Halloween 2008

Több
15 éve 5 hónapja #372672 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Halloween 2008
hmm, én szivesen megyek segíteni, mert ráérek péntek du, deh én is lány vagyok... :D és a szekrények nem tartoznak az erősségeim közé.
és milyen kaja? csinált vagy vett? az egyik kényelmes a másik meg finomabb :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372663 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Celebrom írta: Szerintem a helyszín, csak okosan meg kell oldani.Hajrá!Én még nemtom megyek-e.

Lol Celebrom aluggyad mán ki magad, mert az első mondatnak enyhén szólva semmi értelme :D Amúgy meg persze, hogy jössz :) Ilyet nem mondunk!

Aeglos: én biztos, hogy ráérek pénteken, segítek cuccot huzigálni. Bár 40 kilónál nem kicsit vagyok több :roll:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372662 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Aeglos: az enyém gyors is, van rajta külön felhasználói fiók az mttnek:D elhozom.
Csak hangfalat hozzatok hozzá!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372654 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Én pénteken déltől ráérek :) Jövök segíteni és sok 40(+) kilós lány sokat elbír ;) Vagy ha nem, akkor bevetjük a csáberőnket :D

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372650 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:3h8punak]Nagyon pszt, de vannak ott még üres termek a miénken kívül, és nem valószínű h. feljönnek ellenőrizni. De erről tényleg kéretik nem sokat beszélni, sőt mondjuk semmit. :P [/size]


[size=9:3h8punak]Elég kevéssé valószínű, hogy 50-60 bulizó MTT-st nem vesznek észre... :P [/size]


Na látom egyesek rátapintottak a lényegre, természetesen iszonyatosan halkan. 8)
A belső teremben, ha elpakolunk, beférünk sokan. Ott lesz a zenés bulis rész. A kisebb szobában a kaják-piák lesznek svédasztalos elrendezésben, papírtálcákkal, onnan lehet vinni jól.
Van egy terem, ami közvetlenül a mi blokkunkban van, át is nyílik ajtó, azt berendezzük teázós szobának, az is elég nagy. Amúgy meg nagyon kihalt az a rész. Ha nem rendezzük be feltűnően a többi szobát, ott is lehet buli, sőt.
Higgyétek el, semmi gond nem lesz a hellyel.

Most perpill leginkább amiatt aggódom, hogy tényleg jöttök-e elegen segíteni péntek délután, mert az MTT 40 kilós leányai nem tudnak irodaszekrényeket elmozdítani. 8O

Ja, és tudom, hogy kényes téma, de a belépő a 250-300 huf + KAJA/ITAL. Készülünk néhány halloweeni sütispeciálitással, de inkább csak érdekességnek, és ha nem hoztok ennit-innit egész este éhezni fogunk.

Narb, Rabyn: köszi, ha jöttök segíteni! :)
Lamy: esetleg tudsz belőle szerkeszteni egy halloweeni hangulatú kisebb válogatást? Szeretném elkerülni, hogy a helyszínen kelljen 50 GB-ból mazsolázni. DJ-t még mindig keresünk.
Ha más nem, én hozom a laptopomat, bár nem a leggyorsabb cucc a világon. :P

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372645 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
No vigyek lapitopit mert akkor legalább tuti lesz egy:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372640 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Van majdnem 50 giga zeném külső vinyón, ha kell, viszem. Van egy jó adagnyi retro zeném is. :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372626 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Halloween 2008
:bounce: Ott leszek! És díszítek! Reszkessetek! :bounce:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372623 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Felci: megoldjuk:D ha _Neo kolijában anno elfértünk...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372618 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Kincső (Thilanna) írta: [size=9:11lm8ygc]Nagyon pszt, de vannak ott még üres termek a miénken kívül, és nem valószínű h. feljönnek ellenőrizni. De erről tényleg kéretik nem sokat beszélni, sőt mondjuk semmit. :P [/size]


[size=9:11lm8ygc]Elég kevéssé valószínű, hogy 50-60 bulizó MTT-st nem vesznek észre... :P [/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372615 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Halloween 2008
[size=9:332dee4m]Nagyon pszt, de vannak ott még üres termek a miénken kívül, és nem valószínű h. feljönnek ellenőrizni. De erről tényleg kéretik nem sokat beszélni, sőt mondjuk semmit. :P [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #372613 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Szerintem tökéletes a helyszín, csak okosan meg kell oldani.Hajrá!Én még nemtom megyek-e.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372612 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Attila írta: Tudom, hogy hülye kérdés, de egy ilyen Halloweenen mi szokott lenni? :roll:

Megünneplik az én születésnapomat, de ezt még nem tudják, sőt, eddig se tudták, de nagyon lelkesen teszik :D A fényképek alapján (mivel én még sose voltam, mert mindig szülinapot ünnepeltem itthon) mindenkin van egy idétlen jelmez és zenei aláfestéssel nagyon jól érzik magukat ezekben a hülye ruhákban és sminkekben és akad egy-két érdekes program is. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372610 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Tudom, hogy hülye kérdés, de egy ilyen Halloweenen mi szokott lenni? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372606 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Ömmm...

A világért nem akarom kerékbe törni a lelkesedést, de az MTT helységbe _jelen_ állapotában kb 15 ember fér be kényelmesen...
Mit kíván tenni a T. Szervezőbizottság a probléma kivédésére?

[size=9:fhbvjs39]Ery: mi az a kanapé???[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372601 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Ha van valakinek villanyszerelő ismerőse aki még a héten fel tudna szerelni 3 lámpát az szóljon! (4-5m a belmagasság)

Én is keresek, de több szem többet lát.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372592 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Amennyiben addigra meg tudom írni azt a 3 szemináriumi dogát amit meg kellene írnom akkor megyek segíteni (ebből egy nagyobb hangvételű cucc a másik kettő nem annyira).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #372591 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008
A díszítést Vewy és Lyona csinálják, aki szeretne segíteni, keresse meg őket priviben.

A buli megvalósításának alapfeltétele, hogy a helyszínen el tudjunk pakolni. Ehhez kéne minimum 5 ember, aki segít péntek délUTÁN az ADS-en rendberakni / berendezni a helyet.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372590 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Aeglos írta: Szeretnénk egy kifejezetten Halloween-zenekollekciót. Ami bulizós ugyan, de alkalomhoz illő. :D


Ó jee!

Akkor Nightmare before Christmas zene Manson féle feldolgozásban.
:D D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372589 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Szigorúan jelmez, jókedv, buli! ;)
Gyeretek, jól, E. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372586 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Persze. 8)
Semmi nem lesz kötelező, mindenki úgy érzi jól magát (bizonyos keretek között) ahogy óhajtja, de azért gyertek jelmezben (az tavaly is mennyire jól sült el), és lesz játék is.
Tavalyi jelmezek :mrgreen:
Legyetek idén is legalább ennyire ötletesek. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372585 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
én arra gondoltam, hogy gyűjtsük nálam az összes partyzenét és én írok belőle dvdt nektek és akkor leht hurcolászni. Most olyan 2 giga zene van nálam:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372584 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Idén ugye olyan nosztalgikus, lazulós helovín lesz mint régen?:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372583 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008

Rabyn írta: Zene, hogy lesz megoldva? Vihetem a laptopom azon rajta van minden ami most kömfön volt, csak valaki hozzon hozzá hangfalat.


MTT-s hangtechnika lesz, azt lehet kombinálni géppel, MP3 lejátszóval, iPoddal, akármi.
Szeretnénk egy kifejezetten Halloween-zenekollekciót. Ami bulizós ugyan, de alkalomhoz illő. :D Aki otthon érzi magát a témában, az jelentkezzen, akár DJ-nek is. :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372582 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Zene, hogy lesz megoldva? Vihetem a laptopom azon rajta van minden ami most kömfön volt, csak valaki hozzon hozzá hangfalat.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372581 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Mivel többen lelkesek a kérdést illetően, úgy döntöttünk páran, hogy az idei év sem múlhat el a Halloween kiadós MTT-s körökben történő megünneplése nélkül.

Lyona, Vewy, Dani és én nyakunkba vettük a szervezést, de reméljük nem haszontalanul, vagyis sokan jöttök. :D

Paraméterek:
Helyszín: Az MTT-helyiség az ADS-en.
Időpont: Október 31. péntek, esti órákban
Kaja, inni: hozni kell
Belépő: kb 250-300 forint lesz, ez a dekorációs költség + némi speci kaja

Lelkes segítőket várunk. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #372579 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Halloween 2008
Király. Mikor lesz? Hol? Mit vigyünk?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #372578 Írta: Aeglos
Halloween 2008 téma létrehozva Aeglos által
A 2008-as Halloween-buli topikja. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.212 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére