Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén

Több
14 éve 7 hónapja #383650 Írta: Eglarcarien

Alew írta: Eglar Lómelokse Númenori Azramîth, Balkumagan lánya Hajósinas és szolgálólány Númenor

A karakterem kikéri magának a hajósinast, tekintve, hogy kormányos is volt már. :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383647 Írta: Alew

Estel Adániel írta:

Kincső (Thilanna) írta:

Estel Adániel írta: Van egy Cardolanos köpeny nálam is. ;)

Ha nem hatszor akkora, mint én, akkor kérem szépen :) (bocs az offért, de hát így jár aki jószándékúan privit ír, mint alább történt :P )

Szvsz annyira nem zavaróan off, és ha már itt kezdődött, maradjon publikus :rolleyes: :
Nem emlékszem, mekkorák voltak a méretbeli differenciák, de ha Lamy köpenye szignifikánsan kisebb az enyémnél, akkor nyilván úgy lenne a praktikus, hogy azt te kapjad meg, Alew pedig ez enyémet, nem igaz? ;) Mindenesetre akkor hozom majd.

Az jó lenne, mert Lamy azt mondta, hogy neki ér térdig. Akkor nekem derékig. Ha a tiéd nagyobb, az előnyös lenne.

Újabb összesítő táblázat, ezúttal nevekkel, jellemzésekkel és szülőhelyekkel is.

  • Angwen Celeborn Maia Aulëndil (Aulë ajándéka) Nyugati hírnök Valinor
  • Cueddo Celeborn Sinda Arthonnen (Nemesen született) Széptevő nemes, a Király Tanács tagja Lindon
  • Encsi Celeborn Nolda-sinda Niben Fogadós Eregion
  • Ery Celeborn Sinda Celeborn Eregion ura, a Királyi Tanács tagja Doriath
  • Idhren Celeborn Nolda-sinda Idhreniel (Bölcs asszony) Celeborn unokanővére, gyógyító, a Királyi Tanács tagja Doriath
  • Ille Celeborn Nolda-sinda Lórien Kézműves és ékszerész Eregion
  • Metaflora Celeborn Nolda-sinda Lothril Érdeklődő tünde lány Eregion
  • Xain Celeborn Sinda ? ? ?
  • Alew Celebrimbor Nolda Hûrtassion (Erős munkás) Fegyverkovács és feltaláló Eregion
  • Gergő Celebrimbor Nolda Celebrimbor Az Ékkőfaragók Népének feje, kovács és ékszerész Valinor
  • gillz Celebrimbor Nolda Alcarsulion (Ragyogó szél) Cinikus diplomata Valinor
  • icke Celebrimbor Nolda Haldamíro Tudásvágyó mesterember, kovács, ékszerész Eregion
  • Kincső Celebrimbor Nolda-sinda Harmanyandis Énekes-történész Sirion
  • Sil Celebrimbor Nolda Meriel / Sintilissë Nyílt látásmódú ékszerész Balar
  • Hanna Celebrimbor Nolda Erulissë (Kegyesség) Ékszerész és ékkőítész, kritikus gondolkozó Lindon
  • Narb Celebrimbor Nolda Tûrwethiel (Győzelem) Ékszerész és drágakőszakértő Eregion
  • Gandalf Círdan Nanda Ossiriandi Belnir Círdan utazó nagykövete, bíra, nemzetségfő Beleriand
  • Aeglos Galadriel Nolda-sinda Celebrían Galadirel és Celeborn lánya Eregion
  • Felagund Galadriel Nolda Arandur Galadriel tanácsadója, egykori hadtudós, Araniel bátyja, a Királyi Tanács tagja Valinor
  • Gery Galadriel Nolda Orowe Nemeslelkű kardhős Eregion
  • Lau Galadriel Nolda Galadirel Eregion úrnője, a Királyi Tanács tagja Valinor
  • Milendoria Galadriel Nolda Moiranna Kékharisnya-hergecnő Eregion
  • Szatmári Zsófi Galadriel Nolda Araniel Galadriel udvarhölgye, Arandur húga Valinor
  • Kuvasz Gil-Galad Nolda Arandorion (A király földjéről való) Gil-Galad címerlobogós belső követe Lindon
  • Cedomir Lómelokse Númenori Cedomir Toladan Kalandor-kereskedő Númenor
  • Eglar Lómelokse Númenori Azramîth, Balkumagan lánya Hajós, kormányos és szolgálólány Númenor
  • Esgal Lómelokse Númenori Lómelokse, Cúntirion lánya Fortirios úrnője Númenor
  • Estel Lómelokse Númenori Gimlimanô / Gilfae(S) / Elenfëa(Q) Hajós és kalandor Númenor
  • gothpunk Lómelokse Númenori Varyaro (Védelmező) Testőrparancsnok Númenor
  • Lamy Lómelokse Númenori Saptheth (Bölcs asszony) Dúsgazdag özvegy Númenor
  • darthpit Narvi Törp Darp Vándor törp vértkovács Khazad-Dûm
  • Julcsi Narvi Törp ? Nagyobb célokat hajszoló törplány Khazad-Dûm
  • Lyona Narvi Törp Larre Útkereső-felfedező Khazad-Dûm
  • Miki Narvi Törp Narvi Khazad-Dûm követe Khazad-Dûm
  • Ratzkha Narvi Törp ? ? Khazad-Dûm
  • lexilver Narvi Törp Gamil Zirak Kapzsi, bányatulajdonos kovács Khazad-Dûm


  • Akinek nem felel meg a név, amit adtam neki, az nyugodtan forduljon kritikai észrevételeivel hozzám. Vonatkozik ez a többire is. :)

    Jó böngészést.

    Alew

    War is Peace
    Slavery is Freedom
    Ignorance is Strength
    ---
    A kevesebb több.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383645 Írta: Kincső
    Estel: nyilván. :D

    Gandalf: hogy örüljél is valaminek, nekem bármikor jó az indulás! :cool:

    Itten is megkérdezem, hogy tudtok-e ajánlani jó, kijövős és nemtúldrága fekete hajszínezőt nekem?

    "...asztaltalan szó-malaszttal..."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383641 Írta: zs.gothpunk
    Én korábban jeleztem, hogy 3-kor (esetleg 2-kor) végzek a munkahelyen pénteken, indulás ennek függvényében. Tájékozódni én is tudok, térképpel könnyebben, Pusztamaróton sose jártam még, kirándulni már voltam életemben és szeretném kérni a Szikora Robitól a... ja, az már egy másik fórumra kell. :D

    Szóval péntek kései délutáni indulás az oké, értelemszerűen majd csapódnék másokhoz, mert úgy nagyobb kaland eltévedni. (Gondolom Lauval párban csatlakozunk majd Insane+gillz pároshoz, és a négy embernyi tömeg talán nagyobb gravitációs erőt fejt majd ki, így bevonzunk másokat is. Vagy minket vonz be más tömeg.) :)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383640 Írta: Encsi
    halkan megjegyzem, én is voltam most nyáron pár napot Pusztamaróton (kocsival), lehet, hogy egy térképpel kisegítve eltalálok oda, amennyiben megfelelő helyen szállok le a buszról :)

    'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
    'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383639 Írta: Gandalf
    Akkor tudunk bármit is figyelembe venni, ha MEGÍRJÁTOK, hogy mikortól tudnátok lejönni, egyéb esetben sajnálatos módon hasra ütés esete fog fennállni. Nem véletlen kérdeztem rá a jellapon, hogy napközben a közös leutazásra ki érne rá és ki tudna csak este jönni. Igaz, kérdezhettem volna pontosabban is, pl. jóval több opciót felsorolni, mea culpa, de nem gondoltam, hogy az iskolások/dolgozók nem szólnak (közülük négyen jelezték, hogy csak este vagy késő délután érnének le), csak miután utólag külön itt is a topicban rákérdeztem (a 9 órás indulást beírtam 24-én és senki se szólt, hogy nem jó, amíg fel nem vetettem...)

    Szóval: ki az, akinek legkorábban a 17-es busz jó, a 13-as semmiképpen, ÉS napközbeni közös leutazást írt a lapra?

    Térkép:
    www.pusztamarot.hu/terkep.gif
    Itt kell lekanyarodni a Bajnától Bajótig vezető útról:
    maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=h...865,0.01929&t=h&z=16
    Ez meg maga a táborka:
    maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=h....009866,0.01929&z=16
    Az elágazástól a táborig vezető út térképen:
    www.map.hu/galeria/20081206173733.jpg
    Vagy a kék vonal túra:
    turistautak.hu/route-sketch.php?size=300&id=1098
    Az egész környék messziről:
    maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=h...078938,0.154324&z=13
    A Gerecse-térkép:
    www.map.hu/galeria/20081206173709.jpg

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383638 Írta: Estel Adániel

    Kincső (Thilanna) írta:

    Estel Adániel írta: Van egy Cardolanos köpeny nálam is. ;)

    Ha nem hatszor akkora, mint én, akkor kérem szépen :) (bocs az offért, de hát így jár aki jószándékúan privit ír, mint alább történt :P )

    Szvsz annyira nem zavaróan off, és ha már itt kezdődött, maradjon publikus :rolleyes: :
    Nem emlékszem, mekkorák voltak a méretbeli differenciák, de ha Lamy köpenye szignifikánsan kisebb az enyémnél, akkor nyilván úgy lenne a praktikus, hogy azt te kapjad meg, Alew pedig ez enyémet, nem igaz? ;) Mindenesetre akkor hozom majd.

    Mornie utúlië! Believe and you will find your way
    Mornie alantië! A promise lives within you now

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383633 Írta: Milendoria
    én vagy öt, vagy hat, attól függ mivel megyünk többen. és szerintem Gery is akkor fog jönni, meg mindenki akinek iskola van, mivel kizártnak tartom hogy vége lenne a tanításnak úgy, hogy egyre már kinn tudjanak lenni az emberek a busznál/vonatnál, nemtudom melyik. Ezt azért vegyétek figyelembe...

    In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383630 Írta: gillz
    én asszem legkésőbbi turnus (a hatos) leszek, térképem nincs, de tájékozódni tudok. persze még nem tudom, meddig dolgozom, mert ezt szerintem csütörtökön tudom meg...

    need more brainz. yourz. now.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383629 Írta: Felagund
    A Szombat Hajnali Turnust várom nagy szeretettel 6:15-kor (nem később!!!) a Széna Téren...

    Ellenben továbbra sem ártana némi _pontos_ térkép a T. Szervezőgárda részéről...

    Our knees do not bend easily
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383626 Írta: Esgal
    Az van, hogy. Az lett a mondás, hogy én aznap, mármint pénteken egyetemen ücsörgök még délután is. Szóval én valami 5-6 felé indulok el pestről. ellenben nem félek a sötétben, olvasok térképet, és ügyes vagyok :) szóval, ha valaki velem akar tartani, keressen meg.

    Imígyen szóla a Késő(i) Turnus.

    Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
    /Lucifer/
    Tánc a ködben, tánc a jégen,
    Tánc a hóban, tánc a fagyban
    /Ghymes/

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383624 Írta: Gandalf
    Nézzétek, akárhány turnusos leutazást is szervezhettek, de speciel én egyszer tudok lejönni (nem szeretnék naponta többször 18 km-t megtenni és Bajna és Pusztamarót között ingázni), ergo mindegyik turnushoz kell valaki, aki eligazodik a térképeken. Hárman voltunk eddig lent Pusztamaróton, Aeglos, Alew és én, de autóval, nem gyalog, azaz még nem sétáltuk le egyszer sem az utat, ami azt jeleni, semmivel sem nagyobb valószínűséggel találjuk meg a helyet, mint Ti. Annyi előnyöm van, hogy a földút kezdetére úgy sacperkábé emlékszem és elég sokat nézegettem a térképeket és a google maps felvételeit is. Aeglos Anglachelt fogja navigálni kocsival.

    Ha Silen kívül nincsen, aki délelőtt menne le, akkor erről ennyit, és délután megyünk, de jó lenne, ha én mint főszervező a legeslegkorábbi menetben leérnék.

    Közvetlen (átszállás nélküli) járatok csak az alábbiak vannak:

    Bp-ről indulás - Bajnára érkezés:
    9: 00-10:20
    13:00-14:20
    17:00-18:20
    18:00-19:20

    MÉGSEM

    A többi átszállásos.

    A 17:00-t én későnek tartom legelső turnusnak, mert mire odaérünk, sötét lesz, és szívesebben tájékozódom napsütésben.

    A benzinpénzbe belekalkuláltunk pár fordulót, hogy egy pár későn jövőt autóval felhozathassunk, de annyi pénzünk nincsen, hogy mindenkit felvigyen Anglachel, ezért ha mindenáron elvetnétek a reggeli indulást, akkor a 13-as buszt javasolnám, de későbbit semmiképpen.

    Továbbá csütörtök este raktárból autópakolás, remélhetőleg marad még annyi hely az autóban, hogy beleférjen pár nehezebb csomagotok, ha akkorra odahozzátok a főnixhez.

    Akad olyan bátor kósza, aki letalálna és le tudna vezetni egy esetleges másik turnust? Szerintem csak némi időráfordítás és google-maps/Gerecse-térkép kérdése az egész.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383598 Írta: Kincső

    Estel Adániel írta: Van egy Cardolanos köpeny nálam is. ;)

    Ha nem hatszor akkora, mint én, akkor kérem szépen :) (bocs az offért, de hát így jár aki jószándékúan privit ír, mint alább történt :P )

    "...asztaltalan szó-malaszttal..."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383595 Írta: Estel Adániel
    Van egy Cardolanos köpeny nálam is. ;)

    Mornie utúlië! Believe and you will find your way
    Mornie alantië! A promise lives within you now

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383593 Írta: Lamy
    Amúgy még Mil volt anno Cardolan, meg talán Cue is, bár benne már nem vagyok biztos...

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383591 Írta: Lamy
    Két turnusbani leutazás?
    Amúgy Alew kérelmét sikerült elsőnek olvasnom, ergo neki megy a köpeny, amennyiben nem felejtem itthon, de felőlem meg is verekedhettek ért'. :) =

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383589 Írta: Sil
    Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén
    Nekem viszont jó a 9 órási is, hisz úgyis szabin leszek egész nap.

    Noldor, blood is on your hands
    Tears unnumbered
    You will shed and dwell in pain

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383588 Írta: Idhren

    Eglarcarien írta: A magam részéről egyetértek Illével, a délutáni indulást támogatnám...

    Énis... :rolleyes:

    Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383583 Írta: Eglarcarien
    A magam részéről egyetértek Illével, a délutáni indulást támogatnám...

    Egyébként nagyon-nagyon boldoggá tennétek vele, ha leírnátok, hogyan is lenne ennek a közös leutazásnak a menetrendje. *szépennéz* (pl. mikor/hol találkozunk) Addig már magamtól is eljutottam némi Volánmenetrend-online kutatással, h a bajnai járat a Széna téren csíphető el, de többet nem tudok... :(

    Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
    Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383571 Írta: Ille Lórien

    Gandalf írta: Ugye, aki bejelölte, hogy közös pénteki utazást választ, annak nem gond a reggeli indulás? Főleg iskolásokra és dolgozókra gondolok itt. Szóljatok, ha még módosítanátok!

    Szerintem szerencsésebb lenne a délutáni indulás, akkorra már az iskola és a munka is befejeződik. Részemről még nem biztos, hogy el tudok jönni délelőtt, viszont egyedül meg nem találok oda.

    "Elen síla lúmenn' omentielvo."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383570 Írta: Gandalf
    Sil, Celebrimbor, nolda. Bocsánat a kimaradásért! :D

    és még:

    Xain Celeborn sinda
    Hanna (*) Celebrimbor nolda

    A raktárban lévő jelmezek megvannak, de gyűrődtek, koszosak, büdösek, lestrapáltak, aki elegáns karaktert szeretne, inkább saját holmit hozzon jelmeznek! ;) Azért lehozzuk a raktáriakat is, de tényleg eléggé.. hm. elhasználtak.

    Ugye, aki bejelölte, hogy közös pénteki utazást választ, annak nem gond a reggeli indulás? Főleg iskolásokra és dolgozókra gondolok itt. Szóljatok, ha még módosítanátok!


    Lamy, az a baj, hogy a különbusz így még jóval drágább lenne, szóval nem látom esélyét a dolognak. Dupla ennyi embernél érné meg.

    A köpenyeket hozzuk le szerimtem, azokat is berakjuk Anglachel kocsijába, és akkor nem kell cipelni.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383567 Írta: Kincső
    Metát kell rugdosni hogy küldje már el végre a jellapját, és lehetőleg Celebrimborba. (Igaz, icke? :D ) Bár lehet, hogy most arra utazik, hogy ne neki kelljen karaktert generálni. (Már múlthéten is írta...)

    Amúgy zsír lesz, én már látom! :D

    (A köpenyt meg én már elkértem priviben, e! Igaz, hogy még nem kaptam választ, hogy nem előzött-e meg engem is valaki. :P Ámbár valószínűleg más volt Cardolanosoknak is van köpenye -- valaki?)

    "...asztaltalan szó-malaszttal..."

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383565 Írta: Lamy
    Mennyi esélyünk van külön buszra? Most hogy így már látszik kb.ra létszám.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383562 Írta: Sil
    Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén
    Alew: és én?

    Noldor, blood is on your hands
    Tears unnumbered
    You will shed and dwell in pain

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383559 Írta: Alew
    Én kérem a sötétzöld kapucnis köpenyt, Lamy. :)

    Az eddigi jelentkezők frakció és faj szerint. Aki meg van csillagozva (*), az még nem jelentkezett, csak jelezte, hogy oda szeretne kerülni, és én tök jól figyelembe vettem.

    Angwen (*) Celeborn Nolda
    Cueddo Celeborn Nolda (?)
    Encsi Celeborn Nolda-sinda
    Ery Celeborn Sinda
    Idhren Celeborn Nolda-sinda
    Ille Celeborn Nolda-sinda

    Alew (*) Celebrimbor Nolda
    Gergő (*) Celebrimbor Nolda
    gillz Celebrimbor Nolda
    icke Celebrimbor Nolda
    Kincső Celebrimbor Nolda-sinda

    Gandalf Círdan Nanda

    Aeglos Galadriel Nolda-sinda
    Felagund Galadriel Nolda
    Kiss Gery Galadriel Nolda
    Lau Galadriel Nolda
    Milendoria Galadriel Nolda
    Szatmári Zsófi Galadriel Nolda

    Kuvasz Gil-Galad Nolda

    Cedomir Lómelokse Númenori
    Eglar Lómelokse Númenori
    Esgal Lómelokse Númenori
    Estel Lómelokse Númenori
    gothpunk Lómelokse Númenori
    Lamy Lómelokse Númenori
    Minerva (*) Lómelokse Númenori

    darthpit Narvi Törp
    Julcsi (*) Narvi Törp
    Lyona Narvi Törp
    Miki Narvi Törp
    Ratzkha (*) Narvi Törp

    És az a jó, hogy majdnem egyenlő a frakciók létszáma. Celebrimbor még kicsit kevés.

    Alew

    War is Peace
    Slavery is Freedom
    Ignorance is Strength
    ---
    A kevesebb több.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383501 Írta: Gandalf
    Másodkor 1350. az év, bolt nincs a közelben, ezért kaját hozz, a többire most nem tudok reagálni.

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383500 Írta: Lamy
    Hozzáadva 08.28.2009 14:03:56:
    ja, igen, a tüncköpeny nem köpeny, hanem ruha! (eredetileg ghalabija, belebújós)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383498 Írta: Lamy
    FONTOSAK:

    1. akinek szüksége van rá, kölcsönözni tudok:
    egy zöld tünc köpenyt (igen, ami táborban is velem volt)
    egy fekete belebújós kislepel (a 2007-es harcosrendi cucc, hasonló az ideihez)
    egy sötétzöl kapucnis köpenyt (2006-os Cardolani, ez is volt velem táborban)
    és csak akkor viszem le őket, ha előre szóltok, hogy kell!!

    2. Kérdés: mi a pontos évszám, azaz másodkor hányat írunk, előtörténet miatt kéne (béna vagyok, nem találtam meg Eregion alapítási évét)

    3. Pumpát tud-e valaki hozni, mert ha igen, akkor viszem Wilson röplabdát!

    4. Kaját lehet-e helyben venni (ABC szerű vagy hasonló), vagy a 2 órás sétaúton kell már mindent cipeljek, ergo előbb beszerezzek, ha nem akarok éhenhalni?

    Hozzáadva 08.28.2009 14:03:16:
    Hozzáadva 08.28.2009 14:03:11:
    ja igen, a tüncköpeny, nem köpeny, ha nem ruha! (eredetileg ghalabija, belebújós)

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383491 Írta: Gandalf

    Ery írta: Tudomásom szerint lexilver (Csaszi) is jön

    Hm, utánanézünk.

    Valaki még esetleg kimaradt?

    Már csak pár nap van augusztus 30.-ig, aki utána jelentkezik, mi döntjük el, hogy mi lesz (pl. féltörp-féltünde, primitív proto-hobbit vagy fának álcázott troll)!

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Több
    14 éve 7 hónapja #383489 Írta: Ery
    Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Live 2009 - Élő Szerepjáték Középföldén
    Tudomásom szerint lexilver (Csaszi) is jön

    "Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

    Καναπή!

    Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

    Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
    Oldalmegjelenítési idő: 0.513 másodperc

    SSL Security
    Comodo SSL Certificate

    Vissza a lap tetejére