :mrgreen:

Nekem tetszik a zöld is, csak gondoltam a drapp is jó lehet, mint lehetőség. De ha már a barna szóba került, mint növényszín, barna póló ne legyen. Akkor marad a zöld.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282373 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
HALI!

Régóta kiszúrtam ezt a topicot de mlg nem volt időm írni bele.
Be lehet lépni? :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282372 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Artemisz (Erenya) írta: Sötétzöld lesz, ez már eldöntött.

[size=9:svmj44ud]igaz?[/size] :P


Nos igen, de most, hogy szóba került, végülis a natúr-drappos sem rossz. :) Vélemények? Ha úgy vesszük, egy fajta sötétzöld MTT-s póló már úgyis van. :)


A drapp jellegtelen és könnyen koszolódik, és feltűnő egy kószán ;) mert világos. Szal szvsz nem jó 5let.

Ja, és a növények színe a zöld, úgyhogy ettől kezdve... nekem csak az jöhet SZÓba :)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282371 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: Sötétzöld lesz, ez már eldöntött.

[size=9:2kuqho8d]igaz?[/size] :P


Nos igen, de most, hogy szóba került, végülis a natúr-drappos sem rossz. :) Vélemények? Ha úgy vesszük, egy fajta sötétzöld MTT-s póló már úgyis van. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282367 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Sötétzöld lesz, ez már eldöntött.



[size=9:2572rsx0]igaz?[/size] :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282365 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
A szövegötlet ok! A póló színe valami természetközeli legyen!!! Nekem 8, hogy sötétzöld, vagy natur, vagy barnás, de ne narancssárga és tsa.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282335 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Rendicsek, a kétsorba rendezés már tényleg nem gond. :) És akkor még a leveleket kisebbre veszem, hogy ne lógjanak ki annyira. Még ma este meglesz, de ha nem, akkor legkésőbb holnapra beteszem. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282318 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: img.tar.hu/aw/img/18872131.jpg#3


Ally: TÖKÉLY!!!! Very, very good! :cheers: :up: :up:
*főhajtás*

Persze annyival kiegészítve, hogy 2 sorban legyen...

Abszolút szuper! Tényleg nem kell semmi más! És legyen egyenes, mert a hajlított már túldíszes volna, és különben is macera...
Éljen a finoman rusztikus kiszerelés :D

Alison West írta:

Timona írta: Amúgy melyik MTT logó legyen az?
Ez: www.tolkien.hu/images/mtt/mttlogo.jpg
v a toll- pipa variáció gyűrűben?
(Én az előbbit támogatnám.)


Jaja, pipás fószer a képen sokkal jobb, mint a tollpipagyűrű. Ha jól tudom, valamelyik sötétzöld pólón már úgyis a tollas verzió van, akkor meg hol van az egyediségünk.. :P :mrgreen:


Ezzel is teljesen egyetértek! :P

Egyetértés jó dolog! :)
[size=9:3gi6it25]Főleg MTT-n belül .... :twisted: [/size]

A póló hátuljára pedig, mint mondám, kerülhetne a Kósza Kommandó 2006-felirat, írott betűkkel, és az állomások meg az időpontok :)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282298 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: Ha csak az a baj, hogy nagyon hosszú a szöveg egysorban, akkor pesze, ketté lehet választani, az nem gáz. :)

Ha a levél szára rövidebb, akkor talán jobb. De azt hadd csináljam meg Én.
A gombára viszont határozottan azt mondom, hogy ne legyen belőle ékezet, mert úgy iszonyat béna :lol:

Persze te találtad ki, te csinálod meg :D én csupán belakontárkodtam, hogy lássátok mit mondtam ;) a gomba persze maradhat a sarokban, csak ötlet volt az ékezet :P két sorban szerintem jobban mutat majd a pólón :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282295 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Remzy_mama/Eldawen írta: Így már nekem is tetszik, hogy félbe van törve. [size=9:1oc8i1zs]A WorldaRT-ra gondoltam ami ívben meghajlítja.[/size] Bocsi a belepofért.

A gomba tökéletes, de mi lenne, ha nagyon rövidre vennéd a levél szárát vagy a széléről indulna, akkor nem különülne el annyira és jobban olvasható lenne a "Z".


Ha csak az a baj, hogy nagyon hosszú a szöveg egysorban, akkor pesze, ketté lehet választani, az nem gáz. :)

Ha a levél szára rövidebb, akkor talán jobb. De azt hadd csináljam meg Én.
A gombára viszont határozottan azt mondom, hogy ne legyen belőle ékezet, mert úgy iszonyat béna :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282281 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Timona írta: Remzy_mama, ami a szöveg elrendezését illeti szerintem nem lenne szerencsés, ha hullámozna v ilyesmi, de ez csak egyéni vélemény ;)


Mmm.. Szerintem is inkább maradjon egyenes, mert ha hullámzik, akkor még a logót is nehéz jól mellé rakni.


Így már nekem is tetszik, hogy félbe van törve. [size=9:346tsrv8]A WorldaRT-ra gondoltam ami ívben meghajlítja.[/size] Bocsi a belepofért.

A gomba tökéletes, de mi lenne, ha nagyon rövidre vennéd a levél szárát vagy a széléről indulna, akkor nem különülne el annyira és jobban olvasható lenne a "Z".

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282276 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Timona írta: Én hirtelen kb így képzelném:
img.tar.hu/timona/img/18876671.jpg#3


Erre gondoltam Én is. Ezzel csak az a gond, hogy a levél szára olyan vékony a betűk szárához képest, hogy a Z L-nek nézhető, a K meg nem is tom minek. A levél szárát vastagabbá tenni meg már olyan.. godzillás. Szerintem inkább kisebbre veszem a leveleket a képen, meg a nagyon kiállókat kicsit jobban bedöntöm, és megpróbálom közelebb vinni a betűhöz, hogy ne legyen olyan kócos.
Viszont a gomba maradjon csak ott a sarokban. :P

Timona írta: Alison, a pókháló inkább legyen üres, mert a végén még Gumipók fun clubbnak hisznek minket :P


Meggyőztél... :mrgreen:

Timona írta: Remzy_mama, ami a szöveg elrendezését illeti szerintem nem lenne szerencsés, ha hullámozna v ilyesmi, de ez csak egyéni vélemény ;)


Mmm.. Szerintem is inkább maradjon egyenes, mert ha hullámzik, akkor még a logót is nehéz jól mellé rakni.

Timona írta: Amúgy melyik MTT logó legyen az?
Ez: www.tolkien.hu/images/mtt/mttlogo.jpg
v a toll- pipa variáció gyűrűben?
(Én az előbbit támogatnám.)


Jaja, pipás fószer a képen sokkal jobb, mint a tollpipagyűrű. Ha jól tudom, valamelyik sötétzöld pólón már úgyis a tollas verzió van, akkor meg hol van az egyediségünk.. :P :mrgreen:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282272 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Én hirtelen kb így képzelném:
img.tar.hu/timona/img/18876671.jpg#3

Alison, a pókháló inkább legyen üres, mert a végén még Gumipók fun clubbnak hisznek minket :P

Remzy_mama, ami a szöveg elrendezését illeti szerintem nem lenne szerencsés, ha hullámozna v ilyesmi, de ez csak egyéni vélemény ;)

Amúgy melyik MTT logó legyen az?
Ez: www.tolkien.hu/images/mtt/mttlogo.jpg
v a toll- pipa variáció gyűrűben?
(Én az előbbit támogatnám.)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #282270 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Alison!
Ne cifrázzad, egyszerűsége a szépsége...
Gomba tényleg rulz

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.553 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére