EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Több
15 éve 11 hónapja #359412 Írta: Alyr Arkhon
Dorw: be lehet fizetni az első két részletet egyszerre?

Más: Ugyan, a 41 egészen jó szám. A tavalyi adatok alapján.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359400 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
A mai postával jött 3 jelentkezési lap.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359399 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Kincső (Thilanna) írta: Valóban, 11709002-29900837-00000000. Tehát egy 0 hiányzott középről...

Köszi, át is utaltam. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359398 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Sil írta:

dorwinion írta: A tábori számlaszám: 11709002-2990837-00000000
Ide küldjétek a befizetéseket, amiket az OTP-ben kell befizetni. De ezt már mindenki tudja... :)

Ez nem jó. Hiányzik valahonnan egy számjegy, a közepének is nyolcjegyűnek kéne lennie.


Valóban, 11709002-29900837-00000000. Tehát egy 0 hiányzott középről...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359397 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta: A tábori számlaszám: 11709002-2990837-00000000
Ide küldjétek a befizetéseket, amiket az OTP-ben kell befizetni. De ezt már mindenki tudja... :)

Ez nem jó. Hiányzik valahonnan egy számjegy, a közepének is nyolcjegyűnek kéne lennie.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359369 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Akik eddig jelentkeztek:

Sil
Dreamer_KF
gillz
Gandalf
dorwinion
Ranamarth (Endóriel)
Snuffles
Celebrom
Ulmo
Rabyn
Missy
Aromo
sebcsaba
mogy
Esgal
Aeglos
icke
Lamy
Eglarcarien
Minerva
Felagund
Nóli i linantea
Jenei Olivér
Olosta
Kincső (Thilanna)
Estel Adániel
Eruntale/Hanna
Tirion Equniel
Virág
Antler Ákoska
Ery
Ben
Alyr Arkhon
Narbeleth
Laurelen
Artemisz (Erenya)
Furi
fqqdk
Orsie / Fraktál
Cueddo
Sirgon

Nagyon kérek mindenkit, hogy mihamarabb küldjétek el a jelentkezési lapjaitokat, mert így nem sok mindent lehet tervezni-szervezni. Ez mindössze 41 fő, és a határidő meg vészesen közelít.
Aki szeretné a kedvezményét megtartani, az kapja össze magát.
:evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359354 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Nem tesztek be egy nick-névsort arról, hogy kik jönnek?
Lehet, hogy a hihetetlen társaság láttán mindenki azonnal jelentkezni akar aki még eddig nem tette meg. 8O
Aki meg még ezután sem jelentkezett, azt "rávesszük". :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359350 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Üdvözletem!

Gondolom a szervezők még a jelentkezési határidő előtt közzétesznek egy listát arról, hogy kinek érkezett be a lapja, addig kár pánikolni :D =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359342 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Inkább kérdezzék meg mintha később derül ki, hogy nem érkezett meg.
TLVn voltak olyan leveleim amit elnyelt a posta...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359334 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Amíg nincsenek csapatbeosztások, meg ilyesmik, addig is CSAK azért kérdezősködünk, hogy mi is lássunk valamit a szervezésből... :D Hogy lássuk, hogy nem csak fantomok vagytok :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359333 Írta: Alyr Arkhon

Tünde írta: OFF
nem mondjátok, hogy egyesével meg fogja mindenki kérdezni... 8O
baromi türelmes szervezők vagytok :P
ON


OFF
Mintha tőlünk tavaly nem kérdezték volna...
És mintha mi nem mondtuk volna meg
:D
ON

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359321 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
OFF
nem mondjátok, hogy egyesével meg fogja mindenki kérdezni... 8O
baromi türelmes szervezők vagytok :P
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 11 hónapja #359319 Írta: Furi
Furi válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Gulyás Barna néven érkezett jelentkezési lap? postán küldtem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359305 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Igen,postán küldtem :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359285 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Virág írta: hahó!! csak érdeklődnék, hogy az én jelentkezési lapom megérkezett? (név: Bukovinszki Virág)...és mailben küldtem!
köszii!!

Megkaptuk, köszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359284 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
hahó!! csak érdeklődnék, hogy az én jelentkezési lapom megérkezett? (név: Bukovinszki Virág)...és mailben küldtem!
köszii!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359246 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Jah igen:

Aki TLV-döntős, az külön jelezze nekünk, mert a jellapon anno nem lett feltüntetve ilyen kategória, de tudnunk kell, kinek jár a kedvezmény!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359245 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

dorwinion írta:

Náda írta: Szeretném megkérdezni,hogy Kurilla Nikolett néven beérkezett-e már a jelentkezési lapom?Köszike :D


Postán küldted vagy mailben? Ha az utóbbi, akkor nem, sajnos nem. Lehet, hogy visszadobta. :(
A biztonság kedvéért küld el mégegyszer és egyet az én mail címemre is.
Köszi!


Szerintem postán küldte mert emailben nehezen írja alá a szülő, és véletlenül tudom h. tlv-s vagyis nemnagyon lehet 18. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359243 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Náda írta: Szeretném megkérdezni,hogy Kurilla Nikolett néven beérkezett-e már a jelentkezési lapom?Köszike :D


Postán küldted vagy mailben? Ha az utóbbi, akkor nem, sajnos nem. Lehet, hogy visszadobta. :(
A biztonság kedvéért küld el mégegyszer és egyet az én mail címemre is.
Köszi!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359241 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Szeretném megkérdezni,hogy Kurilla Nikolett néven beérkezett-e már a jelentkezési lapom?Köszike :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359221 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Sen, küldd el a jellapodat, és írd bele megjegyzésként, hogy mikortól tudsz jönni! A részletekkel majd utána megkeresünk. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359220 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Kedves Szervezők!

Nagyon szeretnék táborba menni, de sajnos az első két napról egy másik tábor miatt lemaradnék! Ellehet intézni, hogy mehessek így is táborba? Valahogy belenyomkodni engem a történetbe meg a rövidebb táborozás pénzbeli folyományát elintézni? Kit hívhatok ezügyben? Nagyon szeretnék menni, remélem elintézhető! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359157 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Természetesen, örülünk a reklámnak! Kérdezd meg, mehet-e oda, és rakass ki a 3 féle plakát közül egy tetszőleges fajtából!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #359156 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Lenne egy kérdésem.

Itt van az utcánk végében az Öreghegyi és Felsővárosi Művelődési ház, és ismerem a népművelőt (a volt töri tanárom), ha szeretnétek akkor megkérhetném, hogy tegyen ki egy táboros papírt, hátha akkor innen is fognak sokan jönni. Szerintetek? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359155 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Rendvez-segédek értelemszerűen a saját rendjükbe kerülnek mindenképpen, a rendek sorrendezése nem szükséges. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359148 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.
Ha rendvezsegéd vagyok, akkor is kell a rendeket sorrendbe rakni a REND kedvéért? :P Vagy ettől eltekinthetek?

*szerk*
Na jó, feladtam! :D
...mármint a jelentkezést. Lesz ami lesz.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359095 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Alyr Arkhon írta: Elküldtem én is, remélem nem dobja vissza.


Becsattant a tiéd is.
Csak így tovább népek, jelentkezzetek! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359091 Írta: Alyr Arkhon
Elküldtem én is, remélem nem dobja vissza.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #359084 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: EMLÉK-VESZTVE - Nagy Nyári Tolkien Tábor 2008.

Ery írta: A jelentkezési lappal kapcsolatban bedobtam a törülközőt.


Semmi baj, én elkaptam! :D

(Magyarán: beérkezett!)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.588 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére