Egyetemi Tolkien-kurzus

Több
15 éve 7 hónapja #370520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Nem azért, de szerintem a kurzust hallgatókkal lenne fer dolog ha feltennétek a tematikát...

még is csak 77en vettük fel az órát...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370515 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Vagy eljössz bármelyik másik rendezvényünkre és ott veszel.

Egyetlen szám (asszem 2005/1) kivételével még mindegyikből van bőven.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370511 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Dehogy vagy külsős, szürke átlagember! Pláne, hogy olyan szép esszét írtál!

Három úton juthatsz Lassihoz:
1. Jössz KÖMF-re és veszel
2. Megkérsz valakit, hogy vegyen Neked és valamikor utána átveszed tőle
3. KÖMF után megrendeled interneten a Tolkien.HU-ról
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370510 Írta: anyuszi
anyuszi válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
KÖHÖnöm a tájékoztatást :-)

Külsős szürke átlagemberek hogy jutnak Lassihoz? (Azt tudom ám, hogy az egy újság! ;-)

A kurzus tematikáját, pontos (és szükség szerint frissített) időpontokkal együtt azért is jó lenne feltenni, mert én ugyan már elvégeztem a kurzust, de sajnos nem tudtam bent lenni minden EA-n (pl a tündéresen sem :cry: ), és a hiányzó EA-kat most pótolnám :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370490 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Felagund írta: Pardon:

Tavaszi Találkozó =/= KÖMT

(és nem elegáns "külsős" számára egy "belsős" rendezvényre hivatkozni ;) )


Köszi, javítottam!

A KÖMT pedig nem igazán belsős rendezvény lesz idén, mert külföldi Tolkien Társaságokat is várunk. :wink: Szóval ez már majdnem KÖMF lesz, de azért még KÖMT.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370489 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Pardon:

Tavaszi Találkozó =/= KÖMT

(és nem elegáns "külsős" számára egy "belsős" rendezvényre hivatkozni ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #370487 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

anyuszi írta: Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e már olvasni pár esszét az első kurzuséból, mert nem találtam a honlapon? :-)

Köszi!


Szia!

Nem töltöttünk fel még egy esszét sem, mert előbb a Lassiban fognak megjelenni nyomtatva. :wink: A Lassi már tavasz óta kész, de sajna ilyen-olyan okokból csúszik a nyomtatása, reményeink szerint a (szerk.) ŐSZI Találkozóra (KÖMT, lásd szomszédos topic) megjelenik végre. A Tolkien.HU-ra való feltöltés időpontjáról még nem döntöttünk.

Üdv:
Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370446 Írta: anyuszi
anyuszi válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e már olvasni pár esszét az első kurzuséból, mert nem találtam a honlapon? :-)

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370250 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
silc: amikor tudok eljárok majd rá, de ha marad a szerdai időpont akkor ez igen ritkán lesz mert órám van félötig. Egyébként felvettem, csak ugye ütközik, abból amiből meg órám van szigorlatozom jövőre.
De ha megtudjuk fűzni a tanárt, hogy hamarabb legyen vége az órának akkor sietek:) és néha ottleszek. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370246 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
helló-helló kedves ismerősök és idegenek!

ki jön ebben a szemeszterben erre a csodás kurzusra? a holnapi 16:00-ás kezdés mennyire tuti, tudtok vmi infót? :) esetleg az Illetékesek? :) illetőleg nem szeretnék egyedül menni - tudom, nyafi vagyok meg ilyenek -, kivel tarthatnék?

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #367820 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Üdvözletem!

<b>Ha valaki készített képeket a kurzus folyamán, vagy tud arról, hogy készültek képek, legyen olyan jó és küldje el nekem őket (OR az elérhetőségüket) a viatores'kukac'gmail'pont'com-ra!</b>

Köszönettel,
Ben

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #362466 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
A kurzusfórumban többen szóltak, hogy a 9. handout (Egy mesterséges világ: mitikus természet- és társadalomrajz) nem elérhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #361014 Írta: Idril Formengil
Idril Formengil válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Nagyon köszönöm! Ez remek hír! Remélem, be tudok majd rá járni. :)

Ulula cum lupis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360958 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Üdv!

Igen, a kurzus mind a tavaszi, mind az őszi félévben indul (változatlan tartalommal :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360942 Írta: Idril Formengil
Idril Formengil válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Sziasztok!

kb 3 éve nem jártam erre, mióta egyetemre járok, és most, hogy megláttam, hogy van Tolkien-kurzus az ELTE-n és éne erről eddig nem tudtam, teljesen magamba zuhantam :(
A következő félévben "sajnos" külföldön leszek, azt szeretném megkérdezni, hogy a tavaszi félévben is indul-e a kurzus?
Köszönöm!

Ulula cum lupis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360490 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Ha vannak még kijavítatlan esszék, akkor azok szerzői bizonyára elég morcosak, mert már eléggé elkezdődött a vizsgaidőszak. De ilyenek elvben már nincsenek. (Kurzusfórum, Füzessy Tamás, 2008-05-23 01:54: "Legjobb tudomásom szerint minden beküldött dolgozatot kiértékeltünk...") Ha nem az értékelésre gondoltál, akkor nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360478 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Mikor fognak eljutni hozzám azok az esszék, amiket nekem kéne kijavítanom? :o

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #360460 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Azok, akik elvégezték ebben a félévben az ELTE Tolkien-kurzusát, 5% kedvezményt kapnak a nyári táborra! Ez az egyetlen kedvezmény a határidőn túl is érvényes, tehát a későn jelentkezőknek is jár!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354796 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

mogy írta: Azt már kiderítettem, hogy most hétfőnként van négytől. De melyik épület melyik termében? Az előadástémák ugyanazok, mit a múlt félévben?


Északi épület, 1.71-es terem, arrafele, ahol a tavalyi is volt, de ezt csak az 1. emelet felől lehet megközelíteni. A tematika tudtommal nem változott.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354783 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

mogy írta: Azt már kiderítettem, hogy most hétfőnként van négytől. De melyik épület melyik termében? Az előadástémák ugyanazok, mit a múlt félévben?


A témák ugyanazok, asszem sürgősen le kell csapni Ankalimonra ez ügyben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354764 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Üdvözletem!

Előre szólok, ha nem kapok információt arról, hogy esetleg elő kéne adnom valamiről (hellyel, időponttal, témával), akkor értelemszerűen nem fogok előadni (holott szívesen tenném).

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354761 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Azt már kiderítettem, hogy most hétfőnként van négytől. De melyik épület melyik termében? Az előadástémák ugyanazok, mit a múlt félévben?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354753 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Alyr Arkhon írta: Az előadásokat bárki szabadon látogathatja szvsz minden egyetemen.

A kutya nem nézi, ki jött be :) Én is voltam töris órákon már, pedig az negyedéveseknek volt és nem éppen úgy festek. (Most meg éppen nem vagyok bent egy természetvédelmesen. :/ )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354718 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Metaflora írta: És ha már van, aki nem jár be, pedig fel van iratkozva, esetleg aki nem fért be, nem nézhet be néha?


Hogyne nézhetne.
Csak vizsgázni nem tud belőle. (illetve persze azt is tud, csak nem hivatalosan)

Az előadásokat bárki szabadon látogathatja szvsz minden egyetemen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354715 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
És ha már van, aki nem jár be, pedig fel van iratkozva, esetleg aki nem fért be, nem nézhet be néha?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354204 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Én speciel meg sem próbáltam felvenni... Pedig szerettem volna.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354163 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Felagund írta:

Holtak vezére írta: üdv!
nem akartok katalógust vezetni? :) (nem túl szemét módon, de aki egy előadásra se ment el az szerintem nem érdemel még egy kettest sem :P (nem is beszélve arról hogy foglalja a helyet a többiek elől.. az első félévben ott voltam néhányszor, ahhoz képest nem volt tömve a terem hogy hányan jelentkeztek.. :? ))


Lehetőleg ne. :tongue: Én szerintem leadom az esszémet az első hónapban, aztán többet nem zavarok, koncentrálok egyéb dolgaimra(diplomázás, ilyen apróságok...) :D


jó de te előadtál előzőleg. protekció :P

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354162 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n

Holtak vezére írta: üdv!
nem akartok katalógust vezetni? :) (nem túl szemét módon, de aki egy előadásra se ment el az szerintem nem érdemel még egy kettest sem :P (nem is beszélve arról hogy foglalja a helyet a többiek elől.. az első félévben ott voltam néhányszor, ahhoz képest nem volt tömve a terem hogy hányan jelentkeztek.. :? ))


Lehetőleg ne. :tongue: Én szerintem leadom az esszémet az első hónapban, aztán többet nem zavarok, koncentrálok egyéb dolgaimra(diplomázás, ilyen apróságok...) :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354160 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
üdv!
nem akartok katalógust vezetni? :) (nem túl szemét módon, de aki egy előadásra se ment el az szerintem nem érdemel még egy kettest sem :P (nem is beszélve arról hogy foglalja a helyet a többiek elől.. az első félévben ott voltam néhányszor, ahhoz képest nem volt tömve a terem hogy hányan jelentkeztek.. :? ))

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #354155 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tolkien-kurzus az ELTÉ-n
Ugye terveztek hagyományt csinálni a kurzusból? (Ergó: lesz-e a következő években is, ha igény van rá?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére