Szilveszter 2009

×

Szavazás: MTT-s Szilveszter? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

99% hogy jönnék!
7 11.9%
50% hogy jönnék
18 30.5%
Elgondolkoznék azon, jöjjek-e
20 33.9%
Nem jönnék
14 23.7%
Szavazók száma: 1 ( Alew )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
15 éve 4 hónapja #375257 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Én olyasmire gondoltam, hogy lehetne valamit játszani, (ahogy néztem nem leszünk sokan)

Ja és én olyan este 9 órás kezdésre gondoltam. Aztán buli hajnalig.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375253 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Én örömmel látnék valami programszerűséget is, de nem feltétlenül előadásra gondolok. Ötletem még nincs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #375231 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Ha bárkinek kell valamiféle engedély az szóljon és én nagyon szívesen felhívom az ősöket, és vállalom a felelősséget.

No kérdés, mit szeretnétek csinálni? Legyen csak buli vagy legyen valami más program is?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374934 Írta: Adlaine Boldania Abelhia
Adlaine Boldania Abelhia válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
hát....attól függ h a szüleim elengednek-e, mivel még kiskorú vok a szüleim döntik el h hol lehetek szilveszterkor...
de még meglátom hogyan alakulnak a dolgok... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #374932 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Messze vagyok, csóró vagyok, családos vagyok. Mennék, de nem tudok. :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374641 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Nem bizony! Ha nem lenne fontos ez a kérdés, mi lenne a grafománokkal???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374627 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
BWÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

VILLANYKÖRTE!!!
VILLANYKÖRTE!!!

Jézusom...

Nem **MODERATED** mindegy, hogy hivatalos, vagy nem hivatalos a rendezvény, ti mégis teleszemeteltek vele egy fél oldalt...

Anyám borogass...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374606 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Néhány apró gondolat:

Ez a szilveszeri buli nem állítható párhuzamba a Fasanggal, mert utóbbi hivatalosan megpályáztatott MTT-s rendezvény, előbbi nem. Ez a szilveszteri buli inkább az idei Halloweenhez hasonlít jobban, ha már párhuzamokat keresünk. :P
Majdnem mindegy, hogy hol hozzuk létre a topicot, itt célszerűbb volt abban a tekintetben, hogy minden rendezvény topicja itt szokott lenni, akár hivatalos, akár nem. A topic nevébe már bele lehet kötni (udvariasan, tapintatos stílusban, nem letámadva senkit :wink: ), ha gondoljátok, módosítjuk a nevét Szilveszteri bulira (ez esetben értelemszerűen a szavazás kérdésében is módosítjuk).
Az ötlet alulról jött, az elnökség meg nem óhajt ebből most külön hivtalos rendezvényt kreálni utólag, a klubhelyiségünk azért van, hogy tagjaink bármikor odamehessenek kötetlen beszélgetésekre, bulikra, orgiákra, szeánszokra, lakomákra és egyéb jópofa dolgokra. Így természetesen csak örülnénk, ha sok hasonló alulról jövő kezdeményezé lenne a klubhelyiség közösségi felhasználásával kapcsolatban. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374590 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Szerintem az első hozzászólásból elég nyilvánvaló, hogy ez egy sima összejövetel, "tali" lesz, ettől függetlenül mondhatjuk, hogy nem hivatalos, vagy hivatalos, nem változik semmi.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374582 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
MTT helyiségbe szervezet, MTT-s rendezvéy MTTseknek...

Véleményem szerint pont jó helyen ez a topic...

Annyi a különbség a farsangól, meg a többi ilyentől, hogy itt nem ahajtok pénzt szedegetni...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374581 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009

Sötét Úr írta:

Kincső (Thilanna) írta: Leszögezném, hogy ez egy teljességgel hivatalostalan, spontán szerveződő rendezvény. ;) (Komolyan mondom, és ezt - a szomszéd topikkal ellentétben - most a vezetőség nevében.)

Akkor a vezetőség feladata adott: hivatalossá tenni, mint alulról jövő kezdeményezést! :D


De miért kéne hivatalossá tenni? 8O Mi nem éreztük ennek szükségét, sőt. Senki ne érezze úgy, h. ez "MTT-s rendezvény, és jaj" - fórumos tali. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374578 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009

Kincső (Thilanna) írta: Leszögezném, hogy ez egy teljességgel hivatalostalan, spontán szerveződő rendezvény. ;) (Komolyan mondom, és ezt - a szomszéd topikkal ellentétben - most a vezetőség nevében.)

Akkor a vezetőség feladata adott: hivatalossá tenni, mint alulról jövő kezdeményezést! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374573 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Leszögezném, hogy ez egy teljességgel hivatalostalan, spontán szerveződő rendezvény. ;) (Komolyan mondom, és ezt - a szomszéd topikkal ellentétben - most a vezetőség nevében.) Szerencsésebb is lett volna talán a Közösség témába tenni a topicot, de sebaj.

Amúgy még nemtom. Mmint h. hol szilveszterezek.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374566 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Azért lehet ám írni is ide, meg ötletelni meg mindenfélét, hogy mivel üssük el az időt a partyn kívül:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374530 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374529 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009

Gandalf írta: De, át kell szerkeszteni a leges legelső hozzászólást, amivel a topicot nyitottad, és akkor tudsz szavazást hozzáadni. :wink:

De előbb pontosan találjátok ki, mi legyen a kérdés és mik legyenek a válaszok!


Nahát, ezt nem is tudtam.
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374527 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Akkor kedves népek kérem jelezzétek, hogy:

Ki az aki 99%hogy jönne
Ki az aki 50% hogy jönne?
Ki az aki gondolkodik azon, hogy jönne
Ki az aki nem jönne

azért kell tudnom, hogy hány fővel számoljak!

Ja és még fogom hangsúlyozni párszor de ez piknik alapú rendezvény leszen, ha nem hoztok ennit meg innit akkor nem lesz enni meg inni, mert én nem akarok ezért belépőt szedegetni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374526 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
De, át kell szerkeszteni a leges legelső hozzászólást, amivel a topicot nyitottad, és akkor tudsz szavazást hozzáadni. :wink:

De előbb pontosan találjátok ki, mi legyen a kérdés és mik legyenek a válaszok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374525 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009

Rabyn írta: Köszi!

Nyitnál hozzá egy szavazást is, hogy ki jönne, ki valószínű, ki egyáltalán nem és ki gondolkodik rajta?


Ilyen szavazást nem is lehet nyitni :D

Csak olyat hogy hányan jönnének.

Amúgy meglévő fórumhoz már nem tudok szavazást nyitni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374522 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Szilveszter 2009
Köszi!

Nyitnál hozzá egy szavazást is, hogy ki jönne, ki valószínű, ki egyáltalán nem és ki gondolkodik rajta?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja - 15 éve 5 hónapja #374519 Írta: Alyr Arkhon
Szilveszter 2009 téma létrehozva Alyr Arkhon által
Én mint az Elnökség Közösségi Ügyekért felelős tagja, ezennel megnyitom az MTT szilveszter előtt a topikot.

Tádámm.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére