Kósza Kommandó

Több
18 éve 3 hónapja #282265 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: A legaranyosabb a gomba ott a végén...! :tongue:


Nna, gondoltam, hogy ha másnak nem, legalább annak lesz valami kis sikere :D Próbáltam még a pókhálóra ráapplikálni egy pókot is, de az már túl összefirkált lett volna, és nem is látszódna, hogy mi van ott. Jobb is, hogy nem fért rá végül. :)

Timona írta: Ez thökjó ötlet :) viszon egy ici- picit belevau, a kiálló zöld levélrészeket meg a gombát én felhasználnám a betűk felépítésében, mert így valahogy túlzottan kilógnak a szövegből, szerintem.


Ööö.. Azt értem, hogy kiálló, de nem értem, hogy hogy érted, hogy a betűk felépítésében. Mármint a levél legyen a betű egyik szára? Végülis azt is meg lehetne csinálni... De asszem egyszerűbb lenne a dolgom, ha kisebbre venném az S-betű levelét, és nem lógna le annyira, minthogy átgyártsam a szárat :P No majd meglátom.

Timona írta: Lehet, hogy nem is kéne külön logó, talán épp elég lenne ez a remek kis feliratocska, úgy már túl zsúfolt lenne szerencsétlen egyenpóló, mert hát ugye az MTT logója illenék rajta legyen...


Na ezt mondom Én is :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282257 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: img.tar.hu/aw/img/18872131.jpg#3


A legaranyosabb a gomba ott a végén...! :tongue:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282253 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta: img.tar.hu/aw/img/18872131.jpg#3

Ez thökjó ötlet :) viszon egy ici- picit belevau, a kiálló zöld levélrészeket meg a gombát én felhasználnám a betűk felépítésében, mert így valahogy túlzottan kilógnak a szövegből, szerintem.

Lehet, hogy nem is kéne külön logó, talán épp elég lenne ez a remek kis feliratocska, úgy már túl zsúfolt lenne szerencsétlen egyenpóló, mert hát ugye az MTT logója illenék rajta legyen...

Különben csak azért ilyen nagy a szám, mert jelentkeztem KK tagnak Telconál remélhetőleg, el lesz fogadva :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282250 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Izé, nem követem eme topik igen sűrű életét, de szeretnék majd én is kószálni veletek! :) Ill. közreműködni kószautak szervezésében, főleg ami a kulturális részét illeti, túrázni meg megyek a tapasztaltak után. :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282247 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rabyn írta: Őőő csak egy ötlet lenne: mi volna ha csinálnátok majd olyat, hogy éjszakai városnézés(ek) mittomén Gellérhegyre menetel és hasonlók. Na?


Igenigen.... De csak már ha melegebb van, légyszílégyszí

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282246 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Őőő csak egy ötlet lenne: mi volna ha csinálnátok majd olyat, hogy éjszakai városnézés(ek) mittomén Gellérhegyre menetel és hasonlók. Na?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282244 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Nagyon jó :agree: Mi lenne, ha nem egyenesen menne a felirat, hanem vmilyen ívben, hullámban? (Bocs, a belepofázásért)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282238 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Alison!
Ez remek. :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282237 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
No, megcsináltam a képet, amit ígértem. Viszont apróbb hibák még vannak rajta, amiket csak akkor fogok kijavítani, ha pozitív visszajelzést kap a dolog, addig feleslegesen nem dolgozom. Várom a véleményeket :)

img.tar.hu/aw/img/18872131.jpg#3

Egyébként az elrendezéstre az ötletem:

1. Elöl a mellrészen oldalt egy MTT-logó (vagy KK logó, ha lesz), hátul meg ez a felirat, esetleg a túraállomások is, ha lesz lista.

2. Elöl ez a felirat, végén/elején az MTT/KK-logó, hátul a túraállomások listája.

Más ötletek is jöhetnek, aztán ha megvannak a képek, meg logók, akkor csinálunk miniatűr pólós képet is, hogy lássuk, milyen lesz a valóságban. Csak akkor kéne majd logó. :)
Egyébként szerintem, nem is muszáj, hogy legyen saját KK-s logó, nem elég, ha az MTT-s rajta van? Kettő együtt már eléggé zsúfolt...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282072 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
De igen, megjelenik, de egyenlőre eléggé ontopic vagyunk. Szerencsére. Ha majd a kismacskák hasfájásait ecsetelitek, akkor törlök.

Rion Pendragon írta: Olyan jó érzés olyan helyre irni, ahova nem téved el egy moderátor keze... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282057 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rion Pendragon írta: Olyan jó érzés olyan helyre irni, ahova nem téved el egy moderátor keze... :twisted:


Telcót megkérdeztem, nem baj-e, hogy alkotási lázunkban szétcseteljük a topicot? Mire közölte: Arra van! :D


Ally: OK! Alig várom! :)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282042 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta:

Alison West írta: vigyünk bele fantáziát, pl. a KK feliratot össze lehet rakni képekből is (pl. ágakból kirajzolva), nem muszáj egy sima feiratnak lennie.


is, ha van rá 5leted! Rendben?


Ma megcsinálom a tervet a KK felirathoz, este vagy holnapra beteszem.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282038 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Olyan jó érzés olyan helyre irni, ahova nem téved el egy moderátor keze... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282008 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Esgal írta: Ez nem túlvállalás... egy ilyen rajzot bármikor ;)


Rendelve :)

ÉS MÉG EGYSZER KÖSZI!

Tudod mit, majd megbeszéljük... ezt is, meg a "főcímet":

Alison West írta: vigyünk bele fantáziát, pl. a KK feliratot össze lehet rakni képekből is (pl. ágakból kirajzolva), nem muszáj egy sima feiratnak lennie.


is, ha van rá 5leted! Rendben?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282007 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ez nem túlvállalás... egy ilyen rajzot bármikor ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282006 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Esgal írta: [size=9:1n7lycuw]Igazából nem azért, hogy kötözködjek, vagy előtérbe toljam magam, de ha már rajzolót kerestek, és benne vagyok a KKban, akkor akár el is vállalhatnám én is, és nem is kell udvarolni... csak gondoltam, szólok, hogy itt vagyok én is, és ezt nem azért mondom, mert Finwe ne tudná megcsinálni...[/size]


[size=9:1n7lycuw]Csókoltatlak, Esgal!

De te mondtad, hogy ne hagyjuk, hogy túlvállald magad ;) :twisted:

Ámbár, ha már így ajánlottad, KÖSZI SZÉPEN!
[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282002 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Esgal, engem meggyőztél!

(és bocs, hogy nem jutottál rögtön az eszembe, csak írtam az első spontán ötletet :look: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282001 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
[size=9:1q5gcu3x]Igazából nem azért, hogy kötözködjek, vagy előtérbe toljam magam, de ha már rajzolót kerestek, és benne vagyok a KKban, akkor akár el is vállalhatnám én is, és nem is kell udvarolni... csak gondoltam, szólok, hogy itt vagyok én is, és ezt nem azért mondom, mert Finwe ne tudná megcsinálni...[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281972 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Szerintem nagyon jó lesz a kép, pl. Finwét érdemes körüludvarolni, hogy pöpecen megrajzolja ;)
(a marachos póló emlékére... :lol: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281949 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rion Pendragon írta: őőőőőőőőőőőőőőő......ez a kép...................megveszett az egered? :D


Csak leejtettem pár napja :P

MONDOM HOGY NEM TUDOK RAJZOLNI!!! :D

... csak gondoltam, legalább nagyjából értsétek, hogy képzelem...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281948 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
őőőőőőőőőőőőőőő......ez a kép...................megveszett az egered? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281947 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: A felajánlott segítséget köszönöm, íme, egy nagyon durva, minimálart vázlat, mifélére is gondoltam:
vadcseresznye.freeblog.hu/Files/logo.GIF


De ugye gondolom kézzel lesz megrajzolva? :P :lol:
Egyébként érdekes kép, de az alma lehetne nagyobb, mert így alig látszik.

Ööö.. meg szerintem valami olyasmi, ami egységben tartja ezeket a képen, mert így "egy halom cucc" kicsit furi. Bővebben kifejtve: vigyünk bele fantáziát, pl. a KK feliratot össze lehet rakni képekből is (pl. ágakból kirajzolva), nem muszáj egy sima feiratnak lennie. Így van benne egy kis élet, és nem lesz olyan "semmilyen", mintha csak egy felirat + logó és semmi más nem lenne az elején.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281946 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Melyanna írta: a felirat rajta tényleg nem fehér (és nem is sárga), hanem esetleg halványsárga vagy natúrszínű (tehát nem hófehér)


Natúrszínű az mégjobb, mint a sárga.


Meggyőztetek. Legyen.
Igen, Nővérkém, én is MTTpólószín sötétzöldre gondoltam.


Logóhoz ( vadcseresznye.freeblog.hu/Files/logo.GIF ) vélemény?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281945 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: a felirat rajta tényleg nem fehér (és nem is sárga), hanem esetleg halványsárga vagy natúrszínű (tehát nem hófehér)


Natúrszínű az mégjobb, mint a sárga, szerintem ezt fontolóra vehetnénk.

Melyanna írta: Most pedig visszamegyek tanulni :cry:


Hajrá :( :vigasztal:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281944 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: Respect. Igaz lehet. Mit szólnál egy szép aranyossárgához?


Nekem tetszik :)

Artemisz (Erenya) írta: Várom a frappáns javaslatokat... :roll:
egyébként elcsépelés ide vagy oda, ez a szöveg a kósza-imázshoz passzol leginkább! szerintem...


Egyáltalán minek kell rá idézet? Bőven elég a KK-logó, meg az, hogy Kósza Kommandó, meg ha le vannak fixálva az idei helyszínek, akkor azoknak a listája a hátára, asszem ilyesmit olvastam. Szerintem felesleges idézetet rátenni...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281943 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Javaslatok a pólóhoz:

- esetleg lehetne olyan színű, mint az MTT-s pólóink (egészen sötétzöld, Tolkien Professzornak is ez volt a kedvenc színe)
- a felirat rajta tényleg nem fehér (és nem is sárga), hanem esetleg halványsárga vagy natúrszínű (tehát nem hófehér)
- MTT-logo elöl jó ötlet, alatta ábra: pl. fának támasztott hátizsák (szimatszatyor szvsz nem turista-like) és túrabot (opcionálisan bakancssal és almával :) )
- "Kósza vagyok..." estébé felirat szerintem sem rúlz :?
- a hátulján a Kósza Kommandó 2006 + időpontok viszont telitalálat :lol: :lol: (szintén halványsárga vagy natúrszínű betűkkel), bár az időpontokhoz az kell, hogy tutibiztos legyen minden program

Ennyi jutott eszembe. Rajzolni sajnos nem tudok.

Most pedig visszamegyek tanulni :cry:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281942 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Rion Pendragon írta: Nemrég volt tornánk, és eléggé megedzett a tanár minket. Sajog mindenem. asszem, amire megyek túrázni, akkora bicepszeim lesznek, meg kockahasam....utááááálom a tornát! De a gyaloglás rendben van. Csak ne kelljen futni. Az a lényeg. :D


Hát nemtom Te hogy vagy vele, de szerintem nem ártana inkább lábra gyúrni a bicepsz helyett, mivel nem kézenállva fogsz hegyet mászni... :D :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #281941 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alison West írta:

Artemisz (Erenya) írta: a pólók SÖTÉTZÖLDek lennének fehér v világossárga felirattal


Szerintem ne fehér legyen, mert elég fradistás. (Nem, mintha nem lennék az, de ne legyen senki számára ellenszenves a dolog emiatt.) :D


Respect. Igaz lehet. Mit szólnál egy szép aranyossárgához?

Alison West írta:

Artemisz (Erenya) írta: Rajta lenne még elöl, hogy
Kósza vagyok,
nem turista!


Khérlek, csak ezt ne. Annyira elcsépelték már ezt a szöveget mindenféle egyéb változatát, hogy elég gagyi lenne még a Kószásra is rátenni. Legyen legalább valami egyedi, vagy ha az nem, legalább egyediBB...


Várom a frappáns javaslatokat... :roll:
egyébként elcsépelés ide vagy oda, ez a szöveg a kósza-imázshoz passzol leginkább! szerintem...

A felajánlott segítséget köszönöm, íme, egy nagyon durva, minimálart vázlat, mifélére is gondoltam:
vadcseresznye.freeblog.hu/Files/logo.GIF

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281940 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Nemrég volt tornánk, és eléggé megedzett a tanár minket. Sajog mindenem. asszem, amire megyek túrázni, akkora bicepszeim lesznek, meg kockahasam....utááááálom a tornát! De a gyaloglás rendben van. Csak ne kelljen futni. Az a lényeg. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281916 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Artemisz (Erenya) írta: a pólók SÖTÉTZÖLDek lennének fehér v világossárga felirattal


Szerintem ne fehér legyen, mert elég fradistás. (Nem, mintha nem lennék az, de ne legyen senki számára ellenszenves a dolog emiatt.) :D

Artemisz (Erenya) írta: Rajta lenne még elöl, hogy
Kósza vagyok,
nem turista!


Khérlek, csak ezt ne. Annyira elcsépelték már ezt a szöveget mindenféle egyéb változatát, hogy elég gagyi lenne még a Kószásra is rátenni. Legyen legalább valami egyedi, vagy ha az nem, legalább egyediBB...

Artemisz (Erenya) írta: Aki szépen rajzol, segíthetne megtervezni.


Hogy szépen rajzolok-e, az relatív, majd az illetékesek eldöntik, de szerintem arra elegendő, hogy ha segítek, még valami elfogadható is kisülhet belőle. :) Szóval szeretnék segíteni.

Artemisz (Erenya) írta: A hátuljára pedig ( ez Telco 5lete volt ):
Kósza Kommandó 2006
- és a tervezett túrahelyszínek és időpontok.


Ez jó :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére