Tavaszi Találkozó 2009

Több
15 éve 1 hónapja #376125 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
T-5 nap!Jelentkezzetek és olcsóbban megusszátok!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #376051 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Nagyjából le van írva, de pontos egyeztetés és a kivitelezés megbeszélése jövő7N történik.Akinek megkaptuk a jelentkezését annak válaszolunk.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 2 hónapja #376049 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
És vannak már tervezett programok és események, vagy itt kell őket kitalálni (Esetleg csak én nem látom/láttam őket)?:P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376044 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Közérdekű

Az MTT tagoknak járó kedvezmény igénybevételéhez 2008. III. negyedév végéig kell legyen rendezett a tagdíjatok. A nemrég kiküldött értesítő levél ugyebár a 2008. decemberig való tartozásokat jelezte (hiszen abban azt jeleztük, mennyit kell még a régi összeg szerint fizetni), az abban szereplő összegnél tehát 1 negyedévvel (3 hónappal) kevesebbet kell befizetni a Tavaszi Tali kedvezményhez (mivel még épp 2009. I. negyedévben leszünk). Persze előre fizetni mindig lehet, és ne feledkezzetek el a 20%-os kedvezményről sem ;-)

A pártoló tagoknak értelemszerűen a 2009. évre be kell fizetniük a regisztrációs díjat a TT kedvezményhez (ezt még egy pártoló tag sem tette meg tudtommal :-) ).

Tagdíjkérdésekkel engem lehet zaklatni (e-mail, msn, telefon, privi). Az elmaradást lehetőleg előre fizessétek be a 11709002-29900181 számlaszámra (FIGYELEM: nem azonos a részvételi díj számlaszámával!), de ha nagyon szépen kértek és kellően sokan, akkor lehet róla szó, hogy a helyszínen is lehessen rendezni nálam.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376041 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
De táborban örömmel látjuk a fiatalságot:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376034 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
De te nem öt éves voltál akkor...
Dru: szerintem a kiscsaj még kicsi ehhez.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376032 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009

Dru írta: Ezen most tényleg gondolkodom...
Alsó korhatár van? Egyáltalán szerintetek élvezné egy 5 éves, vagy ez az elhelyezés (gondolom sok ágy lesz egy szobában), s az éjszakai mozgolódások miatt nem túl valószínű?

Attól is függ, hogy mennyire bír fényben-zajban aludni. Én 2003-as Várgesztesen még simán megcsináltam, h. amikor álmos lettem, lefeküdtem és elaludtam a tőlem 2 ágynyira beszélgetőktől, égő villany és szóló magnó mellett :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376030 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Dru, szerintem elsőre behajítani a Picúrt pont Gesztesre durva lenne, túl sokan vagyunk összezárva, túl kis helyen... Néha még asszem a "felnőtt" rétegnek is nehéz tolerálni egymás beszélgetés-hangoskodás-és-egyéb-kényszereit, és itt tényleg nem fogtok tudni "elvonulni" sehova... :|

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376013 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Van egy jó hírem azoknak, akik aludni is akarnak majd. Meg egy rossz hírem azoknak, akik esetleg szívesen látnák a képemet (meg később a képeimet). Nagy bánatomra nem tudok menni, mert pár napra rá "haza" utazom, és erőteljesen a készülődésre kell fordítanom azt a hétvégét. Pedig nagyon vártam... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376012 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009

Dru írta: Ezen most tényleg gondolkodom...
Alsó korhatár van? Egyáltalán szerintetek élvezné egy 5 éves, vagy ez az elhelyezés (gondolom sok ágy lesz egy szobában), s az éjszakai mozgolódások miatt nem túl valószínű?

Táborban volt már hasonló korú gyerek (KisLúthien, Csudi kislánya, ott volt már az első velemi táborban is, a másodikba pedig egy barátnője is jött), és élvezte. Viszont ők sátorban laktak, amire itt nincs lehetőség (meg amúgy is hideg lenne még hozzá). :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376011 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Hát igen, ez egy ilyen sokan leszünk egy szobában, és bíztos nem lenne ilíen korai elalvás..Elvileg nincs korhatár, de gyakorlatban azért jól meg kell ezt gondolni.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #376010 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
Ezen most tényleg gondolkodom...
Alsó korhatár van? Egyáltalán szerintetek élvezné egy 5 éves, vagy ez az elhelyezés (gondolom sok ágy lesz egy szobában), s az éjszakai mozgolódások miatt nem túl valószínű?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375892 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tavaszi Találkozó 2009
ÉÉÉs igen! Végre van topicunk és köszi ezért minden közreműködőnek.Árasszatok el kérdésekkel és óhajokkal!Jah részletek és jellap a főoldalon! Mehet a jelentkezés.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375873 Írta: Ulmo
Tavaszi Találkozó 2009 téma létrehozva Ulmo által
Ez a topic szolgál a 2009-es Tavaszi Találkozóval kapcsolatos információk közzétételére.
A találkozó szervezői: Morgana, Celebrom és Brandir.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.186 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére