Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Több
15 éve 4 hete #376397 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Raptorkának (Nibenielnek) is vannak képei, sőt, azok közt vannak az én további képeim is, mert két nap után elromlott a fényképezőgépem, és az övét használtam. És úgy emlékszem, Díriel is sokat fényképezett. Ja és nekem a feltett képeken kívül van még egy darab videóm valamelyik színpadi éneklésről asszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376391 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

nido írta: sziasztok!

igencsak megkésve szeretnék érdeklődni, kinek vannak képei, videói...

akikről tudok: nóli, orsie, meta, sú, sil +szlovén és osztrák képek

ha tudtok mégvalakiről, szóljatok! ja, és a krónikásrend irományaiból is légyszíves küldjétek el, ami megvan!

Néhány hozzászólással lejjebb ott vannak a mi képeink is belinkelve. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376390 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
sziasztok!

igencsak megkésve szeretnék érdeklődni, kinek vannak képei, videói...

akikről tudok: nóli, orsie, meta, sú, sil +szlovén és osztrák képek

ha tudtok mégvalakiről, szóljatok! ja, és a krónikásrend irományaiból is légyszíves küldjétek el, ami megvan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375457 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Entlánykák, és persze bárki más lelkes egyén!
Van kedvetek enteskedni megint?
Írjatok privit, vagy akármit, és LEPre megcsináljuk :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375426 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Gandalf írta: Jobb későn, mint soha:

Hanna és Gandalf fényképei


Tényleg jók. :D

Az enyémek meg még mindig sehol. gyász... :oops:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #375410 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Gandalf írta: Jobb későn, mint soha:

Hanna és Gandalf fényképei


:D :D:D
Nagyon jók :P :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 4 hónapja #374339 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Jelezném, hogy Blaz feltette a képeit a Gil-Galad oldalra

EHUN-E VANNAK

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374308 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Orsie írta: a képtár volt kedves és megjelenítette a thumbnaileket, lehet nézelődni aki eddig nem tette: KLIKK


Nem tudnád a képeket Penen vagy CD-n ideadni?

Továbbra is egymegás netem van és szeretnék képvetítős videót csinálni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374307 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
És hamarosan Blaž képei is felkerülnek, pár kép ízelítőnek:
www.gil-galad.info/smf/index.php ... 4#msg92444

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374301 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Orsie írta: a képtár volt kedves és megjelenítette a thumbnaileket, lehet nézelődni aki eddig nem tette: KLIKK

jaja, végre nekik is vetettem magam, jók lettek! :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374287 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
a képtár volt kedves és megjelenítette a thumbnaileket, lehet nézelődni aki eddig nem tette: KLIKK

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374125 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Tehát:

KÖMF-értékelő november 15-én, szombaton, 17:30-tól az Ajtósin.

Elvárunk minden és mindenféle szervezőt.

Az értékelő nyílt, jöhet mindenki, aki előtte dob egy mélt, h szeretne jönni és leírja, h kb mi az, amiről szeretné elmondani a véleményét.

Ha van rá időtök, légyszives írogassátok le, vagy legalább vázlatszinten szedjétek össze a gondolataitokat, h a lehetőségeinkhez mérten konstruktívak legyünk.
Aki nem tud jönni, az is.

Aki még nem reagált a sok-sok e-mailre az reagáljon, h ráér-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374037 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Mivel egyik programot se reális két órára számolni, ezért Hannával egyeztettem és a hne előbbre csúszik, 14:30-ra.

A kömf-értékelő pedig 17:30-kor kezdődik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374034 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Üdvözletem!

Régi HNE-sként mondom: nem. Anno az összejövetelek legalább három-négy óráig, néha még tovább tartottak, remélhetőleg ez most sem lesz másként.
Csak tájékoztatok :) =

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374031 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Cueddo írta:
HNE után, mondjuk 6-tól 8-ig.

reális, h a hne-t két óra alatt lezavarják?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374027 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

HNE után, mondjuk 6-tól 8-ig.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374006 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Sil írta:

Cueddo írta:
A megcélzott időpont: NOVEMBER 15., SZOMBAT.

Aznap lesz a HNE is, délután 4-től...

az érint minket, néhány ember mindkettőn szeretne ott lenni. kb meddig tart a hne?
de a hétvége se csak szombat du...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373953 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Cueddo írta:
A megcélzott időpont: NOVEMBER 15., SZOMBAT.

Aznap lesz a HNE is, délután 4-től...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373952 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

A megcélzott időpont: NOVEMBER 15., SZOMBAT.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373940 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Az értékelő megbeszélést jövő hétvégére halasztjuk. (azon belül még egyeztetés alatt)

Elvárunk minden főszervezőt, rendi vezetőt és azokat, akik még nagy részt vállaltak a szervezésből (Morgana, Newra, Leguán...)

A megbeszélés nyílt, bárki jöhet, aki előre szól, h érdekli, ÉS küld valami rövid kritika-félét, amiben lelkileg felkészít minket, h mit kéne még megvitatnunk.

Mindenkit szeretettel várunk!

(itt is kérek minden érintettet, h írjon, jó-e; mikor jó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373745 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Dejó, happy and lesz :D
Ennek örömére buzduljanak fel a kreatív energiáink, és szervezzük mag a "Nyugdíjasok velorex-ünnepének" nevezett International Tolkien Meeting- et :twisted: :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373716 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Annyit fűznék még hozzá, mint fórumozó, hogy

- Az én agyam sem káptalan, de ezek szerint teljesen jogos a vád, miszerint ottvoltam, és nem emlékeztem olyan dologra/dolgokra amiket együtt beszéltünk meg.
(volna ehhez még egykét magyarázkodó hozzáfűzésem, de azt nem itt és nem most)

- Más dolgokkal kapcsolatban is igaztalanok voltak a vádaim (ezek jórészét itt a fórumon már elismertem, vagy a magam részéről beláttam).

- Ezenkívül megszegtem a saját aranyszabályomat, miszerint rendezvény után minden értelemben kimerülten nem írunk véleménnyilvánító hozzászólást

Következésképpen:

Elnézést kérek mindenkitől akinek a jóérzését sértettem a hozzászólásaimmal, vagy azok hangnemével.

Mindazonáltal az általam írtakat nem érzem törlendőnek, mert - eltekintve attól, hogy csökkent a presztízsem és ez némelykenek biztos örömére szolgál - nem látom teljesen haszontalannak, sőt.

És továbbra is ragaszkodom ahhoz, hogy annak ellenére, hogy elnökségi tag vagyok, kifejthessem az aktuális, pillanatnyi személyes véleményemet a dolgokkal kapcsolatban.
Mint ahogy tudtommal bárki megteheti, betartva természetesen a fórumozás szabályait.


Alyr, a fórumozó

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373711 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Alyr hozzászólásában érintett két valóban megfontolásra érdemes szempontot, had osszam meg veletek ezzel kapcsolatos véleményemet.

Az egyik a külföldiek szerepe
Noha nem biztos, hogy Rózsa (immár a másik topikban folytatódó) felvetése a vezetőségi tagok utólagos bírálati jogáról szerencsés volt, azt azért el kell mondani, hogy e tekintetben Alyr az elvártnál kicsit tényleg tájékozatlanabbnak tűnik, még akkor is, ha magánemberként nyilatkozik meg.
A szervezők számára előre kiadott konkrét elvárás volt, hogy a külföldiek jelenléte nem boríthatja fel a tevékenységek egyensúlyát. Kimondatott - még ha így pőrén nem is hangzik túl jól - hogy az MTT életében most fontosabb, hogy a belső közösségünk számára egy emlékezetes, a hosszú távú építkezést megalapozó, zavartalan programegyüttest biztosítsunk, mint hogy ez a hétvége a külföldi barátaink igényeinek, szempontjainak 100 %-ban megfeleljen. Szerintem abszolút helyes döntés volt a szervezők részéről, hogy nem erőltették a rendi vezetőknél az angol nyelvű tevékenység biztosítását - és az is helyes volt, hogy ahol viszont a rendvezetőnek volt ilyen affinitása, ott tevékenyen támogatták azt.
Erről egyébként vezetőségi körben is beszéltünk - Alyr is ott volt. (Tényleg nem emlékszem, hogy ellene szólt volna.) Tudtuk, hogy (a nyári szlovén táborral ellentétben) ez nem egy nemzetközi tolkien rendezvény lesz, hanem egy magyar program, magyaroknak, ahova meghívjuk külhoni "betegtársainkat", hogy lássák a mi doktoraink hogyan kezelik elmebajunkat. Ezt nagyon részletesen, hangsúlyozva megírtuk nekik, és ők megerősítették, hogy a végül jelentkező 12 ember ennek tudatában vállalkozott az útra. És visszajelzéseik alapján - ezen előzetes figyelmeztetések alapján kialakított elvárásaik tükrében különösen - nagyon elégedettek voltak azzal, amit kaptak, és immár felhőtlenül sorstárként szeretnek minket.

Alyr felvetése abból a szempontból viszont érdekes, hogy lehet, hogy tudnánk szervezni egy valódi nemzetközi programot is - valamikor a nem is oly távoli jövőben. Ezügyben persze akkor ezennel ünnepélyesen kéretik felbuzdulni a kreatív energiáknak...





A másik a tolkienita elem jelenléte.
Amellett, hogy kicsit vicces Alyrt és Cueddot egy ilyen vita ellenkező térfelén hallgatni, azért látni kell, hogy mindkét oldalon van igazság. Egyrészt ez a rendezvény a társaság céljait tekintve nem a kultúraközvetítő/térítő/ismeretterjesztő vonalba, hanem a közösségi és kreatív tevékenység támogatásába kapcsolódik (ezért "Találkozó" és nem "Fesztivál" - :roll: :wink: *). A Manifesztumunk szellemisége és az új Alapszabály konkrét szövege kimondja, hogy számunkra a művészeti önkibontakoztatás, és az értékek köré szerveződő közösségi lét akkor is a tolkieni hagyomány ápolásának, a professzor szellemisége követésének számít, ha annak közvetlen köze nincs Középfölde mítoszaihoz.

Másrészt viszont tényleg semennyire sem korlátozta volna sem a rendek, sem az egyének kreatív energiáinak kibontakoztatását, ha némi mitologikus szín, téma vagy akár a fordító-bizottság által kreált "fedősztori" köti a tevékenységeket a professzorhoz.

Tudjátok miért kellene erre figyelni? Nem azért, mert homlokukat ráncoló, villámló tekintetű tolkienita-megmondóemberek ( :twisted: ) eretnekséget kiáltanak... Hanem azért, mert ez a Társaság biztosan nem lenne, ha egy öregedő oxfordi professzor nem leli oly nagy kedvét a történetmesélésben. És egy finom főhajtást, egy leheletnyi kalapemelést, egy összekacsintó szemvillanást mindig megérdemel az a világ, amely e mindannyiunknak nagyon sokat nyújtó személyes emberi közösséget megalapozta. Ennyivel tartozunk, szerintem...


*[size=9:130sickp]Elnézést, filozófusnak készülök, időm jelentős részében a fogalmak jelentését, tartalmát boncolgatom. Tudom, hogy a szervezőknek joguk van akár "Nyugdíjasok velorex-ünnepének" is nevezni az általuk szervezett programot - csak sokszor nem tudok ellenállni jelentés-korrekciós kényszeremnek: egyszerűen belső elégedettséget okoz, ha a szavak megfelelnek a tartalomnak. Ez van. Bocsi.[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #373710 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Tisztelt Gyülekezet!


Először is engedjétek meg, hogy kicsit késve, de szívből gratuláljak a rendezvény főszervezőinek, illetve a szervezésben közreműködőknek, hogy mindent egybevetve messze-messze az elvárt és vállalt szint felett teljesítve bonyolítottak le ezt az elképesztően jó rendezvényt. Az idei KÖMF/KÖMT mindenképpen mérföldkő a Társaságunk életében, ahhoz hasonló szervezetépítő nóvum, mint az első velemi tábor, vagy a TLV volt: egy teljesen új dimenziót, tevékenységi kört, illetve összetartó erőt hozott e gyülevész had köreibe.

Akik szervezték, azok konkrétan egy ideális esetben 40-50 fős, közepesen hangsúlyos, időközi rendezvény megszervezésére pályáztak, és kaptak megbízást. Ehhez képest sikeresen birkóztak meg egy fél-tábor méretű (paramétereivel a 2005-ös relax tábort messze maghaladó) program szervezési nehézségeivel. Volt sok gond, előfordultak észrevehető botlások, tévesztések a szervezésben, de ezek egyike sem volt jelentős, és a vezetők profi módon, a helyszínen észlelték és javították őket. Cueddóról eddig is tudtuk, hogy jelentékeny affinitása van a Társaság értékeit és sajátos hangulatát tükröző program-rendszer kitalálásában, és néhány kisebb feladat sikeres megoldása alapján Esgalról is sejthettük, hogy szervezőkészsége megfelelő nagyobb logisztikai műveletek vezénylésére is. Azonban az újonc Nidónak mindenképpen szembesülnie kell egy új helyzettel: Túl jól csinálta, és ezért bekerült abba a körbe, akiknek jelentékeny feladatokat szánunk a jövőben is... :twisted:

Nagyon köszönöm a résztvevőknek is, hogy higgadtan, türelemmel, megértéssel kezelték a hirtelen a tervezett létszám duplájára növő rendezvény lebonyolítása során szükségszerűen fellépő nehézségeket. Szerencsére tényleg mindenki aktívan, jószándékúan segített ahol tudott. Illetve természetesen hála és riszpekt, hogy nem felejtettétek otthon a lelketeket, személyiségeteket. Ez az, ami önmagában is elég egy MTT-s program sikeréhez, de ez most fokozottan működött a remekül kiválasztott, praktikus és szép helyszín, illetve az inspiráló programegyüttes hatására.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373708 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Rózsa vezetőségi szerepével kapcsolatos diskurzus az MTT zárt topikban folytatódik.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373696 Írta: Dzsin
Dzsin válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Eruntale/Hanna írta:

Dzsin írta: Ez a csodalámpás most eléggé beindította a fantáziám, ... mindenesetre hálás köszönet, már szaladok is a raktárba.


Mégnem éri meg, csak péntektől lesz ott a sapka.... :)


Rendben akkor majd pénteken :)

A minőség és a mennyiség nem számít, csak legyen sok és jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373692 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Dzsin írta: Ez a csodalámpás most eléggé beindította a fantáziám, ... mindenesetre hálás köszönet, már szaladok is a raktárba.


Mégnem éri meg, csak péntektől lesz ott a sapka.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373690 Írta: Dzsin
Dzsin válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Laurelen írta:

Eruntale/Hanna írta:

Sil írta:

Laurelen írta: Barna kordbársony sapka várja gazdáját péntektől az Mtt raktárban. Addig is megfelelő társaságban (egy fekete és egy teknőctarka kalap) és gondoskodásban részesül.
A felvigyázó


:arrow:

Dzsin írta: Kömtön odaadtam két kedves táncos lánynak kedvenc barna sildes sapkám és zöld-fekete kockás sálam de sajnos korábban el kellett mennem így nem tudtam megvárni míg végeznek. Néztem azóta a talált tárgyak között de nem leltem. Aki tud valamit róluk kérlek írjon, nagyon hiányoznak, főleg a sapka.

:?:


valóban,a két hozzászólás összetartozik :) Értsd: a sapka megvan, Launál tanyázik, és kellemesen elcseveg a világ dolgairól kalap-barátival,de hallotta szerető gazdája hívását, és felel rá.


esetleg megpróbálhatom belegyömöszölni egy csodalámpába és átutaztatni az éteren, bár attól tartok az kevésbé hatékony lenne....


Ez a csodalámpás most eléggé beindította a fantáziám, ... mindenesetre hálás köszönet, már szaladok is a raktárba.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak legyen sok és jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #373644 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Felagund írta: JÓ HÍR!

MEGLETT a diákom! (valami furcsa féreglyukon keresztül bemászott a hálózsákomba :) )

Ezúton köszönném meg mindenkinek az előkerítésére tett heroikus kísérleteket!!!

:cheers:


Ildikó blogján olvashatsz még érdekességeket az ilyesfajta féreglyukakról. :wink:

Jó, hogy meglett a cucc!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére