MTT Farsang 2009

Több
15 éve 1 hónapja #376056 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Nem találódott esetleg egy essence márkájú sötétliláskék szemceruza? :rolleyes:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376054 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Közérdekű! Talált tárgyak listája.

-Idhren csodaszép cipője (legalábbis nekem az rémlik, hogy az övé, fekete, pántos-gombos, 37-es, de javíts ki, ha a tied megvan)
-egy fekete, elöl zárt, pántos 39-es magassarkú
-egy fekete alapon arany cseppes szoknya
-narancssárga nyelű olló
-egy nejlonharisnya
-egy rakat barnás-aranyos-zöldes hajgumi, de tényleg, egy egész kazalnyi
-valamelyik vízleány szárnya+szoknyája

Raktárban senyvednek, lehet nálam visítozni.
Pusz.

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376048 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Én is köszönök mindent a szervezőknek, különösen Rabynnak, hogy egyáltalán bevállalta, hogy legyen Farsang, és Esgalnak a zeneválasztásért. A táncosoknak, hogy szépek voltak, az előadóknak, hogy ilyen rövid idő alatt meglepően jó műsort hoztak össze, Szürkének, hogy felkért [size=9:32222khh](bár továbbra sem tudok táncolni, de azért jól esik, ha gondoltok rám is)[/size], és Efkúnak, hogy pont őt nyerhettem meg [size=9:32222khh](így most többet táncoltam, mint eddig bármikor - két éve csak Ádám kért fel, tavaly meg senki...)[/size], és Véniának, hogy segített petrezselymet árulni.

A képeim [size=9:32222khh](hát izé... nem szeretek ilyen lámpafénynél fényképezni, mert ha vakuzok, akkor mindenki vámpír lesz, ha meg nem, akkor nem tud fókuszálni)[/size]:
s339.photobucket.com/albums/n466 ... ng%202009/
Csináltam pár videót is, sajnos nem lettek túl jók (hisz csak fényképezőgépem van, és túl közel is voltam a táncosokhoz), kb 200MB/db, ezért muszáj volt darabolni:
data.hu/get/1226955/video1-nyito ... 1.rar.html
data.hu/get/1226957/video1-nyito ... 2.rar.html
data.hu/get/1226958/video1-nyito ... 3.rar.html
data.hu/get/1226951/video2-kiral ... 1.rar.html
data.hu/get/1226953/video2-kiral ... 2.rar.html
data.hu/get/1226954/video2-kiral ... 3.rar.html
data.hu/get/1226948/video3-balki ... 1.rar.html
data.hu/get/1226949/video3-balki ... 2.rar.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376046 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Ave!

Ahogy olvasom a hozzászólásokat, akkor jó kis farsang lehetett, remélem jövőre már én is tudok menni!:)

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376038 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Jaj, iszonyatosan jól éreztem magam :D Ez volt az első MTT-s farsangom, de nem bántam meg, hogy elmentem rá,

Ha már "köszönetlista" akkor: Rabynnak, Lyonanak, Esgalnak, Felagundnak és Alewnek a szervezésért
Dorwinionnak az idei év Mathom-díjasának; Nidonak, Newrának és SÚ-nak az idei év
Csavardi(j)asainak
Rózsának, a hatalmas segítségért a tombolaárusításnál
Aminak, a lehetőségért, meg a táncbeli rugdosásért
Zsófinak, Finwenek, Véniának és Szofinak, a beszélgetésért,
A Hév-re várakozó társaságnak, akiket csodák csodájára észrevettem :D
Továbbá, a beszélgetőpartnereknek, az ételkészítőknek és végül, ami az estére rátette a koronát: a
csodálatos zene, melyeket hallhattunk, köszönet érte.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376035 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Nagy-nagy köszönet a szervezőknek: Rabynnak, Alewnek, Esgalnak, Felagundnak és Lyonának!
Köszi, hogy az utolsó pillanatban elvállaltátok, és gratula, hogy az időt és a kapacitásotokat felmérve megfelelő méretű farsangot hoztatok össze.

Gratula a fellépőknek és konferansziéknak, szerintem jó volt ez a kis műsor.

Köszönet Narbnak a nyitókeringő betanításáért, hogy bírta ideggel a sok kérdést, nyavalyt a próbák során. Köszi Finwének, hogy lett párom és végre nyitókeringőzhettem. Köszi a levegőtársaknak a vicces próbát (éljen a "sósmogyoró" :-) ). Köszi minden résztvevőnek, hogy ilyen ügyik voltunk, és minden gratulálónak az elismerő szavakat :-) (Mintha valaki - talán Sil - mondta volna, hogy csinált róla videót.)

Köszi Narbnak és Idhnek az arcfestést :-) (btw Idhren, visszatettem a felsődet a szatyrodba, remélem, megtaláltad!)

Köszi azoknak, akik felkértek keringőzni, nagyon örültem :-) és az összes lány nevében az összes fiúnak, hogy szinte végig teli volt a táncparkett.
Köszi a DJ-(k)nek a zenéket :-)

Köszi a kaját hozóknak a finomságokat!
Gratula a bálkirályi párnak és udvartartásuknak!

Köszi mindenkinek, akivel beszélgettem :-)

És végül - de egyáltalán nem utolsó sorban - nagy-nagy gratuláció:
- DORWNAK, az idei év Mathom-díjasának - azt hiszem, nem kell senkit emlékeztetni, hogy miért kapta :-)
- Nidónak, aki elsősorban a KÖMTért és a Lassiért,
Newrának, aki az állandó büfézésért és a tavalyi TLV-ért, és
SÚnak, aki az állandó árusításért, a külügyi aktivitásért és az idei TLV-ért érdemelte meg nagyon a Csavardí(j)at. ;-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376025 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Csinált valaki videót a nyitótáncról? :rolleyes: <- ez egy nagyonszépennézés akar lenni!
És esetleg képeket?
Amennyiben igen, juttassátok el hozzám :cool: !

Köszi!


Köszönjük a segítséget Gergo! :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376014 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Nem tudom, milyen fennakadásokról beszélsz, Gergo! :) Szerintem jó, hogy ott voltál! ;) (Gyere akkor is, ha nem hívunk!)

Alison: és még merjék azt mondani, hogy "arbeit macht frei"... :nagyongonosz:
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376008 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Én meg dolgoztam, és nem tudtam menni :( Soha nem jutok el sehova...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376005 Írta: Gergo
Gergo válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
No akkor hozzászólok én is:)

Én a Rabyn öccse vagyok, és köszönöm, hogy kipróbálhattam magam hangosítás terén, továbbá azért is nagyon hálás vagyok, hogy a kisebb-nagyobb fennakadások miatt nem lettem nagyon lebarmolva, és remélem hogy majd azért még hívtok valahová, mert én személy szerint nagyon élveztem a dolgot:)

Örülök hogy jól éreztétek magatokat, igyekeztem én is nagyonnagyon ügyes lenni:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #376003 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Az a nagy gonosz helyzet, hogy a jelek szerint a Freeweb még mindig karbantart. A KEMET is alig-alig műx... Nem tudom, mi a hiba oka, de dolgozom rajta. Éppen most ellenőriztem, hogy a fájlok fent vannak, csak valamiért nem jönnek be. :/ Mo' comin' sooon!

[Két perc múlva] Jelentem, meggyógyítottam! Elállították a könyvtárak jogosultságait, de most visszaállítottam, és működik. [/Két perc múlva]
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376000 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Most igyekszem kicsit bővebben írni, remélem sikerül.
(aki nem látja magát kiemelve, pedig úgy gondolja, hogy illene, attól előre is elnézést, négy óra alvás, egy kisebb buszbaleset meg effélék vannak mögöttem)

Kicsit nehezen indult be a dolog, de aztán annál jobban folytatódott.
Jó volt:
- A nyitótánc
- A sok keringő és hogy sokan keringőztek
- Hogy kiderült és alkalmazzuk, hogy nem csak a Shrek zenéjére tudunk bulizni
- Beszélgetni a folyamatosan változó "antiszoc" társasággal
- Lyona kókuszgolyója /amiben Aeglos is segített neki/. (Amennyiben hajlandó vagy továbbra is hasonló minőségben termelni ezt az ételt hosszú és gyümölcsöző üzleti kapcsolat elé nézünk :D )
- A sok nagyon pihent poén
- A sok csinos lány
- Régi emtétéseket újra látni

Asszem így ennyi jutott eszembe mostanra. A lista lehet hogy még bővül.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375993 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
:)

Hurrá hurrá! :cool:

Remekül éreztem magam!

Köszönöm a keringőseimnek a munkát és karakteres személyiségem elviselését... :rolleyes: !
Köszönöm nektek a naaagy tapsot, amit kaptunk :cool:
Köszönöm Idhrennek és Lyonának az elképzelt jelmezek és sminkek kivitelezésében való segítséget :D
Köszönöm a táncokat és a beszélgetéseket :)

Most mindjárt megyek is aludni, hogy kiheverjem :)
A headbangeléstől meg megrándult a nyakam :D

Üdv néktek!
Én, a bálkhirhálynőő ... :cool:

(u.i: SÚ! A képtáradban minden kép helyén csak pici jpeg jeleket látok. Ez mitől lehet?)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375990 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Én is nagyon jól éreztem magam, csak kár hogy hamarabb el kellett mennem. Szívasen táncoltam volna még. Köszönet a szervezőknek és a sütikészítőknek!:)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375988 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Nagyon jól éreztem magam, igazán jól sikerült ez az est. Nagy-nagy köszönet a Szervezőknek! Köszönöm még a táncpartnereimnek, hogy táncba vittek :) És nagyon finomak voltak a vega-szendvicsek! Na meg a palacsinta :) Szóval minden tök jó volt :) Köszönet Nektek!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375985 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Mindenkinek mindent köszönök :) örülök, hogy élveztétek a keringőket, és hatalmas kösz a táncosaimnak, tényleg nem vártam volna, hogy egyáltalán felkér valaki :D jó kis farsang volt :) köszönöm, hogy eljöttetek :)

Ja, és kösz a képeket, azoknak is, akik majd csak ezután rakják majd fel :) (SÚ, valami van a képmutatóval, nem látom a képeidet, csak a hivatkozásokat, mitől lehet ez?)

És persze gratula a díjazottaknak :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375983 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Én is köszönök mindenkinek mindent, a sarokban kempeléstől a hidegben beszélgetésig, meg hogy megettétek az összes sütit amit vittem (itthon mindenki meglepődött hogy az anzac is elfogyott :D D)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375981 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Még mindig nem sikerült rendesen bebootolnom... :D De én is köszönöm az egész bulájt, szerintem is nagyon jó volt, csak az zavart túlságosan, hogy egy órával előrébb volt állítva az órám :D És köszönöm a díjat is, meg a gratulációkat, meg kell mondjam, hogy nagyon meglepett, és nagyon jól esett - különösen az az ováció, ami kísérte :) :hug: mindenkinek! Abszolút nem számítottam rá, és azt hiszem, pont ez a jó benne!

Fent vannak már a képek is a képMutatón . Sajnos még mindig nem vagyok kibékülve a gépemmel, a sötétben elég érdekesen állít élességet, és a nagy fényérzékenységen zajos, mint egy repülőtér csúcsidőben, szóval a minőségért sorry. Ráadásul a vakuszinkron sem volt tökéletes, és a fehéregyensúlyt is sikerült eltolnom, úgyhogy mea clumpa. De már gyúrok egy EOS 500D-re - mire megjelenik (még kb. egy év), talán a pénzem is meglesz rá :D

Köszönetnyilvánításilag szeretnék mindenkit kiemelni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375978 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Köfönöm Nektek, népek a tegnap estét!
A szervezőtársaknak a szervezést, a keringőpárjaimnak a keringőket, az összes táncolós emberkének a fergeteges jószórakozást, a nyitótáncosoknak a nyitótáncot, a fellépőknek a fellépést, a szuperfincsi kajákat, és amúgy is, mindenkinek mindent!
Én jól szórakoztam, jövőre ilyet ugyanitt? :P

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375977 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
A sütit én követtem el, örülök, hogy ízlett :)
Marha jó buláj volt, szarrá táncoltam a talpamat :P
És már tudom, milyen gyorsan festek arcot százon :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375975 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Miau. Jó volt, és jó hogy volt! És a nyitótánc is szép volt, akkor támadt valami olyasféle érzésem, hogy de szeretek itt mindenkit, kár, hogy a legtöbben furcsállnák, ha gyorsan megölelném őket. És az elemesdi is jól jött ki, táncban meg kajaasztal-elrendezés meg ilyesmik, és a szervezői négyes is igazán jól mutatott így a színpadon felvonulva. Ja és finom volt az a barna kockákra vágott süti. Köszi mindenkinek a táncokat, párszavas beszélgetéseket és egyebeket, ja és persze itt vannak a KÉPEK (van három videó is, ha valaki akar belőle összevágni valamit vagy felrakni valahova, átküldöm - ja és persze akinek valamelyik kép kéne eredeti méretben, az is keressen nyugodtan MSNen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375973 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Szerintem is jó volt, köszönök mindenkinek mindent.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375972 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Most, hogy sikerült felébrednem én is írok ide:)

Köszönöm szépen mindenkinek a tegnap estét, öröm volt látni, hogy szinte sosem volt üres a táncparkett. :)

Külön köszönöm Lyonának, Esgalnak, Felagundnak és Alewnek, hogy segítettek megszervezni ezt az egészet, nélkülük nem sikerült volna.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375971 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
klassz Farsang volt, gratula a szervezőknek, köszönöm a táncokat, a felkéréseket, a beszélgetéseket, ökörködéseket!
Ratz és Dulc: a Szabadkai (bio-vega)szendvicsek.. nincs rá szó, mennyire finomak (és egészségesek)! hála érte!
óriási gratula a díjazottaknak: Dorwnak, Nidonak, SÚ-nak és Newrának!
örök hála SÚ-nak a hazafuvarért.
köszönöm szekszi pasimnak, hogy már 4.5 éve egymással táncolunk és tényleg csak majdnem léptünk egymás lábára (azt is csak egyszer) ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375968 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Zsír volt.
Még. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375967 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
Nagyon köszönöm mindenkinek a díjat - gondolom nem hallatszott, de igen göndören kacagtam a telefonba, mikor hívtatok :D -, és még annál is jobban sajnálom, hogy nem lehettem ott a mulatságon, mint gondoljátok. Igyekezni fogok a jövőben is, ígérem, becsszó! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375966 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
NNa én most értem haza, úhogy most elvonulok téliálmodni. Nagyon jó volt a buli, köszönet a szervezőknek és mindenkinek, h eljött.Azt sajnáltam kicsit, h 2-től már nem lehetett sört kapni:(.Bocsánat, h hamar elhúztam, de az első vonattal téptem haza.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #375964 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
nagyon********jó bulivolt, imádatom és köszönetem a résztvevőknek, persze leginkább a szervezőknek.
gratula a díjazottaknak: DORWINION ISTENNŐNEK, nimdorcinak, newrának, és súnak.
köszönetteljes hódolatom minden egyes táncpartneremnek a sok ugrabugráért, hogy a lapockát kell fogni, hogy nyissunk ki, hogy nemakarszmegforgatni? aeglosnak pláne. meg silnek, akit a szent hatvankilences tombolával megnyertem aztán köszönöm még a fáradhatatlan pénztárcáknak, és aktuálisan borospohárral rendelkezőknek, hogy az egészséges véralkohol szintemhez hozzájárultak :)
köszönet súnak, hogy hazafuvarozott bennünket.
nagyon-nagyon jó volt annak tanúja lenni, hogy (az általam tapasztaltaknál, meglátásaim szerint) minden eddiginél több igény volt a háromnegyedes léptiptopra, alig volt olyan, hogy ne lett volna tele a parkett keringőző jónépekkel, és ezt igazán öröm volt látni ám!
ez volt életem eddigi legfrankóbb farsangi mulatsága volt ez. :)
és a legszekszibb, legvadítóbb nőnek az egész szekszi és vadító bagázsból, egyetlen szerelmemnek, hogy egyszer sem léptünk egymás lábára (csak majdnem) :)

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #375961 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Farsang 2009
ODAJUTÁS:

Szentendrei HÉV-vel Budakalász, Lenfonó megállóig kell menni!
Itt elindulsz a HÉV-re merőlegesen induló főutcán és bal kéz felé erősen nézed az épületeket, hogy melyik a Faluház. :-)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #375884 Írta: Ankalimon
MTT Farsang 2009 téma létrehozva Ankalimon által
A Magyar Tolkien Társaság immár hetedik alkalommal tart Farsangi bált, mely idén a négy őselem: föld, levegő, tűz, víz köré szerveződik.

Üdv Néked, Vándor!


2009 február havának 20. napján pénteken megrendezésre kerül a Magyar Tolkien Társaság Farsangi Elementál Bálja. A helyszín idén is a Budakalászi Faluház (2011. Szentendrei út 9.) lesz. A bál 20:00-tól várja a telet búcsúztatni vágyó népeket.
A téma idén a négy őselem (föld, tűz, víz, levegő) ezért kérünk téged, hogy ha teheted, akkor egy jellegzetes jegyet viselj magadon, amely megmutatja, te melyik elemet részesíted előnyben.
A program énekes-táncos előadásokkal kezdődik este 21:00-tól, utána átadjuk az MTT díjait (Gandalf-díj, Mathom-díj, Csavar-díj) majd tombolát húzunk, ahol az értékes nyeremények mellett táncot is lehet nyerni, éjfélkor pedig kiválasztjuk a farsang bálkirályát és bálkirálynőjét. A választás idén hagyományos keringő lesz.
A Gandalf-díj jelöléseket, és minden kérdést, a picitig[kukac]freemail[pont]hu-ra várunk, vagy telefonon a 06-20/205-9-666-os telefonszámon.


Tervezett program:
20:00 ajtónyitás
21:00 megnyitó, műsoros est, díjátadó
21:50 szünet
22:00 nyitótánc
22:10 bál
23:10 tombola, tombolatánc, keringő
Éjfél: királyválasztás, királyi keringő
Éjfél után party hajnalig!
04: 00 zárás

Jegyárak:
Elővételben MTT-tagok (pártoló tagok is) számára: 850 forint
Elővételben nem MTT-tagok számára: 900 forint
Elővételben, ha hozol kaját: 800 forint *
Helyszínen egységesen: 1200 forint

*Csak elővételben, előzetes egyeztetés után: uporka kukkacc yahoo pont com (Lyona)



Megjelenés bálhoz illő öltözetben.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére