Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Több
15 éve 8 hónapja #368369 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
A kreatív rend, (ha jól tudom?) tavaly a jelmezeket, és egyéb kiegészítőket, pl. a kaszkadő rendnek az eszközeit díszítette fel, szóval, nekik is volt sok-sok dolguk.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368368 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Nóli i linantea írta: Meg én már láttam valahol, valakit, teamécses lángján sütni (talán virslit ha jól emléxem.


A lakástűz is az ilyenből szokott lenni. :D Bár én is sütöttem már szalonnát gázlángon.

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368367 Írta: Nóli i linantea
Szakács rend konyha nélkül is lehet kreatív :) Kikeverős sütik (pölö golyócskák amiket nem kell sütni), salik satöbbik elkészülhetnek akármilyen asztalon. :) Meg én már láttam valahol, valakit, teamécses lángján sütni (talán virslit ha jól emléxem.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368365 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Náda írta: énis a csütörtök-vasárnap szitut tartom előnyösebbnek mert nekem is lesz 22.-én tanítás.
Monort énis támogatom bár nem tudom milyen volt a hely,a szállás...stb. hisz nekem ez lesz a legelső ilyen tali,de nekem pont megfelelne mert nincs messze =D
Ezek a rendi dolgok viszont nagyon tetszenek ;) Kíváncsi vagyok mi fog belőle kisülni =D


én még nem tudom lesz-e tanítás, de valószínű... bár ha délelőtt van tanítás, délután el tudunk utazni... de jobb a csütörtök szerintem is
a szállás pedig nagyon jóóó volt 8) jó zuhanyzó, áruház a közelben, szóval jó volt... :D éjszaka röpi a tormateremben 8)
hát igen, a rendi dolgok most jobban hangzanak... tavaly kicsit sok dolgunk volt a kézműves rendben, de a hangulat jó volt :D
én sztem biztos hogy elmegyek, a nővéremmel együtt!!! már nagyon várom...

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368363 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Gandalf írta: A kézműveseket, bölcseket és szakácsokat hogyan terveztétek bevonni az utolsó esti Bemutató Estre?
Tavaly ebből is akadtak gondok. :idea:

Szakács-rend erősen helyszín-függő, van, ahol valahogy megoldható, és van, ahol nem.



Itt végre énis leszek!!! :D

A szakácsok csinálják az utolsó esti banzaihoz a LAKOMÁT!!!
Sztem ha ez megvalósul, nem lehetünk eléggé hálásak nekik :P (Tényleg helyfüggő)
És sztem megoldódik a bevonás dolog, mint ahogy eddig is megoldódott, és sztem aki kézműveskedni akar, az mindenképp akar, szal ezért nem kéne őket csak úgy kihúzni a listáról... (Dekoráció, jelmezek, ahogy eddig. Vagy legyen vki kreatív, és ötleteljen ilyen oldalon is :D )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368357 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
énis a csütörtök-vasárnap szitut tartom előnyösebbnek mert nekem is lesz 22.-én tanítás.
Monort énis támogatom bár nem tudom milyen volt a hely,a szállás...stb. hisz nekem ez lesz a legelső ilyen tali,de nekem pont megfelelne mert nincs messze =D
Ezek a rendi dolgok viszont nagyon tetszenek ;) Kíváncsi vagyok mi fog belőle kisülni =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368347 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Izgalmasnak hangzik, mint mindig. Személy szerint én is a csütörtök-vasárnap effectet tartom előnyösebbnek, mivel szerdán (09.22-én) biztos, hogy még nekem (is) lesz tanítás, és a 23. mint kezdési dátum sokkal jobb lenne szvsz.
Helyszínként nekem a tavalyi Monor tökéletesen megfelel, de nyitott vagyok az újdonságokra, lenne egy esetleges hely ötletem, de még utána érdekődök. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368346 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
A kézműveseket, bölcseket és szakácsokat hogyan terveztétek bevonni az utolsó esti Bemutató Estre?
Tavaly ebből is akadtak gondok. :idea:

Szakács-rend erősen helyszín-függő, van, ahol valahogy megoldható, és van, ahol nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368345 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Cueddo írta:
Péntek este buli, és szombaton kezdünk hazaszállingózni, mondjuk legkésőbb délig.

Mivel a hétvége négynapos, ezért van egy olyan lehetőség is, hogy 23-án csütön délelőtt megyünk le (minél korábban, hogy a várható mindenféle színű masírozásokat elkerüljük), és 26-án vasárnap dél körül jövünk vissza.

hát nekem személy szerint a csütörtöktől vasárnapig tartó buli értelmesebb lenne az általam lentebb vázoltak miatt. ugyanis 1 napra nem biztos, utazgatok, illetve, hogy kifizetek vonatjegyet, meg részvételi költséget. vagy legalábbis attól függ, mennyi az annyi.
de ez csak az én személyes észrevételem és csak érdeklődöm, gondolom az lesz, ami a többségnek megfelel :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368331 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Péntek este buli, és szombaton kezdünk hazaszállingózni, mondjuk legkésőbb délig.

Mivel a hétvége négynapos, ezért van egy olyan lehetőség is, hogy 23-án csütön délelőtt megyünk le (minél korábban, hogy a várható mindenféle színű masírozásokat elkerüljük), és 26-án vasárnap dél körül jövünk vissza.


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368325 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
a szombatig az mit jelent, aznap még este buli, vagy már haza?
engem érdekel a dolog de lévén angoloknak dolgozom, nem valószínű, hogy az a 4 napos hétvége nekem is szabad lesz, úgyhogy én valószínűleg csak péntek estétől tudnék menni, ezért kérdezem.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368315 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Bár ha minden jól megy, én éppen otthon leszek, de hiányolom a Hülye Szójátékok Rendjét...
Mellesleg nem egy józan dolog, így kitenni közszemlére az e-mail címedet. (A géppel is olvasható, kattintható forma elég veszélyes dolog.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368314 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008

Idén is megszervezzük az MTT őszi találkozóját,
melynek időpontja: 2008. október 22 – 25. (szerda estétől szombatig)

A találkozó főszervezője Nido, a programok felelőse pedig én leszek.

A találkozót egyformán szánjuk egy rendkívül sokszínű, rendi keretek között folyó kreatív alkalomnak és egy orbitális MTT-s közösségi élménynek. Fő célul azt tűztük ki, hogy az átjárható programokon a kizárólagos választás helyett most a választott rend mellett sokkal több idő jut majd más témakörökbe való belekóstolásra is.

Idén is lesz Gálaest, ahol bárki bemutathatja igényesnek ítélt produkcióit, legyen szó az előadóművészet bármely formájáról (színjátszás, tánc, ének – vagy épp harcművészet). A Gálaestet egy olyan nyitott alkalomnak szánjuk, ahol az MTT amatőr előadói akár külsős közönség előtt is bemutatják, mit tudnak. A jelentkezőknek ezért már most javasoljuk, hogy kezdjenek el ötletelni és próbálni: szeretnénk, ha az Est minél magasabb színvonalat érhetne el. (Különösen várjuk a tábori mestervizsga-darabokat!)

Ugyanúgy, ahogy a Gálaest, a Közösségi Est sem maradhat el.
Harmadik este pedig a rendek bemutatják, amit megalkottak a két nap alatt.

Nyolc rendet tervezünk indítani:
1. Táncosok rendje
2. Dalnokok rendje
3. Színjátszók rendje
4. Harcosok rendje
5. Bölcsek rendje
6. Írók rendje
7. Kézművesek rendje;
Illetve újdonságként megalakul a Szakácsok rendje!
Minden rend fog tartani nagyobb foglalkozásokat, ahol a Bemutató Estre készülő műsor létrejön, illetve kisebbeket, ahol lehetőség lesz az átjárásra, vagy épp a haladóbb dolgok kipróbálására.

Fontos dolgok, amiért FELHÍVÁSSAL fordulunk hozzátok:

GÁLAEST
Bármilyen produkcióval jelentkezni szeptember 14., vasárnap éjfélig lehet. Két meghallgatás lesz, az elsőn bárki kérhet véleményt a műsoráról, a másodikon pedig eldől majd a produkció sorsa.
Jelentkezés itt: cueddo-kukac-gmail-pont-com

FOGLALKOZÁSVEZETŐKET keresünk a kisebb foglalkozások megtartására (50-80 percesek). Aki úgy érzi, hogy tud valami különlegeset – kezdve egy táncstílustól, a tolkieni mitológia egy alig ismert szegletétől, a meditáción, valamilyen érdekes színjátszós-játékon át egy különleges desszert vagy saláta elkészítéséig, vagy netán egy új kézműves technika bemutatásáig – szóval bárki, aki szeretne valamelyik rendhez kapcsolódva egy ilyen kisebb foglalkozást vezetni, ballisztikus ívben vágjon hozzám egy mailt!
A jelentkezés határideje: szeptember 14., vasárnap éjfél.
Jelentkezés itt: cueddo-kukac-gmail-pont-com

3. A találkozót szeretnénk Budapest közelében megtartani, hogy ne kelljen sokat költeni az utazásra. Helyszínként szóba jöhet a tavalyi (Monor), illetve keresünk más lehetőségeket is.
HA ISMERTEK OLYAN HELYET, ahol a tavalyihoz hasonló méretű rendezvényt meg lehet tartani, keressétek Nidót minél hamarabb!


*Moderátori bejegyzés: email cím átalakítva*

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368300 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2008
Ugye idén is Találkozó lesz, nem Fesztivál. :o h: 8O
Csak, mert tavaly is küzeni kellett, hogy ne fesztivál legyen amikor a 2006-os tatai rendezvény elbukott, mint fesztivál.

Mit szóltok a Kreatív Őszi Találkozóhoz, amit lehet KÖT-nek rövidíteni? :mrgreen:

Egybént én mindenképpen szeretnék jönni, már alig várom!
Bocs a belevauért...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #368299 Írta: Ulmo
A 2008-as KÖMF topicja. Bővebbet majd Cueddotól és Nidotól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére